» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Treść
disarooz
Gość
Basiu mam jeszcze pytanie: czy w pobliżu są jakieś baseny?? orientujesz się jaka jest cena metaxy i retziny??
dzięki za informacje :) pozdrawiam
IP: 90.156.115.69
mariola
Gość
Witam Czy był ktoś w hotelu Afrodyta w Bułgarii. Proszę o opinie. A może są na forum osoby które się tam wybierają w terminie 13,07,2010 do 25,07,2010 z Warszawy
IP: 79.163.55.136
basia
Gość
Najbliższy aquapark jest w Salonikach a o innych basenach nie słyszałam, poza tymi oczywiście które są przy hotelach.Retziny nie kupowałam, piłam tylko na wieczorze greckim-radze zachowac umiar bo to młode wino,metaxa ok 15e- w zależności od ilości gwiazdek-polecam 5* i więcej,3* też dobra ale to już nie to,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
VIP
Gość
Leci ktoś 06.07.2010 do Grecji z Katowic?? POZDRAWIAM
IP: 62.87.184.30
adi
Gość
moi rodzice są w apart.Risos w Toroni są bardzo zadowoleni
IP: 193.93.91.56
Tysia
Gość
Leci ktoś do Bułgarii w terminie 22.06.2010 do 02.07.2010 hotel Afrodyta w SB? Wylot z Katowic? Proszę o info! pozdrawiam
IP: 95.48.173.210
Iga
Gość
wróciłam z Olimpic z biurem OK .... mogę udzielić informacji oraz odpowiedzi na nurtujące was pytania!!!
IP: 82.160.174.100
disaroooz
Gość
czesc jak tam organizacja biura wygladała? wsyztsko było w porzadku? jak podrozy i autokary :)
pozdrawiam
IP: 90.156.115.69
xyz
Gość
witam, ja lecę z chłopakiem 06.07.2010r z Katowic do Grecji :) zatrzymamy się w hotelu RACHONI BAY na wyspie THASSOS :)
IP: 91.94.188.186
Łukasz
Gość
To bardzo fajnie się składa, bo ja też lecę z dziewczyną w tym samym terminie i do tego samego hotelu :P :)
IP: 62.87.184.30
Iga
Gość
do disaroooz
1 ogromna wpadka na samym początku - zabierał nas bus do Katowic ,2 osób nie zabrał ,kierowca nie miał listy turystów i odjechał 15 min.wcześniej niż planowany odjazd ( dojechali po 2 godz.samochodem z biura )
jeśli jesteś wysoki to będzie ci ciężko ,fotele ustawione są blisko siebie,moje kolana dotykały fotela,podróż męcząca,postoje niby co 4 godz.ale nie stosują się do nich skrupulatnie,dopiero po interwencji pasażerów stają
na miejscu wszystko tak jak w ofercie,apartamenty super,rezydent pan Henio super ,wycieczka na meteory udana,na skiathos też choć podróż autokarem 4 godz.w 1 stronę ale i tak warto :)
pozdrawiam
IP: 82.160.174.100
paralia
Gość
W sierpniu wybieram sie z tym biurem do Paralii hotel Princypial...prosze o opinie. na temat hotelu i ...gdzie mozna dobrze i niedrogo zjesc i jakie sa ceny ... :)
IP: 89.107.157.1
radiesteta
Gość
Właśnie wróciłem z wczasów z tym biurem z Grecji - Hotel Oasis. Muszę przyznać, że od wielu lat jeżdżę, na różne wycieczki ale tak fatalnego biura jak dotąd nie spotkałem. Autokar okropny - mały bez możliwości rozłożenia siedzeń wewnątrz na bok. Hotel fatalny. Pokoje bardzo małe. Gniazdek w pokoju było tylko 1 z przedłużacza. Oświetlenie boczne. O posiłkach też dobrego słowa powiedzieć się nie da. Śniadania: płatki z mlekiem, ser ich kiełbasa i dżem. Ot cały wybór. Jak ma się szczęście to załapie się jeszcze na ciastko, bo uzupełnienia jedzenia było tylko 2 razy. Wycieczki były często przekładane a najważniejsza do Aten nie odbyła się wcale. Pomoc rezydentów szczątkowa. Tak samo jak przewodnik Marcin. Wiedza jego nie wychodziła poza mitologię. Mówienie językiem typu "wypuścić jamnika" krzaciory, hiciory i wiele innych perełek jakoś nie pasuje do osoby kulturalnej. Ceny wcale nie należały do najniższych.
IP: 77.253.240.46
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
radiesteta napisał
Właśnie wróciłem z wczasów z tym biurem z Grecji - Hotel Oasis. Muszę przyznać, że od wielu lat jeżdżę, na różne wycieczki ale tak fatalnego biura jak dotąd nie spotkałem. Autokar okropny - mały bez możliwości rozłożenia siedzeń wewnątrz na bok. Hotel fatalny. Pokoje bardzo małe. Gniazdek w pokoju było tylko 1 z przedłużacza. Oświetlenie boczne. O posiłkach też dobrego słowa powiedzieć się nie da. Śniadania: płatki z mlekiem, ser ich kiełbasa i dżem. Ot cały wybór. Jak ma się szczęście to załapie się jeszcze na ciastko, bo uzupełnienia jedzenia było tylko 2 razy. Wycieczki były często przekładane a najważniejsza do Aten nie odbyła się wcale. Pomoc rezydentów szczątkowa. Tak samo jak przewodnik Marcin. Wiedza jego nie wychodziła poza mitologię. Mówienie językiem typu "wypuścić jamnika" krzaciory, hiciory i wiele innych perełek jakoś nie pasuje do osoby kulturalnej. Ceny wcale nie należały do najniższych.

A dokładnie gdzie z nimi byłes ?w jakiej miejscowości ?
IP: 83.7.197.28
magda
Gość
Wycieczka do Opatiji paranoja 3 godziny opóźnienia w Bielsku,hotel jak za komuny w polsce brudny z widokiem na dach i śmietnik.Do Venecji na wycieczkę jedzie się bez opieki przewodnika ani rezydenta.Polecam Jeziora Plitvickie.
IP: 93.137.62.55
tambylec
Gość
NIE WIERZCIE RADIESTECIE !! Bylem w hotelu Oasis, wróciłem tego samego dnia co On,jedzenie podobne jak w innych hotelach,obsługa miła,kto zaspał na śniadanie -jego strata,wycieczki super warte uczestniczenia,przewodnik Marcin ma wiedzę,jakiej można pozazdrościć a sposób przekazania jej dostosowany do uczestnika w każdym wieku. Radiesteta wypowiadając się na temat kultury p.Marcina, może powinien posłuchać siebie ,bo jego zachowanie w autokarze w drodze powrotnej było chamskie,egoistyczne. Panie radiesteto może wczasy odchudzające a wtedy pokój wyda się większy,miejsca w autokarze będzie więcej a droga do gniazdka będzie krótsza.HOTEL OASIS-OK, biuro trochę mniej ale też nie najgorsze,wczasy najtańsze
IP: 77.253.252.248
radiesteta
Gość
Odezwała się osoba która wyzwała nas od chamów i wsuirów, że o innych już nie wspomnę. bo chciała nam na nogi spuścić siedzenia ? Do tego całą drogę piła alkohol tak, ze pod koniec już bełkotała i nie umiała ustać na nogach. Polecam kurację AA. A jak ktoś chce co może uwierzyć takiej osobie. Proszę bardzo. Właśnie ,ludzie w autokarze widzieli dokładnie wszystko. Tak samo jak to, ze przez pół drogi się półgołym jechało. Ale to fakt dla ludzi tego pokroju te wczasy mogły być idealne. Tak samo jak ten przewodnik i biuro. Dla ludzi kultury jednak są one nie do zaakceptowania.
IP: 87.101.32.135
samolot
Gość
Panie radio cos tam zapłacił pan za wczasy 500 zł i żali się ze autokar , że ciasno , że fotele na boki , że śniadania skromne , ze obok ktoś pił alkohol ( na wczasach jadąc 30 godzin ta ja chyba bym zrobił to samo , tzn zapił i starał się zapomieć ze nie stać mnie raz na rok na normalną wycieczkę , samolotem w dobrym hotelu. Echh. Zapłać ja za 3 dni w zakopcu i narzekać ...typowe
po za tym tutaj ludzie chcą posłuchac faktów a nie żali i kłótni.
IP: 89.72.220.214
tambylec
Gość
Oj radiesteto niestety nie jestem osobą ,która rozłożyła siedzenie na Twoje nogi,nie wiem czy się orientujesz ale w autokarze było ponad 70 wczasowiczów i wielu słyszało niemiłe słowa Twoje i Twojej partnerki rzucane w kierunku osób siedzących przed i za Tobą.Proponuję abyś wybierając się na kolejne wczasy poczytał savoir vivre,zaoszczędził trochę więcej kasy i polecisz samolotem z" ludźmi kultury" tylko czy do nich pasujesz?odpowiedz sobie sam.
IP: 87.205.220.241
rudi
Gość
gość napisał
A my jedziemy końcem lipca :) hotel Principal... może ktoś się też wybiera w tym terminie?

My lecimy 20.07 z Katowic.
IP: 89.75.125.220
mario
Gość
ja też lecę 20.07 z Katowic ;)
IP: 109.243.67.67
Alexx
Gość
Leci ktoś do Bułgarii 02.07 z Warszawy ?
IP: 87.119.2.66
Mona
Gość
Wymagania ludzi,którzy jadą za 500 zł są poprostu śmieszne.My mieszkaliśmy w apartamentach Smile i jak dla nas było ok.Dostaliśmy pokój 4 osobowy na 3 osoby,duży i z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.Czysty,prawie sterylny.Liczy się to jak sobie sami zapełnimy czas,a dla nas jadąc na wczasy nie jest najważniejszy pokój,bo w nim się nie siedzi tylko śpi!!wczasy są po to aby poużywać!!!a nie siedzieć w pokoju i tv oglądać!!Plaża,morze i miła atmosfera to jest ok!!!Pokoje z aneksami kuchennymi z własnym wyżywieniem ludzie wybierają sami z katalogu,więc nie wiem o co te pretensje?Widzą co biorą!!A jak komuś nie pasuje to idzie się stołować do restauracji,bo tam jest większy wybór potraw i za sumę niedużą..można super zjeść.Biuro Ok Services jest ok a jak komuś nie pasują usługi to niech leci samolotem na wczasy za 3 tyś.,a nie zgrzędzi!! i wymyśla potem niestworzone rzeczy.Autokary są takie jakie są:klimatyzacja i prawie nowe,fotele rozkładają się tak jak powinny,a że ktoś urósł za duży...to niech leci samolotem zapłaci więcej i będzie zadowolony.Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z tego biura (-:
IP: 213.25.194.130
Grzegorz
Gość
Mona--święta racja :-)!! Ja byłem rok temu w Hiszpanii i wybrałem pierwszy raz wczasy w namiotach "willowych" na campingu i naprawdę te apartamenty w Grecji to przy nich luksus a i tak spędziłem super wczasy bo sama Hiszpania mi zrekompensowała małe niedogodności mieszkalne ale ja tam tylko spałem bo cały dzień gdzieś się było a jak człowiek jest zrzęda z natury to wszędzie się czegoś doczepi tak jak moja znajoma że w Egipcie jest piasek jak mąka ab wielbłądy śmierdzą hahaha !!Pozdrawiam wszystkich tegorocznych wczasowiczów tych "normalnych" i tych zrzędliwych!! Ja jadę do OB Anastazja 6 lipca z rodzina 5 osób z Katowic i oby byli sami "weseli" ludzie;-)
IP: 89.77.109.30
Mona
Gość
Grzegorz życzę super udanych wczasów rodzinnych (-:Anastazja podobno jest super,apartamenty ok,tak mówili wczasowicze,którzy tam byli z nami- w OB.Olimpic Beach to bardzo fajne i przyjazne miasteczko.Pozdrawiam
IP: 213.25.194.130

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij