» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Autor Treść
KASIA
Gość
WITAM
JA MAM PYTANIE DO OSÓB KTÓRE BYŁY ALBO WIEDZĄ COŚ WIĘCEJ O APARTEMNTACH SMILE W OLIMPIC BEACH !
NA INNYM FORUM KTOŚ PISAŁ POZYTYWNIE O TYCH POKOJACH ALE CIEKAWA JESZCZE JESTEM CZY HAŁAS ZE SKLEPU, HAŁAS TYCH LODÓWEK, CHŁODZIAREK NIE BYŁ ODCZUWALNY W POKOJU ???
CZY UWAŻACIE ŻE SĄ TO DOBRE APARTAMENTY NA WAKACJE ???
IP: 195.20.110.66
loluś
Gość
Witam wybieram się w sierpniu na wakacje do bułgari do hotelu copacabana czy ktoś muguł by mi udzielić jakiś informacji o tym hotelu ?
IP: 212.106.163.95
zbyszek
Gość
Proszę o informacje na temat apartamentów Agelika nz Thasos
IP: 81.210.63.254
KASIA
Gość
Moi znajomy wrócili niedawno z Parali, jechali z biura OK Services. Ogólnie są zadowoleni, wykupili wakcje w apartemntach John&Eve jednka na miejscu okazało się, że nie ma już tam wolnych miejsc i przenieśli ich do Portodaliani i to okazał się duży plus dla nich. Portodaliani to nowy czysty ładny budynek, pokoje nie są za małe, czyste łazienki i wygodny aneks kuchenny ( widzłam zdjęcia i napradę interesująco wygląda). Jedyny minus to odległość od plaży oraz od centrum. Trzeba liczyć się ze spracerkiem z 15 minut co dla niektórych osób może być uciążliwe. Minusem też jest widok z okien ponieważ jest to nowa czesc sa tam jeszcze budowy i pola wiec na ładne widoczki liczyc nie można. Słyszłam, że osoby które były w hotelu YAKINTHOS nie mają miłych wspomnień i sa bardzo niezadowolone. Słyszłam własnie takie opinie jak opisała wyżej aga.
IP: 195.20.110.66
Użytkownik
Posty: 5
Wróciłam dzisiaj z Bułgarii,byłam na wczasach z biurem ok serwis-ok mają tylko w nazwie. Jedno wielkie oszustwo!
IP: 89.73.159.102
roman
Gość
Z wakacji w Grecji (Olimpic Beach) wróciliśmy 28.06.2010r. Wrażenia: Dojazd koszmar- z 26 godzin zrobiło się 33 godziny, pilotka poinformowała nas że "kierowcy jadą pierwszy raz"- ok zdaża się. Jakież było nasze zdziwienie kiedy pilotka w autokarze zaczeła zbierać pieniądze na wycieczki - no ale dobrze (pomyślałem) nie każdy wykupił jak my wycieczke objazdową. Kiedy poinformowałem o tym fakcie pilotkę a ona stwierdziła że nie ma na ten temat żadnych informacji.dało mi to troche do myslenia ale hmmm... no cóż pilotka może wszystkiego nie wiedzieć. Kiedy wreszcie udało sie nam dojechać zajął sie nami rezydent Pan Henryk (nazwiska nie wspomnę bo zle mi się kojaży). No i oczywiście pierwsza rzecz to zebranie - a tam kolejne zbieranie kasy na wycieczki (no ok) - wiadomo konkurencja nie śpi ;) Kiedy zapytałem Pana Henryka jak sie ma sprawa z naszymy wycieczkami i posiłkami - Pan starając sie mnie zahukać stwierdził że "on jest tylko pracownikiem i bazuje na informacjach przesłanych przez biuro" krew we mnie sie zagotowała i tez podnosząc głos wytłumaczyłem że mnie to guzik obchodzi bo ja płacę i chcę dostac to co mi sie należy a on jest od tego żeby ta sprawę rozwiazać. No i tu sie pomyliłem - bo okazało sie że Pan Henryk za nic nie odpowiada i nic nie musi. No to wymieniliśmy jeszcze parę innych zdań i okazało sie nagle że nie tylko ja mam zastrzeżenia do Pana H. Kiedy to nastąpiło ww. Pan nie mogąc już zakrzyczeć towarzystwa postanowił udać się do siebie. My natomiast postanowiliśmy złożyć telefoniczne zażalenie do pośredniczacych biur na to co tu miało miejsce. Następnego dnia po telefonach i pośrednictwie naszych biur przesłano Panu H. własćiwe informacje z OK Service. O drobnych rzeczach typu, wyposażenie i standart nie taki jak w ofercie nie wspomnę tylko dlatego że Grecy byli bardzo mili, a Pan H. miał to gdzieś. Powrót: - o zgrozo - o godz. 10 opuścilismy pokoje a autobusy dojechały koło godz.16. No i co - w normalnych warunkach kierowcy maja zapewnione miejsce na odświeżenie się i ewentualne przespanie - ale nie tu!. Kierowcą niezapewniono pokoju żeby mogli się wykąpać i odpocząć - tylko kazano im się myć pod tzw. butelką czyli 5l butla z wodą na parkingu- kpina!! Kiedy zwróciliśmy uwage na ten fakt Panu H.- kazał nam nie brac strony kierowców (nadal nie wiem co to miało znaczyć - oni chyba wożą ludzi więc coś im sie nalęży żeby bezpiecznie nas dowieźli) I tu ukłon w strone pilota z Firmy OK Service który pomógł załatwić kierowcą pokój. No i powieszono listy wyjazdowe- niestety nie tak wyjazd wyglądał jak było na listach bo autokary wyjechały jednocześnie a o rozmieszczenie osób w autobusach gdzie dzieci rozdzielono na listach od rodziców lepiej nie pisać. Ale Pan H. do niczego sie nie poczuwał i zabrał się zanim wyjechaliśmy (zawsze myślałem że rezydent jest do momentu wyjazdu do dyspozycji- ale to chyba w innych biurach). Kiedy wyjechaliśmy to jeden plus był taki że kierowców mieliśmy super!.Jeśli ktoś ma wybór niech sie więc zastanowi. Przepraszam za ewentualne błedy ale ta wycieczka - żeby nie miejsce, miły Pan Marcin (pilot z OK Service na miejscu którego wiedza była zapierająca) który towarzyszył nam w wycieczkach objazdowych i pogoda - była by jedną wielką porażką. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli okazje być na tym turnusie.
IP: 88.199.103.156
ida
Gość
iramea ... a gdzie dokladnei bylas w bułgarii ? i czy samolot czy autokar ?
IP: 212.160.234.80
haha
Gość
ludzie jadą autokarem po 30 godziń , płacą po 500 zł za grecje i takie niedogodności szok ;).Następnym razem prosze wybrać samolot i podrózować jak normalny człowiek a nie robić obciachu polakom z tymi autokarami a jak nie to siedziec w domu i nie marudzić. dobra zartowałem ;)
IP: 89.72.36.215
Gandzia
Gość
Ja byłam 2 lata temu w Bułgarii w hotelu Copacabana i w tym roku tez jedziemy tam 10.07.2010
IP: 83.5.190.240
jaaa
Gość
haha napisał
ludzie jadą autokarem po 30 godziń , płacą po 500 zł za grecje i takie niedogodności szok ;).Następnym razem prosze wybrać samolot i podrózować jak normalny człowiek a nie robić obciachu polakom z tymi autokarami a jak nie to siedziec w domu i nie marudzić. dobra zartowałem ;)

Za ile? 500 zl to ja chetnie wykupie taka wycieczke...gdzie mam wplacic i kiedy ?aha ma byc ze sniadaniem
IP: 89.107.157.1
ida
Gość
chcesz grecje za 500-600 zł to idz do biura podr tęcza i tam masz :]
ale bez sniadan hah

Gandzia, a ty jaki rocznik jestes?
IP: 212.160.234.80
Gabi
Gość
Tragedia.wysłałam dzis dziecko do grecji z ciotką spóznienie 0,30min to pikus na poczatku.Dojechali z Katowic do Bielska i autobus nawalił około 9rano aktualnie jest 19:30 i dalej czekają.Więc narazie spóznienie około 11godz.Najgorszemu wrogowi nie życze tego biura podróży !!!
IP: 94.246.162.82
Gabi
Gość
acha i dodam że Pani z biura Ok Service na pytanie co zamierzają zrobić z problemem dotyczącym zepsutego autokary stwierdziła "trudno takie się zdarza"oczywiście nie udzieliła informacji ile potrwa postój,PRZYPOMINAM 11GODZIN OPÓZNIENIA NARAZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1dzień urlopu spędzony w Bielsku co dalej ???
IP: 94.246.162.82
ania
Gość
Do Gabi
Mogę wiedzieć gdzie wysłałaś dziecko z tym biurem, bo ja wczoraj wróciłam z Grecji białą Setrą, która jak sie okazało w trakcie coś zaczęła szwankować i mieli wieczorem ja naprawiać na dzisiejszy wyjazd, dzięki czemu my wczoraj utknęliśmy w Bielsku bo jak sie okazało nie miał nas kto odwieżć do Gliwic. Grożąc zamówieniem taksówek na koszt biura zostaliśmy odstawieni do domów
IP: 91.193.185.4
Sandra
Gość
Gandzia napisał
Ja byłam 2 lata temu w Bułgarii w hotelu Copacabana i w tym roku tez jedziemy tam 10.07.2010


Witaj Gandzia mogla byś coś więcej napisać o tym hotelu?? jakie są pokoje,czy można w pokoju zrobić sobie kawę? jaka okolica? :P
IP: 87.205.140.0
dorota
Gość
Jadę we wrześniu z mężem i dzieckiem do Parali APARTAMENTY MORFEAS ***+ czy ktoś tam już był i może coś napisać 8)
IP: 81.190.55.164
jurko
Gość
chcemy lecieć z żoną na thassos na końcu sierpnia hotel green velvet był ktos bardzo proszę o info
IP: 79.184.239.166
jurko
Gość
hotel w miejscowości pafkari
IP: 79.184.239.166
Użytkownik
Posty: 5
Ida -byłam w Słonecznym Brzegu-hotel Afrodita
IP: 89.73.159.102
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
A czy nikt w ostatnim czasie naprawdę nie był na Alonnisos ? Chodzi mi o przejazd autokarem z ok.services .
IP: 83.27.201.112
ania
Gość
Do Wiola
jeżeli chodzi o Alonnisos to wiem, że podróż dosyć długa bo na południe Grecji, dodatkowo 3 godź. przeprawa katamaranem(jeżeli będziecie mieć szczęście to odkrytym więc będzie można podziwiać krajobraz, jak zakrytą kapsułą to gorzej). Ok Services wprowadziło w tym sezonie 4 kierowców na podróż ze względu długą drogę. Ale wyspa cudo, więc wszystkie niedogodności rekompensuje :)
IP: 91.193.185.4
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Z tym że podróż będzie długa wiem Aniu ,jeździłam co roku do Olimpic Beach ,tylko chciałam dowiedzieć sie jakiś konkretów a także o ceny na wyspie ,o tawerny .Bo jesli ktos był to na pewno ma namiary na tanie sklepy w Patitiri a o autokar chodziło mi jak się przygotować z wyżywieniem bo mam trójce dzieciątek a najbardziej chodzi mi o napoje .I jakiej firmy w tym roku puszcza Ok.services autokary,bo już tyle naczytałam że dostałam zawrotu głowy.
IP: 83.27.201.112
Kolo
Gość
Co do zepsutego autokaru, spotkaliśmy go wczoraj na postoju w Tresnej (Bułgaria) o 20:00 kiedy jechał do Grecji, my już z powrotem. Grupa która miała wracać tym autokarem, miała zapewniony nocleg... Jednak TERAZ jeszcze wracają. Co gorsza my tym psującym się auobusem jechaliśmy do Grecji 10 dni temu.
IP: 95.160.128.232
ania
Gość
Autokary są Pastuszaka i Śladowskiego, a co do wyżywienia to co lubią jeśc dzieciaki, tak jak w domu. Weź lodówkę turystyczną, żeby móc przewieźć to co jest najtrudniejsze do utrzymania, może jakąś herbatkę w termosie o ile piją, napoje chłodzące-jakieś soczki, najlepiej w małych kartonikach. W autokarze można kupić sam wrzątek, więc może jakieś zupki instant, ale to wszystko zależy w jakim są wieku i jakie mają upodobania żywieniowe. Poza tym są postoje w różnych miejscach i tam też można zaopatrzyć się w żywność, na wypadek gdyby w ferworze pakowania o czymś się zapomniało
IP: 91.193.185.4
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Dziękuję Aniu za twoje wiadomości :D ,chodzi mi czy przyjeżdżając do Volos długo trwa oczekiwanie na wodolot ?.Lodóweczke mam co roku w Grecji zapełnioną serami i kiełbasą ,masłem .Resztę zawsze dokupujemy na miejscu .Samej podróży się nie boimy ,jesteśmy zaprawieni w takich podróżach,Najmłodsze dziecko miało roczek jak jechało do Grecji 3 lata temu .
Jeśli chodzi o psujace się autokary ,niestety ...to urok autokarów które cały czas są w trasie i są tylko chłodzone dojeżdżając na miejsce i mają ogólny przegląd a jeśli zepsują się na trasie to już nie wina kierowców .Nie jeden raz czekałam ,mieliśmy opóźniony odjazd kilka godzin i nie tylko ok.services ma z tym problem.Także dobrze się nie wypłukać do ostatniego grosza i zostawić sobie kilka euro jakby czasami pobyt miał się przedłużyć .Ale życzę wszystkim miłego i spokojnego pobytu a przede wszystkim normalnego powrotu do domu :D
IP: 83.7.174.122

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij