» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Aparthotel MENI Thassos opinie

Dodaj opinię Aparthotel Meni opinie

Strona: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Treść
kobra
Gość
Obiektywni, moge prosic o pare fotek hotelu oraz drogi na plaze? getting@poczta.fm bede wdzieczna :)
IP: 109.243.71.119
Olka
Gość
Spędziłam swoje wakacje w tym hotelu i mogę się wypowiedzieć. Wiele przekłamania!
Począwszy od odległości hotelu od plaży, po jakość i ilość posiłków serwowanych.
Jedynym pozytywem jest czystość na terenie ośrodka:) Nie polecam!
IP: 95.160.117.48
Carro
Gość
Do Olka: proszę napisz coś więcej....o drodze na plażę i jedzenia...:)
IP: 178.212.41.1
kobra
Gość
Carro, wystarczy cofnac sie o pare stron w tym watku, wszystko pisze, informacje potwierdzone przez uzytkownikow roznych turnusow.
IP: 46.113.184.100
kobra
Gość
tzn. uczestnikow :P
IP: 46.113.184.100
timoni
Gość
Proszę o jakieś fotki na timoni@interia.pl Ile kosztuje wypożyczenie skutera lub quada??
IP: 83.4.34.239
iskra
Gość
Czy ktoś jedzie 3 września z Łodzi?
IP: 77.237.19.70
Fiku
Gość
Wybiera się ktoś z KrK 3 września?
IP: 81.219.71.222
Martucha
Gość
Wybieram się 13.09 z Wrocławia. Czy ktoś mógłby podesłać jakieś fotki. Będę bardzo wdzięczna. marta.kurek@onet.pl
IP: 141.189.205.1
Carro
Gość
Martucha ja jadę z Gliwic też 13 września. Ja youtube jest filmik pokazujący drgoę z plazy do Hotelu.
IP: 178.212.41.1
Użytkownik
Posty: 1
http://www.youtube.com/watch?v=u9zfEgnba6I
IP: 178.212.41.1
Mondzia
Gość
kto jedzie do meni 10.09 z Pabianic albo Łodzi?
IP: 188.33.89.178
@@@
Gość
Czy jedzie ktoś 10.09 z okolic Żywca lub Bielska ?
IP: 79.188.5.126
look
Gość
jeszcze wiecej informacji o tym super biurze na innym forum

://forum.travelway.pl/topic-post41669.html
IP: 178.183.185.113
domino
Gość
Właśnie nie dawno wróciłam z Gracji (hotel Meni) i jestem mile zaskoczona bo jak poczytałam wcześniejsze wypowiedzi to jechałam trochę wystraszona ,własciciel Augusto to super gość wesoły i życzliwy Katarina również, panie z kuchni owszem stoją jak się nabiera posiłek ale po to by dołożyć jeśli czegoś brakuje nie zdarzyło się by komuś zwrócono uwagę co do ilości nabieranego jedzenia.Kucharki nawet pozwoliły w dzień wyjazdu skorzystać ze swojej prywatnej lodówki by sobie schłodzić napoje przed podróżą wystarczy tylko poprosić.Nawet bez problemu po 21 dostało się coś do zjedzenia jeśli się poprosiło. Do plaży faktycznie szło się ok 30 min ale było warto plaża przepiękna. Wakacje super polecam.
IP: 89.72.11.164
nerwowy rzucający
Gość
To chyba byłaś na innych wczasach.Ta grubba kuchara ani sympatyczna ani miła.Patrzy ci w talerz aż strach jeść a co dopiero dobrać dokładkę.
IP: 77.253.175.97
domino
Gość
ja nabierałam zawsze ile chciałam i nie było problemu ,dla dzieci była bardzo miła zawsze uśmiechnięta i pierwsza nas zaczepiała i zagadywała może byłeś nie miły to się nie dziwię....
IP: 89.72.11.164
Casandra
Gość
:lol: Domino szkoda ze 80 procent forumowiczow uwaza inaczej nic Ty...poprzez zdjecia udostepnione przez innych bedacych w tym hotelu potwierdza sie przekonanie iz jestes ze swa opinio wsrod jednostek,na marginesie pragne nakreslic Ci iz obiekt o ktorym mowa nie posiada wykwalifikowanego personelu w kuchni a w role kucharki wcielila sie wlascicielka obiektu Katarina,a pani kucharka o ktorej mowa jest tam tylko od sprzatania,mycia naczyn i pilnowania jedzenia ...a tak na marginesie to mowiac o jedzeniu po godzinie 21.oo wzielas chyba pod uwage polska strefe czasowa w ktorej bylo w Grecji po 20.00 wiec moze jeszcze cos tam zostalo ,bo normalnie po 21.00 czasu greckiego furtka jadalni jest zamykana na kluczyk...no tak w sumie czytajac Twa wypowiedz Ty bylas w GrAcji a ja w GrEcji wiec w tym chyba tkwi roznica w rozbieznosci naszych zdan... :lol: :roll: :lol:
IP: 62.226.46.190
ZanetSc
Gość
No jak ktoś jedzie na wakacje z fatalnym nastawieniem to z fatalnym wróci. A prawda jest taka, że wystarczy poprosić. W tym hotelu są naprawę tak mili ludzie, że wszystko da się z nimi załatwić. Nie przeszkadza im imprezowanie na basenie do późnej nocy a jedzenie też dostaniesz jak masz potrzebą. A kolacja jest do 21 więc chyba nic dziwnego że zamykają bramki jak nikt nie je.
Owszem jedzenie nie specjalne- ale greckie nie polskie. Można skosztować trochę Grecji od strony kuchni. Za cene 1400 to była rewelka.
Do morza daleko, ale sprawdzaliśmy o basenu wejdzie więcej niż 10 osób i da się pływać:)
Przez te wasze debilne wypowiedzi tylko się stresu najadłam przed tym wyjazdem.
A było super!!!!!!!!!!
Piękna wyspa!!!!!!!!!!!!
IP: 87.99.110.177
ZanetSc
Gość
A następnym razem zapłać 2-3 tyś i jedź na wakacje godne tej ceny. Ja byłam z OK 3 razy i zawsze to tak wygląda, że hotele są na miarę ceny. A Polaczki myślą że z tymi swoimi marnymi pensyjkami są panami świata.
IP: 87.99.110.177
kobra
Gość
ale 'zajebisty' poziom reprezentujesz, żanet ;) udanych wakacji z ok services, oby nastepne byly rownie udane :)
IP: 164.126.184.195
Dorota
Gość
Wybieramy się większą grupą z małymi dziećmi w sierpniu i prawdę mówiąc przeraziły mnie informacje o plaży. Czy na prawde jest tak daleko i pod górkę??? Nie ma wódki i pepsi w all?
IP: 193.239.36.22
Dorota
Gość
Jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia to proszę przesłać dk.nw@interia.pl Dzięki :)))))))
IP: 193.239.36.22
Carro
Gość
TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE JEST TO all - ALE GRECKIE. BYŁAM W TYM HOTELU W TAMTYM ROKU....DO PLAŻY DALEKO...POD GÓRKĘ TRZEBA IŚĆ...ITD...ALE ZA TĄ CENĘ JAK DLA MNIE WARTO BYŁO JECHAĆ...
IP: 178.212.41.20

Strona: « < ... 2 3 4 5 6

Forum turystyczne » Grecja » Aparthotel MENI Thassos opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij