» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 7
dzięki jadud, bo biuro z ktorego jade proponuje wycieczke na Skiathos za ok. 40 euro! Ateny też za 40e, Meteory za 30e, więc mysle że rozgladne się skoro jest taka mozliwość.
IP: 217.197.68.147
Nataszka
Gość
Angus : była koleżanka;) z tego co wiem to tam się biesiaduje: potupajka grecka, jedzonko i tra la la:)
IP: 90.156.96.239
Nataszka
Gość
Nic bliżej nie mogę powiedzieć. ;)
IP: 90.156.96.239
Nataszka
Gość
:) był ktoś kiedyś gdzieś z Orlando Travel?
IP: 90.156.96.239
pysia_81
Gość
Angus wieczór grecki na którym byłam był super, winko i jedzonko w cenie a przy tym świetna zabawa , nauka zorby i naprawde fajne widowisko grecy tańczący w getrach i spódniczkach z tacami na głowie. Niezapomniany widok. A i te pompolinki przy butach;)
IP: 79.189.68.202
different
Gość
.. i przystojny syn właściciela;D

polecam;)
IP: 89.79.51.169
Jolanta
Gość
LUDZIE WLASNIE WROCILAM Z GRECJI Z TYM BIUREM I PRZEZYLAM KOSZMAR. PRZED AUTOKAREM PO CALYM TURNUSIE WYMIENILAM SIE KONTAKTAMI ZE WSZYSTKIMI NIEZADOWOLONYMI I PONIZONYMI PRZEZ BIURO KLIENTAMI. JEST NAS OBECNIE 19 OSOB - WSZYSCY SKLADAMY POZEW ZBIOROWY W SADZIE OKREGOWYM W KATOWICACH PRZECIWKO OK SERVICES. SZANOWNI PANSTWO NIE DECYDUJCIE SIE NA WYJAZD Z TA FIRMA. DLUGO BY OPISYWAC USTERKI KTORYCH DOPUSCILA SIE TA FIRMA. ZRESZTA WIELU Z PANSTWA TRAFNIE JUZ NAPISALO ODNOSNIE KLAMSTW I WARUNKOW PANUJACYCH W OSRODKACH KTORYMI OK SERVICES DYSPONUJE. BIURO POBIERA OPLATE KLIMATYCZNA KTORA JEST TOTALNA FIKCJA - NIE DAJA RACHUNKOW, WARUNKI W HOTELACH SA PRZERAZAJACE - NIE WSPOMINAJAC JUZ O KARALUCHACH KTORE W NICZYM NIE PRZYPOMINAJA NASZYCH MALENKICH POLSKICH - KARALUCHY W GRECJI SA JAK KCIUK U MEZCZYZNY. BRUDNE TOALETY, POSCIELE W STANIE AGONALNYM - WCALE SIE NIE ZDZIWIE GDY KTOS Z TURYSTOW ZLAPIE WSZY LONOWE, JEDZENIE W POTWORNIE MALYCH ILOSCIACH I BARDZO ZLEJ JAKOSCI. DYSPONUJE OGROMEM ZDJEC KTORE WYKORZYSTAM W SADZIE JAKO DOWOD. PROSZE PANSTWA AUTOKARY SA W OPLAKANYM STANIE - ROZDEMONTOWANE TAK BY WIECEJ LUDZI MIESCILO SIE W SRODKU - W PRAKTYCE WIEC NIE MA JAK ROZLOZYC NOG - WIELU LUDZI USKARZALO SIE NA PUCHNIECIE NOG. STAN NADWOZIA JAK STWIERDZIL POLICJANT W KATOWICACH - JEST FATALNY. KIEROWCA ZOBOWIAZAL SIE DO KILKU NAPRAW PRZED GRANICA - NIESTETY ZADNYCH NAPRAW NIE DOKONAL. SAMI KIEROWCY ZACHOWYWALI SIE W STOSUNKU DO TURYSTOW W SPOSOB UWLACZAJACY GODNOSCI LUDZKIEJ - PADALY ROZNORAKIE WYZWISKA I GROZBY - WSZYSTKO MAM NAGRANE NA KAMERE. REZYDENCI W GRECJI KOMPLETNIE NIEODPOWIEDZIALNI - ZAMIAST OPIEKOWAC SIE TURYSTAMI CALE NOCE IMPREZUJA, W CIAGU DNIA SA NIEPRZYTOMNI I SKACOWANI. NIE TRAFIA DO NICH ANI JEDNO SLOWO. REZYDENT KAMIL - BRUNET OK 18 LAT - TO JEST PRZYKLAD TEGO W JAKI SPOSOB BIURO OSZCZEDZA NA FACHOWEJ OBSLUDZE TURYSTYCZNEJ. TO NIESPELNA OSIEMNASTOLETNIE DZIECKO NIE POTRAFI SIE NAWET POPRAWNIE WYSLOWIC, ZIONIE OD NIEGO ALKOHOLEM, ZEBRANIE INFORMACYJNE ZABRALO MU NIESPELNA 5 MINUT - WIEDZA TEGO CZLOWIEKA O GRECJI JEST ROWNA ZERU. TO W JAKI SPOSOB SIE PAN REZYDENT KAMIL ZWRACAL DO TURYSTOW JEST W CONAJMNIEJ NAGANNE. WYZWISKA, CHAMSKIE ODZYWKI. JEST TO WYJATKOWO PYSKATY CZLOWIEK KTORY ZAMIAST POMAGAC TURYSTOM BAWI SIE CALE NOCE PIJAC DO BIALEGO RANA. SAMA OSOBISCIE BYLAM SWIADKIEM JAK REZYDENCI PILI W BIURZE METAXE. JEDNA Z REZYDENTEK LEDWO WYSZLA Z BIURA - DRUGA MUSIALA JEJ POMAGAC. ALE ZEBY TO BYLO WSZYSTKO... PANI REZYDENTKA ANIA W MOJEJ OBECNOSCI A TAKZE OK 7 OSOB WRACAJACYCH Z KOLACJI RZYGALA PRZY WINKLU JEDNEGO Z HOTELI. REZYDENCI W ZADEN SPOSOB NIE BYLI UCHWYTNI. REZYDENTAMI ZAJMUJE SIE GRECKA SZEFOWA PANI KASPEREK - TO JEST DOPIERO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. TA WIELKA GRUBA NADASANA ROPUCHA MIALA CZELNOSC KRZYCZEC NA TURYSTOW KTORZY ZOSTALI ZAKWATEROWANI W JEDNYM POKOJU Z OBCYMI LUDZMI. CO WIECEJ WIELOKROTNIE SLYSZALAM JAK KAZALA REZYDENTOM NIE PODPISYWAC SIE POD REKLAMACJAMI. W CZASIE ODJAZDOW REZYDENCI NIE BYLI OBECNI. PANI KASPEREK DBALA O TO BY REZYDENCI MIELI ZAMKNIETE USTA. JEJ ROLA SPROWADZALA SIE DO ZABIERABNIA PIENIEDZY. NIE BYLO ZADNBYCH ZWROTOW. WYCIECZKI FAKULTATYWNE Z TYM BIUREM SA ODRAZAJACE - JEZDZI SIE STARYMI ROZKLEKOTANYMI AUTOKARAMI BEZ KLIMATYZACJI. JESLI NA DWORZE JEST AKTUALNIE 38 STOPNI TO W AUTOKARZE JEST 54 STOPNIE. W CZASIE WYCIECZKI DO ATEN AZ TRZY KOBIETY ZEMDLALY. PANI KASPEREK JESZCZE RAZ PODKERESLAM WYJATKOWO BEZCZELNA I ZLOSLIWA OSOBA REAGOWALA NA NASZE UPOMNIENIA IMPERTYNENCKIM ZACHOWANIEM. JESLI CHODZI O KOMENTARZE NA TEJ STRONIE TO NIE UWIERZA PANSTWO CZYM ZAJMUJA SIE REZYDENCI W TRAKCIE PRACY - WLASNIE PISANIEM KOMENTARZY! OCZYWISCIE POCHLEBNYCH KOMENTARZY. PANI KASPEREK NAKAZALA REZYDENTOM BY PISALI POCHLEBNE KOMENTARZE O WAKACJACH Z OK SERVICES. JEDNA Z REZYDENTEK NAWET PRZYZNALA SIE DO TEGO ZE ZAMIAST OBSLUGIWAC TURYSTOW MUSI PISAC DURNE KOMENTARZE W INTERNECIE. I JESZCZE JEDNA WAZNA RZECZ! ZADEN Z REDYZDENTOW NIE MA UPRAWNIEN TURYSTYCZNYCH BY REPREZENTOWAC BIURO ZA GRANICA! ZADEN REZYDENT NIE POSIADA ROWNIEZ UMOWY O PRACE. WSZYSCY PRACUJA NA CZARNO!!! BIURO OK SERVICES NIE SZANUJE NIKOGO POZA NASZYMI PIENIEDZMI. PO ZAPLACENIU OKRESONEJ SUMY PRZESTAJEMY SIE DLA TYCH LUDZI LICZYC ZUPELNIE!!!!

WAKACJE Z TYM BIUREM NALEZA DO NAJGORSZYCH W MOIM ZYCIU. JESLI MOJA OPINIA NA TYM FORUM COKOLWIEK DA TO BLAGAM WAS LUDZIE - NIE DAJCIE SIE NABRAC NA WYJAZD Z BIUREM OK SERVICES. NIE TRACCIE LEZ I NERWOW, NIE FUNDUJCIE SOBIE KOSZMARU.
IP: 85.222.18.82
Paweł
Gość
Hej, może mi ktoś napisać czy przydają się w Grecji karty typu EURO<26 ew. ISIC ??
Dzięki
IP: 15.195.185.76
Ja3
Gość
DO Jolanta : A ja mam nie odzowne wrażenie że to Pani traci czas na wypisywanie w tych bzdur. Nie wierze,że chociaż część z Pani wypowiedzi jest prawdą.
IP: 90.156.96.239
anna
Gość
Do Jolanta: A w jakiej miejscowości Pani była i w jakim apartamentowcu. Jak wyglądał ostatni dzień pobytu, czy była dostępna toaleta i czy było gdzie zostawić bagaż?
IP: 83.18.160.10
Użytkownik
Posty: 1
Witam :)
Wybieram się 6 sierpnia(pobyt trwa 14 dni) do tej oto wspaniałej mieścinki, jednak mam parę obaw. Martwią mnie niebezpieczeństwa w wodzie, mianowicie czy są jeżowce, meduzy itp. ?
Bardzo mi zależy na odpowiedzi gdyż większość czasu zamierzam spędzić w wodzie :)
Pozdrawiam.
IP: 83.11.225.232
anna
Gość
Byłam już kilka razy w Grecji tylko raz spotkałam się z ośmiornicami, ale z tego co słyszałam to jeżowce i meduzy występują wszędzie tylko w różnym czasie, dlatego nie wiadomo na co Ty trafisz. Warto mieć ze sobą buty do wchodzenia do wody.
IP: 83.18.160.10
Paweł
Gość
Hej, może mi ktoś napisać czy przydają się w Grecji karty typu EURO<26 ew. ISIC ??
IP: 15.195.185.76
marras
Gość
Do Pani Jolanty!
Tak dla informacji to Ania nie jest rezydentką tylko przewodniczką a to są dwie różne osoby, no ale cóż właśnie tak niedoinformowane osoby wypisują później głupoty i obelgi na ludzi. Ja wróciłam własnie z Grecji i zupełnie mam inne zdanie o rezydentach, zawsze byli w określonych godzinach do dyspozycji, jednak nie byli mi w zupełności potrzebni bo po co.
Mam właśnie pytanie do Pani, która wypisała te bzdury co konkretnie oczekiwała od rezydentów?(może żeby za rączkę zaprowadzali na plaże z plaży, robili zakupy wachlowali i co jeszcze bo ja naprawde nie rozumiem głupoty ludzkiej odnośnie oczerniania ludzi).
IP: 193.138.241.161
Gosia 1
Gość
Do marras. Ja tak już pani wyżej jestem zainteresowana ostatnim dniem pobytu. Czy jest możliwość skorzystania z toalety i łazienki w Oliic Beach (jeżeli tak to w jakim hotelu mieszkałeś?)
IP: 83.18.160.10
Użytkownik
Posty: 9
W ostatnim dniu pobytu autokar zawozi do klubu plażowego(super bo cały dzień można jeszcze spędzić na plaży albo na kupowaniu pamiątek). Dostępne są toalety i prysznice. Ja byłam w Olimpic Beach w apartamentach Anastazja z mężem i sześcioletnim synem za rok też tam jade z Ok Services. Pozdrawiam!
IP: 83.14.131.18
Gosia 1
Gość
Do marras: Bardzo dziękuję za odpowiedź, ja też jadę z mężem do Anastazji z tym samym biurem, troszkę mam obawy po opisach niektórych malkontentów. Jeśli można, proszę o dokładniejszy opis apartamentowca. Jakie widoki z tarasów.
IP: 83.18.160.10
patka
Gość
a ja jade tez do olimpic beach i do hotelu dias w czwartek w nocy, ale cholercia zapomniałam jak sie nazywa biuro; DD jedzie ktoś wtedy tez?; p
IP: 87.99.16.54
marras
Gość
Do Gosia 1.
Apartamenty Anastazja są super, polecam. Duże pokoje, czysto, w każdym balkon ze stolikiem i krzesełkami, właściciele apartamentów bardzo przyjemni, można również korzystać z tarasu który jest na samym dole tam są również stoliki. Część pokoi ma widok na uliczke, a część na sad z pomidorami i sąsiednie kwatery (ja mialam apartament wlaśnie z widokiem na pomidorki). Proszę się nie obawiać ja też przed wyjazdem sledziłam forum i byłam przerażona opiniami. Wszystko jest tak jak opisują w katalogu, apartamenty Anastazja wyglądają identycznie jak są pokazane w katalogu i na stronie www.okservices.pl
Bedzie Pani na pewno zadowolona, słuze wszelkimi informacjami.
IP: 78.133.205.195
kill
Gość
Do Gosia 1: W jakim terminie jedziesz??
IP: 83.4.49.167
Gosia 1
Gość
wyjazd 10.08 z Katowic do Olimpic Beach apartament Anastazja.
IP: 83.18.160.10
Gosia 1
Gość
Do marras: Bardzo dziękuję za informacje, jedziemy odpocząć a nie narzekać. Proszę jeszcze o informacje odnośnie autokarów, jakie i czy z wsiadaniem nie było problemów. Z góry bardzo dziękuje za wszystkie informacje.
IP: 83.18.160.10
Użytkownik
Posty: 9
My odjazd mieliśmy z Katowic o 5.00. Autokary podjechały punktualnie (my jechaliśmy zielonym autokoarem Pastuszak kierowcy i pilonka super), ale oczywiście niektorzy ludzie mieli wąty niewiadomo dlaczego i do kogo ale to chyba tylko po to żeby jakieś wąty były. Cała droga przebiegała bardzo sprawnie przystani co 3-4 godzinki, miła atmosfera, filmy z toalety można bylo korzystać a nie tak jak co niektórzy piszą że zamknieta na klucz. Wiadomo , że tolaleta w autokarze służy tylko do awaryjnych sytuacji no ale niektórzy ludzie tego nie mogą zrozumieć.
Jeżeli Pani chce to proszę o e-maila lub nr tel. prześlemy kilka zdjęć kwater, miejscowości.
Odnośnie jeszcze autokarów to do Grecji jechały trzy, my poznaliśmy ludzi którzy jechali drugim i również byli zadowoleni z całej obslugi w autokarze, po drodze autokary zatrzymują się w Bługari, gdzie można kupić tani alkohol, papierosy, słodycze co prawda jest to w nocy, każdy zaspany no ale cóż i tak fajnie że w ogóle się zatrzymali taniej niż w sklepach wolnocłowych.
Ludzie narzekają jedni, że za dużo postojów inni , że za mało tylko ludziska nie mogą zrozumieć , że te postoje wynikają równiez z tego , że czas pracy kierowcy jest limitowany i oni mają postoje w ustalonych miejcach bo wiedzą w przeciągu ilu godzin dojadą do postoju. Jest przystanek na Słowacji w restauracji, większość ludzi ma pretensje, że są tam ogromne kolejki bo tam zatrzymują się wszystkie autokary i to nie tylko z tego biura, ale chodzi o to że oni mają wyliczone że w tym miejscu się zatrzymaja i czas pracy kierowcy się kończy.
Pozdrawiamy!
IP: 83.14.131.18
Użytkownik
Posty: 9
do gosi1 pozdro od meza marras nic sie nie martw jak cos to zadzon pod 505695 823 to wszystko wam opowiem pozdro paaa
:P
IP: 83.14.131.18
Gosia 1
Gość
Marras bardzo, ale to bardzo dziękuję za słowa otuchy, bo rzeczywiście ludziska wypisujący się tu na forum, naprawdę nie wszyscy wiedzą czego chcą, ale teraz pojadę dużo, dużo spokojniejsza, bo przecież jedziemy wypoczywać. Jeśli możesz prześlij kilka fotek na maila gosiadg@wp.pl
pa,pa Gosia.
P.S. Ja uwielbiam Grecje, byłam już 3 razy , ale z innego biura i w innym miejcu. Dzięki,pa.
Gosia
IP: 83.18.160.10

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij