» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Treść
Ola
Gość
Millennium Travel a można uzyskać informację jak wygląda sytuacja o wyjazd do Ksamilu do Murati od 6 września na 2 tygodnie?
IP: 83.238.161.134
Monia
Gość
Wreszcie się coś dzieje w MT, Na pewno w obecnej sytuacji nie jest łatwo MT podjąć decyzje. Mam nadzieje że Hiszpania jeden turnus by można było zrealizować łącząc grupy Rzym z Paryżem .Wysyłam propozycje.
IP: 85.28.148.62
Rafał
Gość
Właśnie wróciłem z wycieczki z tym biurem Albania połączona z Chorwacją. POLECAM :) Nie jest to moj pierwszy wyjazd z tym biurem i zawsze byl udany i bezproblemowy. A jak uda Wam się trafić na panią Justynę jako pilotkę to będziecie szczęściarzami :) Jest to osoba bardzo serdeczna i cierpliwa :) Polecam tez kierowców z Simbada profesjonaliści z najwyższej półki.
IP: 46.113.87.116
Ola
Gość
Rafał dziękujemy za relację :) a w Albanii gdzie byłeś?
IP: 46.134.2.196
Aneta
Gość
alfa napisał
ciekawe czy mój turnus Chorwacja Albania się odbedzie bo mamy jechać już za niedługo tj. 19.06. Rozmawiałam jakieś ponad dwa tygodnie temu z panią z MT i nie było jeszcze kompletu :( może ktoś z pierwszego turnusu da znać jak było (jest) będziemy bardzo wdzięczni :)


Ja miałam 19.06 wyjazd do Hiszpanii z Rzymem, który niestety został odwołany i zapiszę się prawdopodbnie na Albanie z Chorwacją również w tym terminie gdyż nie mam ruchmmego urlopu. W jaki hotel celujesz? w Ksamilu czy Sarandzie?
IP: 83.242.88.121
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

wycieczka na pewno się odbędzie, na wrzesień zostało już bardzo mało wolnych miejsc, więc proszę się nie obawiać.


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel


Ola napisał
Millennium Travel a można uzyskać informację jak wygląda sytuacja o wyjazd do Ksamilu do Murati od 6 września na 2 tygodnie?
IP: 89.25.162.2
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

dziękujemy Pani Moniko za opinię, staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych ofert, dlatego mamy nadzieję, że się uda.


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel

Monia napisał
Wreszcie się coś dzieje w MT, Na pewno w obecnej sytuacji nie jest łatwo MT podjąć decyzje. Mam nadzieje że Hiszpania jeden turnus by można było zrealizować łącząc grupy Rzym z Paryżem .Wysyłam propozycje.
IP: 89.25.162.2
Iza
Gość
Witam
Mam pytanie do MT czy wczasy z wylotem z Warszawy 21.06-05.07 ( Albania+Corfu) się odbędą?
Nie wiem czy minimalny limit dotyczy teźż samolotów stą pytanie
IP: 192.157.11.100
Aneta
Gość
Faktycznie wycieczka do ALbanii z Chorwacją się jednak nie odbędzie, wiec lecimy na Korfu z Albanią 21.06-5.07. Ktoś jeszcze leci w tym terminie? Które hotele w Albanii wybraliście?
IP: 83.242.88.121
Iza
Gość
cześć Aneta
ja równeiż lecę ( z mężem i córką) Albania/Corfu w tym terminie z Wa-wy. Hotel w Albani mamy Lemon Tree. A Ty jaki?
IP: 192.157.11.100
Aneta
Gość
Ja z chłopakiem lecę z Katowic. Ja również wybrałam ten hotel, trochę tak w ciemno bo ciężko znaleźc cokolwiek na jego temat poza informacjami jakie podaje biuro... Przeniesiono nas na te wycieczkę ze względu na to że naszą odwołali.. ale mam nadzieję ze będzie fajnie...
IP: 83.242.88.121
Iza
Gość
opini o hotelu faktycznie mało, ale też liczę że będzie fajnie. no i mam nadzieję, że ten wylot się odbędzie.
IP: 192.157.11.100
Aneta
Gość
no, nam już dwie wycieczki autokarowe odwołali więc mam nadzieję że do trzech razy sztuka.... na samolot chyba nie mają narzuconej ilości osób, tak mi się wydaje...
IP: 83.242.88.121
olka
Gość
Witam Aneta a jak te zmiany wyglądają finansowo ? Czy cena jest taka sama ?
IP: 88.199.131.136
Aneta
Gość
Witam, dopłacaliśmy do wycieczki 600 zł już w sumie za dwie osoby. a Ty, też byłaś w podobnej sytuacji?
IP: 83.242.88.121
olka
Gość
Witam, my mamy opłacony wyjazd Chorwacja plus Albania od pół roku.. termin od 03 lipca i również nie wiemy czy nasz turnus dojdzie do skutku..czekamy cierpliwie...na widomość od biura czy jest odpowiednia ilość chętnych.... ?????i wydaje mi się , że nie chciałabym dopłacać do wycieczki, która zostanie mi narzucona...
IP: 88.199.131.136
Aneta
Gość
Tak naprawdę dopłacaliśmy ale, wyszło to nam w sumie korzystnie, bo ta dopłata była tak jakby głównie do obiadokolacji. Wychodzi za osobę 1750 zł cała wycieczka więc nie jest źle, tańszej wycieczki na ostatnią chwilę byśmy nie znaleźli a siedzieć w domu to też tak średnio... Więc myślę że dobry wybór :)
IP: 83.242.88.121
olka
Gość
Dobry wybór..miłych wczasów ...ale tak nie powinno być...
IP: 88.199.131.136
Aneta
Gość
Zgadzam się że nie powinno, też mi się ta sytuacja nie podoba, ale cóż takie sytuacje się zdarzają i trzeba się z nimi zmierzyć i umiejętnie rozwiązywać jeśli chce się mieć mimo wszystko udane wakacje.
IP: 83.242.88.121
Monia
Gość
Witam wszystkich !
Cieszę się że MT zaproponował choć jeden wypad lipcowy do Hiszpanii, Brawo, Stanęli na wysokości zadania a teraz Państwo niech również zaakceptują i pojadą na fantastyczne wczasy!!!!!Dziękuje MT i pozdrawiam .
IP: 85.28.148.62
Monia
Gość
co taka cisza Państwo .Chyba coś jest na rzeczy!!Nie wiem jak t rozumieć? A miało być tak pięknie ,
IP: 85.28.148.62
Monia
Gość
co taka cisza Państwo .Chyba coś jest na rzeczy!!Nie wiem jak t rozumieć? A miało być tak pięknie ,
IP: 85.28.148.62
Monia
Gość
Czy ktoś był w tym roku z MT na wycieczce? Niech pochwali się lub ma zabukowany 100% wyjazd ?
IP: 85.28.148.62
tomek
Gość
na 100 % jedziemy z żonką chorwacja-albania od 3.07
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
Tomek a gdzie do Albanii?
IP: 83.238.161.134

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij