» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
@dorota_wwa - co do naleśników i omletów - moje menu wyglądało identycznie :D tylko naleśniki z różnymi sosami i omlety na śniadanie, czasem po dwa ;) najlepsze co mogło być na śniadanie.

Już o tym wspominałem chyba kiedyś... Pamiętajcie ludzie!! 2700 zł za dwa tygodnie w opcji all inclusive, w sezonie, to jest (przepraszam) g*wno, nie pieniądz!! Komuś może się wydawać, że skoro zbierał na te wczasy przez rok i nie wiadomo jak mu ciężko było, to powinien być traktowany jak król i władca, bo przecież zapłacił... Nie prawda... Skoro te pieniądze były dla kogoś tak trudno zarobione, skoro jest to dla kogoś tak ogromna kwota, to niech ten ktoś przede wszystkim postara się nie spiepszyć tego wyjazdu samemu sobie. Nastawieniem, humorami, chorymi wymaganiami, nieznajomością kultury arabskiej, brakiem szacunku, arogancją...
Jeśli każdy postara się spędzić ten urlop tak, jak na prawdziwego urlopowicza przystało, to nie ma opcji bycia niezadowolonym... Przynajmniej na te dwa tygodnie postarajcie się nie być tymi "polaczkami", których obraz rok do roku jest budowany przez kolejnych "królów" Egiptu...

PS. żeby uprzedzić ewentualne pytania - dla mnie 2700,- to jest ogromny pieniądz... Ale jego wartość za granicą ogromnie spada...

Pozdrawiam i wspaniałej pogody (przede wszystkim ducha) każdemu z osobna życzę ;)
IP: 93.157.112.121
Użytkownik
Posty: 39
O tej porze za dwa tygodnie będę korzystać z uroków SDeP... Już bym się spakowała, echhhh :D
IP: 178.42.69.185
Seba
Gość
@AJP
No na wczasy pierwszy raz. I tak się zastanawiamy gdzie się wybrać, Kair jak na razie odpada, bo na tygodniowy wypad szkoda poświęcać jednego dnia na wypad pod piramidy. A skąd załatwiać te wycieczki fakultatywne. Na quady się chętnie wybiorę no i oczywiście trzeba walnąć jakiegoś nurka:)
IP: 178.42.181.97
Użytkownik
Posty: 39
Seba, kiedy wylot?
My lecimy 19.08 z Wawki, ale z tego co kojarzę to Ty jakoś w tym terminie to już będziesz wracać.
IP: 83.24.80.252
Seba
Gość
@dorota wwa
No tak my lecimy tylko na tydzień i wylot mamy 12.08 z Poznania
IP: 178.42.181.97
ajp
Gość
dorota_wwa mam nadzieję, że się przyda :)
IP: 91.193.160.244
ajp
Gość
Seba, jeśli na Kair się zdecydujecie to tak dalekie wycieczki TYLKO i WYŁĄCZNIE z biura z którego lecicie ... broń boże z tych lokalnych biur. Byłem dwa razy w Kairze - raz z lokalnego biura (taniej) i raz z biura Selectours (rok temu) i jakbym był na dwóch różnych wycieczkach. Warunki nie do prównania. Natomiast wycieczki "bliskie" typu quady, safari, jakieś rafy czy coś to z lokalnych.
Jesli będziesz się na quady wybierać to z hotelu tacy goście w niebieskich koszulkach chodzą (np taki Robert trochę mówiący po Polska :P) i sprzedają quady. Jeśli chcesz poszaleć na quadach to poproś o wycieczkę indywidualną w tak zwanej swojej grupie (my byliśmy w 4 osoby) i poproście aby przewodnikiem był taki łysy niski chłopak. On nas przewiózł po pustyni na pełnym gazie i to było coś :) Trochę drożej się zapłaci ale poszalejecie sobie może chyba, że wolisz jeździć powoli w dużej grupie to co innego :)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące hotelu, wycieczek czy Egiptu to chętnie się podzielę swoją wiedzą tutaj lub na maila a-j-p@o2.pl :)
IP: 91.193.160.244
Użytkownik
Posty: 39
ajp,
poczytam w samolocie, żeby nie zejść na zawał podczas lotu :P boszzzze, jak ja nie lubię latać :D
IP: 95.49.241.134
ajp
Gość
a ja uwielbiam latanie :)
IP: 91.193.160.245
bobmel
Gość
A ten cały MOMO to niema czasem takiej jakby koziej bródki?
IP: 62.21.38.155
Ania
Gość
Właśnie wróciłam z tego hotelu. Jedzenie jak w każdym innym hotelu za takie pieniądze, ale każdy napewno znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus stołówki to kolejki, szczególnie wieczorami. Problemu ze stolikiem nigdy nie miałam. Adriano wciąż pracuję :) MOMO również. Za 10$ w paszporcie dostaliśmy fajny pokój ze wszystkim ( duże łoże, tv, suszarka, lodówka, fajny widok). Pokoje sprzątane są codziennie. Leżaki na basenie oblegane, więc trzeba rezerwować je rano, natomiast leżaki na lagunie i nad morzem zawsze były wolne. Spokojnie mogę każemu polecić ten hotel. Życzę miłego urlopu wszystkim wybierającym się do SDeP
IP: 79.189.233.110
ajp
Gość
MOMO to świr i CHAM! :)
IP: 91.193.160.245
Użytkownik
Posty: 39
Cześć Kochani,
jutro - jak dam radę - dzwonię do SDeP. Mam się z nimi skontaktować w związku z tym, że będę obchodzić u nich 20tą rocznicę ślubu - Facebook to jednak cudowne narzędzie :D
IP: 83.6.193.186
jazmine
Gość
Witam wszystkich my (28 i 29 lat) wylatujemy z Katowic 25 sierpnia na 2 tygodnie, byc moze jeszcze ktos z Was z tym samym terminie?
IP: 84.10.113.216
Seba
Gość
@AJP dzięki za wszelkie info. Tak sobie ostatnio przeglądałem to forum, ale niestety trochę dużo tego:) Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tych pieniędzy w paszporcie na poczet ładnego pokoju, bo znalazłem wpisy o jakiś załączonych karteczkach do pieniędzy, czy to konieczne, czy wystarczy tylko wrzucić kasę?
IP: 79.186.185.147
Ania
Gość
Ja dałam 10$ do paszportu i nic nie mówiłam :)
IP: 79.189.233.110
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
@Seba - karteczkę dajesz jeśli chcesz dostać konkretny pokój. Wtedy wpisujesz tam numer pokoju i gitara. Ewentualnie możesz tez na niej napisać, czy chcesz pokój z widokiem na morze, czy na zatokę. Ale z reguły same $$ wystarczają ;)
IP: 83.17.152.90
ajp
Gość
My daliśmy 4x10$ w sensie 10$ za pokój każda z osób i jak mówiłem dostalismy jeden pokoj w budynku nr 2 z widokiem na lagune i basen oraz dwa pokoje w budynku 6 z widokiem na lagune i kawalek morza i pokoj w budynku 6 z widokiem n rafy.
Jak chcesz zobaczyc widoki na fotkach z tych pokoi to napisz mi maila to Ci coś podeślę :)
IP: 91.193.160.246
Użytkownik
Posty: 39
ajp,
ktory numer byl z laguna i morzem? :) A skoro laguna i morze to czy przypadkiem nie gdzies na samym koncu skad wszedzie daleko? Tak sie pytam zanim cos wykombinuje :D
IP: 83.24.91.123
Seba
Gość
No to jutro wyjazd:)) Dziękujemy za wszystkie rady i jak tylko wrócimy to zaraz się meldujemy i przedstawimy nasze wrażenia:))
IP: 178.42.174.233
Użytkownik
Posty: 39
Seba,
udanego wypoczynku :)
Przygotuj ich na mój przyjazd, hehehe
IP: 83.24.109.189
ajp
Gość
Seba udanego wypoczynku :)
Dorota_wwa widok na morze i rafy pokój nr 6143 (nieparzysta końcówka)
Widok na lagune mieliśmy z pokojów 6142 / 6140 oraz 2140 (parzyste końcówki)
Nr 6xxx daleko ale nie aż tak przesadnie :)
IP: 91.193.160.246
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
@ajp ja miałem 6133 i widok na morze był kapitalny... ale kawałeczek trzeba było dreptać z pokoju na jadalnię, albo na basen... Za to widok i spokój rekompensował wszystko... Wieczorne posiedzenia na leżakach - bomba. Ale jakby nie było - przedostatnie, albo trzecie od końca wejście... :/
;)
IP: 91.201.123.41
Seba
Gość
Dorota_wwa
Spoko już my ich tam przygotujemy :)))))). Do usłyszenia po powrocie:))
IP: 178.42.175.69
megi
Gość
moi drodzy teraz z tymi pokojami jest mały problem.hotel jest pełny.ja w pierwszy dzień dostałam pokój z widokiem na wjazd do hotelu (uroczo),ale zaraz na drugi dostałam pokój z widokiem na lagune mniej więcej w budynku środkowym.jasne,że do paszportu trzeba włożyć 10$,ale nie liczcie że dostaniecie pokój z konkretnym numerem.już wiem który animator to Momo.taki dupek z bródką.faktycznie mało sympatyczny.jak prowadził aerobik z innymi to tylko oczami łupał czy ktoś go przypadkiem nie filmuje i wtedy stroił głupie miny.próbuje naśladować Adriano,ale nie bardzo mu to wychodzi.bardzo sympatyczna jest animatorka z Rosji (nie pamiętam jej imienia) i oczywiście mój stary przyjaciel Mido - hotelowy DJ.jak już wcześniej wspomniałam hotel jest full,a to za sprawą dużej ilości gości z Egiptu.i pamiętajcie teraz jest Ramadan,więc miejcie to na względzie i bądźcie bardziej (co niektórzy) wyrozumiali w stosunku do personelu.
IP: 83.5.239.152

Strona: « < ... 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij