» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Treść
RODZINA
Gość
WAKACJE Z TYM BIUREM MILLENIUM TRAVEL TO KOSZMAR ZOSTALISMY OSZUKANI ZAMIAST 14 NOCLEGOW DOSTALISMY ,TYLKO 9 NA MIEJSCU W GRECJI NA WYSPIE OSZUSTWO :( HOTEL JAK NORA JEDZENIE OBRZYDLIWE ,SAMOLOT KTORYM LECIELISMY CALY STARY POPSUTY JAKAS TO LINIA GRECKA :( NAPRAWDE LEPIEJ DOPLACIC WIECEJ I LECIEC Z INNEGO BIURA KTORE MA REKOMENDACJE BO TO JEST WIELKIE GOWNO :( MUSIALAM DOPLACIC NA MIEJSCU W GRECJI PONAD 500 EURO ZA CALA RODZINE TO BYLY UKRYTE OPLATY W POLSCE POWIEDZIALO NAM ZE NIE MA ZADNYCH UKRYTYCH OPLAT A W GRECJI PLAC ALBO SPIJ POD LOTNISKIEM :( ZASTANOWCIE SIE PANSTWO MILION RAZY CZY CHCECIE POTEM PLAKAC ZE WAS NIE OSTRZEGALAM POZDRAWIAM ZALAMANA RODZINA MALGORZATA WARSZAWA .
IP: 83.242.69.61
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry Pani Małgorzato,

Millennium Travel w tym roku jeszcze nie rozpoczęło sezonu w Grecji, a rok wcześniej nie było wczasów samolotem w Grecji na lądzie, jak i na wyspach. Ponadto wszystkie czartery Millennium Travel to linie Small Planet wraz z Biurem Podróży Neckermann, z których usług korzystamy od lat. Jeśli chodzi o ukryte opłaty, to również nie dotyczy naszego biura, ponieważ nie posiadamy ukrytych dopłat, a jeżeli w jakiejś ofercie występują jakiekolwiek dopłaty (tj. dodatkowe wyżywienie), to taka informacja znajduje się w umowie.

Bardzo nam przykro, że Pani wakacje rozczarowały Pani rodzinę. Ale musiało chodzić Pani o inne biuro i nastąpiła pomyłka.

Zachęcamy do skorzystania z naszych ofert i gwarantujemy, że z naszym biurem podobne rozczarowania Państwa nie spotkają, ponieważ mamy doświadczenie w organizowaniu wczasów i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci spędzili z nami swoje wymarzone wakacje.

Pozdrawiamy serdecznie, wszystkiego dobrego
Zespół Millennium Travel
IP: 89.25.162.2
Gość
Gość
Witam mam pytanie o hotel Lemon Three, jest nowy w ofercie więc opinii nie ma, czy mogę się dowiedzieć więcej na jego temat? czy trzeba zabrać sztućce, czajnik,czy jest to na miejscu. Chce wykupić nowość- 7 dni KOrfu i 7 dni Albania.
IP: 192.157.11.100
alfa
Gość
czy ktoś zgodził się na przenosiny z Grecji do Albanii? Jeśli tak to prosze napiszcie w jakim terminie jedziecie i do jakiego hotelu???
IP: 109.207.111.16
tomek
Gość
mamy jechać 03.07 do Grecji objazdówką na nic się nie zgodziłem bo nikt do mnie nie dzwonił to ja co 2 tygodnie się upominam o jakąś informację w odpowiedzi słyszę (proszę dać nam czas będziemy informować w kolejności turnusów ) ale o zmianie na Albanię dowiaduję się z portali społecznościowych żałuję tylko że wpłaciłem całą kwotę a nie wiem czy mam wakacje i gdzie najwyżej oddam sprawę do sądu i pojadę w innym terminie a miało być tak miło i profesjonalnie
IP: 88.199.131.136
tomek
Gość
a jeszcze jedno kiedy ktoś napisał post oczerniający ich (może nieprawdziwy) nie wnikam zaraz znalazła się odpowiedź z biura ,a swoich klientów nie potrafią poinformować gdzie jadą
IP: 88.199.131.136
peter
Gość
Znam te biuro od początku działalności, do poprzedniego roku wszystko grało jak w szwajcarskim zegarku.W tym roku od jakiegoś miesiąca nagle wszystko się popsuło-tygodniami czeka się na załatwienie prostej sprawy i kolejne maile i telefony a nic nie jest załatwione. Podobne to problemy kadrowe. ..takie wyjaśnienie uslyszalem. ..czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o 💶.
Może samo biuro odniesie się do tych problemów bo sytuacja jest nieciekawa....
Obym się mylił. ...😆
IP: 37.47.41.94
alfa
Gość
tomek napisał
a jeszcze jedno kiedy ktoś napisał post oczerniający ich (może nieprawdziwy) nie wnikam zaraz znalazła się odpowiedź z biura ,a swoich klientów nie potrafią poinformować gdzie jadą

masz racje tomku... kiedy ktoś pisze negatywne opinie zawsze czytamy w odpowiedzi zapewnienia ze "to na pewno jakieś inne Millenium Travel" a kiedy trzeba wyjaśnić sprawę MT nabiera wody w usta...
Żądamy więc oficjalnej odpowiedzi biura w związku z zaistniałą sytuacją bo robicie ludzi w balona!
IP: 109.207.111.16
ana
Gość
Ja też nie mam żadnej informacji, zarezerwowałam wczasy w Grecji od 28.06.2016. Połowa opłaty wpłacona, czytam na forach że wycieczka jest nieaktualna, a od biura podróży na chwilę obecną nie mam żadnej informacji. Przecież mam prawo zrezygnować i zarządać zwotu wpłaconej gotówki, jednocześnie rezerwując sobie wyjazd gdzie indziej na własną rękę. Tylko kiedy mam to zrobić jak na miesiąc przed wyjazdem nie mam informacji gdzie jadę i czy wogóle jadę...
IP: 46.174.24.14
bunipo07
Gość
HISZPANIA OD 10.07 JEDZIE MOŻE KTOŚ Z TYM BIUREM?
IP: 85.28.148.62
sylwia
Gość
Martwie się tym co ludzie pisza na forum.... :'(
Mamy wykupiony pobyt dla trzech os do Hiszpanii i wpłacona cała kwotę.
A tu im blizej wyjazdu tym coraz więcej niewiadomych...
Czekamy na odpowiedz MT.... :evil:
IP: 37.47.41.94
hanulka
Gość
coś mi tu nie pasuje, trzeci raz mam jechać z tym biurem, dotąd nie było żadnych problemów, a tu na forum się dowiaduję że Grecja odwołana - ja mam wyjazd od 10.06 do Grecji do Lefkada Beach, biuro ani słowa się nie odezwało że wyjazd odwołany, przypomniało o wpłacie i to wszystko.....
IP: 188.146.1.74
ewa
Gość
Sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Sprzeczne informacje...Biuro zachowuje się w taki sposób , jakby chciało " zgarnąć jak najwięcej kasy " a potem ogłosić upadłość...
IP: 88.199.131.136
bunipo07
Gość
Sylwia od kiedy macie Hiszpanie ? może napiszesz bunio07@interia.pl Pozdrawiam
IP: 85.28.148.62
Angela
Gość
Czytajac wasze wpisy rowniez zaczynam sie martwic... Co prawda mam oplacona Albanie, nie Grecje, ale mimo wszystko kiepsko to wyglada ;/
IP: 78.10.107.194
Ola
Gość
A jest ktoś kto jedzie lada chwila na wakacje? Czy biuro się z wami kontaktowało? Jest wszystko ok? Miło by było gdyby biuro zabrało głos w sprawie braku kontaktu z klientami.
IP: 83.238.161.134
Ola
Gość
Angela my też mamy opłacone wczasy w Albanii we wrześniu, a kiedy Ty?
IP: 83.238.161.134
Angela
Gość
koncowka lipca, kilka dni temu wplacalam zaliczke. Z formalnosciami niby nie bylo zadnych problemow ale martwi mnie co bedzie dalej ;/
IP: 78.10.107.194
Ola
Gość
my już w grudniu rezerwowaliśmy wakacje i też wszystko było ok, mam nadzieję że wszystko się wyjaśni.
IP: 83.238.161.134
alfa
Gość
hanulka napisał
coś mi tu nie pasuje, trzeci raz mam jechać z tym biurem, dotąd nie było żadnych problemów, a tu na forum się dowiaduję że Grecja odwołana - ja mam wyjazd od 10.06 do Grecji do Lefkada Beach, biuro ani słowa się nie odezwało że wyjazd odwołany, przypomniało o wpłacie i to wszystko.....

my mieliśmy jechać do Grecji 19,06 ale dowiedzieliśmy się z biura MT ze Grecja odwołana i zamieniliśmy wyjazd na Albanie - zobaczymy co będzie dalej...
IP: 109.207.111.16
alfa
Gość
hanulka zadzwoń lepiej do biura... bo Lefkada Beach juz nie ma nawet w ofercie MT
IP: 109.207.111.16
hanulka
Gość
no cóż, jestem po rozmowie z biurem. Grecja - Lefkada Beach odwołana, szkoda że musiałam zadzwonić żeby się o tym dowiedzieć chociaż planowany wyjazd za niecały miesiąc , a tydzień temu biuro jakoś nie wspomniało o zmianie planów gdy przypominało o wpłacie za wyjazd. Alternatywne propozycje raczej marne. Ciekawe kiedy byśmy się dowiedzieli jeśli nie przeczytałabym niepokojących informacji na forum.
IP: 188.146.138.43
Ola
Gość
Tyle dobrze że chociaż jest z nimi jakiś kontakt bo zaczynałam się martwić.
IP: 83.238.161.134
Mirella
Gość
Witam, za trzy tygodnie lecę z mężem do Albanii z MT , z formalnościami nie było żadnego problemu. Miałam również wpłaconą zaliczkę na wrzesień do Grecji-Lefkada. Poinformowano mnie , że z powodów bezpieczeństwa turystów , odwołano ten kierunek. Z wpłaconą zaliczką nie było problemu. Została przeksięgowana na poczet Albanii. Pierwszy raz korzystam z tego biuro i jak do tej pory nie mogę narzekać na ignorancję biura wobec mnie.
IP: 188.137.91.80
Ola
Gość
Mirella byłabym wdzięczna za opinię po powrocie bo też wybieram się do Albanii, a jedziesz do Ksamilu czy Sarandy?
IP: 83.238.161.134

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij