» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
kama
Gość
aha mam jeszcze pytanie czy w Biogradzie są wypożyczalnie skuterów i rowerów? pozdrawiam serdecznie
IP: 62.69.200.23
Marian
Gość
Czy ktoś wybiera się do Czarnogóry? (lub był już tam) pozdr!
IP: 83.8.124.129
Przemek
Gość
a ja mam pytanko, co dokladniej na siebie bierze sternik i za co odpowiada
IP: 89.171.160.14
fungi
Gość
jedzie ktoś do Biogradu 17lipca?!
IP: 193.59.72.231
kasia
Gość
ja jade ale tydzien po tobie :) Juz sie nie moge doczekac
IP: 62.233.203.150
Marek
Gość
A kto jedzie 10 sierpnia??
IP: 83.3.97.2
aneccia
Gość
witam czy ktoś wybiera się do Chorwacji od 2 sierpnia??????poszukujemy osobę chętną do dokwaterownia do dziewczyny (chłopak lub dziewczyna)! Najchętniej w apartamencie Elic!!!
IP: 195.74.50.1
aneccia
Gość
looooveeee napisał
Hej kto jedzie do Chorwacji w sierpniu / wrześniu i nie ma z kim? Poszukuje jakiej fajnej dziewczyny:)


Hej a ja poszukuję fajnego chłopaka 8) Wybieram się 2 sierpnia z parą przyjaciół do apartamentu Elic. Jeśli masz ochotę sie do nas dołączyć proszę :D o info.Pozdrawiam
IP: 195.74.50.1
looooveeee
Gość
ja jadę we wrześniu.
IP: 62.87.251.247
Bartek OIS
Gość
Droga looooveeee te wycieczki z regóły się odbywają, poza tym akurat ten wyjazd jest oracowywany we współpracy z innym dużym biurem.

Pozddrawiam
IP: 217.197.163.231
Bartek OIS
Gość
Droga Kamo zapewniam cię, że można tam wypożyczyć rower lub skuter. Sam się tam wybieram w lipcu i zamierzam wypożyczyć skuterek :)

Pozdrawiam
IP: 217.197.163.231
Bartek OIS
Gość
Drogi Przemku sternik płynący z nami za rejs bierze na siebie odpowiedzialność za całą łódkę tzn. jest osobą odpowiedzialną za poruszanie się łodki, za stan trzeźwości osoby siedzącej za sterem, nie odpowiada natomiast za czyny pozostałych osób znajdujących się na łódce jeśli są one sprzeczne z jego zaleceniami (np. jeśli jakiś załogant wda się w bójke, to odpowiada on osobiście) itp.

Pozdrawiam
IP: 217.197.163.231
kat
Gość
Czy wystarczy dowód osobisty na Chorwację?? Bo słyszałam, że musi być też paszport, którego nie mam nawet nie wiem czy dałoby sie tak szybko wyrobić bo wyjeżdżam już 1 lipca. :))))
IP: 85.14.77.25
ewinkaa
Gość
z tego co bylo juz pisane na forum przez Bartka z ois to do chorwacji potrzebny jest paszport. ja tez wyjezdzam 1 lipca i na szczescie paszport mam:) p.s. na wyrobienie paszportu czeka sie chyba 1 miesiąc
IP: 212.76.37.226
kat
Gość
No właśnie...ja już zgłupiałam, dzwoniłam do biura do Warszawy i powiedzieli mi, że wystarczy dowód a paszport jest nie potrzebny:(
IP: 85.14.77.25
ewinkaa
Gość
jesli tak powiedzieli w biurze to znaczy,że powinno tak byc... chorwacja jest w unii wiec bezposrednio na wjazd do niej nie potrzebujemy paszportu,ale chyba po drodze mozemy mijac cos nieunijnego gdzie paszport bedzie potrzebny... ale jesli w biurze mowia,ze nie to na pewno maja racje:) oni chyba powinni orientowac sie najlepiej:):)
IP: 212.76.37.226
kat
Gość
Też tak myślę dzięki:)
IP: 85.14.77.25
Marek
Gość
ewinkaa nie masz racji. Chorwacja nie jest w unii tylko ich przepisy pozwalają na wpuszczanie turystów z krajów unii na dowodach osobistych. Do chorwacji nie trzeba mieć paszportu, wiem bo byłem w tamtym roku. Tak to wygląda ze strony chorwackiego prawa a patrząc na polskie prawo to wjeżdżanie na dowodzie jest nielegalne. Brak paszportu może jednak sprawiać kłopoty w sytuacji kożystania z służby zdrowia, banków itp. Pozdro
IP: 83.3.97.2
ewinkaa
Gość
ups... sorrki, to euro mnie zmyliło. az sie zawstydziłam:-/ ale do chorwacji jedzie sie chyba przez czarnogóre a tam paszport chyba jest potrzebny, prawda?
IP: 212.76.37.226
ewinkaa
Gość
ze bedziemy jechac przez czarnogore napisał chyba na str 12 albo 13 pracownik biura ois
IP: 212.76.37.226
koni
Gość
ewinkaa, do Bułgarii, a nie do Chorwacji jedzie się przez Czarnogórę;) Trochę nie po drodze by nam było;) do Chorwacji jedzie się przez państwa, będące w UE, Chorwacja nie jest w Unii, ale można przekraczać granicę na dowód osobisty. Problem bez paszportu może się pojawić w przypadku wypadku, konieczności pójścia do lekarza, legitymowania przez Policję, korzystania z usług bankowych itp. Pozdrawiam:)
IP: 88.156.239.206
looooveeee
Gość
Hej mam pytanie, bo Chorwacja nie jest w unii europejskiej, na stronie podane są ceny w euro, a co z pieniędzmi? Na jakie wymienić? Czym się w ogóle tam płaci ( Kunami)??
IP: 62.87.251.247
ewinkaa
Gość
no właśnie mi sie tak wydawało;-), bo jeszcze gdzie jest chorwacja to sie orientuje:)pokrecilam strasznie, cos mi sie od tego słońca poprzekręcało:P przepraszam:)
IP: 212.76.37.226
ewinkaa
Gość
ja juz lepiej nie będę sie wypowiadała:)hehehe, pozdrawiam wszystkich przyszłych plażowiczów:)
IP: 212.76.37.226
Marek
Gość
Do Chorwacji jedzie się przez Czech, Austrię, Słowenię. A płaci się kunami ale najbardziej opłaca się wziąć euro i wymienić na miejscu bo u nas z kunami ciężko i drożej wychodzi.
IP: 83.3.97.2

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij