» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
wiolcia
Gość
ja jadę 21.08.14 do ksamilu poproszę o garść informacji jak tam jest czy warto samemu coś zwiedzić czy z biurem
IP: 178.37.14.131
krzycholu
Gość
Witam
Czyli jedziesz turnus po mnie , wtedy juz bedziemy cos wiedzieć co w sezonie 2015 dzieje sie w Ksamilu.... :)
IP: 213.158.222.94
Anna (gr.2)
Gość
Prawie miesiąc temu skorzystaliśmy z wycieczki objazdowej do Włoch. Jesteśmy mega zadowoleni. Pani Justyna razem z Panem Maćkiem baaardzo się starali aby wszystko było OK. Owszem, śniadania były ubogie, ale byliśmy na to w pełni przygotowani z racji na panujące zwyczaje w tymże kraju. Wiadome było że na obiad nie dostaniemy "schabowego" i fury ziemniaków;) Była to nasza pierwsza objazdowa wycieczka i nie mamy porównania, ale każdy chwalił sobie także kierowców-podobno najlepsi. Nie ma co ukrywać-były także osoby niezadowolone, ale raczej wynikało to z charakteru wycieczki tj. objazdowej, zmęczenia, posiłków itd. Wybierając się na taką wycieczkę trzeba mieć pełną świadomość w jaki sposób może to wyglądać. Naprawdę nie mam nic do zarzucenia pilotce, byliśmy pod świetną opieką. Pozostały wspaniałe zdjęcia i pozytywne wspomnienia. Pozdrawiam;)
IP: 37.8.212.187
Użytkownik
Posty: 115
wtracę się troszeczkę,
byłam w Sarandzie 8.06 - 20.06.2014...i polecam szczególnie restaurację CIMI /wdłuż promenady/.Jedzonko fajnie i nie jest drogie. Prowadzi ją Kosowiak, który 10 lat spędził w Polsce/Kraków/.Bardzo dba o Polaków i można sie z nim dogadać swobodnie w j.polskim.Nas wyjazd do Sarandy kosztował 1000,-PLN od osoby, w tym alkohole pite na miejscu i zabrane jako suweniry do kraju .
polecam brandy Skanderbou/zapomiałam pisowni, sorry/
IP: 193.164.254.58
Użytkownik
Posty: 115
no cóż, ja w ubiegłym roku /2014/ dostałam ofertę ok. 4 czerwca, a wyjazd był 8 czerwca. Wiem, że pracujecie i musicie wcześniej ustalić termin urlopu i juz teraz musicie na coś się zdecydować. Ja, na emeryturze mogę czekać na takie okazje...za jakiś czas Wy też tak będziecie mieć...pozdrawiam. Chcialabym mieć takie problemy, miałabym jeszcze trochę więcej życia przed sobą.. ;) :lol:
IP: 193.164.254.58
Joanna
Gość
Ja jadę 7.07. do Ksamil. Jedyny problem póki co, to jak przetrwać te 5 miesięcy do wakacji ;)
No i lekki dreszczyk emocji związany z nowym dla nas biurem Millenium. Ale opnie sa raczej na plus, prawda?
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Tez jade do Ksamil-Murati ale od 12-go sierpnia.
Biuro sprawdzone ,do tej pory raczej bez zarzutu. ..., to nasza 4-ta przygoda z nimi, zaczelismy od BG w 2009 roku.
Fakt jak tu przezyc te pol roku.... :(
Czekam na pierwsze relacje z Ksamilu, Twoją rowniez....
Pozdro :)
IP: 178.42.231.20
angela
Gość
Hej, ja z chlopakiem jedziemy 25.07 i z tego co wiem na dzien dzisiejszy zostal ostatni wolny pokoj w Ksmail pensjonat murati, oczywiscie w tym terminie.
IP: 78.8.12.109
Joanna
Gość
krzycholu : Twój wybór Millenium po raz 4 zdecydowanie poprawił moje poczucie bezpieczeństwa co do biura( Do tej pory jeździłam z Tęczą i Skarpą , Grecja i Czarrnogóra). Pozdro wzajemnie
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Angela- no to zaliczysz Ksamil przed nami, Albania w tym roku cieszy sie duzym powodzeniem....
Juz widze te tlumy na plazy. ...
Joanna-ciesze sie ze poprawilem Ci humor, obyśmy sie nie rozczarowali....
Do tej pory bylo Ok-pozdro, aby do lata.... :-)
IP: 213.158.219.251
angela
Gość
Najbardziej boje się tej ponad 30 godzinnej podroży ale mam nadzieje ze będzie znośnie :) najdłużej jechałam 24godz do Anglii ( spore opóźnienie na granicy francusko-ang) i nie wspominam tej podroży najlepiej :D Domyślam się ze będzie sporo ludzi ale cóż takie uroki terminów wakacyjnych :) a z millenium travel tez jade 1 raz ale naczytałam się dużo pozytywnych opinii i postanowiłam im zaufać.
IP: 78.8.12.109
krzycholu
Gość
Tak, podróż to masakra....
Wiekszosc dojeżdża na miejsce ze spuchnietymi stopami....
Niby są te postoje co 4 h ale dystans robi swoje; wiem bo rok temu jechałem z MT do Grecji, odleglosc podobna.
Trzeba bedzie zabrac ze soba wiecej soku z gumijagod :) tzn %...
Fajnie jest jak sie dobierze zgrana ekipa wtedy czas mija szybciej
Jakos to bedzie :)
IP: 213.158.217.73
tom
Gość
w zeszłym roku byłem w sarandzie z bp oskar podróż trwała uwaga 42godz bo podrodze było masę różnych postojów pzesiadek i tutaj niespodzianka najpierw odwoziliśmy ludzi go grecji do pargi iwracaliśmy do albani można by było długo pisać ale albania nam wszysko zrekompensowała do tego stopnia że w sierpniu jedziemy do ksamil ale już z millenium no i piwko w zamrożonych kuflach jedyne co oskar mił fajne to hotel erdano
IP: 89.78.249.84
angela
Gość
Slyszlam ze biuro Oskar tak wlasnie robi, masa ludzi skarzyla sie na ta podroz z przesiadkami, co niektorzy czekali na autokar przesiadkowy gdzies na trasie po kilka godzin ;/ dlatego zdecydowalam sie na MT. Wspolczuje tak dlugiej podrozy :(
IP: 78.8.12.109
Użytkownik
Posty: 115
do Krzychola i innych fajnych....
polecam, juz na miejscu, brandy o nazwie Skanderbou.O ile pamięc mnie nie myli 0,7 litra to koszt ok. 650-670 leków. a 100 leków = 3,00 pln, tzn. butelka kosztuje około 20,00 pln." Na zdrowie "/a-psik/ ;)
osobom które nie piją mocnych trunków polecam drink z tego brandy plus cola. super.......
IP: 193.164.254.58
krzycholu
Gość
Dzieki za uznanie i rade.... :-)
Spróbuję tego trunku, czy aby obraz bardzo po nim nie sniezy... ? :-)
IP: 213.158.222.64
angela
Gość
elkahalina dziekuje za rade, na pewno sprobujemy :) Pozdrawiam
IP: 78.8.12.109
tom
Gość
to brendy to nie byle co znawcy mówią że może konkurować z najlepszymi jest ich kilka rodzaji od 600lek do ponad 1000 ale ten to już koniak smak podchodzi pod metaxe
IP: 89.78.249.84
Użytkownik
Posty: 115
mam foto butelki, oraz etykiety /łatwiej wyszukać w sklepie, mam nadzieję/.Jeżeli ktoś zechciałby to moge przesłac na maila. Mój adres....princess.elka@wp.pl
IP: 193.164.254.58
Paweł
Gość
Witam.Zastanawiam się nad Albanią - Ksamil/Murati. Byłem z Millenium w BG i trochę martwi mnie ta podróż autobusem:) Może wybrać samolot? Strasznie szybko w tym roku rozchodzą się te miejsca. Dzwoniłem dzisiaj i są tylko dwa pokoje i to bez widoku na morze:( Autobusem taniej ale coś za coś:) Pozdrawiam
IP: 83.5.89.41
krzycholu
Gość
A to ciekawe z tymi pokojami bo mi miesiac temu powiedzieli ze maja w Murati juz tylko pokoje z widokiem na morze.... -sierpien 9-ty turnus
Oczywiście doplata za taki luxus to 50 pln/os....
Fakt ze wolnych miejsc bylo wtedy ok 50 % ( zauwazylem to podczas rezerwacji miejsc w autobusie).
Podroz autokarem to najslabszy element tej eskapady ale cos za cos... :)
IP: 95.49.117.173
Użytkownik
Posty: 115
cóż, lecąc samolotem musisz przewidzieć dodatkowy czas na prom z Korfu do Sarandy, a potem jeszcze autobus Saranda - Ksamil. Prom tez nie jest " na zawołanie". Może jednaksensownie jest spędzic ten czas w autokarze? Ja jechałam 30 godzin /sorry, mam "swoje: lata / i zniosłam podróż bardzo dobrze. Do tego dochodzą super widoki, przejazd przez , jak pamietam ok. 25 tuneli, krótszych lub dłuższychi.Sama radocha!!
Do podróży autokarem nalezy sie przygotować, lużne ubranie, najlepiej dres, wygodne obuwie, cos ciepłego na noc, może poduszka pod kark i ewentualnie kocyk, lub polarek do okrycia sie noca, bo jednak zimno.miłego wypoczynku.... :)












ksamil.
IP: 193.164.254.58
Paweł
Gość
Przelot ok 2h, prom 1h, autobus do Ksamil max 30min razem niech się uzbiera z 5h to i tak o dobę krócej niż autobusem. No i na miejscu o kilka dni dłużej. Pytanie tylko czy warto bo cena też dwa razy większa:) Najgorsze, że mało czasu na decyzję. Jedną z opcji (okazuje się że rzeczywiście to jedyny pokój z widokiem na morze) to autobus IX turnus - swoją drogą krzycholu chyba też się wtedy wybierasz do Murati?
IP: 83.27.102.133
Użytkownik
Posty: 115
Jasne. każdy wybierze co mu pasuje. Byłam w Sarandzie w 2014, mieszkałam przy porcie i wiem, że prom przypływa 2 /moze 3 razy/ w ciagu dnia.Ale przeciez każdy sam zdecyduje . Ja w tym roku "odpuszczam" Albanię , ale w przyszłym na pewno sie wybiorę, po raz drugi. spokojnej nocy.... ;)
IP: 193.164.254.58
krzycholu
Gość
[quote=Paweł]
Przelot ok 2h, prom 1h, autobus do Ksamil max 30min razem niech się uzbiera z 5h to i tak o dobę krócej niż autobusem. No i na miejscu o kilka dni dłużej. Pytanie tylko czy warto bo cena też dwa razy większa:) Najgorsze, że mało czasu na decyzję. Jedną z opcji (okazuje się że rzeczywiście to jedyny pokój z widokiem na morze) to autobus IX turnus - swoją drogą krzycholu chyba też się wtedy wybierasz do Murati?
[/quote
Tak, wybieramy sie w tym turnusie :)
Tez mialem malo czasu na decyzje zdaje sie ze bylo to ok.10 -tego stycznia.
Kto tak wcześnie rezerwuje wczasy? Nieliczni.... :)
Fakt, dostalem spore upusty z racji bycia stalym klientem no i First Minute..
Pozdrawiam -Krzysiek][/quote=Paweł]
IP: 213.158.221.143

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij