» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Treść
senora
Gość
ja raczej tak:] ale chyba wrzesień,
a Ty czemu jednak zrezygnowałeś?
IP: 193.59.72.210
gosc
Gość
A ja pojade :) 1-11.07 Biograd.
IP: 83.17.66.242
Bartek O.I.S.
Gość
Witam

Mam dobrą wiadomość dla ciebie nna masz całkowicie wolną reke przez cały wyjazd. Mozliwości dostawki tylko na wasze zyczenie ale w tej sprawie proszę o kontakt z biurem 022 398 02 79. w Warszawie jesteście wieczorem. Wyżywienie w Biogradzie można wykupić na miejscu koszt to około 10 euro dziennie.

Pozdrawiam

Bartek O.I.S.
IP: 62.233.203.150
ciapek
Gość
Zrezygnowałem ponieważ znalazłem lepszą ofertę za większą kase!:D Najtaniej nie zawsze znaczy najlepiej...Tak naprawdę to ceny są wszędzie porównywalne,tu np.bez jedzenia dużo kasy się traci o alkoholu nie mówiąc..a zresztą kto co woli,ja już w sumie byłem w Chorwacji,bardzo mi się podobało,mieszkałem wtedy w miasteczku bungalowym.Chorwacja jest piękna!
IP: 92.11.138.66
kolo
Gość
Mam takie pytanie? Czy w tym roku będzie wycieczka do Chorwacji- Makarska??
Może ktoś był? jak tam jest??
IP: 212.191.2.2
Kasia
Gość
Witam!
Chciałabym zapytać czy w wilii BOZO (CHorwacja) w pokojach typu studio kuchnia jest z wyposażeniem i czy w łazience jest prysznic - na zdjęciu tego nie widać??!!
Jeśli ktoś był w tej wilii to proszę o podzielenie się wrażeniami:)
Pozdrawiam
IP: 83.142.184.189
Bartek O.I.S.
Gość
Witam!!!

W tym roku wysiłki naszego biura w Chorwacji skupiliśmy na ofercie Biograd, gdzie serdecznie wszystkich zapraszam.
Jeśli chodzi o Bozo to kuchnia jest wyposarzona i prysznice też są :) nie masz się czego obawiać.

Pozdrawiam

Bartek O.I.S.
IP: 62.233.203.150
senora
Gość
w Dzepinie,na 1piętrze jest apartament składający się z 3pokoików, ilu osobowe są te pokoje?
jedzie nas 12 osób w tym 4 pary, którą wille by Pan Bartek polecił dla takiej grupki znajomych?:)
IP: 62.141.219.201
Bartek O.I.S.
Gość
Witam
W bozo w każdym pokoju jest łazienka, w milenie na parterze też, natomiast reszta willi to głównie apartamenty składajace się z 2-3 pokojowych apartamentów, ale jeśli jedziecie całą grupą to proponuje dzepinę 1 i 2 piętro to 4 pokoje 2 os. i na parterze apartament 3 pokoje 2 łaź. i kuchnia, lub ewentualnie proponuję lidię, są tam 2 piętra, a na każdym 2 pok 2os. jeden 3os i jeden 1os.

Pozdrawiam

Bartek O.I.S.
IP: 62.233.203.150
Kasia
Gość
Po przeczytaniu kilku takich opinii włosy stają mi dęba!! Chciałam jechać z tym biurem do Grecji, ale widzę, że już po drodze zostanę:
a) okradziona
b) zostawiona w WC na stacji benzynowej
c) poćwiartowana
aaa i okłamana.
Matkoooo, czy ludzie sami robią sobie takie problemy, czy o co chodzi z biurami turystycznymi?
IP: 195.34.211.141
Bartek OIS
Gość
Proszę nie kierować się subiektywnymi opiniami z forum. Jedynym sposobem, aby przekonać się jak jest naprawdę, jest poprostu pojechanie na wycieczkę z nami na co serdeczne zapraszam. Zapraszam do naszych biur, gdzie można się na własne oczy przekonać się, że OIS to porządna firma.

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
senora
Gość
jade! dzisiaj już zarezerwowaliśmy ze znajomymi miejsca:] już się nie mogę doczekać, obiecuje że po przyjezdzwie wystawię komentarz czy było warto:) mam nadzieje, ze tak!:) pozdrawiam
IP: 193.59.72.210
kasia
Gość
my tez jedziemy do chorwacji 10.08-20.08 jest nas 3:D dzis przelewam zaliczkę:D
IP: 79.188.102.90
misiek
Gość
szczera opinia osoby ktora byla klientem biura OIS:
Powiem tak; kazde biuro podrozy spotyka sie ze skargami, czasem cos nawali z winy organizatorow, czasem po prostu klient jest marudny.
Wazne sa jednak proporcje, jesli wiekszosc, a przynajmniej polowa osob jest na nie, to o czyms to swiadczy.
Uwazam ze biuro OIS w ogole nie mysli przyszlosciowo, nie dba o klientow, to osoby ktore tylko potrafia wszystkich nakrecac na wyjazd, a potem nie potrafia sie wykazac odrobina profesjonalizmu.
Zatrudniaja pilotow ze tak sie wyraze " z ulicy", bez papierow, bez doswiadczenia, bez umowy, nawet nie widzac ich na oczy.
To potwierdzona informacja- moj znajomy byl jako pilot.
Mysl przewodnia OIS to "jakos to bedzie" i w mysl tej zasady organizuja wyjazdy.
Jedyne wyjazdy jakie im sie udaja, to takie pilotazowe, np w zeszlym roku bylismy z paczka znajomych z nimi w Chorwacji w Biogradzie, byl to ich pierwszy wyjazd do Chorwacji, wszystko bylo wiec dograne.
Juz widze jak to bedzie wygladalo w tym roku, wielka masowka z ktorej nic nie wyjdzie, bo nie beda juz dbali o klienta tylko pojda na ilosc i kase.
IP: 78.8.4.82
madziulek22
Gość
witam wszystkich.. ja jadę z chłopakiem do biogradu w terminie 3-13.09.2008. Ktoś jeszcze jedzie w tym terminie?? Troszkę jestem wystraszona tym, co przeczytałam, ale jak to mój chłop skwitował "no cóż kochanie, najwyżej będziemy mieli mały survival"... Czy ktoś może napisać coś więcej na temat wyjazdów do chorwacji? z góry dziękuję:)
IP: 217.173.194.11
senora
Gość
mój powiedział prawie to samo :) my jedziemy całą paczką ale 17lipca
IP: 62.141.219.201
Kasiunia
Gość
Do BARTKA OIS
Witam, mam parę pytań odnośnie wyjazdu do Włoch.
Data wyjazdu jest 19.09 a nie jest napisane ile godzin traw przejazd.
Interesują mnie także wycieczki fakultatywne, jaka jest gwarancja, że one się odbędą. Czy jest to zależne od liczby chętnych na te wycieczki oraz czy śa one płatne w biurze czy na miejscu :-)
Dziękuje za odpowiedz
IP: 83.20.178.147
gość
Gość
Nie rozumiem dlaczego w ofercie OIS-u do Biogradu apartamenty mają inną nazwę niż w rzeczywistości? Przedstawiciel biura podał adres apartamentów Mitrovic, choć w ofercie noszą one nazwę Bozo. Myślę, że bardziej komfortową sytuacją byłaby możliwość zobaczenia też w internecie tych willi. Interesuje mnie konkretnie strona Mileny- o ile taką posiada, bo nie udało mi się jej znaleźć. Chyba, że też wynika to ze zmiany nazwy willi?
IP: 89.78.200.149
Kaya
Gość
Witam! Zainteresowałam się z chłopakiem wyjazdem z OIS do Chorwacji do Biogradu w terminie 19.09-29.09.. Przed chwilką weszłam na Forum i zaczęłam czytać.. ile ludzi - tyle opinii ;) Nie mniej jednak zdecydowaliśmy się pojechać, żeby się sami przekonać (jutro będziemy załatwiać formalności) Mam nadzieje, że się nie rozczarujemy! Trzeba być dobrej myśli :) Pozdrawiam serdecznie i tych zadowolonych i tych nie też ;)
IP: 84.205.182.65
Bartek OIS
Gość
Drogi Miśku jesli kiedykolwiek połowa osób z ktoregokolwiek naszego wyjazdu wróci niezadowolona to będziemy musieli poważnie się zastanowić nad istnieniem firmy. Jeśli chodzi o naszych pilotów to sytuacja wygląda nieco inaczej niż Ty to przedstawiłeś. Jeszcze żaden pilot nie pojechał na nasz wyjazd bez porządnej rozmowy z nami, ale nawet mimo to zdarzyło się kilka takich sytuacji, że pilot z wieloletnim doświadczeniem okazał się na tyle nieudolny, że popsuł nam wyjazd. W tym roku na sylwestra na samą Słowację wysłaliśmy ponad 30 autokarów wśród tych 30 pilotów zawsze znajdzie się ktoś kto sprawi problemy. Z myślą przewodnią "jakoś to będzie" wilu pilotów wyjeżdza na taki wyjazd i zamiast zająć się pracą dobrze imprezuje, możesz się o to zapytać swojego kolegi, a przy okazji zapytaj się go dlaczego nie jeżdzi z nami na kolejne wyjazdy.

P.S.
Chciałbym cię zaprosić do Biogradu na wakacje żebyś się na własne oczy przekonał jaki to jest świetny wyjazd!!!

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Witam

Czas przejazdu do Włoch to około 20-24 godzin wszystko zależy od tego jaka będzie droga i ile przestojów będziemy mieli po drodze. Wycieczki fakultatywne zawsze są płatne na miejscu. Większość się odbywa, ponieważ przebywa tam spora liczba turystów i zawsze jakaś grupa chętnych się nazbiera.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Witam

Drogi gościu willa Bozo to jest własciwa nazwa tej willi, Mitrovic to Chorwacka nazwa serwisu, w którym można obejrzeć tą willę. Resztę zdjęć, których nie ma na stronie, można obejrzeć w naszym biurze w Warszawie. Wkrótce na stronie pojawią się nowe zdjęcia, rzuty pięter, oraz nowe wille ale to dopiero w połowie maja.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
kasia
Gość
Jasne, nazwa serwisu :) a co znaczy ostatnie zdanie na stronie willi w zakładce ABOUT US - "Sincerly Yours Family Mitrović" :) to jak to w końcu jest z tą willą?! :)
IP: 83.17.66.242
Misiek
Gość
gdybyście brali pilotów z uprawnieniami moglibyście się usprawiedliwiać tym, że zawsze trafi się jakiś nie do końca odpowiedzialny. Moim zdaniem zatrudnianie osó (w dodatku na czarno , bez umowy), ktore nie posiadaja uprawnien swiadczy tylko o waszej niekompetencji i braku profesjonalizmu. Zadne szanujace sie biuro nei narazaloby swoich klientow na takie ryzyko, tylko po to zeby bylo taniej. A sporo waszych pilotow to wlasnie ludzie bez uprawienien
IP: 62.87.247.226
Misiek
Gość
Poza tym pisałem ze bylem w Biogradzie z WAmi i bylo ok, ale bylem tez na innych wyjazdach i wiem, ze tylko do pierwszych wyjazdow w dane miejsce sie przykladacie,reszta to tylko masowka, z przypadkowymi ludzmi
IP: 62.87.247.226

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij