» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
Grecia5
Gość
A my we wrześniu wyjeżdżamy do O.B.z biurem "Zawadzkie".Czy coś wam wiadomo na ich temat?WGrecji byłam już kilkakrotnie i wracam tam z największa przyjemnością.Ludzie przemili ,a kraj bezpieczny-ponoć są surowe kary dla złodziei,ale nie zaszkodzi pilnować portfela przed turystami.Mam też kilka uwag dot. wycieczek,które mogą być bardzo zróżnicowane cenowo(czasem nawet 20euro).Pierwsze spotkanie po przyjeżdzie przy aperitifie służy m. innymi po to aby wcisnąć wam wycieczkę ze swojego biura,a my niewyspani,zmeczeni podrózą bierzemy co dają.Warto spokojnie przejść się po okolicznych biurach, które oferują wycieczki i sprawdzic ceny!!Pieniądze,które bierze rezydent mogą zostac w waszej kieszeni.Co do restauracji to jak ktoś już pisał chodzimy tam gdzie są tubylcy-tanio i smacznie.Unikajcie też pustych i zbyt czystych knajp.Być może,że ceny są tam tak wysokie,a jedzenie takie sobie,że nie było chętnych do zadeptania podłogi i poplamienia obrusów.Korzystajcie jednak z uroków tego kraju,słońca i rozrywek.Warto też ,jeżeli ktoś nie był ,wybrać sie na meteory i wyspę Skiatos-rejs statkiem w rytmie zyrtaki, konkursów ,w których wygraną jest łyk metaxy-to miłe wspomnienie nawet po latach.Paraliia to rzeczywiście miasto dyskotek,ale przede wszystkim"futrzane zagłębie" z którego korzystają najbardziej Polacy i Rosjanie.No to miłego wypoczymku dla was i dla nas. :D
IP: 93.105.250.28
Goszta
Gość
Hej;)
Czy ktoś jedzie z Beatur`em do Olimpic Beach od 14 do 25 lipca?;) Jeśli tak to niech się odezwie na gadu 3467100 bo jadę sama i tak jakoś "szukam przyjaciół" xD
Pzdr;))
IP: 77.253.103.12
ann.esc
Gość
a ja jade z koleżanka do olimpic beach 6-18.07 do apartamenow pelagia cos tam ;), jedzie ktos? zawsze raźniej..
IP: 83.144.122.66
mariusz
Gość
ja jade 3 wiec troche wczesniej:)jak juz dojedziecie to my juz bedziemy pewnie cali zjarani od slonca heh:)ja juz sie nie moge doczekac. napewno bedzie super. zycze udanych wakacji:)
IP: 80.238.64.20
Goszta
Gość
Widzę, że tam dużo Polaków baluje;P mam nadzieję, że będzie fajnie. Wiecie coś o hotelah Aparthotel**?
IP: 87.205.246.252
Grecia5
Gość
Pierwszy raz spotykam się z tym,że nie mam konkretnej nazwy pensjonatu lub apartamentu.W umowie podano ,że są to apartamenty typu Ermis lub Anna.Brzmi to trochę enigmatycznie,nie wiem czego się mozemy spodziewać.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? ;)
IP: 93.105.250.28
Jarek
Gość
Cześć :) Jedzie ktoś może do Olimpic Beach w terminie od 21 lipca ? :> Wybieram się z kolegami (fantastic four or free :P) Jedziemy z biura Victoria Travel, mieliśmy obawy co do tego biura, ale Pani w biurze zapewniała, że mają nowego przewoźnika i autokary, kolejna uspokajająca wiadomość jest taka, że kiedyś byli znajomi z tego biura i podobało im sie, więc myślę, że będzie dobrze ;) Jak tam jest z komunikacją miejską np. do pobliższych miast - KATERINI itp ? Da się pozwiedzać coś na "własną rękę"? Pozdrawiam wszystkich, którzy w tym roku będą wczasowali w grecji :). aa jeszcze jedno, jeśli ktoś z was był w "apartamentach" dwusypialniowych z "victoria travel" to bardzo proszę o informacje jak mniej więcej one wyglądają i czego się spodziewać - cudów nie wymagamy :)
Pozdrawiam

___________________________
pobudka 9:00 >plaża >obiad>plaża/zwiedzanie> imprezy w paralii i O.B :D>"sen"> kac :P
IP: 78.31.90.134
Użytkownik
Posty: 6
no cześć ja też sie obawiałem co do tego biuro ale też słyszałem że są nowe autokary to jest przewożnik:http://www.bomatur.com.pl/firma.html a co do tych złych opini to w każdym biurze sie zdarzają nieudane turnusy bo każdy nie jest idealny moi rodzice byli 2 razy i byli zadowoleni ja jade 4 września i też do apartamentów dwusypialnianych jak ktos jedzie w tym terminie to też niech sie odezwie pozdrawiam
IP: 83.30.87.251
mariusz
Gość
pozwiedzac napewno idzie olimp i dion bo jest niedaleko. ps to autokar ten sam zostaje, tylko zmienili przewoznika?
IP: 80.238.64.20
Użytkownik
Posty: 6
niee autokaru tego co ludzie narzekali to niema teraz biuro wynajmuje autokary z bomatur to jest firma przewozowa z bielsko białej jeśli nie wierzysz zadzwoń sobie do tego przewożnika;]
IP: 83.30.113.116
wiolek
Gość
czyli wynajmuja od tego roku ? bo w tamtym roku z nimi jechaliśmy i autokar był poprostu tragedia a tak poza tym biuro spoko własnie oprocz autokaru :) jesli zmienili autokar to super bo pojutrze jade z nimi do olimpic beach :)
IP: 80.52.135.2
Użytkownik
Posty: 6
No ja też tak właśnie słyszałem! 2 tunusy już jechały z nimi do olimpika! jak wrócisz to daj znać jak było! pozdrawiam
IP: 83.30.115.35
karlotta
Gość
Wybieramy się we dwójkę 12 lipca do olimpic beach z biura Victoria travel. Z tego co piszecie nastawiam się na fajne wakacje:) Czy ktoś jedzie w tym samym terminie???
IP: 81.210.117.138
edzia
Gość
ja wybieram się z kumplem do olimpic beach 20.06 z Antałkiem i jesteśmy ciekawi jakie tam są ceny za przeciętny obiad czy kawę. A poza tym też ciekawa jestem jak wyglądają te apartamenty Posejdon. Może coś wiecie na temat Olimpic Beach?
IP: 195.116.69.2
Goszta
Gość
Karlotta ja jadę od 14 lipca;) Ale z Beaturem. pewnie na plaży gdzieś się będziemy mijać:D:D

Wie ktoś coś o Aparthotelach?
IP: 77.253.122.245
mareal
Gość
hej :) Jade 5 sierpnia do Olipmic Beach z Katowic, jest jeszcze ktos kto się tam wybiera?
Aartamentu typu ermis :D
IP: 85.198.204.165
Grecia5
Gość
Mam prośbę do Mareal,jedziesz do apartamentu typu ermis 5 sierpnia, my wyjeżdżamy we wrześniu-podziel się po przyjeżdzie wrażeniami dot.tych apartamentów ,bo na zdjęciach robią wrażenie przyzwoitych,ale... ;) :roll:
IP: 93.105.250.28
mareal
Gość
ok, nie ma sprawy :)
IP: 85.198.204.165
Użytkownik
Posty: 7
edzia napisał
ja wybieram się z kumplem do olimpic beach 20.06 z Antałkiem i jesteśmy ciekawi jakie tam są ceny za przeciętny obiad czy kawę. A poza tym też ciekawa jestem jak wyglądają te apartamenty Posejdon. Może coś wiecie na temat Olimpic Beach?


Hej!
Rok temu byłam i powie mze Posejdon naprawde OK! maja fajne tanie zestawy obiadowe np. 7e za jakis rosolek, 2 danie i lampke winka:-) Ogolnie jesli chodzi o jedzienie to my tak srednio na 2 osoby wydawalismy 20e na posilek gdzie wchodzilo jedzonko dla dwojga i ze 3 piwka:-)Z knajpek polecam RAI, jadac z Antalkiem na pewno zatrzymacie sie przy nim juz w Olimpic, tanio i dobre.Nas na dziendobry czestowali Uzo a na pozegnanie zrobili nam wieczor grecji z nauka Zorby:-) Wypozyczenie Quada to 10e na 2 godz.Salatka grecja wypasik, polecam rowniez rybna knajpke przy plazy z uroczymi niebieskimi stolikami i krzeselkami.Co do wycieczek..Skitos MEGA! Meteory tez, Olimp bez szalu naprawde, do Aten ponoc 4 godziny jazdy.Ceny w biurach porównywalne ale wycieczke wykupilabym raczej w Paralii bo z tym biuro w Olimpic chyba ze wzgledu na rezydenke( ktora byla naszym przewodnikime )mam nie za dobre doswiadczenia. Baardzo fajnie wspominal pobyt tam!
IP: 217.197.68.147
zuzia
Gość
ja wybieram się z biura victoria travel, 30.06, więc już niedługo.

Ale mam następujące pytanie: mam telefon z sieci Orange, czy bede mogła odbierać połaczenia i wysyłać sms'y (i w jakiej cenie) ? Trochę to dziwne, nie wiem czy mam roaming. Ale ostatnio byłam we Francji i niemczech i wszystko działało jak trzeba, więc raczej mam ;P

czekam na odp, pozdrawiam :)
IP: 93.157.118.28
Tomek
Gość
witam. ja tez jade do olimpic z Victoria tego z Rybnika , tylko 3.07. Nie wiem czy tez z tego biura jedziesz czy z innego, jesli tak to czy bylas juz z tego biura w grecji , jakies opinnie? co do roamingu to napewno bedziesz miala . grecja jest w 1 strefie oplat bo jest w unni.wiec minuta do polski ok 2.20 a sms 1.50 . najlepiej sciagnij sobie tabelke z orange. zycze milego wypoczynku . pozdrawiam
IP: 80.238.64.20
adaaa
Gość
[quote=takaja]
no nareszcie kogoś znalazłam :P adaaa to do zobaczenia ;DD znasz kogoś kto jedzie?;p

Znam, jadę z koleżanką, moja gg; 8505076, skontaktuj się ;)[/quote=takaja]
IP: 89.230.196.73
Użytkownik
Posty: 6
Witam... ;) wybieram sie z Victoria travel do Olimpic Beach od 4 września... jest ktoś kto jedzie w tym samym terminie ?? Pozdrawiam ;) ;> Bd Balet !!! ;)
IP: 83.30.69.52
Użytkownik
Posty: 4
Tak ja jade z chłopakiem i dwoma kolegami! nie umimy sie doczekać! pozdrawiam i dozobaczenia:)
IP: 80.238.64.14
mmm
Gość
Kto jedzie z beatur w terminie 26.06-07.7 ???? :) :P
IP: 83.144.88.131

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij