» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
krzycholu
Gość
No to pewnie sie poznamy bo zamierzamy zajrzeć do Amelii w goscie..... :)
My mamy miejsca na górze a jedziemy do Murati tak jak grupa Amelii.
Pozdrawiam-Krzysiek :-)
IP: 213.158.221.195
Felidae
Gość
O, to super :) Trochę wam zazdroszczę tej gromadki, bo nasi znajomi stchórzyli w ostatniej chwili, heh. Ale jakoś to będzie :) 8)
Pozdrawiam
IP: 82.177.172.53
krzycholu
Gość
Będzie Ok.
Podobno jak to mawiał pewien klasyk z serialu na Polsacie Ferdynand K.-
W kupie siła. ... :)
pozdro !
IP: 213.158.219.161
Joanna
Gość
Widzę, że na 12 sierpnia macie już zmontowana ekipę :) . Ja mam jeszcze takie małe, pobożne życzenie dotyczące podróży, a widzę, że Millenium Travel tu zagląda : fajnie by było zatrzymać się na "obiadowy" postój gdzieś, gdzie jedzenie jest jadalne ;) . Z wami jadę pierwszy raz, ale jestem weteranką podróży autokarowych na południe i niestety doświadczenia w tym względzie są fatalne. Przy tym obrocie, słowackie zajazdy mogłyby naprawdę wykazać trochę dbałości o jakość. Ale chyba wiedzą,że nie muszą,bo i tak setki autokarów zatrzymają się i skonsumują... :( Jakaś duża stacja z sieciowym fast foodem byłaby lepsza. Choć miłośniczą fast foodów nie jestem
IP: 91.192.2.200
emiś :)
Gość
widzę że ekipa się zbiera :) więc chyba da się jakoś przetrwać w tym autokarze :) To będzie wesoły autokar :))) Krzysiu jak dzieci będą chciały iść na górę to na jakieś kilometry zapraszamy do nas na..... pogawędki oczywiście . Amelia
IP: 91.201.122.122
mariuszok
Gość
do joli , " bez przesady" a co mają powiedzieć osoby jadące z dziećmi np. My dwójka rodziców z dziećmi 5 i 6 lat plus trzy walizki i bagaże podręczne , to Twoje tylko 500m o 6 rano z dziećmi które trzeba nieść na rękach plus wspomniane bagaże ,a osoby starsze 60 -70 lat ,zastanów się czasem co piszesz , bo widzę że jesteś oderwana od rzeczywistości. Nie jesteś sama na tym świecie , są też inni!!!
IP: 185.28.250.1
emiś :)
Gość
nowinki będą wkrótce :) pozdrawiam sąsiadów :)



Felidae napisał
Jedziemy z kuzynką 12-go sierpnia autokarem do Sarandy do hotelu Palma.
Z tego co przeczytałam będziemy w autobusie sąsiadkami z Emiś, też mamy miejsca przy stoliku na "parterze", tyle, że po drugiej stronie ;)

Gdybyście mieli jakieś nowinki o hotelu byłabym wdzięczna za wskazówki co, jak i gdzie? :)
IP: 91.201.122.122
emiś :)
Gość
ups.... :) nie doczytałam :D nowinki będą ale z Murati
IP: 91.201.122.122
tom
Gość
dzieci w wieku 5,6 to już duże dzieci a ludzie wieku 60,70 normalnie pracują także ja nie widzę problemów i przejście kilkuset metrów to nie jest to jakieś nie lada wyzwanie.ok zgadzam się że o godz 6 rano niema w tym żadnej przyjemności ale nie dramatyzujmy to są zrządzenia losowe i tyle.
IP: 85.222.4.209
hanulka
Gość
mam taką radę dla jadących z dziećmi. My popdpatrzyliśmy to w zeszłym roku w drodze do Bułgarii i w tym roku zastosowaliśmy jadąc do Albanii (syn 6 lat). Zapakować większą torbę rzeczami które można pognieść i postawić ją tam gdzie trzymamy nogi. Przy dwójce dzieci robi się dodatkowe miejsce do spania, a przynajmniej wiadomo że nie spadnie. Kierowcy ani pilot nie robili problemów bo torba nie stoi w przejściu tylko pod nogami.
IP: 213.158.219.13
Felidae
Gość
Hanulko, a jak same autobusy? W porządku, czy coś szwankowało? Chodzi mi o klimę, toaletę itp.
IP: 5.226.118.130
hanulka
Gość
w autobusie wszystko działało jak trzeba, postoje są dosyć częste więc z toalety nie ma w zasadzie potrzeby korzystać, sprzedawane są napoje zimne i gorące. Nie ma się do czego doczepić.
IP: 188.146.96.51
Felidae
Gość
To super, toaleta w autobusie to i tak tylko wyjście awaryjne ;) Dzięki :)

Doczekać się już nie mogę tych wakacji :lol:
IP: 5.226.118.130
miś :)
Gość
Ja mam tylko nadzieję i wiarę ze Albania jest bezpieczna . Po ostatnich wydarzeniach w Tunezji człowiek ma różne myśli .Trzeba być dobrej myśli :) My też już odliczamy dni do wyjazdu .Pozdrowienia dla Krzychola :) i sąsiadów ze stolika obok ;)Felidae
IP: 87.205.141.128
krzycholu
Gość
Dzięki za pozdrowienia , pozdrawiam również miś :) tzn. jedziesz razem z nami ?
Co do bezpieczeństwa ? Tez uwazam że będzie OK , do Tunezji doszła jeszcze Grecja , tam tez zrobiło sie nieciekawie jeśli chodzi o finanse.
Pozdro :)
IP: 31.61.129.239
Użytkownik
Posty: 115
myślę, że w Albanii /Saranda,Ksamil/ ataki terrorystyczne nie mają sensu. Jest tam relatywnie mało ludzi i wydźwięk takiej akcji byłby niewielki. Terrosyści atakuja w dużych, znanych skupiskach, np.meczet, domy handlowe, itp.w Tunezji była to plaża, oblegana przez turystów.
Byłam w ubiegłym roku w Sarandzie, odwiedziłam też Ksamil i wydaje mi się, że jest tam spokojnie. i atak nie miałby sensu. Miłego urlopu.... 8)
IP: 193.164.254.58
Felidae
Gość
Próbowaliście trochę rozmawiać po albańsku? Na youtube znalazłam lekcję wymowy, ale przyznam, że niełatwo zapamiętać ich słówka.
IP: 5.226.118.130
krzycholu
Gość
Ja próbowałem ale poznalem tylko jedno i poleglem..
Birre to piwo , mysle ze taki zasób słów mi wystarczy.... :)
IP: 188.146.77.116
Użytkownik
Posty: 115
och,
a w Albanii /Saranda/ podają piwo w zmrożonych kuflach..mmmhmmmmmm ;)
IP: 91.226.50.130
Joanna
Gość
Ja wyjeżdżam za kilka dni i parę zwrotów grzecznościowych przyswoiłam. No i w trakcie nauki odkryłam,że kilka słówek brzmi znajomo.Np. bilet to po albańsku... bilet!:) A moja data wyjazdu to "shtate korrik" (może Ci się przyda Krzychu, gdybyś chciał zamówić siedem piw :D )
IP: 91.192.2.200
Wojtek
Gość
Siemka, ja wyjezdzam do Albanii/Ksamil 25.07.2015 i mam do was kilka pytań :)

Wyczytałem że przerwy w podróży są dość częste ale żadnych bez konkretów a to dla mnie bardzo ważna sprawa ponieważ jestem palący :P ktoś wie co ile mniej więcej są przerwy?

Można w autobusie palić e-papierosy?

Jakie atrakcje można spotkać na miejscu(ksamil) poza pięknymi widokami morza oraz gór? :)

Nie ma problemu z piciem piwka w autokarze ? :D
IP: 94.254.133.36
mariuszok
Gość
ja tez wyjeżdżam 25 lipca do Ksamil, byłem w tamtym roku w Grecji z MT przerwy są co około 3h w tym jedna dłuższa na Słowacji ok godzinna na obiad, piwko można bez problemu pić , w naszym autokarze pili wódeczke i nikt nic nie mówił co do e-papierosów nie mogę pomóc bo nikogo takiego nie spotkałem.
IP: 185.28.250.1
Mario
Gość
Witam
Czy był ktoś w hotelu 6Milje ? Może ktoś napisać opinie na temat tego hotelu ?
IP: 93.105.159.2
Wojtku
Gość
Co do e-papierosa w autokarze - nie polecam. W zeszłym roku trafiła się taka osoba i wszyscy mieli do niej pretensje. Przerwy są bardzo częste -można wytrzymać. A Ksamil po prostu cudowny - zawsze można wsiąść do autobusu i pojechać samemu np. do Butrintu i Sarandy. Na miejscu też można skorzystać z wycieczek, ok 60 eur od osoby. Zresztą popczytaj sobie wcześniejsze wątki - są tam dokładne opisy pobytu w Ksamil.
IP: 83.19.81.130
Wojtek
Gość
Dzięki za informacje :)
A wiecie może czy w autokarze są gniazdka elektryczne?
IP: 94.254.133.69

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij