» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Treść
Sandra
Gość
Kto wrócił z hotelu Copacabana w Rawdzie Bułgaria??
IP: 87.205.139.89
Mysza
Gość
Kto sie wybiera na wczasy do Bułgarii z Ok service do Afrodyty II ten bedzie rozczarowany.W katalogu jest zdjecie pieknej Afrodyty II a kwateruja w Afrodycie!Kazda osoba ktora przyjechala byla rozczarowana!Biuro Ok service pieknie reklamuje w swoich folderach na pierwszym miejscu Afrodyte II a tak naprawde mozna na nia tylko popatrzec.Do morza nie jest 350m jest duzo duzo wiecej.I akurat mialam piekny widok z balkonu na wysypisko smieci !!!!!brak aneksu kuchennego a gwarantowali mi ze jest,jestem rozczarowana tym biurem i nigdy juz nie pojade.I nie kupujcie wycieczek u rezydentki bo z miasta mozna pojechac duzo taniej z polskimi ludzmi!!
IP: 85.198.236.95
Mysza
Gość
Kto sie wybiera na wczasy do Bułgarii z Ok service do Afrodyty II ten bedzie rozczarowany.W katalogu jest zdjecie pieknej Afrodyty II a kwateruja w Afrodycie!Kazda osoba ktora przyjechala byla rozczarowana!Biuro Ok service pieknie reklamuje w swoich folderach na pierwszym miejscu Afrodyte II a tak naprawde mozna na nia tylko popatrzec.Do morza nie jest 350m jest duzo duzo wiecej.I akurat mialam piekny widok z balkonu na wysypisko smieci !!!!!brak aneksu kuchennego a gwarantowali mi ze jest,jestem rozczarowana tym biurem i nigdy juz nie pojade.I nie kupujcie wycieczek u rezydentki bo z miasta mozna pojechac duzo taniej z polskimi ludzmi!!
IP: 85.198.236.95
Grzegorz
Gość
OK Services zamieszcza nieprawdziwe informacje na temat kwaterunku , mało co się zgadza a czasem ludzie są zakwaterowani gdzie indziej niż wybrali w Polsce , piloci ,kierowcy i autobusy w większości fatalni , rezydenci pomocni są w stopniu znikomym , jedynie co ich interesuje to nowy turnus i to z okazji skasowania ludzi za fakultety które są tańsze na miejscu w innych biurach także polskich których tam jest dużo!! Później rezydenta nie ma:-) może oni też tam są na wakacjach:-)przynajmniej ja i ludzie z mojego turnusu trudno mieliśmy ich znaleźć i nie spóźnijcie się na wycieczki bo nie pojedziecie autobus czeka ok 3 minut i odjeżdża :-) Jednak żeby nie było ino źle to sam pobyt uważam za udany jakby nie OK Services to było by super!!
IP: 89.77.109.30
JUREK
Gość
Jeżeli ktoś wybiera się do Novi Vinodolski z OK SERVICES do apartamentu VISNA w najbliższym czasie to udzielę mu
kilka pomocnych inforamacji i rad .Dla tych co mają zamiar skorzystać z oferty tego biura -OSRZEGAM nie róbcie tego, bo
to kańczarze i zdziercy.
Właśnie dzisiaj wróciłem i wiem że nigdy z tym biurem ani z żadnym innym.
Ludzie szkoda kasy i urlopu lepiej zostać w domu albo jechać samemu.
Za ponad 4 tyś. wydane na 4 osoby ,bez wyżywienia to naprawdę żal.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
I jeszcze jedno jak ktoś lubi podróż kilkunastogodzinną(w moim przypadku 18 godzin)w pozycji embrionalnej lub
jak kto woli- śledzia w beczce, to polecam firmowe autobusy OK SERVICE, bo w tym i skubaniu naiwniaków są najlepsi.
Powtarzam po raz setny nie z tym biurem, ani z żadnym innym,nie dajcie się oszukać tak jak mnie oszukano.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
IP: 85.89.162.110
Arek
Gość
Proszę mi napisać coś o apartamentach, jakie ceny w Chorwacji i jakie wycieczki Pan poleca.
IP: 85.11.75.26
dorcia6161
Gość
ja również nie polecam tego biura nie mają żadnej organizacji wlaśnie wrociliśmy z urlopu . Wyjeżdzając z cieszyna autokar miał już 1;5 godziny spóżnienia nasza pilotka to chyba pomyliła zainteresowania bo wogule nie na daje się do tej roboty na miejscu musiełiśmy czekać na rezydenta bo też mu się nie śpieszyło żeby nas dostarczyć do pokoi a jeśli chodzi o pokój to był normalny było czysto klima działała ręczniki były wymieniane a jedzenie zależy co kto lubi śniadania monotonne ale dobre a obiadokolacje bez szału lepiej zjeść na mieście więc czasami lepiej doplacić i jechać z innego biura
IP: 83.22.88.27
Beatka
Gość
Dlaczego jesteście niezadowoleni? ja byłam z tym biurem już dwa razy w Chorwacji 2009 i 2010 w Novi Vinodolski hotel Lisanj Park i takich historii jak tu piszecie nie było,a mamy zamiar z nimi zwiedzić jeszcze Bułgarię i Grecję ale to już w przyszłym roku.Tak to już jest na świecie jedni sobie chwalą to biuro inni narzekają, jednym nic nie przeszkadza innym że woda za słona w morzu człowiekowi nigdy się nie dogodzi.Ale ja osobiście nie narzekam a jak będę chciała mieć luksusy to polecę samolotem i wykupię all inclusive.
IP: 87.205.133.110
kosher
Gość
czy ludzie z Polski słyszeli o samolotach. Oszczednośc czasu i wygoda , miłe wspomnienia i brak narzekań po powrocie.zauważyłem że narzekania są głównie na podróż autokarem, ja nawet nie dopusciłem myśli ze mozna jechać 30 godzin i potem jeszcze wracać. Wycieczki drozsze o pare stów ,ale jakbym ich nie wybierał grecji.
IP: 89.72.37.196
JUREK
Gość
Apartamenty Visna w Novi Vinodolski często nie zgodne z zakładanym standartem.***
Ja trafiłem nie najlepiej ,bo apartament 2+2 na ul.Nova Krasa daleko od plaży hotelowej
powyżej 1 km -15 do 20 min.Wygląd zewnętrzny niewykończonej sutereny a wewnątrz
wyposażenie jak na polskiej wsi za komuny(dobrze pamiętam te czasy),tzn.stare wyra
i taka pościel,stare komody i szafy.W łazience bojler 80 litrów ,który przy 3 myjących się
kobietach i 1 facecie jest nie wystarczający.Gospodyni niemiła ,która za kilkugodzinne
odwiedziny 2 znajomych na noc, żądała od nas 58 euro,mimo że od biura turystycznego
dostaje 20 euro za 4 osoby(za 10 dni pobytu 200 euro).Notabene ja za 4 osoby zapłaciłem
ponad 1 tyś. euro ,to prosty rachunek ,że zysk biura OK SERVICES wraz z kosztami
podróży w przekonstruowanym autokarze by zmieściło się więcej "śledzi"to 800 euro.
A to chyba niezła kasa?
Po apartamencie przechadzają się w dowolnych ilościach mrówki,wypasione pająki,jak
również sporo komarów i inne "fruwadła" a wystarczyłyby moskitiery na okna.
Ale to podobno i tak nieżle w porównaniu z inną 4 ,którzy wylądowali w apartamencie 8 osobowym z jedną kuchnią i łazienką oraz małą lodóweczką,tak więc zapasy żywności zabrane z polski częściowo poszły do kosza,a korzystanie z kuchni i łazienki za kolejką.
Tak więc reasumując nie polecam usług ww biura.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
To było w odpowiedzi do Beatki i Arka.
Natomiast Arkowi polecam wycieczki w miejscowych biurach podróży ,tzn.Plitvice oraz Postojną bo i taniej i pewniej.
Natomiast co cen ,to tragedii nie ma jeśli ktoś nie nastawia się na jedzenie w restauracjach czy pizzerniach.
Oprócz mięsa,wędliny,serów,masła,ryb,pieczywa,wody,jarzyn, owoców co jest 2 razy droższe niż nad naszym morzem, reszta czyli niewiele bo piwo,lody,syropy owocowe ceny takie same albo i niższe(lody 5 kuna za megagałkę-u nas 2 do 3 w zależności od nakładającego ,piwo 5 lub 6 kuna np.Tuborg w Konzumie lub Tommy).
Nie bieżcie za dużo wody tylko tyle co na drogę, bo u nich na terenie całej Chorwacji woda w kranach a także natryskach
plażowych(uwaga niektóre płatne)polecana do picia na surowo także dzieciom-byłem świadkiem.Kupić syrop owocowy bo mają dobre + kranówka(do zamrażarki na noc , trzyma przez cały następny dzień)i na plażę albo wycieczkę .
Sam tak robiłem i moje córki.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
To było w odpowiedzi do Beatki i Arka.
Natomiast Arkowi polecam wycieczki w miejscowych biurach podróży ,tzn.Plitvice oraz Postojną bo i taniej i pewniej.
Natomiast co cen ,to tragedii nie ma jeśli ktoś nie nastawia się na jedzenie w restauracjach czy pizzerniach.
Oprócz mięsa,wędliny,serów,masła,ryb,pieczywa,wody,jarzyn, owoców co jest 2 razy droższe niż nad naszym morzem, reszta czyli niewiele bo piwo,lody,syropy owocowe ceny takie same albo i niższe(lody 5 kuna za megagałkę-u nas 2 do 3 w zależności od nakładającego ,piwo 5 lub 6 kuna np.Tuborg w Konzumie lub Tommy).
Nie bieżcie za dużo wody tylko tyle co na drogę, bo u nich na terenie całej Chorwacji woda w kranach a także natryskach
plażowych(uwaga niektóre płatne)polecana do picia na surowo także dzieciom-byłem świadkiem.Kupić syrop owocowy bo mają dobre + kranówka(do zamrażarki na noc , trzyma przez cały następny dzień)i na plażę albo wycieczkę .
Sam tak robiłem i moje córki.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
To było w odpowiedzi do Beatki i Arka.
Natomiast Arkowi polecam wycieczki w miejscowych biurach podróży ,tzn.Plitvice oraz Postojną bo i taniej i pewniej.
Natomiast co cen ,to tragedii nie ma jeśli ktoś nie nastawia się na jedzenie w restauracjach czy pizzerniach.
Oprócz mięsa,wędliny,serów,masła,ryb,pieczywa,wody,jarzyn, owoców co jest 2 razy droższe niż nad naszym morzem, reszta czyli niewiele bo piwo,lody,syropy owocowe ceny takie same albo i niższe(lody 5 kuna za megagałkę-u nas 2 do 3 w zależności od nakładającego ,piwo 5 lub 6 kuna np.Tuborg w Konzumie lub Tommy).
Nie bieżcie za dużo wody tylko tyle co na drogę, bo u nich na terenie całej Chorwacji woda w kranach a także natryskach
plażowych(uwaga niektóre płatne)polecana do picia na surowo także dzieciom-byłem świadkiem.Kupić syrop owocowy bo mają dobre + kranówka(do zamrażarki na noc , trzyma przez cały następny dzień)i na plażę albo wycieczkę .
Sam tak robiłem i moje córki.
IP: 85.89.162.110
Arek
Gość
Do Jurka!
Bardzo dziękuję za przerażające informacje, już mi się odechciewa wyjazdu. Rok temu z tym samym biurem podróży byłem z całą rodziną w Grecji, apartamenty super, cały pobyt bez komunikacji. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tak samu.
Jeszcze mam pytania: jakim autokarem jechaliście( my w tamtym roku z firmy Pastuszek)?
Czy chodziliście do hotelu na plażę?
Czy wszystkie apartamenty tak wyglądają?
dzięki za odpowiedź
IP: 89.107.158.90
JUREK
Gość
Arek.
Autokar firmy Bova -właściciel OK SERVICES,kierowcy również z biura,chociaż narzekali na płace: mili i doświadczeni,pewni.
Tak chodziliśmy do hotelu na plażę a nawet ze 100 m dalej ,bo mniej ludzi i taniej w gastronomiach.
Piwo 10 kuna,leżak - wypożyczenie na cały dzień 20 kuna,frytki-10 kuna za porcję(ale zamów na miejscu -dają więcej niż
na wynos}.Najlepiej ostatnia budka za hotelem ok.250-300m tuż przed murem starej rzymskiej warowni-ośmiorniczki z rusztu + frytki - 35 kuna(jak lubisz -lignjie).
Jest też druga plaża do której z apartamentów będziesz miał bliżej z bezpłatnym prysznicem-w porcie,ale tuż przy szosie i to przelotowej ,więc spory hałas.
Z apartamentem możesz trafić lepiej ,a jeżeli nie będzie spełniał warunków umowy to na dzień dobry przy powitaniu z rezydentem weź do niego numer i dzwoń ,że nie zgadasz się na taki i niech załatwia inny, łachy nie robi.
Rezydent w hotelu Lisanj-Marcin Nowakowski - młody, ale jak się go pogoni to przydatny.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
Na obrzeżach miasta, za portem poszukaj tablicy do marketu Tommy - 300 m od skrzyżowania wzdłuż starego miasta,tam
będziesz miał najtaniej.
I czasem nie kupuj w polsce ani kun ani euro,weź złotówki i kartę jak masz.W banku na przeciw Konzumu masz za 1zł
1,7 kuna tj.po 0,58 gr za kunę i płacąc kartą podobnie, już z potrąceniem 2% za przewalutowanie.(wyższe transakcje poniżej 0,58 gr za kunę).
Kiedy jedziesz ,w ile osób ?
może Ci jeszcze coś podpowiem.
IP: 85.89.162.110
Beatka
Gość
No yo faktycznie miałeś pecha Jurek!! my byliśmy dwa razy w Chorwacji i mieliśmy dwa razy pokoje w hotelu z balkonem,żadnych mrówek,karaluchów czy innego robactwa,pokoje czyściutkie,widne i codziennie sprzątane mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje jedzenie pycha!!! i dużo naprawdę można było sobie nieźle podjeść zwracając uwagę że w Chorwacji jedzenie jest bardzo drogie!!! jedyny mankament to był taki że w hotelu nie było klimatyzacji normalnie katastrofa!! ale tak ogólnie wszystko ok. począwszy od podroży z Katowic kończąc na drodze powrotnej.AA i jeszcze ten rezydent Marcin nie wiem jak u Was ale na naszym turnusie nie było Go w ogóle,Pan z apartamentów źle się poczuł i potrzebował jego pomocy dzwonił do Niego jak odebrał to siedział w knajpie i balował a tego pana zwyczajnie olał, poinformował Go tylko że skontaktuje się z Nim rano!! Jak dla mnie ten człowiek jest na niewłaściwym miejscu!! leń i obibok! w zeszłym roku była Pani Daniela Szmitka to była osoba na której można było polegać 24h. Pozdrawiam
IP: 87.205.133.110
Arek
Gość
Do Jurka
Jadę 2 sierpnia z Katowic.
Jedziemy w 4 osoby w tym dwoje dzieci 11 i 10 lat.
Ile godzin jechaliście?
Czy ze sobą zabrać karimaty? Czy można spotkać jeżowce?
W dniu powrotu o której trzeba opuścić apartament, o której jest wyjazd i gdzie można zostawić bagaże? Jaka była pogoda ?
IP: 89.107.158.90
JUREK
Gość
Jak chcesz kupić rakiję to powiem Ci gdzie.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
Arek.
Z Katowic od18 do ok.8,30 z powrotem opuszczasz ap.9-10 ,bagaże w hotelu w wydzielonym pomieszczeniu jak zabraknie
miejsca zrobić awanturę to dyrektor znajdzie inną.
Karimaty do leżenia na plaży lub inne ,ale nie musisz bo w apaart. masz koce.Parasol to jak chcesz być do 10 m od morza,
bo dalej są drzewa parkowe i cień.Jeżowce tak ,ale tam gdzie nie ma ludzi,jak nie masz butów bo plaże oprócz hotelowej-tłocznej kamieniste nie kupuj,na miejscu po 35-40 kuna.
Pogoda murowana ,woda poza krótką burą ok.25 %.
Makaronów nie kupuj ,u nich nie wiele droższe,ale wszystko co ma w sobie mięso - drogie,wędliny -mega drogie po ok. 40 kun za mortadelę po 80-140 za szynkę.Weź tak jak ja salami ,kabanosy,suchą,ew.puszki,słoiki z mięsem.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
Wyjazd mieliśmy o 17 ,w Katowicach ok.6 z min.
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
Acha, na dzieci masz zniżki w opłacie administracyjnej oraz wycieczkach fakultatywnych,tylko nie kupuj ich od razu,na miejscu w hotelu znajdziesz w gablotach u innych rezydentów np. czeskich wiele tańsze,które poza tym dochodzą do skutku a nie jak proponuje Marcin do Postojnej po 60 euro i nie ma chętnych .
IP: 85.89.162.110
JUREK
Gość
Do Beatki.
A ile płaciłaś za osobę z jedzonkiem bo ja 4070 za 4 os. bez.
Co do Marcina to raczej się zgadza, chował się w cieniu i był nieosiągalny i cienki jak żyletka.
A skąd miałaś autokar?naprawdę tak ok. bo u mnie pozycja embrionalna ,chyba że położyłaś się na podłodze to jak
ktoś Cię nie nadepnął to fajnie.Ja ze względu na brak miejsca na kolana -174 cm -prawie w ogóle nie spałem i byłem nie
do życia.
IP: 85.89.162.110
Arek
Gość
Do Jurka!
Dziękuje za odpowiedź. Napisz mi gdzie wykupiłeś wycieczki i za ile. Przewodnik w jaki języku?
IP: 85.11.75.26

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij