» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Treść
rafi
Gość
Ania napisał
rafi napisał
no to widze że razem bedziemy w ty terminie bo ja też wylatuje 03,09,2008


Skąd lecisz rafi?? Ja z Katowic ;-)


cześć Ania ja wylatuje z Warszawy
IP: 89.78.142.211
mara
Gość
moze glupie pytanie- czy ten hotel zapewnia "chemie" hotelowa ? tzn mydlo, szampon etc - mowie oczywiscie o lazienkach pokojowych
IP: 15.195.185.83
odp
Gość
tzw chemie trzeba zabrać ze sobą
IP: 213.241.75.214
12345
Gość
tak sie sklada ze tzw chemie mialem w wyposazeniu xD moze mialem szczescie, nie wiem :) ale mydlo itd bylo:)
IP: 83.23.147.72
MARCINES
Gość
Heh... nasz wylot z poznania 20 sierpnia rozpoczal sie falstartem - planowo o 23 :00 - od 24:00 siedzielismy na pokladzie samolotu do 1:30, do tego czasu probowano odpalic silniki - co sie nie udalo - ok 1:30 wysadzono nas zagotowanych z goraca i odwieziono na terminal - gdzie po kolejnych 2 godiznach powiedziano nam , ze odlotu na razie nie bedzie ...
Dzis dowiedzielismy sie , ze :
1.Zbiorka na lotnisku ok 23:00 dzisiaj - do tej godziny jakis magik z turcji ma przyjecahc i naprawic samolot
2. Alfa zwroci nam koszty taksowek do domu etc
3.Alfa zwroci nam pieniazki za niewykorzystane dni
4,Alfa daje w prezencie 1 wycieczke fakultatywna do wyboru gratis


Moje krotkie zdanie - biuro podrozy zachowuje sie ok - bo problemy techniczne nie leza w ich gestii - troche dlugo to w nocy trwalo tym bardziej , ze mamy male dzieci - ale mam nadzieje , ze dzisiejszej nocy bedzie lepiej...
pozdro (prawie z Seal of Star)
IP: 15.219.153.75
luqi
Gość
Niedawno wróciliśmy po niestety zaledwie tygodniowym pobycie, ale dobre i to. Jeśli chodzi o wrażenia z hotelu, to... Hotel jest oczywiscie bardzo ładny, widać że nowy. Obok jest budowany drugi taki sam, ale na czas sezony roboty budowlane są wstrzymane. Pokoje naprawdę eleganckie nic im nie brakuje, klimatyzowane indywidualnie. Jedynie pierwszego dnia trzeba było trochę czasu na schłodzenie pokoju - klimat jest bardzo gorący i wilgotny. Niestety na korytarzach i w holu klimatyzacji nie ma, więc w tych miejscach mocno grzeje i jest duszno, a zwłaszcza w przeszklonych dwóch windach. Niestety zasilanie pokoju - w tym klimatyzacja - działa w oparciu o kartę magnetyczną, którą wkłada się do czytnika, a która to karta także jest kluczem od drzwi, więc trzeba ją zabierać ze sobą. Podobno są sposoby, żeby ominąć ten proceder z czytnikiem i mieć włączoną klimę caly czas. W pokoju jest tv odbiera nawet TV Polonia, ale to raczej kanał dla rodaków ze starzem 10-letniego emigranta. Jedzenie smaczne, aczkolwiek trochę monotonne. Są trzy glówne posiłki, w międzyczasie snack bar (głównie frytki i hamburgery), a po północy zupa nocna. Praktycznie przez cały czas są napoje: piwo - bardzo nisko alkocholowe, i napoje a'la cola, fanta, sprite + lokalne alkochole, importowane alkochole są dodatkowo płatne. Alfa Star w ofercie pisało coś chyba o fitness i siłowni w cenie - są one jednak dodatkowo płatne. Niestety hotel ma mały ogród, ale za to czysty basen oraz całkiem fajne zjeżdzalnie, zwłaszcza dla dzieci. Woda bardzo ciepła. W hotelu są animacje wciagu dnia (głównie gra w piłkę wodną, lotki, aqua aerobic, i chyba tyle, a w nocy różne inscenizacje - generalnie nieźle, ale jak na 5* mogłoby być ciut lepiej). Po 11:30 animatorzy wynajmują autobus i za 5€ chętnych gości hotelowych zabieraja co noc na dyskotekę do Alanyi - naprawdę warto się wybrać. Niestety w hotelu jest trochę malo leżaków przy basenie, tak do 8:00 są właściwie wszystkie zajęte. W hotelu mieszkają głównie Polacy, są też Turcy i Niemcy, malo Rosjan - przynajmniej tak bylo w okresie 13-20 sierpnia. Plaża jest ok. 150 metrów od hotelu. W ogóle plaże w Turcji nie są zbyt czyste, raczej piaszczysto-żwirowe, a miejscami kamieniste. Morze bardzo bardzo ciepłe, fajnie się kąpie. Warto indywidualnie pojechać na plażę Kleopatry. W Alanyi są trzy polskie biura turystyczne, Wujek i Mariolka, jolcia's & adams i jeszcze jedno, które oferują wycieczki takie same jak biura podróży ale nawet o połowę taniej, więc nie warto kupować od biur podróży. Generalnie za cenę, którą proponuje np. Alfa Star hotel jest godny polecenia. PS Pozdrowienia dla Moniki i Łukasza :)
IP: 83.24.58.176
luqi
Gość
PS wyprawa na dyskotekę o "11:30" to oczywiście miałem na myśli 23:30 ;)
IP: 83.24.58.176
Andzia
Gość
Luqi, jakie wycieczki polecasz??
IP: 83.238.234.142
Bartek
Gość
Witam, Również z żoną i dwójką dzieci 7 i 9 lat byłem w tym hotelu. Jestem jak najbardziej zadowolony. Tak jak już ktoś wcześniej chyba napisał dałbym temu hotelowi według polskiej standaryzacji cztery gwiazdki ale jest to wystarczające. Warto przy zameldowaniu włożyć 10 euro w paszport to dostaniemy pokój ładny z widokiem na morze i nasz basen a nie na sąsiedni albo na budowe. Fajni animatorzy : Sabi (dziewczyna) i Erer, Kadim, DJ Muki, Iwo i jeszcze jeden którego imienia nie pamiętam. Niektórzy Polacy za bardzo zapatrzyli się na pięć gwiazdek i mają ciut za duże wymagania. Dla nas było super. Co do wycieczek to sami pojechaliśmy do Alanya i na nabrzeżu po targowaniu kupiliśmy bilet na rejs statkiem BIG BABA. REWELACJA , ponad 5 godzin rejsu z postojami i pływaniem na pełnym morzu, bardzo dobre jedzenie - w cenie z deserem, piwo i napoje typu cola fanta sprite i woda - ile kto chciał, na dodatek dyskoteka na górnym pokładzie z tańcem w pianie :), Możliwość wejścia do jaskini. Cena :) Ja 20 euro, moja żona 20euro, mój syn 5 euro, córka gratis czyli razem 45 euro myślę że cena bdb.
IP: 89.174.127.90
Bartek
Gość
Te 10 euro przy meldunku pomogło, gdyż przyjechaliśmy do hotelu około 9.30 rano a doba hotelowa zaczyna się o 14 tej, my dostaliśmy pokój po 20 minutach :)
IP: 89.174.127.90
Ania
Gość
Ile kosztuje wynajęcie sejfu na tydzień??
IP: 77.253.40.46
luqi
Gość
Myśmy dostali z przydziału bardzo fajny pokój na morze i basen. Hotel stoi bokime do morza więc je widać. Z drugiej strony jest widok na drugi hotel więc mniej ciekawie.
Jeśli chodzi o wycieczki to ja bylem w Zielonym Kanionie - wycieczka bardzo fajna pełen relaks, plywa się kilka godzin po sztucznie utworzonym przez zaporę jeziorze pomiędzy górami. Bardzo piękne widoki. Podziwia się duży kanion i maly kanion, w między czasie stateczki cumują przy platofrmie i można sobie poplywać w tym jeziorze - woda bardzo fajna chłodna, kolor istnie turkusowy. Bylem też na wieczorze tureckim - fajne, ale nie jest aż tak warte proponowanej ceny, chyba żeby kupić taniej w jakimś biurze turystycznym działającym na miejscu. Niektórzy odradzają Pamukale gdyż daleko, a te wapienne baseny już nie robią takiego wrażenia, gdyż jest tam już niewiele wody - zaledwie po kostki. Dlatego nie pojechaliśmy, ale nie wiem jak jest tam naprawdę. Ludzie polecali też rafting, czyli 14-kilometrowy splyw górskim potokiem na pontonach. PS Jedna doba za sejf = 1 €, generalnie wszędzie tam można placić w euro i dolarach.
IP: 83.24.39.169
Ania
Gość
Dzięki za liqi za informacje. Cały czas zastanawiam się nad Pammukale - a po lekturze kilka forów jestem bardziej na "nie", chcociaż miałam taki wyjazd w planach.
Do Zielonego Kanionu się wybieram. Myślałam jeszcze o Kursunlu, Aspendos i Side, ewentualnie wynajmę samochód i pojeździmy same. Nie wiem tylko, jak się jeździ po tureckich drogach, czy to bardzo ekstremalne przeżycie??
IP: 83.238.233.247
Ania
Gość
Miało być oczywiście luqi, sorki za błąd;)
IP: 83.238.233.247
Roberto
Gość
luqi napisał
Podobno są sposoby, żeby ominąć ten proceder z czytnikiem i mieć włączoną klimę caly czas.


Sposób jest bardzo prosty każda karta telefoniczna lub inna ze stacji paliw

luqi napisał
Alfa Star w ofercie pisało coś chyba o fitness i siłowni w cenie - są one jednak dodatkowo płatne.


czyzby cos sie zmieniło ??

ja nie musiałem płacić
IP: 83.27.114.248
luqi
Gość
Turcy jeżdżą dosyć chaotycznie, może wydawać się nawet że ekstremalnie, trzeba przejść na ich styl jazdy. Rezydentka mowila, że mimo tego "ich stylu jazdy" to śmeirtelnych wypadków jest tak czy inaczej mniej niż w Polsce (pewnie dlatego że mają lepsze drogi). Jeżdżąc autobusem zauważyłem, że zapominanie o kierunkowskazach, nagłe zmienianie pasów ruchu to standard, albo jazda dwoma pasami na raz, też. Jeżdżą dosyć szybko, ale jakoś tam oni rozumieją tą swoją jazdę, więc "płynność" jakaś tam jest ;) Aha, często jest tak, że ni z tąd ni z owąd trabią - sygnalizując tylko "uwaga jadę" :) Ale np do Alanii jeżdzą co 8 minut autobusiki tzw. "dolmusze" za 1,5€, ostatni powrotny jest chbya 0:30. Zatrzymują się w każdym miejscu jak się pomacha.
IP: 83.24.51.136
Ania
Gość
Dzięki za wyczerpujące informacje ;-)).
IP: 83.5.53.137
MoNiKa:)
Gość
Dzięki luqi za pozdrowienia. My również Was serdecznie pozdrawiamy.
Co do opinii o hotelu, podpisuję się pod ocenami Łukasza obiema rękami! dodatkowo polecam rafting - super ekstremalne, cudowne przeżycie jak się ktoś nie boi zimnej wody.
IP: 83.14.224.194
Asia
Gość
Bartek animator,którego imienia nie pamiętasz to Gino.Trochę sprostawaniw Erer to Eren,Iwo to Ibo a Kadim to Kadir troszkę literki Ci się poprzestawiały,a zresztą oni trochę niewyrażnie się przedstawiają.Ja wiem,bo moje córki jeżdziły przez 2 tygodnie na dyskoteki i wyczytałam z podpisów na biletach.
IP: 77.114.75.58
kinga
Gość
A co z bazarami?
Gdzie jest najbliższy warty odwiedzenia? I co warto kupić?
IP: 83.17.125.194
Asia
Gość
najbliższy bazar jest 100m od głównego wejścia do hotelu,ale on jest mały.Większ jest około 1 km od hotelu,ale szybko pokonuje się tą trasę.W Turcji opłaca się kupować wyroby ze skóry(kurtki torebki...)mają piękne pościele-w Polsce takich nie widziałam,oczywiście nabyłam,można również kupić wyroby ze złota.Pamientaj o targowaniu!!! ładna kurtka damska w granicy 200$
IP: 77.114.75.58
kinga
Gość
Asiu dzięki za informację
IP: 83.17.125.194
Gabrysia i Paweł
Gość
Część my też wyjeżdżamy 10.09 z Krakowa
IP: 83.17.125.194
Tomek
Gość
Czy jedzie ktoś 10.09 z Bydgoszczy?
IP: 89.108.228.37
Gabrysia i Paweł
Gość
Nie z Bydgoszczy ale spotkamy sie w Seal of Star
IP: 83.17.125.194

Strona: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij