» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 115
moje obserwacje z 2014 roku.Byłam w hotelu Palma, który jest obok małego portu w Sarandzie.Z balkonów widać przypływajace/wypływajće promy. Samolotem przylecisz na Korfu, dowiązą Cię do portu i promem przypłyniesz do Sarandy, a tam pieszo /ok. 300 m/. do hotelu. Jak jest na Korfu, nie wiem, nie byłam. Czy ktoś czeka na lotniskach pytaj w MT, bo wakacje samolotem to u nich nowość.miłych wakacji. E.B.
IP: 193.164.254.58
Kacha
Gość
W lipcu jedziemy do Hotelu Palma ale autokarem. Jedziemy pierwszy raz z Millenium Travel mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Czy ktoś wie ile jest stopni w tym czasie i czy woda jest ciepła?
IP: 217.144.210.179
krzycholu
Gość
Temperatura wody np. w sierpniu 23 st. to w/g mnie troche mało , wydaje mi sie że powinna byc troche cieplejsza.
Okaze sie na miejscu... a wlasnie -wybiera sie ktos jeszcze w tym terminie do Ksamil ?
IP: 31.63.142.185
tom
Gość
ja wybieram się w sierpniu a temp. wody jest około 24 25 w ksamil a w sarandzie około 23
IP: 89.78.249.84
krzycholu
Gość
Z tego co pamiętam to wybierasz sie od 3-go sierpnia, czyli turnus wcześniej.
My ruszamy 12-go do Murati, ciekawe jak bedzie?
Mysle że za......cie :-)
IP: 83.9.122.111
Joanna
Gość
Krzycholu inni, którzy już bywali i mają doświadczenie : jak generalnie wygląda sprawa z powrotami z Albanii? tzn. jest szansa być w Katowicach ok. tej 22 czy raczej nastawić się na głębszą noc? Pora zacząć się zastanawiać jak rozwiązać technicznie dojazdy, zwłaszcza, że świąteczna aura sprzyja ożywionym planom na cieplejszą przyszłość :)
IP: 91.192.2.200
tom
Gość
w ksamil o tej porze jest mały tłok ale ogólnie jest zaje..
IP: 89.78.249.84
krzycholu
Gość
Powrót o czasie który deklaruje biuro to wielka niewiadoma.
W zeszlym roku przyjazd z Grecji opoznil sie o dwie godziny i rezerwacja na Polskibus stala sie nieaktualna ( na szczescie udalo sie ja w pore odwolac) dlatego w tym roku jedziemy wlasnym autem do Katowic i bedziemy niezalezni.
IP: 83.9.122.111
Joanna
Gość
Też rozważam taka opcję, tylko gdzie auto na tak długo zostawić? :?
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Ja myślałem o parkingu strzezonym na ul .Slonecznej 74, dwa tygodnie to 70 zł.
Oddalony jest od dworca Pks o jakies 1,5 km , mozna dojechac taksowka (12 zł) lub komunikacja miejską.
Maja telefon ( numer w internecie) mozna zrobic rezerwacje.
MT organizuje tez polaczenia antenowe z wiekszych miast w Polsce busami do Katowic, to tez dobra opcja.
Rezerwacja biletow na Polskibus to spore ryzyko, glownie chodzi o powrot, na granicach moze byc roznie-mozna stac np.1 h albo 4 h i poslizg gotowy.... :)
IP: 31.63.142.26
Joanna
Gość
Krzycholu, dzięki za podpowiedzi i pomysły. Coś się zorganizuje. Najważniesze, że dziś mamy 7.04, a to znaczy, że równo za 3 miesiące startujemy :)
IP: 91.192.2.200
tom
Gość
w tym roku biuro organizuje antenki proszę zadzwonić do nich szukają chętnych
IP: 89.78.249.84
MM2015
Gość
Dokładnie w tym roku MT organizuje dojazdy busami do np. do Katowic. Ceny całkiem ok, wydaje mi się że warto skorzystać
IP: 89.76.227.108
krzycholu
Gość
MT zmienilo ( przesunelo o godzine do przodu) czas wyjazdu do Albanii z Katowic, moze drobnostka ale wazna.
Powrót planowany na 23 - cią a ostatni Polski bus odjeżdża o 23-45 np.do Warszawy.
W moim przypadku zdecydowalem sie na dojazd wlasnym autem , bede niezalezny od nikogo.
Polaczenie antenowe jest ciekawym rozwiazaniem z tym ze ja mam do W-wy jakies 70 km i ciężko znalezc o 4 rano cos do domu..... ;)
Jeszcze tylko 4 miesiące 8)
IP: 83.28.129.220
Darko
Gość
Ja może coś podpowiem, w naszym przypadku, kiedy to wyjazd zaplanowany jest na ok 5:30 rano zdecydowaliśmy się całą 10 os. grupą przyjechać dzień wcześniej do Krakowa i zanocować w hostelu (blisko dworca). Biorąc pod uwagę cenę transferu do W-wy to powiem szczerze, że rewelacji nie ma. Jeśli ktoś doczytał, że koszt 75 PLN to cena obowiązująca do końca marca. Potem już 150PLN! Za cenę tego transportu mam porządny nocleg i za grosze można wykupić PB. Albo pendolio za 5 dyszek :P Gorzej jest z drogą powrotną. Chociaż jeśli wierząc tym co napisane to powrót do np. Katowic jest ok 18:00 to myślę, ze można nawet w tych godzinach dostać sie do stolicy czy to pociągiem czy autobusem. "Od bidy" można przenocować u znajomych w Krakowie :)
IP: 83.31.149.25
Joanna
Gość
Dzięki Krzycholu za info o zmianie godzin wyjazdu i powrotu. Drobnostka, ale raczej ważna! Sprawdzając godziny uświadomiłam sobie jeszcze coś innego : planowany przyjazd do Sarandy/Ksamil ok.15. Powiedzcie,że napisali to na wszelki wypadek, a nie,że planują podróż z Katowic na 32 godziny!!?? W porównaniu z Grecją czy Bułgarią to dość dramatyczna różnica! Może ktoś z ubiegłorocznych podróżnych napisze jak było realnie?
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Ja wiem czy na wyrost.... ? Chyba nie , w zeszlym roku podroz do i z powrotem ( Grecja) to okolo 27 h w jedna stronę. .... :( I to podobno przebiegało w miare plynnie.
Nie stalismy za dlugo na przejsciach granicznych ( godzinke albo półtorej) a mozna podobno i cztery....
Faktycznie te 32 h to masakra.... , czekam na relację pierwszych uczestnikow w tym roku , ja wyruszam 12-go sierpnia... :)
IP: 213.158.217.39
tom
Gość
32h to norma
IP: 89.78.249.84
krzycholu
Gość
No i mamy cennik fakultetow na Albanie
Jeep Safari 60 € os
Wieczór Albanski 18€ os
Butrintit 35 € os
Gjirokastira 45€ os
Korfu 55 € os
Ceny... hmmm jak ceny , przy czteroosobowej rodzinie takie Jeep safari to juz jakies 1000 pln a to juz sporo... :(
IP: 83.28.242.3
Użytkownik
Posty: 115
Do Butrintu można wybrać się indywidualnie miejscowym autobusem za kilka złotych, a wczesniej cos przeczytac na ten temat./np. w internecie/. Chyba, że komuś bardzo zależy na przewodniku.
IP: 193.164.254.58
Joanna
Gość
Ja już mam przewodnik i mapę oraz plany na indywidualne zwiedzanie. Na pewno Butrint, Saranda i Gjirokastra. A jeśli upał lub inne sprawy nie staną na przeszkodzie to więcej :)
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 115
Gratuluję....na pewno warto było poszukać. powodzenia i miłego zwiedzania

Joanna napisał
Ja już mam przewodnik i mapę oraz plany na indywidualne zwiedzanie. Na pewno Butrint, Saranda i Gjirokastra. A jeśli upał lub inne sprawy nie staną na przeszkodzie to więcej :)
IP: 193.164.254.58
krzycholu
Gość
Joanna napisał
Ja już mam przewodnik i mapę oraz plany na indywidualne zwiedzanie. Na pewno Butrint, Saranda i Gjirokastra. A jeśli upał lub inne sprawy nie staną na przeszkodzie to więcej :)

Droga Joanno a może podzielisz sie ze mną tymi skarbami....
Będę niezmiernie wdzieczny ;) ]
IP: 31.63.143.130
Joanna
Gość
Wybacz Krzycholu, ale nie oddam Ci mej mapy ni przewodnika ;) Mapę znalazłam na allegro, a przewodniki zawsze wybieram z wydawnictwa Bezdroża, bo w nich mało obrazków, a dużo treści :D Ale widziałam też różne inne w księgarniach
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Nie gniewam się. ... :) Widzę że jesteś porządnie przygotowana do wyjazdu, z tego co pamiętam ruszasz miesiąc wcześniej niż ja liczę w takim razie na garsc pozytecznych informacji z pobytu w Albanii.
Pozdrawiam-Krzysiek
IP: 95.49.245.201

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij