» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Treść
bartek OIS
Gość
Droga Mała Mi dziękuję za twoja trafną uwagę o kaucji. Kaucja wynosi 50 zł i jest zwrotna w autokarze. Jeśli chodzi o łazienkę, to w każdym pokoju w willi Bozo oraz w każdym apartamencie willi Milena łazienka jest osobno, natomiast w pozostałych willach 1 łazienka przypada na 2 lub 3 pokoje.

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
bartek OIS
Gość
Drogi Marku apartament różni się od pokoju przestronnością, więcej zdjęć i rzuty powinny pojawić się pod koniec miesiąca. Kuchnia jest w pełni wyposarzona, z regóły łóżka są 2 osobowe, natomiast o telewizorze powiem, że jest :) nie mam informacji jaki to model i jakie ma kanały :D ale sądzę, że nikt nie jedzie tam oglądać telewizji :)

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga madziulek22 jestem bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem co można latwo sprawdzić ul.Batorego 14/30 Zapraszam :) Masz świetne nastawienie, gdyby wszyscy nasi klienci takie mieli to nie mielibyśmy żadnych negatywnych wspiów na tym forum

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Marek
Gość
Jeśli nie sony i nie ma tvn-u to ja nie jade :) A tak na poważnie to nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie. Z tego co wiem to w biogradzie są 2 plaże w opisie willi dzepina jest podana odległość do morza 700m. Można się dokładniej dowiedzieć czy to jest odległość do plaży czy do portu, a jeśli do plaży to której??
IP: 83.3.97.2
Bartek OIS
Gość
Droga miko widzę że lepiej ode mnie wiesz co pracownik biura turystycznego powinien, więc zapraszam cię na casting do naszego biura, właśnie takich pracowników szukamy, wyślij CV na adres info@ois.pl

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Drogi Marku postaramy się w najbliższym czasie umieścić na naszej stronie jak najwięcej ciekawych informacji (być może znajdzie się dokładna mapka Biogradu)

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Droga Aniu napisałaś: "poza tym jestem załamana opiniami. Jedyna nadzieja jest ekipa, która , jesli opinie niestety sie potwierdza, jakos razem przez to przebrnie." Nie chcę żeby osoby mające takie nastawienie jeżdziły z nami na nasze wycieczki. Czytam wszystkie opinnie na tym forum i dbam o dobre imię mojej firmy więc nie pozostaje obojętny jeśli ktoś pisze nieprawde.

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Ania
Gość
Drogi Bartku. Ale czy to ja tę nieprawdę napisałam? Czy powiedziałam coś na temat Waszego biura? nie. Dlatego nie rozumiem jak człowiek, który na codzień ma przecież kontakt z klientami może się w taki sposób do nich odnosić. Poprosiłam tylko o opinię innych. Z KAŻDYM biurem probowalabym zapoznać się w taki sam sposób. Nie jestem księzniczka, niewiele mi na takich wyjazdach potrzeba do szczescia, ale jest mi bardzo przykro, że skutecznie obrzydziłeś mi ten wyjazd. Życzę Ci powodzenia - no i udanych wakacji:)
IP: 83.5.236.249
Bartek OIS
Gość
Droga Aniu zacytowałem Twoje słowa, napisałem jak je odebrałem i bardzo szczerze Ci odpowiedziałem. Może to dla Ciebie dziwne, ale naprawdę nie chcę, żeby klient jechał na nasz wyjazd z nastawieniem jakie wyżej przedstawiłaś. Mamy bardzo wiele osób chętnych na nasze wyjazdy i wolę żeby te osoby z nami jeżdziły, niż ktoś, kto naczytał się i uwierzył "obiektywnym" opiniom na jakimś intenetowym forum, i wybiera się na obóz surwiwalowy. Dziękuję za skorzystanie z mojej rady. Mam nadzieje, że znajdziesz biuro, z którym wyjedziesz na świetny wyjazd bez obaw, że coś może pójść nie tak. Życzę również udanych wakacji!!!

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
ewa
Gość
Witajcie.

Wyjazdu z OIS nie zapomnę do końca życia, to na pewno. Nigdy i nigdzie nie byłam świadkiem takiej bezmyślności i skrajnej nieodpowiedzialności. NIE POLECAM!!! Trzymajcie się od OIS z daleko.
Byłam na rejsie po Mazurach rok temu. Kilka konkretów:
- zapłaciłam za (według oferty) pełne wyżywienie, jednak na tydzień pobytu dostaliśmy na jedną łódkę, czyli 6 osób, 2 bochenki chleba, 1l wody mineralnej, przeterminowane klopsy w słoiku i tak "przydatne" produkty jak ananas w puszce. Dlatego też koszt wyjazdu podniósł się dość drastycznie.
- na mojej łodce zabrakło... sternika. Jedna osoba na 6 miała patent, jednak nie czuła się na siłach brać odpowiedzialność za całą załogę. Mimo to pływaliśmy. Nie dość, że sami to jeszcze.. BEZ SILNIKA! Popsuł się pierwszego dnia zaraz po wypłynięciu z portu, naprawiono nam go dnia ostatniego. Dwa tygodnie później na Mazurach był Biały Szkwał, w podobnej sytuacji my nie mięlibyśmy nawet cienia szansy uciec w szuwary, nie mówiąc o najbliższej keji.
- na nasze (moje i załogi) uwagi, "komandor" rejsu odpowiedział, że zajmie się wszystkim już zaraz, następnego dnia (czyli drugiego z siedmiu). Nie muszę chyba dopowiadać, że oczywiście nawet nie kiwnął palcem nie tlyko w sprawie silnika, ale także braku sternika?

Nigdy się tak nie denerwowałam i nigdy nie wydałam pieniędzy na coś równie bezwartościowego.
Z całego serca radzę, byście wybrali inne biuro, z którym chcecie popłynąć na Mazury. To ma być przyjemność i relaks, a nie ciągłe nerwy.
IP: 84.10.181.132
Ania - BArtek
Gość
* poczuwał :)

to z sympatii tak.
IP: 83.5.210.77
Bartek OIS
Gość
Droga Ewo dziękuję za szczerą opinię. Przykro mi, że nie udał się rejs na którym byłaś z naszym biurem. Mam jednak do ciebie kilka pytań:
1. skoro jak twierdzisz sternik na twojej łódce nie poczówał się do swoich obowiązków to w jaki sposób pływaliście???
2. czy napewno napisałaś prawdę o wyżywieniu jakie dostaliście na jacht?(mamy wciąż faktury z tego wyjazdu i muszę przyznać, że jedzenia było więcej)
3. czy złożyłaś reklamacje?
3. jak nazywał sie komadnor twojego rejsu chciałbym wyciągnąć wobec niego konsekwencje?
Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Proszę wybaczyć emocje :)
IP: 62.233.203.150
AgA
Gość
Heyka :) Mam pytanko kto z Was wybiera się do Biogradu 15-25.06? Aha i pytanie do Bartka- czy siedzenia w autobusie są jakoś przydzielane, i czy jeśli wsiadamy we Wrocku, a autobus jedzie już tam z ludźmi, to czy może się zdażyć że będziemy musieli pozajmować miejsca w 'różnych kątach' autobusu? ;)
Pozdrawiam.
IP: 80.54.202.2
maniu&master
Gość
siemacie ludzie. wlasnie zarezerwowalismy miejsca na wyjazd do biogradu w terminie 01 - 11.07 w willi milena. sadzac po opiniach odnosimy lekko mieszane uczucia, ale badzmy dobrej mysli. Mamy nadzieje, że wakacje będą skowyrne:) odezwijcie sie jesli jedziecie w tym samym terminie lub jesli juz tam byliscie. pozdro...
IP: 83.30.24.30
Bartek OIS
Gość
Droga Ago za porzadek w autobusie odpowiada pilot i jego zadaniem nies niedopuszczenie do sytuacji aby osoby jadące razem na wyjazd zostały rozsadszone oddzielnie, poza tym z reguły przez całą drogę jest kilka miejsc wolnych.

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Seba
Gość
Ja mam pytanko co do długości jazdy autokarem do Biogardu. W ofercie jest określony czas, jak zakładam najmniejszy z możliwych, 20h. Pytanie do Bartka
1) ... jaki jest maksymalny czas przewidziany na dojazd z Warszawy do Biogardu?
a także inne :
2) odległość willi Bozo od morza a także od centrum ?
3) wymagane dokumenty które powinien posiadać uczestnik wycieczki do Chorwacji ?
IP: 88.156.220.248
Bartek OIS
Gość
Witam
Ad.1 Maksymalny czas przejazdu jest praktycznie nieograniczony, ponieważ to jest kurs wahadłowy i jedzie 3 kierowców.
Ad.2 Odległość od centrum 300m natomiast do morza 400, plaża oddalona jest o 700m.
Ad.3 wystarczy dowód osobisty (jesli chcesz wypożyczyć na miejscu jakiś środek transportu, to radzę wziąć prawo jazdy)

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150
Anka
Gość
A ja dałam się przekonać na wyjazd do Chorwacji ,w koncu to nie sa duze pieniadze i nie moge zadac apartamentu.Wyjezdzam na wakacje z roznymi biurami podrozy i zawsze ktos jest niezadowolony podczas gdy my bawimy sie swietnie.W zyciu trzeba sie kierowac wlasnymi doswiadczeniami.Znam bardzo renomowane biura,ktore mialy swego czasu powazne wtopy.Zawsze tez istnieje mozliwosc samodzielnego wyjazdu:)Ale decyzje nalezy podjac samemu,uwierzcie,ze ludzie potrafia zepsuc opinie nawet ze wzgledu na zbyt mala kabine prysznicowa(w domu przypadkiem moze kapie sie w umywalce:(),ze bilety na wstepy podrozaly,ze grill mial byc ogolno dostepny-a juz ktos tam siedzi i szereg podobnych bzdur.
Pozdrawiam serdecznie i napewno po powrocie napisze swoja opinie:)
IP: 213.199.218.181
Anik
Gość
Hej mam pytanie dotyczące wyjazdu do LLoret. Chciałabym wyjechac w pierwszym terminie (17 czerwca). Czy ktoś jedzie? AAaa i najważniejsze czy ktoś z was byl w LLoret z OIS w Lloret i chce się podzielić swoja opinią. Pozdraaaawiam
IP: 83.25.244.148
ewinkaa
Gość
No ja tez właśnie zarezerwowałam wyjazd do Chorwacji (09.07-19.07) w willi Lidia:) ja w ogole nie mam obaw co do wyjazdu. najazniejsze to zeby szczesliwie dojechac i zeby miec gdzie spac, tzn.zeby pokoje zgadzaly sie z opisem ze stronki to juz bede szczesliwa:):) a potem to juz mozna sie bawic i bawic i bawic:):):)
IP: 212.76.37.226
Nuśka
Gość
Witam serdecznie,
Niestety spóźniłam się z rezerwacją pokoju w "Lidii" i przed chwilą dokonałam rezerwacji w willi Milena na termin 03-13.09i chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat tej willi. Jaka jest odległość do plaży? czy jest łazienka wspólna czy może osobna? i czy jest może jakis telewizorek? chociaż nie zamierzam spędzić urlopu przez tv, ale wkońcu zapytać można;)
Pozdrawiam i czekam cierpliwie na odpowiedź, niestety ostatnio przy wcześniejszym poście się nie doczekałam ;)
IP: 83.11.172.50
Bartek OIS
Gość
Droga Niuśko

Położenie położenie willi Milena
Kameralna willa położona w niewielkiej odległości od morza i od centrum, ok 400 m.

Lokale:
I piętro: to w całości apartament z łazienką i w pełni wyposażona kuchnia. W apartamencie 3 wygodne pokoje 2-3 osobowe .
II piętro: 2 przytulne pokoje 2-osobowe, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia na piętrze.

Infrastruktura:
W odległości do 250m sklepy, restauracje, stragany z owocami, winiarnia (nawet na miejscu u wlascicielki można kupić wspaniałe winko i prawdziwą oliwę - nie ma porównania z tym co można kupić w sklepach !!!).

Wyżywienie:
W willi znajdują się w pełni wyposażone kuchnie.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Nuśka
Gość
Dziękuje za odpowiedź, choć myslałam że dowiem się coś czego nie ma na stronie ;) hehe ale oki :D
IP: 83.11.172.50
Użytkownik
Posty: 1
witam
czy ktoś wybiera się do Biogradu w terminie od 2.08??
IP: 195.74.50.1

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij