» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
monik
Gość
karola a było podwójne łóżko? ;) czy tylko takie pojedyncze i jeszcze mam pytanie odnosnie łazienki jest prysznic czy wanna ? dzieki bardzo
IP: 83.26.130.202
karola
Gość
2 łóżka stoją obok siebie wystarczy je przysunąć do siebie i jest jedno duże:) w pokoju jest telewizor, w łazience jest wanna z prysznicem
IP: 83.19.110.246
ann
Gość
karola a była organizowana może wycieczka do Wenecji?
IP: 83.26.168.226
karola
Gość
oj nie wiem, na pewno była wycieczka na wyspę Krk i na wodospady, o wenecji nie mam pojęcia ale po przyjeżdzie jest spotkanie organizacyjne z rezydentem wtedy zapytaj o tą wycieczkę na pewno chętnie pomoże
IP: 83.19.110.246
ula
Gość
Właśnie wróciłam z Chorwacji, mieszkałam w hotelu Opatija, było super. Pokoje super, czysto, pościel nieskazitelnie biała i miła w dotyku, ręczniki bielsze od śniegu, obsługa miła i przyjazna, wogóle chorwaci nas bardzo lubią, nawet w przychodni lekarskiej (wlazłam na jeżowca, konieczne buty do wody). Jedzonko różnorodne, smaczne i zdrowe. Wycieczki fakultatywne do Wenecji, Puli, Jeziora Plitwickie (polecam!!!!!) i rejs na wyspę Krk i Cres. Plaże są żwirkowe, ale polecam klify z drabinką, by łatwiej schodzić do wody. Koloru morza Adriatyckiego nigdy nie zapomnę, woda jest bardzo słona, więc łatwiej się pływa. Pozdrawiam panią Lidię, naszą rezydentkę....kompetenta bardzo dziewczyna.
IP: 82.210.134.120
monik
Gość
pani ulu ile pani płaciła za wycieczke do Wenecji? oni sami o tych wycieczkach informuja czy trzeba sie kogos konkretnego pytac?
IP: 83.26.157.102
monik
Gość
i jakby pani mogła podac mniej wiecej jakie były ceny tych wycieczek. Ja jade we wrześniu i nie wiem ile kasy szykowac na te wycieczki:)
z góry dziekuje
IP: 83.26.157.102
Ula
Gość
Nie byłam na wycieczce w Wenecji, ale jest to najdroższa wycieczka z oferowanych. Byłam natomiast na Jeziorach Plitwickich oraz na wyspach Krk i Cres. Bajkowo, szczególnie tą pierwszą polecam-raj dla oczu i duszy. Pani Lidia przy okazji przekazała dużo ciekawostek o Chorwacji i Chorwatach. Wycieczki są organizowane przez rezydenta. Ich koszt w sumie wyniósł ok 76 euro + 100 kun. Ja miałam 100 euro i 500 kun i wystarczyło mi nawet na prezenty. Można pobrać kuny w bankomacie w Chorwacji, a ich koszt jest zbliżony do kursu w Polsce.....Życzę udanego odpoczynku. :lol:
IP: 194.165.48.1
Natalia
Gość
Czy ktoś korzystał z miejscowych biur turystycznych, chodzi mi o wycieczkę do Wenecji. Słyszałem, że jest jednak znacznie taniej załatwić sobie to na mieście.
IP: 95.50.133.50
ann
Gość
a o co chodzi z ta opłatą administracyjną 15 euro to sie płaci na miejscu czy gdzie
IP: 83.26.135.32
piotr
Gość
Opłatę administracyjną płaci się po przybyciu u Pani Rezydent. Pozdrawiam.
IP: 79.162.173.43
mon
Gość
witam czy ktoś był na wycieczce w Wenecji? ile kosztowała? i ogólnie jak tam z wycieczkami odnosnie pobytu:)
IP: 83.26.167.79
mon
Gość
i jeszcze mam jedno pytanie ile tam co kosztuje chodzi mi o takie rzeczy typu jakies napoje lody jakies winko ile zabrac ze soba na takie małe przyjemnosci
IP: 83.26.167.79
aneta197722
Gość
Witam, wróciłam z Hotelu Opatija 20.08. i jestesmy z mężem b.zadowoleni.Hotel 2 gwiazdkowy-skromny ale zadbany, czysty i b.blisko morza.Jedzenie wyśmienite od wyboru do koloru.Sama miejscowość to wielki kurort-gdzie nasza rezydentka z Ok services porównywała go do Monte Carlo:))) Jesli chodzi o ceny na mieście to ceny wyglądają tak: lody-gałka (kuglica) od 5-7 kun ceny w budakch się różnią więc najlepiej najpierw pochodzić i sprawdzić.Piwo w restauracji do 20kun a w sklepie 7kun, woda 1,5L 8kun ale spokojnie można pić "kranówkę" -jest zdatna do picia więc nikomu nic nie było.Pocztówki najlepiej kupić w sklepie spożywczym "KONZUM" -kosztuje 2 kuna a na promenadzie nawet do 4kun. Chętnie udziele info jana1977@interia.eu
IP: 91.193.208.106
karo
Gość
A czy ktoś się wybiera 17.09?
IP: 83.142.184.179
mon
Gość
ja sie wybieram :)
IP: 83.26.157.250
aga
Gość
ja też się wybieram 17.09.
Śledze od dłuższego czasu wasze wypowiedzi na temat Opatiji i mam nadzieje że będę również zadowolona;).
Pozdrawiam.
IP: 83.143.102.141
ann
Gość
mam nadzieje, że będziemy mieli ładną pogode i sie łopalimy ;)
IP: 83.26.173.12
aga
Gość
ja też na to liczę-że będzie ładna pogoda, już się nie mogę doczekać;)
IP: 83.143.102.141
karo
Gość
no to fajnie, że wiecej osób jedzie i nie będziemy sami :), a ktoś z Krakowa ?
IP: 83.142.184.179
ann
Gość
A ja mam pytanie czy juz wiadomo na 100% że jedziemy? ( mam na myśli termin 17.09)
IP: 83.26.208.100
karo
Gość
teoretycznie do 10.09 powinnismy wiedzieć jakby miało nie byc wycieczki, może uzbierała się odpowiednia ilość osób. Mam nadzieje :)
IP: 83.142.184.179
xyz
Gość
Jedziemy :)
IP: 83.26.159.17
zbuntowana30@wp.pl
Gość
czy ktos sie wybiera 20 lipca :)
IP: 89.78.24.39
Sandra
Gość
Witam coś słabo z tą Opatiją,my wyjeżdżamy do Novi vinodolski Hotel Lisanj i to jest pewne,ale może pojedziecie czego Wam życzę bo w Opatii ciągle wolne miejsca!
IP: 87.205.130.225

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij