» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
Bartek OIS
Gość
Droga Kasiu skoro wiesz lepiej nie bedę sie wdawał w polemikę, na miejscu osobiście będziesz mogła zapytać się właścicielki jak nazywa się ta willa.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Bartek OIS
Gość
Drogi Miśku zatrudnianie kogokolwiek "na czarno" jest przestępstwem, podobnie jak wysłanie wycieczki bez licencjonowanego pilota. Jeśli uważasz, że popełniliśmy przestępstwo i masz na to jakieś dowody to zgłoś to odpowiednim organom. Natomiast jeśli dalej będziesz bezpodstawnie oskarżał moją firmę na publicznym forum to skieruję tą sprawę do sądu. Juz kilka osób przekonało się na własnej skórze że warto się zastanowić zanim coś się palnie na forum.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
kasia
Gość
Ja nie wiem lepiej i dlatego pytam i proszę o wyjaśnienie, ale widzę, że na tym forum zamiast udzielać rzetelnej informacji tylko atakujecie ludzi. Może najwyższy czas zmienić taktykę? To jak? Dowiem się czegoś wreszcie o willi? :)
IP: 83.17.66.242
senora
Gość
a ja mam wrażenie, że wszyscy atakują p. Bartka :) mimo wszystko mam zamiara sama się przekonać jak to jest z tym biurem :)
IP: 193.59.72.215
Bartek OIS
Gość
Tak jak już wcześniej wspomniałem willa nazywa się Bozo, jeśli chce pani zobaczyć więcej zdjęć niz na naszej stronie lub na stronie www.apartmani-mitrovic.hr/Estranica004.html to zapraszam do naszego biura w Warszawie

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Ola
Gość
wybieram sie z kumpelą do Chorwacji w terminie 18-28.08, chciała sie dowiedzieć czegoś wiecej na temat ttansporty... bedzie jeden kierowca autokaru czy więcej? przepisowo czy nie? ile godzin podróz bedzie trwała? willa camber znajduje się gdzie konkretnie,centrum czy obrzeża Biogradu? gdzie mogę sie dowiedzć o niej czegoś wiecej?
ale i tak jestem dobrej myśli, grunt to dobre nastawiemie... poniekąd
IP: 83.6.210.121
Bartek OIS
Gość
Witam

Do Chorwacji będzie jechało trzech kierowców. Czas podróży szacowany jest na 20-24 h wszystko zalerży od utrudnień jakie napotkamy na drodze. Biograd to miejscowość gdzie mieszka około 10 tys ludzi więc ciężko dzielić go na centrum i obrzeża, tam wszędzie jest blisko. Jeśli chce Pani zobaczyć więcej zdjęć to zapraszam do biura.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Ania
Gość
Wybiera sie ktos do biogradu 15-25 czerwca??
IP: 83.26.221.135
Ania
Gość
poza tym jestem załamana opiniami. Jedyna nadzieja jest ekipa, która , jesli opinie niestety sie potwierdza, jakos razem przez to przebrnie.
IP: 83.26.221.135
Nusia
Gość
Witam wszystkich, ja prawdopodobnie zarezerwuje z chłopakiem wyjazd do Biogradu na 3-13 września, mam pytanie czy gdzieś znajdę zdięcia pokoi w willi "lidia" ?? Bo z zewnątrz mi się najbardziej spodobał :) a co do opinii to się nie przejmujcie, bo ich zawsze będzie tyle co i ludzi ;) Trzeba wszystko sprawdzić na własnej skórze ;) Pozdrowionka
IP: 83.11.177.88
Olga
Gość
Hej! Czy na wyjzad do Chorwacji (Biograd) mogą jechać osoby pełnoletnie ale nie będące jeszcze studentami? Prosze o szybka odpowiedz!! Pozdrawiam
IP: 82.177.233.97
r..
Gość
mogą
IP: 83.4.81.169
Bartek OIS
Gość
Droga Aniu jeśli masz jechać na wycieczkę z naszym biurem z nastawieniem, że: "może grupa będzie fajna i jakoś uda mi się przeżyć" to zrezygnuj z wyjazdu, nikt cię nie zmusza do wyjazdu z biurem OIS!!! Jeśli naczytałaś się fałszywych opinii i masz jechać na wczasy z chorym nastawieniem i wprowadzać chorą atmosferę to nie jedź!!! mniej stresu dla nas i dla Ciebie.

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Tomaszewsky
Gość
Niezadowolenie może płynąć z powodu na przykład ze zbyt wygórowanych oczekiwań, wiadomo że cena nie zawsze idzie w parze z jakością, a nie jak czytałem opinię z tego forum pewien forumowicz napisał odwrotnie eeech, ale ludzie to świnie skutecznie potraficie obrzydzić wyjazd. Tak to jest jak bydło jedzie za parę groszy, miałem jechać trudno. Może to nie wina biura. Nie wiem. Ale jak byłem strasznie za tak jestem przeciw. Pozdrawiam stalowe nerwy pracowników Biura podróży.
IP: 83.27.72.195
Ania
Gość
Drogi Bartku. Nie napisałam "może grupa będzie fajna i jakoś uda mi się przeżyć", nie rozumiem czym tak od razu się stresujesz. Moje obawy są chyba czymś zupełnie normalnym prawda? skoro tak wiele osób narzeka, to istnieje szansa, że coś jest nie tak? Zastanawia mnie Twoje podejście, jeśli to opinie to bzdury powinieneś raczej przemilczeć sprawe. Tak to prawda, że niezadowolenie może płynąć z powodu zbyt wygórowanych oczekiwań, brałam to pod uwagę. Po Twojej wypowiedzi chyba poważnie się zastanowie nad tym wyjazdem. Potraficie zachęcic studentów:)
IP: 83.5.217.180
mika
Gość
no trzeba przyznać ze Pan Bartek z OIS nie potrafi w swych wypowiedziach wykazać się nawet odrobiną profesjonalizmu, jakby obrażał się na nas:) a zachowanie pracownika biura jeszcze bardziej potrafi czasem zniechęcić niż negatywne opinie innych osob.
IP: 78.8.4.133
madziulek22
Gość
ja też odnoszę wrażenie, że pan Bartek jest strasznym nerwusem:) Szczerze mówiąc mnie nikt nie jest w stanie wystraszyć. Jadę z narzeczonym i wiem, że będzie cudownie. Nie sądzę, żeby coś zdołało mi popsuć ten wyjazd. Nie zniosę tylko żadnych palących się autokarów i jakichś robali w pokoju, bo cierpię na jakąś tam fobię.. Jeśli rezydent/-ka będzie chciała robić problemy, to ze mną i moim charakterem raczej nie wygra. Prawda jest taka, że dopóki nie pojadę i się nie przekonam, złego słowa nie ma prawa powiedzieć. Dlatego spokojnie panie Bartku, bo jakaś nerwica pana dopadnie. Co człowiek, to opinia.
IP: 217.173.194.11
Marek
Gość
Te negatywne odpowiedzi tylko przekonały mnie że nikt nie został bez łóżka i dachu nad głową no i wszyscy dojechali i wrócili. Ja za taką cenę niczego więcej się nie spodziewam chodzi przecież o dobry klimat. Rezydent też do niczego mi potrzebny nie jest. Zdecydowałem się i zarezerwowałem wyjazd z OIS do Biogradu na 10.09. Jadę z dziewczyną do willi Dzepina. Jedzie też ktoś?? Jeśli ktoś z biura OIS byłby tak uprzejmy podać więcej informacji na temat tej willi byłbym wdzięczny.
IP: 83.3.97.2
Marek
Gość
Chodzi mi dokładnie o apartament 2 osobowy. Zdjęcia na stronie zbyt wiele mi nie mówią bo jest na nich kilka pokoi. Chciałbym się też dowiedzieć jak wygląda sprawa wyposażenia kuchni oraz telewizora który jest na zdjęciu. Prosiłbym także o informacje czym różni się apartament od pokoju w tej willi. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy znajdują się tam 2 łóżka czy jedno dwuosobowe. W związku z tym że jadę z dziewczyną mile widziana by była ta druga opcja.
IP: 83.3.97.2
Mała Mi
Gość
Witam ;) , Chciałabym się dowiedzieć bardziej konkretnych rzeczy na temat wycieczki do Biogradu. Zarezerwowałam termin 1-11. 07 z jednej stronki, na której nic nie pisze o kosztach kaucji (50 zł), a którą podobno należy uiścić. Chciałabym też się jeszcze dowiedzieć jak to jest z łazienką, czy w apartamencie jest własna łazienka;> bo na wyżej powoływanej stronce pisze, ze tak, a skolei na innej napisane jest, iż łazienki są wspólne. Pozdrawiam serdecznie:)
IP: 156.17.163.240
Gabi
Gość
hej, szukam oopini o wyjzdach na żagle...ale jak czytam te posty to same oszczerstwa i niezadowolenia z nich płyna, czy na prawde tak jest?moglby ktos napisac cos o żaglach?troche sie obawiam bo chcialabym wyjechac solo i nie wiem co mnie czeka.. :|
pozdrawiam
IP: 83.26.202.130
Marek
Gość
Pomyliłem się. Zarezerwowałem na 10.08
IP: 83.3.97.2
Voss
Gość
Witam!
Planuje wybrac sie do Czarnogory, do Budvy, w zwiazku z tym mam kilka pytan do organizatorow :
- czy wakacje w Czarnogorze to tegoroczny debiut, czy byly juz wczesniej organizowane?
- ile mniej wiecej trwa podroz (przy zalozeniu, ze wsiade w Katowicach o 9)?
- na ktora godz przewidywany jest powrot (do Katowic)
- czy jest gwarancja miejsc obok siebie dla pary w autokarze?

I jeszcze jedno, bardzo prosze o szczera odpowiedz ;)
W ofercie jest az 7 wycieczek fakultatywnych, ile zwykle udaje sie zrealizowac?

Prosze o odpowiedz i pozdrawiam!
IP: 212.122.200.62
xyz
Gość
Witam! Wybieram się na szkolenie na żeglarza jachtowego. Może ktoś podzieli się swoimi opiniami lub jest tu ktoś kto też wybiera się na pierwszy termin - 28.06? :D
Pozdrawiam :)
IP: 83.30.105.64
bartek OIS
Gość
Wtam

Drogi Voss wyjazd do czarnogóry jest organizowany od lat we współpracy z zaprzyjaźninym biurem. Przejazd z Katowic do Budvy oceniam na 24h. Powrót do Katowic powinien być około 15(wszystko zależy od godziny wyjazdu z Budvy). Gwarancja miejsc obok siebie jest. Jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne to wszystko zależy od tego jak grupa chętnie na nie jeździ, ale sądzę że 3 - 4 powinny się odbyć.

Pozdrawiam

Bartek OIS
IP: 62.233.203.150

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij