» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Autor Treść
Monika
Gość
było by super jak by się udało zamieścic zdjęcia z hotelu Dionisos:) mnie również bardzo interesuje aneks kuchenny bo niestety muszę troszkę gotować .... :)
IP: 91.189.74.114
ajsza6
Gość
Witam czy ktoś wybiera się z ok serwis do Grecji w terminie 12.07 z Gliwic. My jedziemy z 16-letnią córką i szukamy towarzystwa,mamy być zakwaterowani w hotelu KOSTIS. Mimo różnych opini mamy nadzieję na udany urlop ;).
IP: 85.198.250.9
dooolusia
Gość
witajcie juz mamy wakacje zaklepane ;D nie mogę się doczekać a gdzie tam wrzesień ... ;D
IP: 88.156.106.80
joa
Gość
my mamy już tylko miesiąc do wyjazdu :)
IP: 83.29.97.22
dooolusia
Gość
ciekawe jak przebiegnie podroz .. mam nadzieje ze nie bedzie tragicznie
IP: 88.156.106.80
makary68
Gość
Witam, my ze znajomymi wyjeżdżamy 22.06 do Olimpic Beach hotel Rainbow. Znajomi byli tam w zeszłym roku i wrócili bardzo
zadowoleni. Mam nadzieję, że w tym roku też będzie fajnie. Codziennie sprawdzamy czy biuro jeszcze istnieje ;-) ale nie tracimy nadziei. Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów.
IP: 78.9.1.3
joa
Gość
Mam pytanie do kogoś kto już wrócił,lub niebawem wróci z hotelu Dionisos : Czy na terenie hotelu jest dostęp do internetu?będę wdzięczna za odpowiedź :)
IP: 83.5.8.68
mac828
Gość
proszę o informacje czy Ci, którzy wykupili w tym roku wczasy z OK Services wrócili z nich bez problemów? zstanawiam się nad zakupem, lecz nie jestem pewien czy wszystko będzie w porządku
IP: 178.252.11.163
Carro
Gość
Koleżanka wróciła....wszystko ok.....cała, zdrowa, opalona....Ja jadę w sierpniu też z ok....juz 4 raz.
IP: 178.212.41.20
dooolusia
Gość
to dobrze że wszystko jest ok .. mam nadzieję, że biuro nie nawali czekam z niecierpliwością na wrzesień ;D
IP: 88.156.106.80
kwak
Gość
Jest internet w hotelu dionisos wlasnie z niego pisze:-)
IP: 85.74.161.47
joa
Gość
Dzięki Kwak :) życzę udanego wypoczynku!!!
IP: 83.5.164.166
mex
Gość
makary68 napisał
Witam, my ze znajomymi wyjeżdżamy 22.06 do Olimpic Beach hotel Rainbow. Znajomi byli tam w zeszłym roku i wrócili bardzo
zadowoleni. Mam nadzieję, że w tym roku też będzie fajnie. Codziennie sprawdzamy czy biuro jeszcze istnieje ;-) ale nie tracimy nadziei. Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów.


Daj znać jak było, a konkretnie wrażenia odnośnie hotelu Rainbow bo ja wybieram sie w sierpniu ze znajomymi w to samo miejsce :)
IP: 93.105.217.104
joa
Gość
Kwak,jak już wrócisz i będziesz miał chwilkę czasu,proszę podziel się wrażeniami z Nei Pori,byłam tam dawno i mam nadzieję że będę równie zachwycona wakacjami jak wtedy,no i jak sam hotel? luksusów nie oczekuję,ale mam nadzieję że warunki znośne?Jadę 9 lipca i już liczę dni do wyjazdu :)
IP: 83.4.247.73
Anita
Gość
Wybiera się ktoś 29.06 do Olimpic Beach? :)
IP: 83.27.115.228
Monika
Gość
Kwak, jaka ogólna ocena hotelu? jedziemy za miesiąc , czy jest jakiś aneks kuchenny do zrobienia czegoś tak doraźnie bez wielkich gotowań, czy warto dopłacać za pokój z widokiem na morze?
IP: 91.189.74.114
lea
Gość
witam wrocilam wczoraj z wyspy korfu i chętnie podzielę się wrażeniami z tymi ktorzy maja wyjazd przed sobą,aż wam zazdroszczę,był to bardzo udany urlop,piekne krajobrazy,słońce,ciepłe morze,nie bylo czasu na nudę.
IP: 94.78.160.25
Użytkownik
Posty: 4
Witam a gdzie byłeś na Korfu może w blue lagoon jak tam jest ja jadę :P 5 lipca,
IP: 77.253.243.86
lea
Gość
do Aniuli,bylam w Panosie i wrócilam b.zadowolona ,do Rody poszlam z mężem na spacer i widok plaży mnie przeraził mała, brudna.Hotle Blue Lagun to nora jesli jest taka możliwośc to zmień na Panosa .Może jutro opiszę pobyt ze szczególami.Pozdrawiam
IP: 94.78.160.25
kwak
Gość
Jest maly aneks kuchenny do podgrzania potraw warto wziasc spirale grzewcza do gotowania wody(kuchenka wolno grzeje) jak wroce w wtorek zdam relacje a teaz ide plum bo ostatnie dni mi zostaly az szkoda wracac do domu
IP: 87.202.171.152
lea
Gość
witam jak juz pisałam wcześniej wrociłam 27 czerwca z korfu,bardzo przerażała mnie podróż 36 godz w drodze to dużo,punktualnie na miejsce zbiórki przyjechał niezbyt nowoczesny autokar ale jak się okazało miał wygodne siedzenia sporo miejsca na nogi i klima dzialala ok,w bielsku tasowanie podróżnych i zgodnie z rozkladem w drogę.jechało 3 kierowców i pilot,wszyscy sympatyczni i pomocni,jechali spokojnie i dobrze,robili częste przerwy,puszczali filmy i podóż minęłą bez przeszkód i nie była tak męcząca jak się spodziewałam,w grecji wysiadka z autokaru i przejście parę kroków na prom,odpływał o 15,15 greckiego czasu naszego 14.15,
IP: 94.78.160.25
lea
Gość
dwie godz relaksu na promie ,w porcie w stolicy wyspy czekał na nas autokar,potem prawie godz jazdy po wyspie zanim dotarliśmy do rody tam wysiadali ci co rezerwowali blu lagun i rezdentka kazala wysiąśc też kilku osobą ktore miały rezerwację w panosie tlumacząc co nie było zgodne z prawdą że w panosie nie ma miejsc.krótka jazda do acharavi.apartamenty panos pieknie położone na wzgórzu ale trzeba na nie wejśc ,dobrze że bagaże własciciel panosa zawiózł nam samochodem bo autokar nie wjechł pod panosa,szybki przydział pokoi i mozna było się wprowadzac,pokoje bardzo skromne ale czyste,wszystkie z widokiem ma morze i basen,aneks kuchenny slabo wyposażony,radzę wziąśc ze sobą czjnik bo jak pisał kwak kucenka wolno grzeje wodę ale powietrze bardzo
IP: 94.78.160.25
lea
Gość
apartamenty sprzatane co drugi dzień i wymieniane ręczniki,raz wymieniona pościel,ogólnie czysto ale niezbyt estetycznie ladniejsze pokoje są w nowym budynku.spokojne miejse zdala od głównej drogi,piekny widok z balkonu na całą zatokę,do plaży spacerkiem 15 min,plaża dluga na kilka kilometrów miejscami dośc szeroka miejsca kamieniste przeplataja się z piaseczkiem i żwirem buty do wody się przydają pełno restauracji i sklepikow,są prysznice,byliśmy przed sezonem i na plaży było wręcz mało ludzi pełny relaks i swoboda,szum fal cieplutkie morze cudne widoki na góry albani i zielone wzgorza korfu,plaża bardziej piaszczysta jest po kilkuset metrach w stronę aqwaparku czyli w prawo
IP: 94.78.160.25
lea
Gość
w sklepach drożyzna więc jeśli nie jesteście zbyt zamożni to radzę wziąśc co się da z polski by nie przepłacac dobrze że woda jest po 1,4 e za zgrzewkę, owoce drogie,piwo drogie,lody po 1,5 za galkę ,najtaniej jest w markecie u dymitra kawałek za studnią po prawej stronie,jest kilka wypożyczalni samochodów i skuterów ,samochod można było wypożyczyc po 35-38 e plus paliwo,skuter około 18e a kłady w zależności od mocy silnika za 20, 25, 40 e plus paliwo,paliwo drogie 1,75 e za litr,warto wypożyczyc jakis pojazd i objechac wyspę by napawac się jej pięknem. przepiękne plaże zatoczki góry ,z mężem 3 dni przezdziliśmy kładem zatrzymując się tam gdzie nam się cos spodobalo ,mieliśmy obawy że klad nie poradzi sobie na tych górskich krętych i wąskich drogach dziurawych tak jak w polsce ale klad sprawował sie dobrze a ja czulam się bezpiecznie gdy tak pędziliśmy z prędkością kosiarki do trawy
IP: 94.78.160.25
lea
Gość
a wiatr zrywał nam czapki z głów,sory że tak sie rozpisałam może jutro jeszcze coś dopiszę ,może jakieś pytania,pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25

Strona: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij