» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Autor Treść
ola
Gość
Witam dziś dowiedziałam się , że zostały odwołane wycieczki do Grecji...a wiec i wycieczka Chorwacja- Grecja . Proponują nam w zamian Chorwację plus Albanie. Mielibyśmy zakwaterowanie w Sarandrze. Czy ktoś był w tym hotelu i może podzielić się wiadomościami odnośnie hotelu < np. czy jedzenie jest dobre, pokoje czyste i jak atmosfera > i samego miasteczka. Proszę również o podpowiedz czy warto zabierać ze sobą do Albanii EURO czy wymieniać polskie złotówki na miejscu na ich walutę. Dzięki za wszelkie widomości odnośnie tego miejsc i kraju.
IP: 88.199.131.136
gosia73
Gość
Watek odnosnie tego hotelu byl kilkakrotnie na tym forum omawiany-troche wlasnej inicjatywy.Jest to nowy hotel w ich ofercie,jedno co wiem to daleko od centrum.
IP: 94.254.176.25
gosia73
Gość
Polozenie hotelu w BEZNADZIEJNYM miejscu na odludziu i wszedzie daleko niby jezdza busiki do centrum ale codziennie jezdzic zeby spedzic troche czasu w centrum-porazka pisze bo bylam dwa razy w Sarandzie i odradzam ten hotel
IP: 94.254.176.25
Paulaaa
Gość
Jeżdże w tą okolice praktycznie co roku i wcale nie na odludziu a do centrum jest kilometr to wcale nie jest dużo :/

polecam Sarandę bo jest przepiękna, wg Albania jest niesamowita i w tym roku napewno się odrodzi :)
IP: 89.25.162.2
matek
Gość
Paulaaa mówisz że do centrum jest kilometr to przeciez pikuś a ogólnie jaka jest tam okolica że poprzedniczta tak nagannie sie wypowiada
IP: 89.78.200.159
ola
Gość
Przejrzałam forum i niestety bardzo mało jest informacji na temat hotelu Selvia w Sarandzie. Jedni piszę ze na odludziu inni że kilometr do centrum. Miałam zapłacone jedzenie w Grecji, wiec proszę o informację jak wygląda sytuacja z jedzeniem w Selvi. Czytałam coś o limitach cenowych 1000 lek za obiad - czy to starcza, czy trzeba dopłacać.
IP: 88.199.131.136
Użytkownik
Posty: 72
A czy wiadomo dlaczego Millenium zrezygnowało z Grecji? Podali jakiś powód?
IP: 37.190.226.46
Paulaaa
Gość
No pewnie, że tak. Jak dla kogoś kilometr od centrum i zaraz przy plaży to beznadzieja to życzę powodzenia w wyborze wycieczki :p Moim zdaniem jest tam pięknie, w Sarandzie szczególnie- najfajniejsza miejscowość turystyczna w Albanii jak by nie było ;)


matek napisał
Paulaaa mówisz że do centrum jest kilometr to przeciez pikuś a ogólnie jaka jest tam okolica że poprzedniczta tak nagannie sie wypowiada
IP: 89.25.162.2
Ewa87
Gość
Podobno z przyczyn politycznych, ja tam się ciesze bo rzeczywiście nie ma co ryzykować a do Albanii zawsze chciałam jechać :p
IP: 89.25.162.2
gosia73
Gość
Hotel jest usytulowany na koncu miasta,wiem bo bylam i nie jest to kilometr, wystarczy zobaczyc na mape a plaza przy hotelu-no coz...
IP: 79.191.218.131
krzycholu
Gość
Nie bardzo rozumiem czemu z przyczyn politycznych?
Uchodźcy jak przyplywali do Grecji tak przyplywają
W kraju w miarę spokojnie bez zamieszek jak to nieraz bywało z powodu kryzysu.
Turystyka raczej jest z dala od polityki i rządzi się swoimi prawami.
Dziwne to trochę. .. :roll:
IP: 37.47.8.184
Ola
Gość
A może samo MT zabierze głos w tej sprawie i wyjaśni powód odwołania tej wycieczki.Często udzielali się na tym forum?
IP: 37.47.8.184
Est
Gość
Po długich przemyśleniach zgodziliśmy się na Albanię. Czy jest ktoś kto całkowicie zrezygnował z wyjazdu ?
IP: 91.221.158.216
krzycholu
Gość
Albania jest też super...czy akurat Saranda?
Nie wiem,rzecz gustu. Nam bardziej spodobał się Ksamil z pięknymi widokami i urokliwymi plażami. Saranda to takie betonowe hotelowisko z małymi plażami ale napewno większa aglomeracja niż Ksamil i wieczorem jest co tu robić. ...☺
IP: 37.47.8.184
Est
Gość
My będziemy w Sarandzie. Mam nadzieję że dobrze zrobiliśmy decydując się na Albanię. Zastanawiałam się nad Ksamilem ale oglądałam filmiki w necie z obu miejscowości i jakoś tak bardziej podobała mi się Saranda. A z Sarandy do Ksamilu jest daleko? Ksamil też chętnie zobaczymy.
IP: 91.221.158.216
Użytkownik
Posty: 3
Zmiana Grecji na Albanię wg mnie w pełni zrozumiała.
Bezpieczeństwo najważniejsze, jeśli uchodźcy wciąż napływają do Grecji to Albania wydaje się dobrą alternatywą, bo jest blisko, a do tego to podobno bardzo ciekawy i piękny kraj.
Ja bym nie narzekał, bo ceny wycieczek do Sarandy są wyższe w sezonie niż na Korfu były.
Więc zmiana na plus :)
IP: 91.146.251.137
andi
Gość
MT odwołało wycieczkę Chorwacja plus Grecja podobno z przyczyn politycznych .....
Prawda jest taka że nagle zniknęły z oferty apartamenty Lefkada Bęach Resort ( podobno jest tam remont), biuro zorganizowało w zamian wycieczkę Chorwacja plus Albania ktora wiedzie bardzo podobna trasa niz ta odwołana i jest wszystko OK?Czy to nie jest dziwne?
Mało tego -organizuja wycieczki autokarowe do samej Grecji na Korfu i tu nie ma żadnego zagrożenia ?Apartamenty na Korfu to tylko wizualizacja po remoncie ,jak naprawde tam bedzie nie wie nikt :(
Korzystamy z usług tego biura od kilku lat ale takiego bałaganu jaki jest w tym roku jeszcze nie było.Oby wszystko skonczyło sie szcześliwie..... 8)
IP: 37.47.46.18
Est
Gość
Mnie też coś tutaj nie pasuje. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te przyczyny polityczne bo na Korfu można pojechać.... myślę że chodzi tutaj o hotel. Ale nie będę się czepiała. Albania też jest fajna :) i cieszę się bo za miesiąc o tej porze będę pakować walizki :)
IP: 91.221.158.216
ola
Gość
A dostałaś już od nich nową umowę? Bo my już czekamy na umowę tydzień i nic nie przychodzi. Robi się coraz większy bałagan.
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
A orientuje się ktoś jak wyglądają śniadania w Albanii w hotelu Murati? Lecimy 6 go września.
IP: 83.238.161.134
krzycholu
Gość
Śniadania w Murati są OK.Stół szwedzki,kawa,herbata i napoje.Do tego danie z karty czyli np.jaka sadzone lub różne omlety .No i najważniejsze super widok na morze i Korfu. ... 8) Murati to bardzo dobry wybór 👍
IP: 37.47.46.18
Est
Gość
Nie dostałam nowej umowy. Nawet mi nikt o niej nie mówił i nie pisał podczas kontaktów z MT .
IP: 91.221.158.216
Ola
Gość
krzycholu dziękuję za odpowiedź :)
IP: 83.238.161.134
daria
Gość
ja zdecydowałam sie na Albanie zamiast Grecji i wydaje mi się, że jeszcze lepiej na tym wyjdę... przynajmniej w drodze powrotnej jest jeden dodatkowy nocleg w hotelu no i nie wiadomo jaki byłby ten Lefkada Beach a przynajmniej Murati to sprawdzony pensjonat :)
czy ktoś wybiera sie do Albani w terminie 19.06 - 02.07 ?????????
IP: 109.207.111.16
ola
Gość
Czy ktoś dostał nową umowę ? Nas cały czas zwodzą, że wyślą w późniejszym terminie. A czytałam tutaj na forum ,że niektórzy jadą już za niecały miesiąc i też nie mają nowej umowy.
IP: 88.199.131.136

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij