» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
rarap
Gość
Chciłbym się dowiedzieć coś hotelu seal of star,jeli ktoś był bardzo proszę coś napisać,z góry dziękuje.
IP: 81.15.165.8
Brygida
Gość
my lecimy w 15 osób w lipcu - a opinie mamy tylko po niemiecku - ale bardzo pozytywne a jak będzie w rzeczywistości to się okaże na miejscu :))
IP: 88.156.83.3
jackrad
Gość
hej!
a czy możesz podać te linki do opinii po niemiecku?
IP: 217.153.106.161
nina
Gość
rarap napisał
Chciłbym się dowiedzieć coś hotelu seal of star,jeli ktoś był bardzo proszę coś napisać,z góry dziękuje.
IP: 193.243.147.201
ujka
Gość
Znalazłam gdzieś jedną pozytywną, zdawkową opinię o hotelu seal of star. Bardzo proszę o jakieś komentarze, bo wybieram się tam z rodziną w sierpniu.
IP: 195.205.216.25
janusz
Gość
Witam, lecę z rodziną do seal of star 16 lipca br. mimo iż nie ma tu (internet) żadnych konkretnych opinii na temat hotelu, myślę jednak, że MUSI być superowo w końcu 5* coś chyba znaczy nie
IP: 195.160.180.43
bunia
Gość
będziecie zadowoleni, przestronne pokoje, dobre jedzonko, czysto, dla dzieci zjeżdżalnie, do plaży przechodzi się przez inny chotel
IP: 83.16.197.110
Marek
Gość
Hej! Ja również lecę z rodzina 16.07. br. do Seal of Star z Gdańska z biurem Alfa Star. Trochę mieliśmy obawy, bo cena niska jak na 5*. Na polskich stronach tylko jedna ocena hotelu, na niemieckich trochę więcej(ale pozytywnie oceniony) Hotel nowy, więc to pewnie są ceny promocyjne. Kto nie ryzykuje ten nie ma ;) pozdrawiam. W razie czego podaję maila, może się zgadamy ;) harnasm@wp.pl
IP: 83.144.101.189
janusz
Gość
"bunia" czy byłaś(eś) w tym hotelu?
IP: 195.160.180.43
janusz
Gość
Marek ja też lecę z Alfa Star tyle że z Poznania o 23.00, lecimy pewnie tym samym samolotem. Co do ceny to taka jak mówisz niska jak na 5* ale to nowy hotel więc miejmy nadzieję, że to promocja. A może po prostu mamy farta. Nie można znaleźć nikogo kto by był już w tym hotelu lub do niego leciał. Trochę to dziwne. No cóż będziemy pierwsi :D
IP: 195.160.180.43
Marek
Gość
Janusz, z Gdańska wylatujemy z 15/16 lipca o 2:45(o ile się nic nie zmieni, mamy dobę do przodu, ale szybciej wracamy) Wy zdaje się dopiero dolecicie 17 lipca rano. Obserwuję ten hotel na wszystkich stronach zagranicznych. Pokazał się w czeskiej, rosyjskiej i jakiejś jeszcze ofercie, ale zero komentarzy, natomiast więcej zdjęć. Na stronce hotelu też są nowe zdjęcia, rzeczywiście hotel nówka,. Na zdjęciach widać, że to będzie kompleks hotelowy, składający się z dwóch budynków( tego drugiego chyba jeszcze nie ma, zobaczymy), myślę, że jak Seal of Star zrobią na tip top to będzie dużo droższy. No cóż, to są takie moje domysły :D Alfa Star to poważne biuro podróży i gdyby hotelu nie sprawdzili, to by nie podpisali kontraktu. Pojedziemy, zobaczymy, ocenimy :D pozdrawiam;) jakby co, to pisz na maila. Ps. Na portalu wakacje.pl wszystkie terminy już są sprzedane ;) Będzie dobrze :D
IP: 83.144.101.189
Marek
Gość
hehehe a już sie ucieszyłem, to jakiś bład był na portalu :D:D
IP: 83.144.101.189
Ula
Gość
Wylatuję z rodzinką 30 lipca z Katowic z biurem Alfa Star, trochę się obawiambo również nie znalazłam opinii, więc my będziemy chyba pierwszymi Polakami którzy tam zagoszczą a potem wystawią opinię dla innych
IP: 83.30.86.41
Marcin
Gość
Ja z dziewczyna tez lecimy 30 lipca ale z Poznania.
IP: 79.184.250.181
Łukasz
Gość
Ja ze swoją dziewczyną lecimy 13 sierpnia z wawy :) czy ktoś jeszcze leci w tym terminie? :) natomiast hotel podobno został wybudowany w 2007 roku, a dopiero w tym sezonie rozpoczyna działalność pełną parą. Dlatego opinii niestety narazie jest niewiele.
IP: 83.24.79.209
rene
Gość
Hej!! Ja lecę ze znajomymi do hotelu Seal of Star 11 czerwca. Jak wrócę podzielę się wrażeniami. Mam nadzieję że będzie ssuper!!
IP: 83.15.63.130
Marek
Gość
Hej rene! Pewnie, ze będzie super! Baw się dobrze, czekamy na Twój powrót i komentarz ;) Wysokich lotów!
IP: 83.144.101.189
rarap
Gość
słyszałem że hotel nie za dobry,mam wykupiną wycieczkę i nie wiem co robić?
IP: 79.185.210.42
rene
Gość
Nie za dobry ??? To znaczy jaki ???
IP: 83.15.63.130
Użytkownik
Posty: 4
witam jak bylo w hotelu seal of star?lecimy z dizekciem 21maja tzn w nocy wiec 20 ;)prosze o opinie o jedzeniu etc prosze napisac na email piotralarm@interia.pl dziekuje Piotr
IP: 84.10.54.145
magnora
Gość
rarap, jak to nie wiesz co robić?? Normalnie leć i przekonaj się sam. Opinie ludzi są ważne, ale każdy ma inne upodobania i oczekuje czegoś innego. A poza tym, co znaczy hotel nie za dobry?? Proszę konkretnie, co z nim jest nie tak? Pozdrawiam.
IP: 83.144.101.189
Ula
Gość
rarap, skad masz takie informacje? Proszę odpisz
IP: 83.30.114.13
magnora
Gość
na portalu easygo kolejna dobra opinia na temat Seal of Star z maja 2008r, sprawdzcie sami ;)
IP: 84.10.228.3
Piotr K
Gość
Ja też lecę z żoną i córką z Katowic z Alfa Star 30 lipca do tego hotelu.lecz na razie żadnych opinii
nie znalazłem
IP: 83.22.4.171
magnora
Gość
w w w.easygo.pl/opinie/turcja/riwiera-turecka/seal-of-star-h98.html -polskie opinie
IP: 84.10.228.3

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij