» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Magda
Gość
Byliśmy w tym roku w Albanii- Saranda. Autokar ok, kierowcy także. Hotel Palma nie zachwyca, tylko część pokoi wyposażona w lodówki, problemy z ciepłą wodą, ale jakoś da się przeżyć. Absolutnie nie należy wykupywać opcji z wyżywieniem- drogo, niezbyt smacznie, dla niektórych za mało. W Sarandzie jest mnóstwo knajpek z pysznym jedzeniem, ceny dostępne ( po przeliczeniu okazało się, że gdybyśmy jedli w knajpkach to wyszłoby nam o połowę taniej). Polecam rybną restauracyjkę przy porcie rybackim- pyszne owoce morza i ryby za przyzwoita cenę. Albańczycy bardzo życzliwi.
IP: 89.69.79.48
Użytkownik
Posty: 5
Czy w Podeidonie są ręczniki?
IP: 87.205.220.144
JOANNA12
Gość
O TO TO , TEŻ MNIE TO INTERESUJE. I JAK Z ŁAZIENKAMI PO REMONCIE W POSEJDONIE?
IP: 79.188.138.241
krzycholu
Gość
Tak w Posejdonie sa ręczniki , po 1 szt na osobe na turnus, biale dosyc duze jesli chodzi o wymiane? Nie wiem podobno jest taka mozliwosc ale za doplata ile nie wiem.
My przywiezlismy swoje z kraju wiec jakos dalismy rade.
Lazienki jak i caly pensjonat sa po remoncie wiec wszystko nowe i nie zniszczone.
Jedyny klopot w lazienkach to papier toaletowy tzn. co z nim zrobic po.... ale wszystkiego dowiecie sie na miejscu.... :-)
IP: 213.158.217.35
Użytkownik
Posty: 5
A czy wymiary walizek podczas wsiadania do busa są przestrzegane? Walizka, którą posiadam niestety przekracza rozmiar 120 cm(szerokość+głębokość+wysokość), a w mniejszą trudno będzie mi się zapakować. Więc będę miała z tym problem i dopłata będzie wymagana? Czy raczej nie przestrzegają tego tak surowo?
IP: 87.205.220.144
krzycholu
Gość
Walizki? Spokojnie, nasze obie przekraczaly nieznacznie wyznaczony pulap i nikt tego nie sprawdzal.
Po wymiarach niektorych widac bylo ze zabrali ze soba chyba pol Biedronki az kierowcy jeczeli przy zaladunku
IP: 213.158.217.105
Użytkownik
Posty: 5
A czy w pokojach są sejfy?
IP: 87.205.220.144
krzycholu
Gość
O nie nie, nie w Posejdonie moze w Grand Platonie maja, nie wiem.
Miasteczko jest ciche i w miare bezpieczne, nie slyszalem zeby komus cos zginelo.
Na plazy po poludniu ludzie zostawiaja lezaki i parasole i ida na sjesta, u nas nad Baltykiem raczej nie do pomyslenia...
IP: 188.147.227.133
Użytkownik
Posty: 5
A jakiś garnek chociaż do zagotowania wody? Bo słyszałam, że o czajnik ciężko...
IP: 87.205.220.144
krzycholu
Gość
Czajnika nie ma na pewno- sztućce , szklanki, 2 noże, garnek ok .3 litrowy i jeden z raczką ok. 0,3 l do zagotowania wody na kawe czy herbatę, patelni tez nie bedzie.....
IP: 95.49.104.51
JOANNA12
Gość
CO TO ZNACZY Z PAPIEREM TOALETOWYM..........?
IP: 79.188.138.241
Użytkownik
Posty: 115
JOANNA12 napisał
CO TO ZNACZY Z PAPIEREM TOALETOWYM..........?


wiem coś o tym ;) ..ale niech to będzie niespodzianka!!! :roll:
IP: 193.164.255.42
krzycholu
Gość
Wolałbym nie pisac o papierze toaletowym ale skoro nalegesz...
Zuzytego papieru nie wolno wyrzucac do sedesu ( Grecy maja węższe odplywy niz my)
lecz do kosza na smieci.
Ciezko sie do tego przyzwyczaić ale sprawa nie dotyczy tylko Posejdona, tak jest tam wszędzie, czy to restauracja czy stacja paliw.
Co kraj to obyczaj ale zeby taki... :-)
IP: 95.49.104.51
krzycholu
Gość
No i jeszcze jedna wazna wskazówka- nie wolno karmic delfinów z tzw. ręki, rzucajcie im pokarm z bezpiecznej odległości, zdarzaly sie wypadki przypadkowego ugryzienia w reke przez delfina...
IP: 95.49.104.51
JOANNA12
Gość
TOŻ TO GORZEJ NIŻ W CHINACH!
IP: 79.188.138.241
Użytkownik
Posty: 5
A czy jest tam internet? Albo można gdzieś złapać w restauracji, na plaży?
IP: 87.205.220.144
Darko
Gość
i jak się Krzycholu podobało? wskazówki pomogły? :)
A jeśli chodzi o ten nieszczęsny papier... no cóż, nam nic nie powiedziano na początku i większość osób (chyba wszyscy nawet) korzystali z toalety po naszemu i co?.... i nic, żadnych zatkanych rur czy coś w tym stylu... ale może lepiej dmuchać na zimne i stosować się do tej reguły....
IP: 178.36.7.211
krzycholu
Gość
Wskazowki pomogly, dzięki a teraz ja jestem ekspert z OB :-)
Podobalo sie oczywiscie zwłaszcza za te pieniadze, najwieksze rozczarowanie to plaza i woda w morzu.
To juz w Bulgarii woda byla czysciejsza ale coz, podobno kontynentalna Grecja tak ma i wiekszosc woli wyspy.
Czy za rok bym tam pojechal? Nie wiem , raczej nie , wole cos nowego , moze Albania.
Tam podobno woda i plaza czysciejsza ale za to co tam zwiedzac?
Bunkry na plazy... Grecja ma swoj urok i historie, tam jest jeszcze sporo do zwiedzenia, pozyjemy, zobaczymy.
Moze biuro MT poszerzy oferte w przyszłym roku i znow sie z nimi pojedzie, jak do tej pory firma godna polecenia i tak trzymac.
IP: 178.180.246.179
gość
Gość
Był ktoś w OB w hotelu Grand Platon?? jak wrażenia??
IP: 91.230.98.22
krzycholu
Gość
Mialem okazje odwiedzic Grand Platon tzn. bylem na jego terenie.
Basen i budynek Ok w srodku nie bylem ale z opowiesci osob tam mieszkajacych to wiem ze byli zadowoleni zarowno z posilkow jak i pokoi.
Hotel leży w odlelosci okolo 400-500 mod morza nieco na uboczu pomiedzy Paralia a OB blizej tej drugiej miejscowosci wkolo nie ma budynkow tylko
łąka i jakies trzciny takze troche odludzie ale moze to i lepiej niz np.w Paralii gdzie glosno i tloczno.
IP: 213.158.217.197
Darko
Gość
krzycholu napisał
Wskazowki pomogly, dzięki a teraz ja jestem ekspert z OB :-)
Podobalo sie oczywiscie zwłaszcza za te pieniadze, najwieksze rozczarowanie to plaza i woda w morzu.
To juz w Bulgarii woda byla czysciejsza ale coz, podobno kontynentalna Grecja tak ma i wiekszosc woli wyspy.
Czy za rok bym tam pojechal? Nie wiem , raczej nie , wole cos nowego , moze Albania.
Tam podobno woda i plaza czysciejsza ale za to co tam zwiedzac?
Bunkry na plazy... Grecja ma swoj urok i historie, tam jest jeszcze sporo do zwiedzenia, pozyjemy, zobaczymy.
Moze biuro MT poszerzy oferte w przyszłym roku i znow sie z nimi pojedzie, jak do tej pory firma godna polecenia i tak trzymac.



Jestem podobnego zdania... Może woda nie była podczas mojego pobytu aż tak zaśmiecona ale plaża niestety tak. Zwłaszcza tam gdzie nie jest prywatna. Wszechobecne śmiecie, torebki plastikowe, butelki, pety... zdarzyły się nawet tajemnicze fiolki i strzykawki... brrr... nie chcę myśleć co by było gdyby jakieś nieświadome dziecko się na nie natknęło...
Druga rzecz to ceny. Niestety wysokie jak na naszą kieszeń. Porównując Bułgarię 2x drożej.
Plusem jest przebogata historia. Ogrom atrakcji do zwiedzania. Ateny, Meteory, Olimp, wyspy... Czas można sobie dobrze zapełnić.
My też na przyszły rok planujemy kolejny wypad z MT. Też mamy chęć na Albanię ale czy wygra z Bułgarią to się okaże później :)
IP: 178.36.28.183
krzycholu
Gość
Tak, Grecja jest niestety droższa od np. Bułgarii, prosty przyklad sałatka szopska w BG -4 leva, sałatka grecka w OB -4 euro, piwo w Sveti Vlas kufel 1 leva ( tanie) w OB kufel 1,2 euro ( jedno z tanszych) bo norma w knajpce to 2,5 do 3 euro itd. przykłady można mnożyc.
Ale nie mozna całe życie jezdzic do Bułgarii ( 3 razy starczy) więc może ta Albania.
Ceny podobno znosne, woda i plaza ponoć lepsze , tylko brak zabytków ( bunkry), może MT poszerzy w przyszłym roku oferte na jakies Malediwy czy Zanzibar.... :)
Firma sie rozwija , zaczynali od BG dojazd własny więc czekam na ofertę lato 2015
IP: 83.31.150.75
Darko
Gość
Oj, znam takich co od kilku lat jeżdżą do Bułgarii i się im podoba :) To tak jak nad Bałtyk, czy w góry. Jeździ się co roku choć widziało się tyle razy... Ja myślę, że w przyszłym roku mogą rozszerzyć ofertę bardziej w stronę transportu i dorzucić wyloty samolotem nie tylko do Bułgarii. Mogli by tę Hiszpanię włączyć w ofertę z transportem a nie tylko z własnym dojazdem...
IP: 178.36.63.69
cytryna
Gość
Karolina napisał
Razem z koleżanką wybieramy się we wrześniu ( od 06.09) do Albanii z MT. Szukamy chętnych do wspólnego zwiedzania. W grupie zawsze raźniej :-)


witam my sie przyłaczamy ;) bedziemy w terminie 6.09 wyjazd z kat
IP: 213.5.43.135
Frajt
Gość
ja też się wybieram 6.09 z kato :) do Sarandy a wy?
IP: 178.252.12.236

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij