» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Basia
Gość
Był ktoś może w Chorwacji w Hotelu Opatija 3 ???
IP: 89.174.226.151
karola
Gość
Witam, ja jeszcze nie byłam ale mam wykupione wczasy w tym hotelu na czerwiec
IP: 83.19.110.246
Marzena
Gość
Witam. A ja na sierpień....
IP: 89.174.226.151
karola
Gość
mam nadzieję że nie będę żałować, po powrocie napisze jak było:) pozdrawiam.
IP: 83.19.110.246
czeslawli
Gość
Witam,a my z żoną jedziemy na przełomie sierpnia i września do tego hotelu dużo o nim czytałem i myślę że nie będziemy żałować
IP: 91.195.159.108
karola
Gość
Na przejazd do Chorwacji wystarczy tylko dowód osobisty,a wy bierzecie paszport? Aha i jaka walute zabieracie ze sobą,w kantorze mówią żeby wziąść euro.
IP: 83.19.110.246
czeslawli
Gość
W zeszłym roku jak byłem (też na istrii ) to miłem i jedno i drugie ale paszport nie był potrzebny , a korzystniej było wymienić euro w Chorwacji myślę że teraz też zależy jaki będzie kurs
IP: 91.195.159.108
bobyk
Gość
Witam. Wybieram się na początku czerwca do Chorwacji (hotel Opatija ). Z tego co się orientuje to ciężko będzie zasięgnąć opinii o w/w hotelu z tego względu że biuro OK SERVICES pierwszy raz w sezonie letnim proponuje klientom nowe miejsce . Po powrocie napisze jak było.
Pozdrawiam.
IP: 79.162.149.205
karola
Gość
Hej bobyk:) ja też się wybieram na początku czerwca a konkretnie 9, mam nadzieje że wszystko będzie ok,napewno po powrocie zdam relacje:)
IP: 83.19.110.246
bobyk
Gość
Także wyjeżdżam 9 czerwca , myślę że pobyt będzie udany, a przede wszystkim pogoda dopisze. Pozdrawiam.
IP: 79.162.174.99
Marzena
Gość
W biurze podróży powiedziano nam, że paszport mamy wziąć z sobą, bo może być potrzebny. I zabieramy euro, bo podobno taka wymiana się najbardziej opłaca. Pozdrawiam i czekam na opinie po Waszym powrocie ;)
IP: 89.174.226.151
ewa
Gość
hej ja wyjeżdżam tez do tej miejscowości w czerwcu z biura podroży olga jedzie ktoś też z tego biura podróży???:)
IP: 213.77.86.1
karola
Gość
Witam, jedzie ktoś Do Chorwacji hotelu Opatija 9.06 z katowic?
IP: 83.19.110.246
Użytkownik
Posty: 1
Witam, ja jadę do Chorwacji 09.07.2009 z Katowic, proszę o opnię o hotelu Opatija 3
IP: 93.105.2.148
karola
Gość
Witam!! Wczoraj wróciłam z Chorwacji z Hotelu OPATIJA.Powiem wam że na nic nie można narzekać -na prawdę. Autobus który nas wiózł był wygodny, kierowcy mili, służyli pomocą, robili częste przystanki na stacjach benzynowych, autobus był z firmy PASTUSZAK. Z Katowic jechaliśmy 14 godzin, o 18 wyjechaliśmy o 8 rano bylismy w Chorwacji. NA GRANICY CHORWACKIEJ NIE JEST POTRZEBNY PASZPORT DOWÓD WYSTARCZY!!!! Hotel Opatija jest dokładnie taki sam jak na zdjęciach w katalogu, okolica piękna, bliziutko do morza, plaża batonowa, możliwość wykupienie leżaków za cene 70 kun na dzień więc troszkę dużo, morze cieplutkie ani jednego dnia deszczowego. pokoje super, pokojówki wymieniają codziennie ręczniki, prześcieradła,odkurzają, sprzątają.Śniadanie jest o 7-10 do koloru do wyboru, jajecznica, kiełbaski, parówki, szynka,ser, jogurty,różne rodzaje pieczywa, soki, mleko, kakao, płatki, kawa, herbata i ciasta. Obiad różne rodzaje mięsa.ryba, ziemniaczki w różnej postaci, ryż, sałatki, do obiadu nie podają napojów są odpłatne. PO PROSTU SUPER JEDZONKO!! ceny masakra 2-3 razy drożej niż u nas, w razie pytań prosze pisać na forum na pewno odpowiem! pozdrawiam i życze miłego wypoczynku
IP: 83.19.110.246
Klaudia
Gość
Witam. Pani Karolu, czy sa w pobliżu tego hotelu plaże żwirkowe lub piaszczyste? Czy jest łagodne zejście do morza-chodzi o dzieci? Czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć miejscowości, a szczególnie zdjęć z okolic hotelu i morza? Byłabym bardzo wdzięczna. Zostawiam mail. claudiaa0@op.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
IP: 217.144.201.54
karola
Gość
są plaże piaszczyste ale bardzo malutkie i przeważnie zajęte, są drabinki do morza podobne jak przy basenach ale są też schodki z poręczą ale ją troszkę śliskie z powodu glonów, prosze uważać na jeżowce, jak tylko wrzucę zdjęcia na komputer (bo w niedzielę wróciłam) to pani prześle, rezydentka pani Lidia jest bardzo pomocna, wszystko na pewno pani wyjaśni,pozdrawaim
IP: 83.19.110.246
marek
Gość
dziękuję za opinię dla karoli , czyuję się trochę pewniejszy przy tych niktórych biurach podróży wątpliwej reputacji.
IP: 195.205.203.2
marek
Gość
Czy ktoś z Myszkowa lub okolicy jedzie do Chorwacji hotel Opatija 3 wyjazd z Katowic 09.07.2009 .Prosimy o kontakt . pozdrawiamyMB D
IP: 195.205.203.2
darek1179@op.pl
Gość
wybieram sie w okolice pula czy ktos mi moze powiedziec czy istnieje jakis problem nie majac paszportu ,jak i przy rezerwacji kwatery prosze o przeslanie inform.na meila darek1179@op.pl
IP: 213.17.151.30
darek1179@op.pl
Gość
za przeslanie info z gory serd.dziek.
IP: 213.17.151.30
karola
Gość
jedzcie spokojnie, na prawdę,oczywiście zdarzają się ludzie którzy sa wiecznie niezadowoleni sama byłam świadkiem kłótni gdzie babka kłóciła sie z rezydentem ok services że miała dostać najlepszy pokój w hotelu nie wiem co Ci ludzie sobie wyobrażają za niecałe 1200zł myslę że za rok znowu się wybiorę na wakacje z ok services :) mam zdjęcia z Chorwacji na naszej klasie oto link
nasza-klasa.pl/profile/3730845
IP: 83.19.110.246
karola
Gość
wpiszcie przed linkiem oczywiście www bo na forum nie mozna zamieszczać linków, pozdrawaiam
IP: 83.19.110.246
monik
Gość
mam pytanko do Karoli jakie były pokoje ?
z góry dzieki za odpowiedź
IP: 83.26.165.119
karola
Gość
pokoje sa raczej 2-osobowe, ale są 3 łóżka, pokoje są bardzo czyste pokojówki dziennie sprzątają wymieniają ręczniki ale tylko wtedy gdy rzuci się je na ziemie, zmieniają pościel,nie które pokoje maja balkon, nam sie akurat trafił bez balkonu ale z dużym oknem i widokiem na morze, nie który mieli widok na mur z drugiej strony hotelu, bardzio miła recepcja oraz kelnerzy, na przywitanie do obiado-kolacji szef sali albo kuchni podał tort :) zachęcam!!
IP: 83.19.110.246

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij