» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Treść
hanulka
Gość
Wczoraj założyli dekodery nc+ więc to już prawie Ameryka... internet się na razie w dzien mocno zatyka wiec najlepiej działa w nocy i rano. Leżaki ceny od 300 do 500 leków , plaza obok Murati jest ok chociaz do najładniejszych trzeba zejść w dół ulicy i tam jest nawet drogowskaz - to jakieś 10-15 min od hotelu. Na razie nie ma jeszcze sezonu więc ceny mogą się zmienić. Z wycieczek to na razie polecam Korfu 55euro. Co do knajpek to my stołujemy sie raczej na miejscu bo jedzenie mają bardzo dobre. Jesli chodzi o sarande to jest tam juz sporo turystow bo przyjeżdżają do nas na plaże i pewnie niebawem zrobi sie tam to samo co w bulgarii. A teraz ide dospać :D
IP: 79.106.22.87
krzycholu
Gość
Zazdroszczę, my jeszcze mamy dwa miesiące do wyjazdu.
Internet..... mozna bez niego wytrzymać, czego raczej nie potwierdzą dzieci..... :-)
Czy te kolczaste gadziny czyhają w wodzie na stopy turystów?
A jak wyglada sprawa komunikacji miejskiej ( ceny, bilety , przystanki)
Plaża, ceny atrakcji tzn. rowery wodne, skutery itp.
Pozdrawiam - krzysiek
IP: 95.49.207.67
wiolcia
Gość
hej fajne info prosimy o więcej jedziemy dopiero 20 sierpnia i na pewno przydadzą się nam te informacje pozdrawiamy
IP: 178.36.227.87
Joanna
Gość
hanulka, dziękujemy za Twoje wiadomości. Sam hotel spełnia oczekiwania? Są ręczniki i rzeczy typu szklanki, talerzyki,sztućce itp.? Klimatyzacja jest indywidualnie sterowana? Pozdrawiam :)
IP: 91.192.2.200
hanulka
Gość
Krzychu, a moze jeszcze taniec hula na plaży ? No przecież piszę że tu dopiero się szykują na turystów :mrgreen: nic jeszcze nie ma , ale są ostre przygotowania więc moze cos napiszę za kilka dni. Klimatyzacja indywidualna w kazdym pokoju, poza tym w pokojach tv, lodówka, po kilka szklanek, kieliszków, kubki do kawy, czajnik, sztućce w sladowej ilosci, u nas talerze tylko głębokie :) autobus do sarandy spod hotelu co 2 godziny 100 lekow, do butrint 50 . Autobusy nie mają przystanków jako takich, stają tam gdzie sie chce. Jedyna uciążliwość to prysznic, ktory mozna brać siedząc na toalecie (a może to jednak zaleta ? ) :D bo nie ma kabin tylko odpływ w podłodze.
IP: 79.106.22.87
hanulka
Gość
Pokoje sprzątane co mniej więcej 3 dni, wymiana poscieli i ręczników. Warto zostawić 1 lub 2 euro. Kolczatki raczej tylko w mniej uczęszczanych miejscach, w kamieniach.
My się już zastanawiamy nad jakąś last minut we wrzesniu.... :mrgreen:
IP: 79.106.22.87
Joanna
Gość
hanulka, Ty nasza wiedzy skarbnico, dziękujemy, że piszesz z tych wywczasów!:) Trochę zazdrościmy, ale ja już za miesiąc wyruszam, więc jakoś, mam nadzieję, przeżyję. Dzieki zwłaszcza za info o autobusach, bo mamy zamiar trochę samodzielnie pojeździć(chyba,że upał nas uziemi; teraz juz gorąco?). Co do pryszniców, to spoko, mamy takie doświadczenia z Grecji i w sumie lubię ten klimat na wakacjach: nikt do nikogo nie ma pretensji, że nachlapane w łazience, bo po prostu nachlapane jest zawsze:)
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 115
TAK, TAK :)

Joanna napisał
hanulka, Ty nasza wiedzy skarbnico, dziękujemy, że piszesz z tych wywczasów!:) Trochę zazdrościmy, ale ja już za miesiąc wyruszam, więc jakoś, mam nadzieję, przeżyję. Dzieki zwłaszcza za info o autobusach, bo mamy zamiar trochę samodzielnie pojeździć(chyba,że upał nas uziemi; teraz juz gorąco?). Co do pryszniców, to spoko, mamy takie doświadczenia z Grecji i w sumie lubię ten klimat na wakacjach: nikt do nikogo nie ma pretensji, że nachlapane w łazience, bo po prostu nachlapane jest zawsze:)
IP: 193.164.254.58
krzycholu
Gość
hanulka napisał
Krzychu, a moze jeszcze taniec hula na plaży ? No przecież piszę że tu dopiero się szykują na turystów :mrgreen: nic jeszcze nie ma , ale są ostre przygotowania więc moze cos napiszę za kilka dni. Klimatyzacja indywidualna w kazdym pokoju, poza tym w pokojach tv, lodówka, po kilka szklanek, kieliszków, kubki do kawy, czajnik, sztućce w sladowej ilosci, u nas talerze tylko głębokie :) autobus do sarandy spod hotelu co 2 godziny 100 lekow, do butrint 50 . Autobusy nie mają przystanków jako takich, stają tam gdzie sie chce. Jedyna uciążliwość to prysznic, ktory mozna brać siedząc na toalecie (a może to jednak zaleta ? ) :D bo nie ma kabin tylko odpływ w podłodze.

Tak, a jeszcze powiedz jak daleko jest do Biedronki.... :)
Ale chyba nie maja tego zwyczaju dotyczącego papieru toaletowego po.... tak jak w Grecji?
Fajnie że piszesz jest tu spore grono osób ktore wybiera sie do Albanii więc wszystkie aktualne informacje mile widziane. 8)
Pozdrawiam i proszę o więcej -krzysiek
IP: 207.179.31.89
Mario
Gość
Witam. Mam pytanie do HANULKI. Czy orientujesz się, czy w hotelu 6Milje pokoje wyposażone są w lodówki ?
Pozdrawiam
IP: 93.105.226.209
MM2015
Gość
Witam,
Hanulka czy poza Korfu coś jeszcze zwiedzałaś?
Mam wyjazd zaplanowany za 2 tygodnie rozważam z wycieczek jeep safari (w zeszłym roku znajoma była i bardzo polecała) oraz Gjirokastra i Błękitne Oko.
Czy możesz coś na temat tych wycieczek powiedzieć?
Z góry dzięki za info :)
IP: 89.76.227.108
hanulka
Gość
No niestety papier do kosza - tak jak w Grecji. Wczoraj sąsiedzi byli na mini safari i podobno super. O innych wycieczach za kilka dni. Jeszcze jedna ważna informacja sieć komórkową najlepiej ustawić a wyszukiwanie manualne bo łapie operatora greckiego a to duża różnica w opłatach. Nie wiem czy w hotelu 6 Mije są lodowki ale myślę że tak bo w tym klimacie bez lodówki ani rusz. Upaly już są ale prawie codzienie wieczorem przechodzą burze nad górami więc przyjemnie się schładza. Jak wy tu wytrzymacie w lipcu i sierpniu :shock:
IP: 79.106.22.87
krzycholu
Gość
Tak myślałem z tym papierem że. ... kicha , ciężko sie przyzwyczaić ale to szczegół :)
W sierpniu bedzie goraco i tloczno , wiec tylko plaźing i łomźing... :)
A właśnie -jak kształtują sie ceny piwa, w sklepie , plaży czy knajpce?
Czy smakowalas ten ich koniak Skande.... coś tam?
Pozdro :) .
IP: 178.42.253.38
krzycholu
Gość
Ten koniak to Skanderbeg, nazwa ciezka do wymowienia , szczegolnie przy zamawianiu kolejnej lampki.... ;)
A jak w tym roku wygląda opieka rezydenta? Bo czytając wpisy z zeszlego roku na różnych forach opinie byly nieciekawe.....
IP: 178.42.253.38
hanulka
Gość
Rezydent Marcin jest do dyspozycji co drugi dzień, czasami też jeździ na wycieczki, ogólnie miły, komunikatywny nie ma o co się przyczepić. Piwo 1,5 l - 175 leków, wina od 300 lekow, tradycyjna tutejsza wodka rakia - niestety nie pamietam ile ale droga nie jest. Woda 1,5 l - 50 lekow. A w ogóle to muszę zostawić wam pewien margines na własne odkrycia, a nie wszysto podane na tacy :twisted:
IP: 79.106.22.87
krzycholu
Gość
Zaraz na tacy- kto pyta nie błądzi, mówi stare przysłowie....... :)
Temat tacy pozostawmy księdzu....... :D
Wszyscy sa bardzo wdzięczni za info -prawda ?
Dzieki i pozdrawiamy ;)
IP: 207.179.31.89
drongol
Gość
Witam. Czy ktoś wybiera się do Hiszpanii autokarem 21.06.2015
IP: 37.152.19.219
Użytkownik
Posty: 115
niestety, ja dopiero 6.09.2015 i liczę na relacje po Twoim powrocie. Miłego urlopu... 8)



drongol napisał
Witam. Czy ktoś wybiera się do Hiszpanii autokarem 21.06.2015
IP: 193.164.254.58
drongol
Gość
Dzięki. Jak wrócę postaram się trochę zrelacjonować wycieczkę
IP: 5.172.236.40
Użytkownik
Posty: 115
Co obejmuje Twój "turnus",bo mój: Wiedeń,Wenecję, potem Hiszpania/8 dni/ , a w drodze powrotnej Paryż.Całkiem sporo :)
IP: 193.164.254.58
drongol
Gość
Dokładnie to samo co u ciebie
IP: 37.152.18.73
Użytkownik
Posty: 115
jeszcze tylko /aż/ kilka dni....i w drogę.A zatem bezpiecznej podróży, super wrażeń, miłego wypoczynku, szczęśliwego powrotu, etc.etc... 8)
IP: 193.164.254.58
drongol
Gość
Dziękuje nawzajem :)
IP: 37.152.18.73
Użytkownik
Posty: 115
:)



drongol napisał
Dziękuje nawzajem :)
IP: 193.164.254.58
don
Gość
Witam. Czy ktoś był w Ksamil w hotelu 6 Milje? Wybieram się w lipcu i ciekaw jestem o opinie na jego temat.
IP: 85.193.210.147

Strona: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij