» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Dodaj opinię Opinie o hotelu Zora

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > »

Autor Treść
Marcin
Gość
No właśnie dostałem maila że ze względu na mała liczbę chętnych na wyjazd ze Szczecina musze jechać do Wrocławia aż. No cóż ciekawe czy zwrócą mi ta dopłate jaką zapłaciłem za możliwość wyjazdu ze Szczecina. Tak myślałem ze lecą w ch... bo niby przez 2 dni nie mogli sie dogadać z szefem co robic ;]
IP: 88.156.153.170
tomek
Gość
wygląda na to, że przekładanie miejsc wyjazdu ma na celu rezygnację jak najwiekszej ilości chętnych, widać coś nie halo na temat organizacji
IP: 212.160.151.70
Marcin
Gość
Ja nie wiem o co chodzi tym z biura, napisali ze wyjazd z Wrocławia a że jednak może nie dojść do skutku. Czy ktos ma podobną sytuacje że biuro od 3 dni nie wie czy wyjazd dojdzie do skutku i nic na ten temat nie moze powiedziec z biura. Wyjazd 5.08
IP: 89.228.247.87
Agata
Gość
Niestety my mamy takie same informacje... Jutro będziemy kontaktować się z biurem. Mam od nich regulamin wyjazdów, więc jak ktoś chce to prosze pisać na maila to prześlę. agta43@wp.pl
IP: 212.160.151.70
Stoka.
Gość
Witam, czy ktoś jutro wyjeżdża do Bułgarii z Oisu, i dojeżdża ze Szczecina lub okolic do Wrocławia?
IP: 89.228.247.87
OLA
Gość
dziś dzwoniła do mnie babka z biura potwierdzić godzinę odjazdu 5.08. I nie dostałam wiadomości od biura o żadnych problemach. Więc aż się przeraziłam czytając wasze wiadomości.
Macie jakieś info?
Wyjeżdżam z Krakowa.
IP: 80.50.54.254
Agata
Gość
Ola to zależy do jakiego hotelu masz jechać. My do Zory i własnie z tym hotelem jest kłopot. Ale już jest oK i bedziemy mieszkać w hotelu BRIZ. tez jedziemy z Krakowa.
IP: 212.160.151.70
OLA
Gość
Jadę do zory. Własnie w tym problem. ;/ niby organizatorem jest biuro "kompania turystyczna", ale ma ona związek z ois-em. Aż się boje. :/
IP: 80.50.54.254
Agata
Gość
Nie martw się - jak Ci potwierdzili zore to napewno bedzie dobrze. Ja rok temu byłam z OIS na Krymie w Jałcie i bylo super. Wszystko jak w ofercie a nawet lepiej, bo towarzystwo super :)
IP: 212.160.151.70
Marcin
Gość
W zwiąku z informacją z hotelu Ois tłumaczył że w Zorze zalało pokoje i nie mają tyle wolnych pokoi więc część postanowili "przenieść" do Briz. Zapewne "kompania turystyczna" też wiedziała o tym problemie ale nie informowała. OLA ile płaciłaś za wycieczke? Bo możliwe jest ze Ois wolał zostawić tych z "kampani" w Zorze a reszte przenieść do Briz.
IP: 89.228.247.87
OLA
Gość
płaciłam po 1300 zł za osobę. A wy?
IP: 80.50.54.254
Marcin
Gość
Za Zore płaciliśmy 999 zł ale w związku z przeniesieniem do Briz dopłaciliśmy 150 zl. Więc myśle że Ois za dużo ofert sprzedał i wymyślił tą całą sytuacje z hotelem żeby ludzie zrezygnowali (Ci co płacili 999) lub dopłacili 150 zł do Briz tak żeby ludzie którzy w "kompani" wykupili (czyli 1300) mogli pojechać do Zory. Suma sumarum Ois zakombinował tak żeby jak największą kasę zbić ;] takie jest moje osobiste zdanie :)
IP: 89.228.247.87
OLA
Gość
Rezerwowałam pod koniec lipca, z dnia na dzień było coraz drożej. Ale pewnie masz racje. Oni zawsze są nastawieni na to zeby zarobić jak najwięcej..
Oby wszystko było ok, i obyśmy szczęśliwie dojechali na miejsce i spędzili miłe wakacje :D
IP: 80.50.54.254
Agata
Gość
My za Zorę płaciliśmy 1130 od osoby (ze zniżką dla ich klientów) i to przez OIS. Ja przypuszczam, że to mogło być celowe zagranie Zory. mogli te pokoje wynając drożej, to po co oddawac je taniej? W każdym razie jutro wyjazd i czas się zacząć pakowac :)
IP: 212.160.151.70
OLA
Gość
a wiesz może z którego miejsca na dworcu w Krakowie odjeżdża autobus? Bo Pani mi tylko powiedziała, że w piatek o 8. A ja wiemy dworzec duży :)
IP: 80.50.54.254
kasia
Gość
elo.
Wczoraj wróciłam ze Złotych Piasków z oisem. Organizacja jak najbardziej w porządku!! Niektórzy tez musieli niestety dojechać do miejsca wyjazdu autokaru,ale koszty Wam zwrócą na bank. Hotel Zora ogólnie jest OK.Blisko wszędzie,hotel czysty i zadbany.Codziennie sprzątaczka odkurzała w pokojach,myła w łazienkach i wysypywała smieci.W czasie pobytu była nawet zmieniona pościel i ręczniki.Najgorszy problem STOŁÓWKA.Na śniadania dziennie to samo,obiady byle jaki,kolacje ratowały arbuzy..no i mega dupne kolejki za jedzeniem.Rozmawialiśmy z ludżmi z innych hoteli i tez narzekali na jedzenie.Nawet im się zdarzały robaki w brokułach i dziwne owady w pokojach.Także myslę,że nie trafilismy na totalny kosmos.Zawsze można było dojeść na mieście.Złote Piaski same w sobie są superrrr!!!!!!Kurort rozwinięty i zadbany.Wszystkiego tyle,że aż oczy bolą.Morze czyste i w miarę ciepłe.Wrócilismy wypoczęci,opaleni i bardzo zadowolenie bo w końu na jedzeniu i siedzeniu w hotelu to nie polega.My jechalismy z nastawieniem by zobaczyc jak najwięcej i osiagneliśmy ten cel :-) w hotelu sie głównie brało prysznic i troche kimało.Nawet na posiłki nie zawsze wracaliśmy.Schody dzielące hotel i plażę sa do przezycia.Chyba,że ktoś totalnie nie ma kondycji to odczuje niestety.
Życze udanych wakacji tym ,którzy się wybierają!!!
IP: 178.37.159.244
Agata
Gość
Kasia dziękuje za tyle informacji. Nas przekwaterowali do hotelu Briz i pewnie bedzie to podobny poziom. Nie jadę tam żeby siedzieć w hotelu jak mówisz. Chcę zobaczyć ile się da, popływac w morzu i poleżec na plaży. Co do jedzenia, to tez nie nastawiam się na cuda. Byłam rok temu na Krymie z OIS w Jałcie. Dużo osób narzekało na jedzenie, a mi BARDZO smakowało, była to typowa ukraińska kuchnia, która mi odpowiadała.

OLA - nie mam pojęcia skąd dokladnie bedziemy jechać z dworca. Sama jestem dość często w Krk więc wiem, że jest duży :P No ale rok temu dzwoniła do wszystkich pilotka i mówiła gdzie stoi autobus, więc moze i tym razem tak będzie...
IP: 212.160.151.70
Vat
Gość
Hotel Briz jest na lepszym poziomie niż ZORA. Dobrze że was przekwaterowali nawet za dopłatą 150 zł (opłaca się)
- większe jasne pokoje (klima i TV - ani razu chyba nie włączyłem ; ) - spore balkony
- boisko do siatkówki (tu jak najbardziej korzystaliśmy)
- lepszy basen z leżakami - większy niż w Zorze

Jest jeszcze kilka plusów - sam hotel przestroniejszy w holu przy jadalni cały czas dostępna zimna woda oraz ogólno dostępne toalety.

Sam hotel ma charakter "obozowy" - czyli dużo koloni.
IP: 90.156.89.116
Agata
Gość
Vat - dzięki za info :) Też sądze, ze dobrze sie stało że nas przekwaterowali :)

Nie wiedziałam, że w Briz-ie są balkony przy każdym pokoju, to napewno ogromny plus :) Jak ja to mówię, nie ma tego złego.

Co do kolonii, to spodziewałam się ich. Zrestą za 1200 czy 1300 zł nie spodziewam się cudów.

A ile się jedzie na miejsce? Czytałam, że koło 30 godzin... :?
IP: 212.160.151.70
xxx
Gość
Kto jedzie z Krakowa 29.08 do Zlotych Piasków??:)
IP: 217.97.211.101
krzysiek2939
Gość
Mam mieszane uczucia po analizie tych wypowiedzi, jadę do Zory z biura Viktoria travel od 19 sierpnia z dwójką dzieci i widzę że chyba to nie był dobry wybór... no cóż pożyjemy zobaczymy.
IP: 195.116.238.242
Kasia
Gość
A kto jedzie 5.09 do Zory z OISem? Najlepiej z Wocławia? Bo właśnie zarezerwowałam wakacje i zastanawiam się czy uzbiera się 8 osób i będzie autokar z Wrocławia.
IP: 78.8.129.194
luk
Gość
Złote Piaski 12-19 sierpień, jadę sam, szukam fajnych ludzi do poimprezowania razem, mam 31 lat
wucash1@interia.pl
Łukasz
IP: 62.87.191.158
marikamanu
Gość
hej :D
ja jade 22.08...Może ktoś doda jeszcze jakies opinie o jedzenieu i hotelu ZORA:)
DZIEKI:)
IP: 83.28.15.238
zaklopotana
Gość
Słuchajcie wybieram się z Oisem do Złotych Piasków w terminie 29.08.2011 do zory...na umowie mam napisane ze wyjazd jest 29.08 a dzisaj patrze na aktualizację rezerwacji i napisane jest ze wyjazd jest dzień wcześniej 28.08...dzwonilam do biura i oni nic nie wiedza...w moim przypadku akurat dzień wczesniej to dużo z tego względu, że mam impreze weselną i nie wiem czym sie sugerować...czy ktoś cos może wie??
IP: 217.97.211.101

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > »

Forum turystyczne » Bułgaria » OIS - Bułgaria Złote Piaski HOTEL ZORA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij