» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Treść
Mirella
Gość
Jedziemy do Ksamilu. W Sarandzie byliśmy w ubiegłym roku. Plaże są nieciekawe, kamieniste. Odwiedziliśmy też Ksamil i zauroczyły nas piękne plaże z białym piaskiem i cudownymi kolorami morza. Albanię szczerze polecam , zwłaszcza , że ceny są dużo niższe niż w Polsce a jeden z droższych obiadów w restauracji można już zjeść za 20 zł. :)
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
Mirella a termin wyjazdu zmieniliście z własnego wyboru? My jedziemy pierwszy raz z tym biurem i też do Ksamilu ale dopiero na początku września. A lecicie samolotem?
IP: 83.238.161.134
Mirella
Gość
Zarezerwowaliśmy Albanię w listopadzie , lecimy samolotem na dwa tygodnie 7 czerwca. Grecję zarezerwowałam w grudniu .Z tym biurem jedziemy pierwszy raz. Jeżeli nie byłaś w Albanii , a zwłaszcza w Ksamil , to dokonałaś trafnego wyboru :) Zwiedziliśmy tę część riwiery od Vlory , przez przełęcz Liogara , Himare , Borsch (cudowna restauracja z wodospadem), Butrint i Błękitne Oko ( wpisane na światową listę UNESCO). To trzeba zobaczyć! :)
IP: 188.137.91.80
Gosc
Gość
Może nie znam się na polityce,może nie jestem dobry z geografii ale konia z rzędem temu kto mi powie dlaczego odwołana jest Grecja Lefkada Beach ze względów bezpieczeństwa a w sprzedaży jest Grecja Korfu?
Obie wycieczki autokarem,czekam na odpowiedź biura.
IP: 94.254.227.57
Mirella
Gość
Samolotem też
IP: 188.137.91.80
hanulka
Gość
dla osób wybierających się do Ksamilu proponuję powrót do strony 13 i dalej, bo w tym czasie mniej więcej wałkowaliśmy to na forum w zeszłym roku - są tam wszystkie niezbędne informacje. Biuro jak na razie nie przedstawiło nam żadnej ciekawej oferty zamiast Lefkada Beach i chyba wystąpimy o zwrot pieniędzy. Ciekawa jestem czy nie będzie problemów.
IP: 188.146.6.183
bunipo07
Gość
HISZPANIA OD 10.07 JEDZIE MOŻE KTOŚ Z TYM BIUREM? MOŻE KTOŚ JUŻ BYŁ Z MT /2016 TO NIECH SIE POCHWALI CZEKAMY NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ
IP: 85.28.148.62
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

Przepraszamy za utrudnienia, staramy się naprawić zaistniałą sytuację proponując Państwu inne destynacje. Hotel Lefkada Beach Resort znajduje się w innej części Grecji, natomiast wyspa Korfu znajdująca się przy Albanii jest w pełni otwarta na przyjazdy turystów. Nasi rezydenci czekają już na pierwszych gości, którzy niebawem pojawią się na wyspie.

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel



Gosc napisał
Może nie znam się na polityce,może nie jestem dobry z geografii ale konia z rzędem temu kto mi powie dlaczego odwołana jest Grecja Lefkada Beach ze względów bezpieczeństwa a w sprzedaży jest Grecja Korfu?
Obie wycieczki autokarem,czekam na odpowiedź biura.
IP: 89.25.162.2
Iza
Gość
jedzie ktoś na wycieczke korfu - albania 15 dniową w terminie 21.06-05.07?
IP: 192.157.11.100
buniopo07
Gość
Mirella czy wsztko masz potwierdzone przed wylotem ?Pozdrawiam
IP: 188.146.2.112
buniopo07
Gość
ZMARTWIONY JESTEM CZY W TYM ROKU WYCIECZKA DO HISZPANII DOJDZIE DO SKUTKU W REGULAMINIE WIDNIEJE WPIS MUSI BYĆ MINIMUM 35 OSÓB, JAK JA MAM TO SPRAWDZIĆ ? 14 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNUSU MOŻEMY SIE DOWIEDZIEĆ ,ZE NIE JEDZIEMY ! TAKIE PRZEPISY MOŻE ZNAJDZIECIE JESZCZE INNE CIEKAWE ?
IP: 188.146.2.112
Mirella
Gość
Wczoraj otrzymałam informację o godzinie wylotu z Katowic do Albanii w dniu 7.06. Z uwagi , że lot odbywa sie samolotem czarterowym godzina odlotu może ulec zmianie , o czym biuro mnie poinformuje telefonicznie. Jednak jak mnie zapewniała , parę dni przed odlotem otrzymam maila z informacją co , gdzie i kiedy :)
IP: 188.137.91.80
buniopo07
Gość
Dziękuje Mirellko za trochę optymizmu .Jesteśmy cały czas na łączach możesz do mnie napisać na pocztę.Zapraszam.
IP: 85.28.148.62
Mirella
Gość
No to zaczynamy :)
IP: 188.137.91.80
MirellaM
Gość
Nie bardzo wiem , czego chciałbyś się jeszcze ode mnie dowiedzieć , ale proszę spokojnie czekać na informację z biura MT ,albo po prostu zwyczajnie zadzwonić . Pozdrawiam
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
Mirella to fajnie że masz już potwierdzone co i jak :)
IP: 83.238.161.134
MirellaM
Gość
Też się cieszę , zwłaszcza , że do urlopu pozostało niewiele czasu:)W Polsce zimno a na południu Albanii prawie 25 stopni :)
IP: 188.137.91.80
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

W przypadku, gdy nie jest Pan pewien czy wycieczka się odbędzie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem, a konsultant udzieli wszelkich informacji.
Jednocześnie jeśli wciąż nie otrzymał Pan informacji o odwołaniu wycieczki, to najprawdopodobniej oznacza, że się ona odbędzie i nie ma się czym martwić. W przypadku odwołania wycieczki, wszyscy klienci są o tym jak najprędzej powiadamiani.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności.
W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel


buniopo07 napisał
ZMARTWIONY JESTEM CZY W TYM ROKU WYCIECZKA DO HISZPANII DOJDZIE DO SKUTKU W REGULAMINIE WIDNIEJE WPIS MUSI BYĆ MINIMUM 35 OSÓB, JAK JA MAM TO SPRAWDZIĆ ? 14 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNUSU MOŻEMY SIE DOWIEDZIEĆ ,ZE NIE JEDZIEMY ! TAKIE PRZEPISY MOŻE ZNAJDZIECIE JESZCZE INNE CIEKAWE ?
IP: 89.25.162.2
Ola
Gość
Mirella a jedziecie do Murati? Koniecznie po powrocie daj znać czy wszystko ok, jak podróż i hotel :)
IP: 83.238.161.134
MirellaM
Gość
Jedziemy do Murati:) Zdam relację po powrocie :) Tobie też udanych wakacji :)
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
Dziękuję :) ale my dopiero we wrześniu lecimy :) A jakimi liniami lecicie?
IP: 46.134.140.171
MirellaM
Gość
Small Planet
IP: 188.137.91.80
Iza
Gość
Mirella napisał
Zarezerwowaliśmy Albanię w listopadzie , lecimy samolotem na dwa tygodnie 7 czerwca. Grecję zarezerwowałam w grudniu .Z tym biurem jedziemy pierwszy raz. Jeżeli nie byłaś w Albanii , a zwłaszcza w Ksamil , to dokonałaś trafnego wyboru :) Zwiedziliśmy tę część riwiery od Vlory , przez przełęcz Liogara , Himare , Borsch (cudowna restauracja z wodospadem), Butrint i Błękitne Oko ( wpisane na światową listę UNESCO). To trzeba zobaczyć! :)

Cześć
czy możesz podać dokładnie jaką trasą jechaliście? Rozumiem, ze wynajeliście samochód. My jedziemy do Ksamil do Lemon tree, ponoć blisko Murati no i zastanawiam się co można zwiedzić wynajmując autko na jeden dzień?
IP: 192.157.11.100
hanulka
Gość
Po odwołaniu Lefkada Beach zdecydowaliśmy się na Korfu. Muszę przyznać że bardzo sprawnie wszystko poszło, pani z MT naprawdę się starała i myślę że będziemy zadowoleni. Pozostał tylko lekki niesmak, że o odwołaniu wycieczki dowiedziałam się z forum a nie bezpośrednio od biura. Jest to nasz trzeci wyjazd z tym biurem i mam nadzieję ze nie "do trzech razy sztuka".... :-)
IP: 188.146.136.142
ana
Gość
A dopłacaliście do Korfu, czy w tej samej cenie co Lefkada?
IP: 46.174.24.14

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij