» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
kelner
Gość
plaż jest mnóstwo
na wprost są fajne tyle że sam beton ale nie jest zle. w pokojach sa koce które można brac by nie wynajmowac lezaków,tyle ze nie wszedzie na nie pozwalaja na rozkładanie.
idac w prawo jest mnóstwo pięknych żwirowycz i kamienistych plazna każdą można wejść.piękne skały i fajne zatoczki
w lewo tez pieknie . pod hotelem krawer fajna woda a pod nią piafh mięko pod nogami jednak nie zapomnijcie o butach . kraby na wielkość [pięści i jeżowce/
jednak lplus jest taki że to kraby się chowały nie my
. świetny deptak na wieczory i coloseum klub nocny najlepszy
IP: 83.9.144.151
kelner
Gość
ogólnie piasku brak ,koczować można wszędzie
IP: 83.9.144.151
alessandra
Gość
Kelner, wielki dzieki za te cenne wskazowki i informacje :)
Mam nadzieje, ze po powrocie bede mogla podzielic Twoj entuzjazm :)
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
Dzięki Kelner za informacje, jak możesz to napisz jeszcze gdzie ten konzum?Znaczy w którym rejonie miasta?Czy w okolicy sa jakies kantory zeby wymienic walute,albo moze lepiej w banku?:)
IP: 83.15.147.138
alessandra
Gość
czytalam chyba gdzies, ze kantor znajduje sie rowniez w samym hotelu; ale faktycznie najlepiej niech wypowie sie ten, ktory tam juz byl :)
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
Jeszcze chcialam zapytac o same kwestie techniczne w pokoju, czy jest tam jaks mini lodowka, czajnik elektryczny i jakiego typu tam są kontakty? :) Te gniazdka wazne z pktu widzenia ladowania telefonu i baterii w aparacie, bo jak sa jakieś nietypy to trzeba jeszcze załawic przescowke na wyjazd ;)
IP: 195.225.93.51
buncik
Gość
zbliza sie godzina zero :D ja zamienilam juz kase na 320 euro tyle przeznaczylam na te wycieczki fakultatywne bodajźe na 3 pojade w tym wenecja. zastanawiam sie teraz czy reszte wymienic na euro czy na kuny czy brac polskie :D bo u nas to euro w gore poszlo masakrycznie. co do JOVANKI ja nie sądze aby w hotelu byl czajnik i lodowka to nie apartament. kontakty sa polskie ;)
IP: 89.78.24.39
buncik
Gość
jovanka ktorego ty jedziesz do tej chorwacji? bo jak ja wracam pierwszego to moge ci dac szczegolowy cynk. tylko łapaj mnie na gg bo ja zakrecona jestem i zapomne pewnie wejsc - 9405352.
a aless czytalam duzo o tym hotelu i zarcie jest super ale hotel nadaje sie do remontu.
IP: 89.78.24.39
kelner
Gość
konzum jest ok 600 m w lewo od fontanny przed hotelem,a kase dobrze wymienic w kantorze przy parkingu, na którym wysiądziecie. w samym hotelu nie widziałem kantora. rakije dobrze kupic przed plitwicami samymi na wycieczce,gdyz przy hotelu jest po ok 50% droższa
IP: 83.9.146.107
kelner
Gość
nie ma w pokoju lodówek ani czajnika
IP: 83.9.146.107
Użytkownik
Posty: 19
buncik ja jade 9 sierpnia, złapie Cie na gg po powrocie, bardzo chetnie :) udanego pobytu!! :) Kelner co do "lodowek" dzieki za info, juz notuje ze brac czajnik :)
IP: 195.225.93.51
Użytkownik
Posty: 19
A w sumie to jedziemy wypoczywać i relaksować się w plenerze a nie w hotelu, wiec nawet jak będą jakieś niedogodności to da się przeżyć :)
IP: 195.225.93.51
kelner
Gość
nie3 jest zle ja jestem zadowolony , pewno bym tam wrócił
IP: 83.9.170.87
buncik
Gość
kelnerku a czy musiales dokupowac jedzonko? bo czytalam gdzies na necie ze jedzenie jest pyszne ale czy starczy?.
powiedz mi tez jesli mozesz jak bylo z wycieczką do wenecji i innymi fakultami?
myslicie ze warto wziasc czajnik aby napic się kawy?
IP: 89.78.24.39
Użytkownik
Posty: 19
W naszym przypadku czajnik bedzie niezbedny, ja lubie duuzo herbatki a moj za to z 5 kaw dziennie musi wypic :) Zawsze bierzemy gdziekolwiek jedziemy, czy to kraj czy zagranica. Najlepiej więc mieć taki mały, na 0,5-1l :)
IP: 83.15.147.138
buncik
Gość
wiecie co ja pomyslalam dzis o wentylatorze takim malym biurkowym :P podobno tam klimatyzacja platna 5 euro na dobe. wiec moze byc duszno
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
bunciku, z tym jedzeniem to pewnie zalezy juz od indywidualnych potrzeb. wiadomo do kiedy wydawane jest sniadanie i od ktorej obiadokolacja- pytanie czy wytrzymasz tyle godzin bez jedzenia. ale przeciez na szczescie sa tam liczne kawiarnie i restauracje ;)
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
Z ta klimatyzacją mam nadzieje, ze to jak sie chce, bo powiem szczerze ze ja takich rewelacji o płatności nie słyszalam ;/ w sumie to dziwna jest dla mnie płatność za klime, w kraju gdzie jest gorąco ;P teraz mysle nad walutą, jaka i ile, czy kupowac tu kuny, bo i tak na jeziora wstęp w kunach się płaci, a reszte wziać euro
IP: 83.15.147.138
alessandra
Gość
w hotelu jest 200 pokoi, z czego 93 ma klime.
IP: 213.227.67.174
buncik
Gość
jovanka co ty opowiadasz ze wstep na jeziora w kunach ? :) jakie jeziora? ja czytam po forach i nie oplaca sie u nas kupowac kun. albo brac zlotowki i tam na kuny albo euro a euro spada powoliii jeszcze ponad 4,10 stoi
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
ja zawsze biore euro i wymieniam w chorwacji na kuny. a jeziora - jovanka na pewno miala na mysli wycieczke nad jeziora plitwickie ;)
IP: 213.227.67.174
buncik
Gość
no tez tak pomyslalam o plawnickim ale ja dostalam wykaz wycieczek z biura podrozy :D
PLITWICKIE JEZIORA 30, POSTOJNA JASKINIA 40, WENECJA 78, ISTRIA ZE ZWIEDZANIEM PULI 48, WYSPA KRK 20, REJS NOCNY PO ZATOCE 12,
ale ja jestem swiecie przekonana ze te ceny sa w EURO a nie kunach.
aleks jak to jest z tymi wycieczkami :D
IP: 89.78.24.39
alessandra
Gość
Jesli zdecydujesz sie wykupic wycieczki na miejscu u rezydenta z biura, ktore jest organizatorem zaplacisz na bank w euro. I ceny, ktore podajesz sa cenami w euro. Natomiast jesli wybierzesz opcje wykupienia wycieczki w lokalnym, chorwackim biurze ceny beda w kunach.
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
juz prostuje :) miałam na myśli jeziora piltwickie owszem, bo tam sie chcemy wybrac z rezydentem biura :) ale co do cen wycieczek to owszem wycieczka w euro, ale gdzieś czytalam ze na samych jeziorach placi sie jeszcze wstep do tego parku narodowego dodatkowo 110 kun od osoby, wiec pytanie brzmi czy cena w euro zawiera tez wstęp ;)
IP: 195.225.93.51
buncik
Gość
pewnie cena nie zawiera. aleks ile kasy zabrac do chorwacji. ja podliczylam wenecje, rejs nocny, wyspa krk, i mam 220 euro juz. zastanawiam sie ile kasy wziasc glownie na ogromne ilosci piwa :) poradz moze gdzie lepiej jechac na wycieczke fakultatywną? ja wenecji sobie nie odpuszcze bo to moze byc jedyna okazjaa :D nigdy bym nie pomyslala ze bede jechac do miasta ktore cuchnie na wakacje :P a powiedz aleks o ile taniej jest kupujac w lokalnym biurze?
IP: 89.78.24.39

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij