» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Chorwacja - Hotel Opatija 3

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Treść
alessandra
Gość
Ja wybieram sie do Opatiji 30 lipca z Katowic... Mam nadzieje, ze nie bede zalowac :D
IP: 213.227.67.174
buncik
Gość
to my tak jeszcze bedziemy :)
IP: 89.78.24.39
kelner
Gość
potrzebna mi info kto się wybiera do opatija 10 06 2010 z Krakowa i okolic
IP: 83.27.198.195
alessandra
Gość
buncik, w ile osob wybieracie sie? pierwszy raz w ten rejon?
ja pierwszy raz na Istrie, dotad zwiedzalam Dalmacje dwukrotnie.
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
Witam, my jedziemy w sierpniu na Istrie, do Hotelu Opatija i to po raz pierwszy :) Ciekawe jak to bedzie. Moze ma ktoś jakies aktualne info co do hotelu, okolicy, jakies istotne uwagi:)
IP: 83.15.147.138
alessandra
Gość
jovanka, moze przypada Ci sie strona www.opatija.net
IP: 213.227.67.174
Użytkownik
Posty: 19
dzięki!!każda stronka się przyda :) im więcej poczytam tym lepiej ;)
IP: 83.15.147.138
buncik
Gość
jedziemy w 4 osoby z katowic 20 lipca... powrot mamy 1 sierpnia.
to nasza 1 wycieczka do chorwacji ;)
nie mam pojecia ile pieniedzy wziasc ze sobą glownie na piwo, napoje, lody.
wyzywienie mamy hotelowe.
IP: 89.78.24.39
Użytkownik
Posty: 1
ciekawe jakie ceny na miejscu hotel chyba fajny fotki by się przydały jak ktoś ma to niech wyśle też chce się tam wybrać , a wiecie ile on ma gwiazdek 2 czy 3 bo różnie to na stronach wygląda.
IP: 95.108.6.128
Sandra
Gość
Witam kto wybiera się do Chorwacji hotel Lisanj Park 13.06.2010 z Katowic lub okolic?
IP: 87.205.131.119
alessandra
Gość
Z tego, co wiem to hotel jest **, ale z jakis powodow biuro zakwalifikowalo go na ***. Generalnie wszedzie mozna spotkac te same zdjecia hotelu, ktore znajduja sie na wklejonej przeze mnie wyzej stronie.
Ostatnio 3 lata temu bylam w Chorwacji (wyspa Ciovio). Ceny wydaly mi sie przystepne. Piwo bodaj ok. 5 kun, pizza 30-40; jakies takie drobne produkty spozywcze jak chleb, jajka, warzywa niedrogie.
IP: 213.227.67.174
alessandra
Gość
buncik, jesli nie planujesz zadnej wycieczki na miejscu, a wyzywienie zapewnione w hotelu, to 200 euro powinno wystarczyc spokojnie. zalezy jak bardzo lubisz piwo i lody ;)
IP: 213.227.67.174
swiatol
Gość
będzie dobrze wycieczka autokarem ze śniadaniem i kolacją plus 2 wycieczki wyspa kr i jeziorka suma 3700 to chyba nie drogo
IP: 79.188.129.26
Użytkownik
Posty: 19
Z tymi gwiazdkami jest coś inaczej za granicą niż u nas, dlatego raczej nie ma co patrzeć na gwiazdki (lepiej na słonko ;)). Wyżywienie mamy w hotelu, wiec pozostaje tylko na uciechy i wycieczki :) Z tego co czytałam na necie to wstęp na jeziora na osobę 110 kun, wiec trzeba będzie odpowiednia przeliczyć.
IP: 83.15.147.138
kelner
Gość
powiedzcie coś o plażach wiem ze beton ale czy kaZdy hotel ma swoja czy na kazda mozna wejsc?
IP: 83.7.177.202
kelner
Gość
polecam na miejscu sklepik konzum wszystko w podobnych cenach do naszych
co do pokoi można trochę zapomniec o luksusach ale nie jest zle jesli nie trafi sie na ściane na wprost okna
pani rezydent?????? no cóż każdy kiedyś musi uczyć się zawodu ,ona uczy się na nas . wam napewno bwdzie już łatwiej'-)
IP: 83.29.152.221
alessandra
Gość
kto spodziewa sie luksusow w hotelu ** jest chyba niespelna rozumu :D
IP: 213.227.67.174
kelner
Gość
to niie chodzi o luksusy chodzi o biura które kłamią
IP: 83.29.157.226
kelner
Gość
nawet w 1 gwiazdce nie powinno być ścian na wprost okna , nie sądzisz?
IP: 83.29.157.226
alessandra
Gość
no sciana na wprost okna nie jest szczytem marzen :D ale z drugiej strony kto siedzi w pokoju hotelowym na wakacjach? poza tym, dlaczego od razu biura klamia? nie jest napisane, ze kazdy pokoj ma widok na morze; mozna wyczytac, ze czesc okien wychodzi na morze, czesc na park; i jest podana jeszcze pewna ilosc okien, przy ktorych nie napisano na co wychodza. wiec pewno na te sciane :D to przemilczenie, nie klamstwo :D
mimo wszystko, zycze Ci udanego wyjazdu :)
IP: 213.227.67.174
kelner
Gość
ja juz byłem i dlatego pisze
po za tym wieczorem fajnie siasc ispojzec na morze
doskonale wiem ze hotel ma 4 ściany i nie kazda ma widok na morze .
ja przed wyjazdem pytałem i z tad wiem
pozdrawiam
IP: 83.29.139.53
alessandra
Gość
kelner, juz wiemy, ze sciana za oknem nie przypadla Ci do gustu. A poza tym jak bylo ?:)
IP: 213.227.67.174
kelner
Gość
po za tym zajebiście .śniadania bomba kolacje jeszcze lepsze nie jeden hotel w polsce może się wstydzić.pogoda zmienna ale mi się udało.hotelik fajny obsługa miła
na mieście nie tanio ale jak ktoś pojechał to nie na sklepy, ja wszystko miałem w hotelu tylko po wode i owoce byliśmy w sklepiku 'konzum'polecam cos w rodzaju małego marketu .gałka lodów 6 kun.ja jestem zadowolny.
fajny basen kryty na nie pogode.
IP: 83.29.129.206
kelner
Gość
super miejsce na wakacje
-góry
-wszystko dla turystów życie nocne od 21
- no i piękne morze
IP: 83.29.129.206
alessandra
Gość
Kelner, dzieki za info. Super, ze wyjazd Ci sie udal.
A co z ta plaza? o ktora niedawno sam dopytywales...
sa jakies piaszczyste w ogole? i czy mozna koczowac na kazdej czy wyznaczonej?
IP: 213.227.67.174

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja - Hotel Opatija 3

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij