» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
misiu
Gość
hghgfgf
IP: 213.158.196.82
misiu
Gość
witam!!kto jedzie do hotelu seal of star 20 sierpnia ,chętnie nawiąże nowe kontakty ,uwielbiam sporty extremalne i dobrze schłodzony alkohol a także zabawy do białego rana na rozgżanej słońcem plaży.
IP: 213.158.196.82
dorocik
Gość
Witam!!!Cieszę się, że w czasie naszego pobyty w Seal of Star będzie aż tak wielu Polaków.:)Wylatuję wraz z mężem z Gdańska- 30 lipca. Pomimo tych wszystkich przeczytanych wiadomości ( :/ ) mamy nadzieję na udany wypoczynek i dobrą zabawę. Pozdrawiamy i do zobaczenia na miejscu!
IP: 83.13.169.138
Ula
Gość
Hej Dorocik, spotkamy się w hotelu. Ja również wylatuję 30 lipca z Katowic z rodzinką. Do zobaczenia w Turcji
IP: 83.30.93.161
Grażyna
Gość
Szukam osób które lacą 23.07
IP: 83.23.54.146
Roberto
Gość
jest ich duzo ... i ja
IP: 62.87.161.21
Grażyna
Gość
piszcie na grazyna@data.pl
IP: 83.23.54.146
Grażyna
Gość
no witam roberto))) z wrocławia?
IP: 83.23.54.146
Grażyna
Gość
ja jade ze znajomymi a ty?
IP: 83.23.54.146
Roberto
Gość
Grażyna napisał
no witam roberto))) z wrocławia?


a dlaczego z Wrocławia ?
IP: 62.87.161.21
Roberto
Gość
Grażyna napisał
ja jade ze znajomymi a ty?


ze swoja połówka
IP: 62.87.161.21
Agata
Gość
16 lipca wrociłam z seal of star - i powiem Wam jedno hotel jest super!!!!!!! Obsługa świetna, jedzenie bardzo dobre i duzo, duzy wybór. Pokoje bardzo fajne, i nieprawda ze nie ma z widokiem na morze, my mielismy pokoj na 5 pietrze i widzielismy i gory i morze. Dla maluszkow (tzw. infantów) dostalismy kojec do spania, a w jadalni krzesełka do karmienia. MEZCZYZNI MUSZE WZIAC SPODNIE ZA KOLANO, BADZ DłUGIE BO W KROTKICH NIE WPUSZCZA WAS NA STOLOWKE!! - taki byl wymog. Dwa małe minusy to plaza, jesli chodzi o parasole - jest ich malo i trzeba sie nameczyc zeby je wbic, poza tym piasek to standard. Materace lezaki i parasole bezpłatne na plazy jak i na basenie. Drugi minus to ilosc lezakow przy basenie - trzeba wstac wczesniej i sobie zarezerwowac (pomimo tego ze rezerwowac nie mozna było). Pobyt był super, pogoda rewelacja, z cala pewnoscia polecam hotelik.
IP: 82.139.18.73
Roberto
Gość
Agata napisał
16 lipca wrociłam z seal of star - i powiem Wam jedno hotel jest super!!!!!!!


Czekałem Agatka jak wrócisz

Fajnie ze sie nie zawiodłas i sympatycznie opisujesz swój pobyt

Tak wiec nie moge sie doczekac 23 lipca

>priv< chetnie sie dowiem wiecej
IP: 62.87.161.21
Agata
Gość
reczniki plazowe faktycznie płatne 1euro za dzien, ja wzielam 2 ze soba, bo to nie był dla mnie ogromny ciezar :), poza tym osoby ktore z nami były wziely z recepcji reczniki i zaplacili 1euro za 2 tygodnie bo nie wymieniali ich codziennie tiylko co kilka dni przeplukali je i bylo wszystko OK. Fakt nigdzie poza pokojami nie bylo klimy, ale ludzie ja jade do turcji aby korzystac z tego goraca a nie siedziec w zimnym pommieszczeniu. Poza tym kto siedzi caly dzien w recepcji??? Ja siedzialam albo na plazy albo przy basenie. Mimo ze na stolowce bylo goraco apatyt nam dopisywał, poza tym siadalismy wieczorkiem na kolacji na dworku i wiał przyjemny wiaterek. I nie porownujcie Egipskich hoteli do Tureckich bo to całkiem inna kultura i inne obyczaje. Fakt cena 3000 za 2 tyg w opcji all to naprawde niska cena za hotel 5*, ale troszke zdrowego rozsadku, pozytywnego nastawienia i naprawde miło spedzicie urlop.

Powiem Wam tylko jedno, kilka dni po nas przyleciały 2 pary z dziecmi z Polski, poprostu caly nasz kraj powinien sie za nich wstydzic!! w lobby barze laska siadala przy krzesełku, na drugim polozyla nogi i tak sobie siedziała, gdy nasza ekipa (15osob) krzyszlo tam na wieczornego drinka maz podszedl do niej aby dala nam to wolne krzesło, byla bardzo oburzona ze ona nie ma gdzie trzymac nog? klneła na caly bar, i z wielkim fochem w koncu krzesło oddała. na stołówke wchodziła z taka mina ze az sie smiac chciało. Tacy ludzie powinni siedziec w domu a nie psuc opinnii innym Polakom.
IP: 82.139.18.73
Agata
Gość
Poza tym recznik duzy kapielowy versace, D&G lub Alanya kosztował 8 euro. Warto sobie taki kupic w miescie i miec pamiatke.

Kupujcie wycieczki na meiscie nie u rezydenta przynajmniej 200% zapłacicie mniej!!!!
IP: 82.139.18.73
dorocik
Gość
Agata wielkie dzięki za info!:) W końcu jakieś pozytywne myślenie...Już głowa bolała od czytania tych wszystkich negatywnych opinii. .. Nie ma to jak jechać na wypoczynek z poztywnym nastawieniem:) No nie??? Pozdrawiam serdecznie
IP: 83.13.169.138
Agata
Gość
Nikt tak nie narzeka jak Polak, udaja cholera wie kogo bo sa w hotelu. Ja tam pojechałam odpocząc a nie czepiac sie bzdur i głupot. Jesli ktos chce piekne plaze jedzcie nad polskie morze, bo nawet plaza kleopatry nie jest taka ładna. Ktos ma pytania piszcie... chetnie odpowiem.
Pozdrawiam :)
IP: 82.139.18.73
marian
Gość
Mam pytanko.Jaką walutę najlepiej zabrać?Czy w hotelu są dyskoteki?Z góry dzięki za info.pozdrawiam.
IP: 83.13.169.138
LiNa
Gość
kto jedzie do tego hotelu 6.08 .? prosze o kontakt deka1@onet.eu albo piszcie na tym forum :D Czesto je odwiedzam bo patrze na nowe opinie xD
IP: 83.27.48.245
M.s
Gość
Marian ja biore glownie dolary :) i troche euro. ale najlepiej niech sie wyppowiedza ci co byli:) a ja mam takie pytanie. czy w Turcji sa gniazdka z pradem takie jak w Polsce czy trzeba miec przejscia?
IP: 83.23.172.59
ujka
Gość
Jadę z mężem i dziećmi do tego hotelu ( córka 19, syn 15 lat) 6.08 z Gdańska. Mimo wielu negatywnych opinii, mamy zamiar dobrze się bawić i wypocząć.
IP: 195.205.216.25
LiNa
Gość
ujka napisał
Jadę z mężem i dziećmi do tego hotelu ( córka 19, syn 15 lat) 6.08 z Gdańska. Mimo wielu negatywnych opinii, mamy zamiar dobrze się bawić i wypocząć.


ja tez jade 6.08 ;D tez chce się dobrze bawić i wypocząć.. Jak coś można pisać na deka1@onet.eu :) Lepiej jechać jak się kogoś zna i można się zapoznać :P
IP: 83.27.48.245
Agata
Gość
MY MIELISMY EURO I BYLAM ZADOWOLONA Z PRZELICZNIKA. INNE CENY SA W DOLARACH, INNE W EURO.
DYSKOTEK W HOTELU NIE MA
GNIAZDKA SA TAKIE SAME
IP: 82.139.18.73
Piotr K
Gość
"dorocik " i "Ula" Pozdrawiam. Ja z żoną oraz córką lecę 30 lipca z Katowic.Mam podobne zdanie do waszego odnośnie tych wszystkich negatywnych opinii.Myślę że urlop będzie udany.Do zobaczenia w Seal of Star.
IP: 83.22.35.171
LiNa
Gość
może zróbmy szybki 'kalendarz' kto? kiedy? na ile? z kim? kontakt zeby sie zapoznać.
IP: 83.27.32.212

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij