» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
krzycholu
Gość
Trochę nie wyszedł ten post.... :)
Ale tak to jest jak sie pisze z telefonu i to jeszcze w pracy.... :)
Miejsca w autobusie mamy zdaje sie na gornym pokładzie cos koło 12-tego
W zeszlym roku rezerwowalismy Grecje z MT dopiero w maju i jeszcze bylo sporo wolnych miejsc a teraz sam widzisz co sie dzieje.
IP: 178.180.66.173
Darko
Gość
Z tego co pamiętam to pierwsze oferty na Albanię wystartowały już w listopadzie. Człowiek nie zdążył ochłonąć po poprzednich wakacjach a tu już następne... Po rozmowie z Panią z biuro ponoć pierwszego dnia bardzo dużo wycieczek było wykupionych. No ale czemu się dziwić, Albania wtedy szła za niewiele ponad 600 zł. Oferta ograniczona ilościowo. Miałem w planach Albanię na 2015r ale z racji tego, że było to zbyt wcześnie i to, że jedzie nas w sumie 10 osób więc ciężko było się zorganizować tak na "już teraz". Gratulować tylko tym co się załapali na promocję :)
Ja w tym roku (również już 4 raz z MT) powracam do BG. Zdecydowały względy ekonomiczne i sentymentalne. No i zdecydowana większość naszej grupy też chciała tam wrócić po raz kolejny. A z taką grupą to i 30h podróż nie taka straszna :)
IP: 83.9.16.216
krzycholu
Gość
Ale te 600 zł za Albanie to chyba czerwiec lub wrzesien?
Bo chyba za pobyty w wakacje ceny byly wyzsze?
W zeszlym roku Grecja kosztowala nas 649 zł/os + 50€ ( lipiec) ale te ceny nie wrócą. .. :(
Duze zainteresowanie i MT podniosło ceny, nie wiem czy zauwazyliscie ale pobyty czy to Grecja czy Albania są krótsze o jeden dzień. ..?
IP: 95.49.248.219
Darko
Gość
No tak, pisałem o kosztach mniej więcej czerwiec, wrzesień. Ja tak zazwyczaj jeżdżę więc ceny z tych okresów mnie interesowały. Pobyty niestety skrócone o jeden dzień co nie jest fajne. Ale patrząc na wyjazdy sprzed dwóch czy trzech lat również było 10dni / 9nocy. To chyba tylko w zeszłym roku było 11dni / 10nocy. Ale cóż, marketing, zarobek... zwał jak zwał ale cena wyższa i jeden dzień krócej niesmak pozostawia. Na plus to tylko kwaterunek zaraz po przyjeździe i wykwaterowanie tuż przed odjazdem.
IP: 83.9.16.216
Użytkownik
Posty: 115
Dla sympatyków Albanii,
znalazłam super stronkę o Albanii, Zachęciła mnie jeszcze bardziej do jej odwiedzenia /ale dopiero w 2016/, tym razem może bardziej na północ np.Durres lub Vlory. ;)
A oto link..
.https://mojalbania.wordpress.com
/
gorąco polecam, fajnie sie czyta i dużo wiadomości....praktycznych również...miłego weekendu!!!!!!
IP: 193.164.254.58
nowyx
Gość
A jak wygląda organizacja wyjazdu samolotem? czeka ktoś na lotnisku z biura? w Katowicach i Korfu, czy jak?
IP: 85.14.102.126
nowyx
Gość
i gdzie można kupić wakacje? tylko przez internet? czy są jakies biura terenowe?
IP: 85.14.102.126
tom
Gość
tylko internet
IP: 89.78.249.84
Darko
Gość
Nie jestem z Legnicy i nie wiem czy pod podanym adresem istnieje biuro fizycznie.
Wszystkie formalności i kontakt załatwiałem jak do tej pory internetowo i nie było żadnych niespodzianek.
Proponuję na początek zadzwonić. Wszystkie potrzebne informacje na pewno zostaną udzielone. W dobie zakupów internetowych
myślę że nie powinno być problemów z załatwieniem takiej wycieczki. Opłata wstępna przelewem internetowym, korespondencja z biurem na zasadzie wymiany maili. I to tyle czegóż chcieć więcej :-)
IP: 83.9.16.216
krzycholu
Gość
Co do biura ma swoją siedzibę w Legnicy ale trudno zeby kazdy musial tam dojechac ( ja mam np.350 km)
Wszystko zalatwia sie drogą mailową i telefoniczną, nie ma z tym zadnych problemow.
Ciekawa strona o Albanii , duzo pozytecznych rad, dzięki dla elkahalina :)
IP: 95.49.64.37
Użytkownik
Posty: 115
Dzięki Krzycholu, też polubiłam Albanię, dlatego szperam w internecie...E.B.
IP: 193.164.254.58
MM2015
Gość
Witam,
Wybieram się do Albanii w nadchodzące wakacje chciałam się dowiedzieć, co warto zwiedzić, z jakich wycieczek fakultatywnych warto skorzystać, jakie są koszty fakultetów/zwiedzania?

Z góry dzięki za info :)
IP: 89.76.227.108
adi
Gość
Witam .Jade z rodzina do albanii w czerwcu do ksamil hotel Murati,chciałbym sie dowiedziec przez jakie kraje sie jedzie aby osiagnac cel podrozy.
Dzieki i pozdrawiam
IP: 217.73.176.134
krzycholu
Gość
W/g mnie to trasa wiedzie przez Cieszyn, kawalek Czech, Slowacja,Wegry, Serbia, Macedonia i Albania.
Tez jade do Murati ale w sierpniu , wiec czekam na relacje z pobytu... :)
IP: 79.191.197.197
Użytkownik
Posty: 115
a my w ubiegłym roku, jak pamietam z Macedonii wjeżdżaliśmy do Grecji, a dalej to już........Albania.
IP: 89.174.79.182
adi
Gość
Przez cieszyn raczej nie bo jedziemy do bielska po wczasowiczow wiec nie po drodze,choc wszystko mozliwe.
IP: 217.73.176.134
krzycholu
Gość
A może. ... :) Juz nie pamiętam, zresztą zawsze mozna zadzwonic do MT i zapytac.

Wazne ze wszędzie mozna przekroczyc granice na dowód osobisty....
IP: 213.158.218.78
Użytkownik
Posty: 115
I tak zawiozą Was na miejsce, ale przygotujcie sie na dłuższą przerwę na granicy węgiersko-serbskiej. Wyjeżdżącie z UE i kontrola jest bardziej szczegółowa.
IP: 193.164.254.58
Joanna
Gość
Ja też jestem ciekawa trasy. Piszecie, że przez Grecję, czyli generalnie niewiele jazdy przez samą Albanię? Bo Ksamil blisko greckiej granicy od południa przecież. A jak na granicy albańskiej? Podobnie jak węgiersko-serbska czy spokojnej?
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 115
Nie pamietam nazwy przejścia granicznego, ale na przejsciu nie było kłopotów. Wiadomo, nie przejeżdża się granic jak w UE, ale całość raczej płynnie sie odbywa.Bez sensacji. Miłego wypoczynlu.I koniecznie zabierzcie buty do wody...jeżowce sobie żyją w tych wodach!!!! :)
IP: 193.164.254.58
krzycholu
Gość
Wszystko Ok tylko ta podróż. .. :-(
Wyjazd z Katowic o 6-tej , dojazd na miejsce ok 14-tej dnia nastepnego tj. 32 h ( duzo zależy od humoru celnikow i kolejek na przejściach)
Jeśli ktos ma jeszcze kawałek do miejsca startu ( tak jak my z centrum Polski) robi sie prawie 40 h w trasie....
Ale , co tam ,widziały galy co brały... :) :P )
IP: 31.63.143.149
tomek
Gość
witam czy ktoś jedzie 14-26 .06 .15 objazdową do hiszpani ja jadę z katowic to chyba nowa trasa czy ktoś wie coś więcej zapraszam do dyskusji .Pierwszy raz jadę MT i to przez internet ale wpisy o nich są ok wiadomo ż e za tą cenę nie będzie Hiltona ale nie o to chodzi
IP: 88.199.131.136
krzycholu
Gość
MT na swojej stronie ma nowy cennik ( mam na myśli Albanie) doszły opcje HB i FB
Opcja BB tez podrozala i ceny nie sa juz tak ciekawe jak w styczniu, nie mowiac o latach poprzednich....
No cóż, wszystko co dobre szybko znajdzie klienta, normalne prawo rynku ;)
IP: 95.49.221.106
Użytkownik
Posty: 115
a my jedziemy do Hiszpanii 6.09.2015 i jak sadzę skorzystam z Twoich relacji. Hiszpania to rzeczywiscie nowy kierunek w MT. miłego wypoczynku...E.B.

tomek napisał
witam czy ktoś jedzie 14-26 .06 .15 objazdową do hiszpani ja jadę z katowic to chyba nowa trasa czy ktoś wie coś więcej zapraszam do dyskusji .Pierwszy raz jadę MT i to przez internet ale wpisy o nich są ok wiadomo ż e za tą cenę nie będzie Hiltona ale nie o to chodzi
IP: 193.164.254.58
Wawer
Gość
czy wybiera się może ktoś samolotem do hotelu Palma?
IP: 178.183.150.132

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij