» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Autor Treść
MARISKA
Gość
wrocilam, nudne animacje ze masakra moze cos sie dzieje ok 23.00 i tyle... przez caly dzien lecialy wolne piosenki niemalze koledy... polecam wycieczke z biura oasis tours do sindbad aquapark - niebo, a ziemia mmm jedzonko .. pizza, spagetti, frytki... a w palacio? salatka z ogorkiem i pomidorem ...
IP: 83.143.97.129
LookieLookie
Gość
Dziś wróciłam z hotelu. Było super,pokój z widokiem na basen,polecam. Animacje nuda, piosenki beznadziejne przez cały dzień, muzyka wręcz usypiająca. Przez cały dzień nic się nie dzieje. Program na tydzień, co przy pobycie 2tygodniowym jest monotonne. 3 animatorów na tak wielką liczbę gości to śmiech na sali. Obsługa niemiła. Kolorowe ryby przy dyskotece coś pięknego. Polecam nurkowanie u Hassana,u rezydenta drożej, ten sam program. Wszystko było super z wyjątkiem animacji.
IP: 80.54.236.32
Użytkownik
Posty: 2
Podaje kilka cen z tego roku z Egiptu, może komuś się przydadzą:
Bochenek chleba 4,70 zł, kg sera żółtego ok 27 zł, snickers 2,8 zł, dwulitrowa Coca Cola 6,68 zł, paczka malboro 7 zł, benzyna ok 0,96 zł za litr (!!), obiad dla 1 os od 20 do 60 zl

Co do cen to ostatnio w sieci widziałam ciekawą stronkę odsyłam http://jakieceny.pl
IP: 77.46.30.51
marisa
Gość
bajgus te ceny chyba z kosmosu wziales
IP: 83.143.97.129
gosc 24
Gość
witam my myslimy nad wyjazdem do sunny days 29 z poznania leci ktos w tym terminie ?? biuro triada moze ktos sie wypowie czy warto z tym biurem ?? pozdawiam
IP: 89.230.51.67
nelusek89
Gość
ja lece z moja Pania 29 z poznania :)
IP: 78.8.1.70
gosc 24
Gość
nelusek89 a z jakiego biura lecicie i za jaka cene ?
IP: 89.230.51.67
gosc 24
Gość
i lecicie na tydzien czy na dwa?
IP: 89.230.51.67
nelusek89
Gość
na tydzien niestety tylko
IP: 78.8.1.70
turysci
Gość
witam.
My lecimy 29 lipca z Poznania na 2 tygodnie (wiek 23 i 24 lata -para) z TRIADY a wy z jakiego biura lecicie??i za jaką cene?
IP: 89.230.51.67
nelusek89
Gość
My (para po 22 lata z Exim tours) nr gg jak cos 5454830 :) albo mail nellek@wp.pl
IP: 78.8.10.39
turysci
Gość
i nie boicie sie po przeczytanych opiniach o tym hotelu?
IP: 89.230.51.67
Andrzej
Gość
Witam, ktoś może powiedzieć jak wygląda sprawa z SEJFEM czy za dodatkową opłatą czy za free?
IP: 83.5.207.2
weluria345
Gość
bajgus napisał
Podaje kilka cen z tego roku z Egiptu, może komuś się przydadzą:
Bochenek chleba 4,70 zł, kg sera żółtego ok 27 zł, snickers 2,8 zł, dwulitrowa Coca Cola 6,68 zł, paczka malboro 7 zł, benzyna ok 0,96 zł za litr (!!), obiad dla 1 os od 20 do 60 zl


nie wiedzialam ze jest tak drogo. ja jade z bee free. wyjazd raczej tani ale z tego co widze trzeba troche kasy ze soba zabrać.. naprawde egipt jest tak drogi? nie wiedzialam.. choociaz jedziemy na all inclusive wiec raczej sie nie zrujnujemy:-)
IP: 85.222.95.47
Aniaa
Gość
My tam jedziemy i się nie boimy opinii. Opinie są różne tak jak ludzie. Grunt to dobrze się bawić i wypocząć :) Ostatnio byłam w dobrze rekomendowanym hotelu, a okazał się totalną klapą.
IP: 79.189.233.110
Aniaa
Gość
My lecimy 24 lipca.Wylot Katowice. Leci ktoś w tym terminie?
IP: 79.189.233.110
kasia
Gość
hej kochani. lece tam pierwszy raz, tzn do tego hotelu, wczesniej bylam 5 razy w sea gullu i obawiam sie, ze mu nie dorówna, ale zobaczymy... tak czy inaczej wylot mam z wroclawia 29.07.11 na 2 tygodnie mam pytanko i bede wdzieczna za odpowiedz na maila: o jaki pokoj mam prosic? chcialabym taki na parterze z tarasem, jakis elegancki obszerny i sprawny oczywiscie. ma ktos jakies doswiadczenia lub zdjecia z tego hotelu? bede wdzieczna za wszystkie informacje, byleby na maila, bo nie mam kiedy wchodzic na forum ze wzgledu na prace, a maila sprawdzac musze co chwile, rozumiecie;) moze jeszcze ktos z was tam bedzie w tym czasie??? piszcie na maila jurasko@gmail.com
IP: 31.175.112.61
megi
Gość
ja też lece 29 lipca z Wrocławia.odradzam pokoju na parterze.wszyscy mogą zaglądać i wszystko słychać,zwłaszcza wieczorem gdy człowiek chce spać.najlepszy jest pokój na I piętrze z widokiem na lagune przy końcu hotelu.
IP: 83.5.229.183
gosciu
Gość
A kto leci pod koniec sierpnia-wrzesien?? Bo my chyba na taki termin sie zdecydujemy, w sumie to juz bylismy zdecydowani,ale wczoraj zauwazylismy nowa opinie o tym hotelu chyba z 11 lipca i znowu mamy mętlik w głowie,poniewaz o jedzeniu ze ktos pisal to wiemy juz z innych opinii, ale zalezy nam na super krystalicznej wodzie,a ktos napisał że syf, muł muł muł...taka woda:/kurcze nie wiemy co teraz myslec,czy brac wycieczke czy nie.....

I tak z ciekawosci prosze napiszcie te osoby które leca na 2 tygodnie ile płacicie za ta wycieczke?bo tez bym chciala wiedziec czy nie za drogą mamy;) Z góry dzieki;)O i Z JAKIEGO biura lecicie?bo my chyba z sun&fun....wiecie cos o nim?:/
IP: 89.230.51.67
anunia21
Gość
czy leci ktoś 04-08-2011 my lecimy z katowic może ktoś jeszcze leci w tym terminie do el palacio
IP: 79.188.109.254
kasia
Gość
megi wiesz co my w sea gullu zawsze mielismy parter na życzenie i bylo wlasnie fajnie, bo co chwila po drinka latalismy i nie trzeba bylo dookola biegac, ludzie mi nie przeszkadzaja, wlacze radio na caly regulator to jak zwykle pouciekaja;) tylko wlasnie nie wiem w jakim miejscu ten parter wybrac, slyszalam tez ze tam gdzie rafy są to jacyś zboczeńcy są heh. zawsze mozna zmienic pokoj jesli cos bedzie nie tak, to akurat nie problem chyba. ale powiem wam, ze bardzo sie boje standardu tego hotelu, nie wiem co mnie czeka, zawsze byl jeden ten sam hotel, a teraz nowosc i sie po prostu boje....
IP: 31.174.13.229
megi
Gość
droga Kasiu ja do el palacio lecę 4 raz,więc chyba o czymś to świadczy.pamiętaj ile osób tyle opinii.właśnie wróciłam z Krety,byłam w hotelu 4 gwiazdkowym,jednak te gwiazdki były bardzo przesadzone.więc zaryzykować warto, a nóż będziesz zadowolona.
IP: 83.5.226.7
gość
Gość
ja po raz siódmy......
IP: 83.3.120.129
Użytkownik
Posty: 39
@Gościu, lecimy z Wawki 19.08-26.08 z Viva Clubu - 1799 zl/os
IP: 79.185.116.137
kasia
Gość
megi dzieki za słowa otuchy, bo już sie stresuje oczywiscie;) powiedz mi ile czasu zajmuje dojscie na piechote do centrum z el palacio? i czy jest tam jakis supermarket w okolicy? fajnie by bylo jakbysmy sie jakos rozpoznali tam, bo ty juz wiesz wszystko co i jak w tym hotelu, a jakbysmy cos nie wiedzieli to wiadomo by bylo do kogo uderzyc. ile masz lat?
IP: 46.112.10.137

Strona: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij