» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Treść
gdaPL
Gość
Ooo Emilka, jak miło Ciebie znowu widzieć - chociaż w realu było lepiej hihi pozdrawiamy bardzo serdecznie :)):***
IP: 89.77.65.77
Ania
Gość
Bardzo dziękuję za wyczerpujące informacje!! Nie mam zamiaru oszczędzać ani na napiwkach, ani na wakacjach. W końcu wyjeżdżam tylko raz w roku;-)).
Pozdrawiam.
IP: 83.238.239.88
gdaPl
Gość
bardzo mądre podejście :) niektórzy niestety tak robią, jak mają dać napiwek to z chytrości ręka się trzęsie i jeszcze wymagają od obsługi żeby koło nich skakała, później czytamy negatywne komentarze na forum; pozdrawiam Aniu :) Miłego wypoczynku i zabawy :)
IP: 89.77.65.77
Ania
Gość
W kraju tez daję napiwki, więc nie będę miała tam z tym problemu. Ostatnie wpisy na forum utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zarezerwować swój wypoczynek właśnie tam. Mam nadzieję, że w hotelu nie będą przebywały tylko osoby młode i moja mama znajdzie jakieś fajne towarzystwo ( ja oczywiście też ;-)). Jeszcze raz pozdrawiam i zyczę miłego dnia ;-)).
IP: 83.5.16.166
luqi
Gość
Ktoś leci do Seal of Star 13 SIERPNIA? Ja lecę ze swoją dziewczyną z wawy z alfastar. Czy są na forum jacyś współtowarzysze podróży? :)
IP: 79.187.187.194
Ania
Gość
Byłam, zapłaciłam, lecę ;-)). Może jeszcze ktoś 3 września z Katowic??
IP: 77.253.41.217
janusz1967
Gość
Witajcie gdaPL i Emi. Wszędzie jesteście przede mną. No cóż mam w ten sposób mniej pisania. W pełni popieram wasze zdanie. Super hotel, super obsługa, wspaniała miejscowość, na a przede wszystkim było SUPER TOWARZYSTWO!!!!!!!!. Polecam wszystkim ten hotel bo naprawdę warto. Pozdrowienia dla całej naszej paczki od J,B,M oraz wszystkich którzy byli w tym hotelu w tym samym terminie tj. 16-30.07.2008r.
IP: 194.24.165.248
janusz1967
Gość
:D ;) :lol: 8)
IP: 194.24.165.248
Agata
Gość
A mowiłam ze super :)
IP: 82.139.18.73
gdaPL
Gość
Agata napisał
Nikt tak nie narzeka jak Polak, udaja cholera wie kogo bo sa w hotelu. Ja tam pojechałam odpocząc a nie czepiac sie bzdur i głupot. Jesli ktos chce piekne plaze jedzcie nad polskie morze, bo nawet plaza kleopatry nie jest taka ładna. Ktos ma pytania piszcie... chetnie odpowiem.
Pozdrawiam :)


Zgadzam się z Tobą Agata. Jedynym kłopotem w hotelu są Polacy- malkontenci i awanturnicy, uciekajcie od nich jak najdalej, tam gdzie pieprz rośnie. Jeśli dacie się wkręcić w chory klimat, popsujecie sobie wakacje. Jest możliwośc dobrania sobie odpowiedniego towarzystwa, podczas naszego pobytu hotel był pełniusieński a Polacy stanowili 3/4 wszystkich gości. Nasza paczka dobrała się idealnie, pozdrawiam wszystkich :))Co do plaży Kleopatry to zrobiła na mnie średnie wrażenie, może dlatego, że mieszkam nad morzem. Dla tych, którym nie podobała się plaża hotelowa, polecam wycieczkę na Jamajkę, tam są przepiękne plaże:)))) Zapłacisz-masz!
IP: 89.77.65.77
Monika
Gość
luqi napisał
Ktoś leci do Seal of Star 13 SIERPNIA? Ja lecę ze swoją dziewczyną z wawy z alfastar. Czy są na forum jacyś współtowarzysze podróży? :)
TAK!! my lecimy z Wrocławia z Alfa Star!! będziemy w podróży poślubnej, w Seal of Star!! Więc jesteśmy współtowarzyszami Waszej podróży:) Pozdrawiam
IP: 83.14.224.194
paluu
Gość
Byłam w hotelu Seal Of Star od 16-30 lipca więc pare dni temu wrocilam ;] To były moje najlepsze wakacje ! Hotel naprawde świetny czysto i co najwazniejsze mila atmosfera ! Swietny Animation Team i codziennie wieczorem animacje ;]
Wszystko świetnie wielki pozytyw ! :D :mrgreen:
IP: 83.30.188.192
LiNa
Gość
ja 6.08 (tj. środa) wylatuje do tego hoteliku :) może ktoś jeszcze.? jak coś spotkamy sie na miejscu pozdrawiam
IP: 83.27.7.176
luqi
Gość
O to super :) rozumiem, że jakiś wieczorek zapoznawczy musi być:), no albo chociaż przedpołudnie... ;) podaję też maila <lukasz84@wp.pl>
IP: 79.187.187.194
LiNa
Gość
a Ty luqi tez jutro wylatujesz .? xD
IP: 83.27.7.176
Monika
Gość
luqi napisał
O to super :) rozumiem, że jakiś wieczorek zapoznawczy musi być:), no albo chociaż przedpołudnie... ;) podaję też maila <lukasz84@wp.pl>
hehe, jasne, zawsze fajnie jest kogos poznać:) a tak przy okazji - widzę że jesteś imiennikiem mojego męża;P mój mail: monika.stec@gazeta.pl
IP: 83.14.224.194
LiNa
Gość
już jutro wylot <jupi> pozdro dla wszystkich z mojego turnusu xD bedzie dobrze :P sie zabawimy :) :D
IP: 83.27.4.165
Emi
Gość
WITAJCIE gdaPL i janusz1967!
Szkoda, że już po wakacjach. Buziaczki.
IP: 84.10.124.30
Roberto
Gość
gdaPL napisał
Gorąco witam wszystkich po powrocie z Seal of Star!!! Tak jak przewidywałam przed wylotem i mocno udzielałam się tutaj na forum, kwestionuję wszystkie negatywne komentarze. Niektórzy potrafią zrobić z igły widły! Niektóre opinie są bardzo krzywdzące dla hotelu i obsługi, która tam pracuje. Hotel jest bardzo ładnie urządzony, wyposarzony we wszystko co potrzeba i oczywiście czysty(pod warunkiem, że goście hotelowi nie urządzają trzody). Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i niesamowite ilości, dużo dobrych ciast, owoce :)


Potwierdzam w całej rozciagłosci po raz kolejny przekonuje sie ze tylko polacy potrafia narzekac i zal sie do nich przyznawac

Super 2 tygodnie 23 lipca 06 sierpnia

musze przyznac ze po 30 lipca zrobiło sie nudno wiec ......
IP: 83.8.24.92
Roberto
Gość
Emi napisał
Oj tak! Seal of Star jest super. :D
My także dawaliśmy napiwki ( w przeliczeniu na nasze to drobnostki), a w zamian super obsługa, zawsze uśmiechnięta i miła. Pokoje na 5 piętrze mają widok na morze, góry i miasteczko (polecam). My mieliśmy super wypoczynek. Życzę równie udanego. Pozdrowienia dla naszej paczki ;)


z5pietra super widoczki ;)) jesli nie sa to widoki na sasiedni hotel ;)
Pozdrowienia z pokoju 1502

z ciekawosci zastanawiam sie która to Emi gdaPL oraz janusz ??
IP: 83.8.24.92
Agata
Gość
MY MIESZKALISMY W 1527 :) TEZ NA 5 PIETRZE
IP: 82.139.18.73
kuba
Gość
przed wylotem zastanawialem sie czy pobyt w turcji to dobry pomysl zwazywszy na liczne negatywne opinie o tym hotelu ktore przeczytalem na tej stronie. teraz widze ze nie moglem wybrac lepiej :)
polecam wszystkim ktorzy chca sie dobrze bawic i zapomniec o szarej polskiej rzeczywistosci. najlepsze sa nagrody za gre w darta, prawda roberto?? cola albo fanta przy barze :-D
IP: 89.174.30.124
Emi
Gość
Wesoła gromadka, która spędzała urlop od 16 -30 lipca :D
IP: 84.10.124.30
Emi
Gość
Pokój 1530 ;)
IP: 84.10.124.30
janusz1967
Gość
Roberto nas zawsze wszędzie było najwięcej i byliśmy zawsze weseli w lobby barze ;) :D :lol: to były SUPEEEER WAKACJE pozdrowionka
IP: 194.24.165.248

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij