» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Treść
hanulka
Gość
musieliśmy dopłacić - ale niewiele bo na dłużej i samolotem
IP: 188.146.7.19
MirellaM
Gość
Jechaliśmy Jeppami (trasa od Sarandy do Himare - koniecznie trzeba być w Porto Palermo), Błękitne Oko taksówką , Butrint autobusem.
IP: 188.137.91.80
Iza
Gość
dziękuje
IP: 192.157.11.100
anka
Gość
czy ktoś się wybiera na Korfu od 19.07 do 30.07? :P
IP: 83.14.100.134
anka
Gość
A może ktoś już był na Korfu i może coś więcej powiedzieć na temat swojego pobytu?
IP: 83.14.100.134
Sajmon
Gość
anka napisał
czy ktoś się wybiera na Korfu od 19.07 do 30.07? :P

Hej my się wybieramy 19/07 na Korfu :)
IP: 195.210.25.116
anka
Gość
Super a skąd będziecie jechać bo my spod Warszawy :)
IP: 83.14.100.134
MONIA
Gość
Kto jedzie do Hiszpanii 10.07 ? zapraszam
IP: 85.28.148.62
Sajmon
Gość
anka napisał
Super a skąd będziecie jechać bo my spod Warszawy :)

my z Wroclawia :)
IP: 195.210.25.116
Ola
Gość
A do Ksamilu się ktoś wybiera od 6 września?
IP: 83.238.161.134
olka
Gość
Witam pierwszy turnus Chorwacja plus Albania wyjechał. Prosimy o relacje z wyjazdu.
IP: 88.199.131.136
alfa
Gość
nie wiadomo czy turnus się w ogóle odbył... zależy ilu było chętnych ale podbijam temat :)
IP: 109.207.111.16
MONIA
Gość
zastanawiam się dlaczego tak mało chętnych jest do Hiszpanii?Może ktoś mi da odpowiedź ?
IP: 85.28.148.62
Paulaaa
Gość
Hiszpania w tym roku bardzo podrożała, ponieważ nie ma tam tylu uchodźców co w innych destynacjach i uchodzi obecnie za kraj bezpieczniejszy. Dlatego jest tak mało chętnych, ludzie wybierają tańszą opcję :)
IP: 89.25.162.2
MONIA
Gość
Dzięki Paulaaa a Ty gdzie bedziesz wypoczywać z biurem MT?
IP: 85.28.148.62
Paulaaa
Gość
W tym roku planuję Albanię sierpień/wrzesien w zależności kiedy dostane wolne :) z polecenia od znajomych, fajne mają ceny w porównaniu do innych biur no i doświadczenie. Już się nie mogę doczekać ! :)
IP: 89.25.162.2
JAJCO
Gość
PROSTE PYTANIE ...JAK NAZYWA SIĘ ...HOTEL..APATRHOTEL...apartments OFEROWANY PRZEZ ML TRAVEL..PYTANIE JEST PROSTE..NAZWA KONKRET...BO apartament na Korfu(APARTMENTS CORFU) jest fajna.bardzo fajna/tylko nic nie znaczy.... dla kogoś kto ma na myśli jakiś PRZe.... ziemiaankę ......PYTAM WIĘC BIURO ..JW...BO OD MIESIĄCA WIEM JEDNO...NIE ZNAM NAZWY..ADRESU GDZIE BĘDĘ ZAKWATEROWANY ,,,,CZY MOŻE MAM.......MAMIOT....ziemiankę
IP: 87.99.118.168
olka
Gość
Witam ! Wiem, że pierwszy turnus < Chorwacja , Albania > się odbył , a właściwie trwa nadal. Z relacji uczestniczki wiem , że jest fajnie. Czy następne turnusy się odbędą to jedna wielka niewiadoma. Nie ma odpowiedniej ilości osób chętnych < szkoda>. Zostaje nam nic innego jak tylko czekać na widomość biura. Powiadomieni musimy zostać dwa tygodnie przed wyjazdem....ja nadal mam nadzieję , że mój turnus dojdzie do skutku..
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
olka a skąd masz informacje o tym że następne turnusy mogą się nie odbyć?
IP: 83.238.161.134
alfa
Gość
ciekawe czy mój turnus Chorwacja Albania się odbedzie bo mamy jechać już za niedługo tj. 19.06. Rozmawiałam jakieś ponad dwa tygodnie temu z panią z MT i nie było jeszcze kompletu :( może ktoś z pierwszego turnusu da znać jak było (jest) będziemy bardzo wdzięczni :)
IP: 109.207.111.16
Ola
Gość
a z tym kompletem uczestników chodzi tylko o turnusy Chorwacja Albania? czy o każdy turnus? Mogłabym prosić o odpowiedź MT? pozdrawiam
IP: 83.238.161.134
olka
Gość
olka a skąd masz informacje o tym że następne turnusy mogą się nie odbyć? Witam dzwoniłam do biura i wiem , że nie ma na żaden turnus Chorwacja plus Albania kompletu a właściwie tego minimum chętnych. Z tego co wiem będą przenosili ludzi z turnusów na inny turnus gdzie jest większa grupa, bądź na inne wycieczki. Ja jadę od 3.07.
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
Ja jadę do Albanii, mam nadzieję że wycieczka się odbędzie :)
IP: 83.238.161.134
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

dziękujemy za wybranie naszego obiektu, przepraszamy z góry jeżeli nie otrzymał Pan pełnych informacji od naszych Konsultantów. Poniżej przesyłamy dane obiektu według mapy google. jeżeli będzie miał Pan jeszcze jakieś pytania to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Frida Corfu Apartments
39°47'15.4"N 19°43'17.8
Dikastika 190 07
Grecja

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel


JAJCO napisał
PROSTE PYTANIE ...JAK NAZYWA SIĘ ...HOTEL..APATRHOTEL...apartments OFEROWANY PRZEZ ML TRAVEL..PYTANIE JEST PROSTE..NAZWA KONKRET...BO apartament na Korfu(APARTMENTS CORFU) jest fajna.bardzo fajna/tylko nic nie znaczy.... dla kogoś kto ma na myśli jakiś PRZe.... ziemiaankę ......PYTAM WIĘC BIURO ..JW...BO OD MIESIĄCA WIEM JEDNO...NIE ZNAM NAZWY..ADRESU GDZIE BĘDĘ ZAKWATEROWANY ,,,,CZY MOŻE MAM.......MAMIOT....ziemiankę
IP: 89.25.162.2
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości, ponieważ jesteśmy w trakcie kompletowania uczestników wycieczek. Otrzymają Państwo informację od biura w jak najszybszym czasie.


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel

Ola napisał
a z tym kompletem uczestników chodzi tylko o turnusy Chorwacja Albania? czy o każdy turnus? Mogłabym prosić o odpowiedź MT? pozdrawiam
IP: 89.25.162.2

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij