» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

seal of star - Turcja

Dodaj opinię Opinie o hotelu Seal of Star

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Treść
Roberto
Gość
janusz1967 napisał
Roberto nas zawsze wszędzie było najwięcej i byliśmy zawsze weseli w lobby barze ;) :D :lol: to były SUPEEEER WAKACJE pozdrowionka


to ja bywałem czesciej na parterze niz na pietrze ;)
IP: 83.8.20.145
Roberto
Gość
kuba napisał
przed wylotem zastanawialem sie czy pobyt w turcji to dobry pomysl zwazywszy na liczne negatywne opinie o tym hotelu ktore przeczytalem na tej stronie. teraz widze ze nie moglem wybrac lepiej :)
polecam wszystkim ktorzy chca sie dobrze bawic i zapomniec o szarej polskiej rzeczywistosci. najlepsze sa nagrody za gre w darta, prawda roberto?? cola albo fanta przy barze :-D


Siema "Kiuba" jak to DJ Muki i pozostała sympatyczna banda mówiła

Prawda ze lepiej nie moglismy wybrac ale wszystko dzieki pozytywnemu nastawieniu przesympatycznym osobom z Turcji z polakami bywa gorzej

i nie zapominaj o ICE do tej coli lub fanty ;) przez cały dzień
IP: 83.8.20.145
luqi
Gość
My wylatujemy niestety dopiero 13 sierpnia. W tym roku tylko uda nam się jedynie wyskoczyć na tydzień wakacji, ale dobre i to :)
IP: 83.24.62.244
Marcines
Gość
gdaPL napisał
Witaj Aniu. Przy meldunku daliśmy napiwek i dostalismy pokój z widokiem na morze. My mieliśmy mieszaną walutę i euro i $. Do Pammukalle jechaliśmy z BP Alfa Star, więc nie wiem ile kosztowały na mieście. Na plażę Kleopatry dojedziesz dolmuszem lub poproś rezydenta, zamówi busa z restauracji Palm Beach przy plaży Kleopatry i dasz tylko napiwek kierowcy(przywiezie i o umówionej godzinie odwiezie do hotelu). Musisz tylko podać ile osób jedzie na plażę. Pozdrawiam :))

Pozwole sobie zapytac wprost - ile trzeba da napiwku przy meldowaniu się zeby dostac pokoj z ladnym widokiem? jesli mozesz odpisz na marcines@interia.pl dzieki!!

PS. Jedziemy grupa 9 osob 20 sierpnia z Poznania - ktoś teżsie wybiera w tym terminie? rgds
IP: 83.13.6.210
gonia
Gość
my byliśmy ze znajomymi 9-23.07 było po prostu super, mieszkaliśmy na 5 pietrze 1518 i 1519, rzeczywiście są Polacy którym nikt i nic nie dogodzi, pozdrawiam wszystkich którzy razem z nami świetnie eis bawili
IP: 83.23.178.35
piotrek
Gość
byliśmy w seal of star 16-30.07
(serdecznie pozdrawiamy współwczasowiczów)
piszę z dużym poślizgiem aby ochłonąć i na zimno
zrecenzować nasze wrażenia.... i po ponad tygodniowym
zastanowieniu mogę napisać .....................
CHCEMY TAM WRACAĆ - BYŁ NAPRAWDĘ SUPER
IP: 78.8.69.191
Asia
Gość
Wróciliśmy z tego hotelu 06.08. i tak jak pisałam że negatywne opinie są pisane przez ludzi,którzy jadąc na wakacje szukają dziury w całym.Byliśmy w 5 osób(rodzina),różny wiek od 45do12lat i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.Hotel czysty,obsługa miła i bardzo komunikatywna,zawsze uśmiechnięta pomimo ciężkiej pracy.Były na tym forum opinie że trzeba płacić za ubrudzoną pościel,że nie jest codziennie zmieniana-wierutne bzdury my w pokojach nie mieliśmy żadnych takich przykrości a było nas 5.Duże uznanie dla Animatorów,5 osobowa grupa stara sie wypełnić czas dorosłym i małym wczasowiczą.Kadir,Ibo,Sabi,Muki( 2 pozostałych nie pamiętam imion)są grupą,która potrafi rozśmieszyć największych ponuraków :lol:
IP: 77.114.61.78
ujka
Gość
Właśnie dziś wróciłam z Seal of Star. Byłam tam z rodziną i znajomymi. Podzielam opinię Asi i innych piszących pozytywnie. Było super!! Pozdrawiam wszystkich, którzy tam byli i tych, którzy tam będą.
IP: 195.205.216.25
Roberto
Gość
Asia napisał
.Duże uznanie dla Animatorów,5 osobowa grupa stara sie wypełnić czas dorosłym i małym wczasowiczą.Kadir,Ibo,Sabi,Muki( 2 pozostałych nie pamiętam imion)są grupą,która potrafi rozśmieszyć największych ponuraków :lol:


Eren Gino i Maszka ;)
IP: 83.27.126.38
Asia
Gość
Dzięki za przypomnienie imion.Tylko że Maszka Odeszła w połowie naszego turnusu i nie miałam z nią kontaktu :mrgreen: :mrgreen:
IP: 77.114.61.78
Roberto
Gość
Asia napisał
Dzięki za przypomnienie imion.Tylko że Maszka Odeszła w połowie naszego turnusu i nie miałam z nią kontaktu :mrgreen: :mrgreen:


alez prosze

nie zauwazylem zeby odeszła ... bywała w club kids

a bylismy na tym samym turnusie ;)

Pozdrawiam
IP: 62.87.161.21
Asia
Gość
Miszka odeszła w 2 tygodniu,a za nią w klubie kids siedzieli Sabi lub Muki.Roberto a zkim byłeś,bo nie kojarzę.Ja byłam z mężem z córkami Darią i Moniką i synem Czarkiem.pozdrawiam
IP: 77.114.30.51
Roberto
Gość
Asia napisał
Miszka odeszła w 2 tygodniu,a za nią w klubie kids siedzieli Sabi lub Muki.Roberto a zkim byłeś,bo nie kojarzę.Ja byłam z mężem z córkami Darią i Moniką i synem Czarkiem.pozdrawiam


ze swoja polówka
IP: 62.87.161.21
Tomasz T.
Gość
Super hotelik.Barmani bardzo uprzejmi i rozrywkowi.Jedzenie super,pokoje czyste.Nie mam do czego sie przyczepić.Baseny czyste i przestronne choć żeby mieć leżak trzeba naprawde wcześnie iść.(nie ma rezerwacji leżaków,reczniki są zwijane przez obsługę i są do odbioru w recepcji)Wróciłem z rodzinką wczoraj i serdecznie POLECAM.Wszyscy licza tam na napiwki jak ktoś jest sknerą to też inaczej takich traktują i tylko Ci będą marudzić że to źle tamto źle... i ta cena ! jak się nie zmieni to za rok wracam.Alfa Star staneła na wysokości zadania.
IP: 79.184.72.79
rafi
Gość
no to widze że razem bedziemy w ty terminie bo ja też wylatuje 03,09,2008
IP: 89.78.142.211
Ania
Gość
rafi napisał
no to widze że razem bedziemy w ty terminie bo ja też wylatuje 03,09,2008


Skąd lecisz rafi?? Ja z Katowic ;-)
IP: 83.238.233.184
maciek
Gość
czy ktoś wybiera się tam 03,09,2008
IP: 85.128.107.244
Dominika
Gość
my lecimy 10/09 z Krakowa (4os. dorosle + dziecko 3 lata).
Dajcie znac czy ktos sie wybiera w tym terminie
IP: 83.17.125.194
gość
Gość
:evil: właśnie wróciłem z seal of star (byłem rowerem) pokoje masakra same komary myszy i nietoperze czasami trafiały sie również tarantule błękitne obsługi nie było (wszyscy pijani na maksa)jedyną atrakcją był bar w którym były brudne szklanki i bimber hamstwo na każdym kroku w basenach nie było wody bo podobno nawaliły filtry wyjazd oceniam na 5 gwiazdek tak jak w katalogu pozdrawiam Zenon z Czapur
IP: 213.158.196.98
Ania
Gość
maciek napisał
czy ktoś wybiera się tam 03,09,2008

Lecę 3 września z Katowic. A Ty Maciek skąd??
IP: 83.238.229.169
Kinga
Gość
ja tez wylatuje z mezem 10/09 z Krakowa.
Do zobaczonka
IP: 83.17.125.194
maciek
Gość
my lecimy z wrocławia
IP: 85.128.107.244
mama
Gość
czy ktoś jedzie do seal of star 27 sierpnia z wrocławia
IP: 83.26.169.240
Maciek
Gość
zmiana wyjazdu z Wrocławia na Katowice we wrocku brakło miejsc .
IP: 85.128.107.244
Ania
Gość
Maciek napisał
zmiana wyjazdu z Wrocławia na Katowice we wrocku brakło miejsc .

W takim razie do zobaczenia już w Pyrzowicach ;D.
IP: 77.253.46.235

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 > »

Forum turystyczne » Turcja » seal of star - Turcja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij