» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Treść
kasia
Gość
Oby ten lekarz nam nie był potrzebny :-) :-).Recenzja będzie zaraz po powrocie :-) :-) POZDRAWIAM GORĄCO!!!
IP: 81.219.7.41
iksiński
Gość
Mam pytanko, słyszałam ze w Bułgarii są płatne plaże...ale czy płaci się za leżak ze ogólnie za wejście ???
IP: 217.97.211.101
Vat
Gość
Płaci się za leżak i parasol - choć niektóre duże hotele mają swoje plaże widocznie odgrodzone _ jakieś sznurki itp / jednak jak schodził od razu w dół (z Zory lub Brizu) masz plaże ogólniedostępną
IP: 193.59.121.233
królik
Gość
mam pytanie zarezerwowałem właśnie sobie wyjazd na 27.07.2011 i boję się wpłacić pieniądze po przeczytaniu tych postów, czy ktoś był i było ok? chodzi mi głównie o jedzenie i pokój.
IP: 87.205.165.44
Kasia
Gość
karola napisał
cześć!
a jedzie ktoś pod koniec sierpnia ?:P dokładnie 28.08-06.09?
Powiedzicie jak tam z ubraniami?Słyszałam że tańsze niż u Nas.Pozdrawiam


JEDź polecam! Nie bierz ciuchów bo wiecej przywieziesz niz weżmiesz. Jak pojedziesz na zakupy to do Warny bo tam jest najtaniej. Polecam również kosmetyki z róży i oliwek . Sa w bułgarii bardzo tanie i naprawde dobre. Powiem ze w strefie wolo cłowej na lotnisku kosztowały ok 19 euro a w supermarkecie w Złotych Piaskach tulko 10 llewe tj 20 zł.

Pozdrawiam
IP: 95.40.86.229
Gość
Gość
Karola jedziesz z OISu??
IP: 85.28.155.45
Vat
Gość
Jedzenie na mieście dobre / jedzenie w Zorze niedobre / jedzenie w Brizie trochę powyżej "niedobre" ; )
Większe zakupy w marketach w Warnie ( taksówka wiezie za ok 20 leva)
Ale i w sklepach w Złotych ceny też są do przyjęcia już tak nie narzekajcie.
Imprezy wszędzie są spoko
Jest gorącoooo a w Zorze nie ma klimy.
IP: 90.156.89.116
królik
Gość
Ale jest tak tragicznie z tym jedzeniem jak piszą w opisach z zeszłego roku czy jest lepiej?
IP: 83.28.176.79
paula
Gość
ja wybieram sie z chlopakiem 10-21 do zory ;) jedzie ktos jeszcze w tym terminie?? myslę ze da sie przeżyc;p najgorsza będzie podróż autokarem :) napiszcie jak ceny sie maja i czy sa ala supermarkety zeby mozna bylo taniej kupić i hurtownie alkoloi? jak byłam w slonecznym brzegu to były własnie:)
IP: 83.230.47.32
Pata
Gość
Hej :)
jedzie ktoś może jutro do Zory?:) jak coś to piszcie i iwidzimy się w autokarze/na miejscu
IP: 83.27.220.150
Stoka.
Gość
Witam, jadę do Zory 05.08 czy ktos moze wybiera sie w tym terminie? ;]
IP: 89.228.247.87
łukasz31
Gość
ja będę sam w Złotych Piaskach - od 12 do 19 sierpnia, mam 31 lat, szukam osób do poimprezowania razem tak od 20-tki.
Pozdrawiam, Łukasz
wucash1@interia.pl
IP: 62.87.191.41
Nuśka
Gość
Ja z chłopakiem wybieramy się 10-21.08 do Złotych do Zory... może opinie nie się najlepsze o hotelu ale przecież nie tam będziemy spędzać całego czasu tylko oczywiście na plaży i imprezować na mieście a jest gdzie... jestem pilotem wycieczek i dość sporo się już na temat złotych nasłuchała... nie bójcie się podroży - najlepszym sposobem jest dobrze się zintegrować przegadać a noc przespać... na miejscy najlepiej euro wymienić na lewy ale uważajcie i lepiej wymieniać w hotelach niż na mieście bo tam oszukują. Pozdrawiam i życzę wszystkim mega fajnych wakacji
IP: 89.72.169.130
Szawan
Gość
Zawsze mnie bawią te teksty "hotel może być słaby przecież i tak CAŁE DNIE I NOCE będziemy leżeć na plaży i imprezować na dyskotekach. Jasne a odpoczynek po jedzeniu (niedobrym) a odsypianie imprez w pokojach bez klimy gdzie każą płącić za wynajem wiatraka, a relaksowanie się w ciągu dnia na tym ich "basenie" (mały, bez kafelek wokół, jakieś gumoleum czy co to jest) itp
IP: 90.156.89.116
Soniuchna
Gość
kto leci jutro? ;D

fajnie by bylo sie spotkas wieksza ekipa na jakies zwiedzanie ;p
IP: 83.13.57.26
XXX
Gość
kto jedzie z krakowa 28.09 do zlotych piaskow z Oisu??
IP: 217.97.211.101
aga
Gość
Stoka ja jadę z chlopakiem do Zory 5 sierpnia z Nowego Sącza :P
IP: 212.160.151.70
aga
Gość
Szawan, byłam rok temu z OIS na Krymie w Jałcie. Noclego mialam w pensjonacie Malachit. Jak nie jechałam na wycieczki to spędzałam czas nad morzem i plaży. W pokoju spędzałam średnio godzinę w ciągu dnia - po wycieczce aby sie wykąpać i przebrać przed wyjściem wieczornym na miasto oraz od jakiejś 3-4 w nocy gdy się wracało i szło spać. Upały były straszne, ale cóż z tego?
Rano szycbiutko się wstawało i wychodziło, bo szkoda było czasu na siedzenie w pokoju... A basen też był "gumowy" ale jakoś nam to nie przeszkodziło spędzić na nic troszkę czasu na wygłupach/
Wszystko zależy czy człowiek jedzie na wakacje czy po to żeby siedziec w pokoju i "relaksować" się...
IP: 212.160.151.70
Marcin
Gość
Witam
Czy ktoś wie co się dzieje z wyjazdem z biura Ois do Bułgarii do Zory w terminie 5.08 ? Dostałem info z biura że w związku z info z hotelu jest możliwa zmiana bądź odwołanie wyjazdu. Możliwe że mają tam jakiś problem ?
IP: 89.228.247.87
Vat
Gość
Może problemy z rezerwacjami w Hotelu a może ich zamkneli po inspekcji w kuchni ; ) Trochę żartuję : )
dzwoń do biura a jak jesteś na miejscu przejdź się do ich lokalu.
1 - jeżeli zaproponują zmianę Hotelu na Briz - wyraź zgodę od razu
2 - jeżeli zaproponują zmianę na inne miasto Albenę - nie wiem nie byłem tam ale zdaję się jest to dużo mniejsze centrum rozrywkowe niż Złote Piaski - ale tam są oferty All Inclusive
3 - jeżeli zaproponują zmianę na Chorwację i np. Makarską (może trochę już się zagalopowałem : p ) wyraź zgodę : ) po prostu : )

Teraz zauważyłem ze OIS ma ceny do Bułgari na Sierpień za 2000 zł - trochę już sporo - bardziej kojarzą mi się z "wszystko gra za 1000 zł" : )
IP: 79.186.117.156
Marcin
Gość
Dokładnie Vat. W ciągu 2 tygodni cena na wyjazd od 5.08 wzrosła z 999 na 2000 zl. Nie wiem skąd taki nagły wzrost ceny. Z Ois'u napisali że skontaktują się w poniedziałek i wtedy wszystko się okaże :)
IP: 89.228.247.87
blabla
Gość
witam, na przejazd wystarczy sam dowod osobisty? na granicach sa postoje (dlugie)? robia jakies 'przeszukania' czy nie wzielismy za duzo %, fajek lub samfink lajk dat? z GÓRY dzieki za odpowiedz
IP: 89.230.215.27
xyz
Gość
Hello, szukamy ekipy do imprezowania w Złotych Piaskach OIS w terminie 29.08-07.09....
IP: 217.97.211.101
Marcin
Gość
Witam
Czy ma ktoś może jakieś informacje na temat wyjazdu do Zory dnia 5.08? W biurze mówią że jakiś problem z hotelem wyniknoł ale nadal nie wiedzą czy wyjazd dojdzie do skutku i każą czekać na dalze informacje. Szkoda, tylko że dziś jest już 2.08
IP: 194.39.141.10
Bartek
Gość
Marcin nie przejmuj się, my dostaliśmy maila identycznej treści, tzn. że "Zora ma problem z wodociągami" , otóż dzwoniłem do Zory i takowy nie istnieje, pani serdecznie mnie zaprosiła w swoje włości, miejsca mają, problmy z "wodą" nie istnieją. Reasumując OIS leci w chu...a. Jeżeli zaproponują dojazd i inne miejsce zakwaterowania to OK, bo nie ma gorszej mety w Złotych piaskach(ostatecznie nie jedziemy tam mieszkać :-). Gdyby jednak okazało się inaczej to proponuje zbiorowy nacisk(szybciej odzyskamy kapuche). W razie w piszcie barto_nt@wp.pl jak dozbieram jeszcze trzy osoby to polecimy moją furmanką i pewnie będzie korzystniej jak z OIS :-)
IP: 212.160.151.70

Strona: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij