» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Treść
hanulka
Gość
ja już w domu. Kilka uzupełnień. Podróż powrotna z Ksamilu dosyć szybka 28 godzin ale nie staliśmy na granicach, pilotka Kazia wszystko sprawnie przygotowywała na odprawy i poszło. Za to turnus , który po nas przyjechał miał opóźnienie 5 godzin - postój na granicy serbsko-węgierskiej - podobno był sznur autokarów. Boję się co będzie jak się zacznie prawdziwy sezon. Rezydent Marcin trochę się zaczął gubić bo ma do obsługi "samolotowych", "autokarowych" tych co na tydzień i tych na dłużej, ale może się wyrobi. Co do wycieczek. Gijokastra - jeśli jeepami to super, autokarem dużo mniej wrażeń. Wieczór albański też full wypas - dużo jedzenia , picia, muzyka itp. Na Butrinit wybraliśmy się sami to 10 min autobusem ( płaci się przy wysiadaniu 50 leków/os.) Jest tam dużo cienia więc można jechać nawet w środku dnia. Otwarte od 8-16 , wolne w niedzielę i poniedziałek. Może się to zmieni w sezonie. Jak wyjeżdżaliśmy większość plaż już obstawiono leżakami ale wytrwali znajdą plaże na ustroniu. :mrgreen:
IP: 213.158.221.71
krzycholu
Gość
No to mnie pocieszyłaś- my jedziemy w sierpniu , dopiero będzie Sajgon na granicach.... :(
Z fakultetów co polecasz -wieczór albański ,tak ? I co jeszcze? Czy Gijokastrę mozna zrobić na własna rękę?
Czy nie ma problemu z wymiana waluty i gdzie najkorzystniej?
Dzięki za info i pozdro :)
IP: 31.63.173.52
Joanna
Gość
hanulko, dzięki za wiadomości. Mam nadzieję, że i nasza podróż przebiegnie tak sprawnie jak Twoja
IP: 91.192.2.200
hanulka
Gość
walutę najlepiej wymienia się w recepcji - bez problemów i na miejscu. Jak my byliśmy to wymieniano 1 euro - 139 leków. Maksymalnie jak poszukasz to 140 leków ale to są grosze różnicy więc lepiej z pewnego źródła. z Wycieczek Korfu, wieczór albański, Gijokastra lepiej wyjazd zorganizowany bo to trochę dalej a drogi są fatalne. Sami zobaczycie jak będzie trzeba czekać aż kozy lub owce łaskawie zejdą (lub nie) z drogi :D
IP: 213.158.221.111
tom
Gość
Gijokastra najlepiej autem jest w miarę blisko i chyba taniej
IP: 85.222.4.209
Darko
Gość
Hej, mam pytanie do osób, które już wróciły, z Albanii, Bułgarii bądź Grecji. Dziś się dowiedziałem, ze podobno były różne dziwne i nieprzyjemne czasami ekscesy jeśli chodzi o wyjazd autokaru z Krakowa. Podobno w Krakowie nie jest podstawiony autokar docelowy tylko jakiś bus, który zawozi do Katowic do właściwego autokaru. Słyszałem od znajomych, którzy byli w Albanii, że jakieś awantury były bo przewoźnik jakiś tam (nie wiem dokładnie kto to i co to) zabrał ludzi z Krakowa i wysadził gdzieś w mieście ponad kilometr od dworca PKS, skąd jest zaplanowany odjazd. Wyobrażam sobie tych ludzi (tych z dziećmi i często starszych) co musieli z walizami drałować przez miasto. Na końcu okazało się że i miejsca w autokarze wybrane podczas rezerwacji nijak się mają do rzeczywistości. Czy ktoś spotkał się z tym czy był to tzw. wypadek losowy? Prosiłbym o odpowiedź bo wyjazd za tydzień, jedzie nas 10 osób a część to przedział wiekowy 65-75 lat i chcielibyśmy wiedzieć na co się szykować zanim biuro zadzwoni np. dzień przed wyjazdem i poinformuje o takich zmianach...
IP: 217.99.253.126
hanulka
Gość
ja akurat jechałam z tymi ludźmi. Bus z Krakowa zawiózł ich na dworzec PKP dlatego też straciliśmy godzinę na to żeby podjechać po nich autokarem na dworzec. Z miejscami w autokarze faktycznie było zamieszanie a to ze względu na to że numeracja przy rezerwacji dotyczyła rzędów a w autokarze były tylko nr foteli. Koniec końców grupa z Krakowa dostała miejsca na dole autokaru - te ze stolikiem czyli normalnie płatne, więc chyba nie była to straszna kara. Za to z powrotem była niezła historia z panią "wiecznie niezadowoloną" bo uparła się że skoro w tamtą stronę jechała na konkretnym (choć nie swoim) miejscu to ona teraz też tak chce. Ale zawsze zdarzają się takie osoby - nikt nie mógł jej słuchać bo narzekała na wszystko, a nawet chciała wzywać policję w sprawie swojego miejsca w autokarze - dodam że niepłatnego... :shock:
IP: 188.146.95.20
hanulka
Gość
aha, co do zwiedzania autem. Jeśli swoim to ok. Z wypożyczalni - zdecydowanie odradzam. Dlaczego - przekonacie się na miejscu :mrgreen:
IP: 188.146.95.20
Darko
Gość
No właśnie to mnie dziwi... biuro już od kilku ładnych lat wozi ludzi na wakacje i nigdy nie było problemu, żeby jeden autokar zabrał ludzi najpierw z Krakowa a potem z Katowic (była też Bielsko Biała ale chyba z racji małej ilości chętnych zrezygnowali). Nie wiem co im "odwaliło" z tymi busami. No i co najgorsze dlaczego zawieziono ludzi na PKP a nie PKS...?! Nie dziwię się, że chyba zażądali przyjazdu autokaru po nich, ja też bym tak zrobił... Co do miejsc w autokarze to też dziwne, bo skoro od lat jeżdżą we współpracy z Sindbadem to chyba znają autokary i wiedzą jakie jest rozłożenie siedzeń i numeracja właściwa dla autokaru... Z resztą mam przykład po zeszłorocznej imprezie kiedy zmieniono nam autokar na mniejszy bo niby mniej chętnych niż były założenia... a wyszło tak, że miejsca zarezerwowane dla kierowców musiały zostać przydzielone turystom bo się nie pomieścili... a numeracja i rezerwacje poszły się j.... no cóż, zobaczymy co nam w tym roku los przyniesie ;)
IP: 217.99.253.126
Joanna
Gość
To mnie trochę zmartwiliście tym zamieszaniem transportowym. Niby mała rzecz, ale można chyba uniknąć takich nieporozumień. Mam Jeszcze pytanie do hanulki : o której wystartowaliście z Ksamilu w drogę powrotną? Długo czekaliście po opuszczeniu pokoi?
IP: 91.192.2.200
hanulka
Gość
pokoje trzeba było zdać do 10, torby zostały w restauracji. Hotel udostępnił jeden pokój jakby ktoś chciał się odświeżyć. My byliśmy jeszcze na plaży bo takie siedzenie na walizkach może dobić. Wg wstępnych danych autokar miał być ok. 13-14, przerwa 3 godz i odjazd. Ostatecznie przyjechał po 17. Kierowcy tylko wzięli prysznic i zjedli obiad i po 19 wyjechaliśmy.
IP: 188.146.81.166
Paweł
Gość
My zdecydowaliśmy się na Albanię samolotem. Wylot 21.07. Mam pytanko bo nie bardzo wiem ile średnio wydaje się tam kasy dziennie? Może ktoś zorientowany coś podpowie:) Jedyny minus wyjazdu to pokój w Murati bez widoku na morze ale myślę, że jakoś to przebolejemy. Mamy śniadania w cenie a pozostałe posiłki na własną rękę - bardzo jestem ciekawy ich kuchni. Ogólnie już nie mogę się doczekać a tu jeszcze miesiąc.....Mam nadzieję, że kolejni zadowoleni wczasowicze będą dodawać swoje opisy z wakacji. Serdecznie pozdrawiam:)
IP: 83.22.75.35
hanulka
Gość
Paweł, przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi to znajdziesz odpowiedź na większość pytań. Co do pokoju Murati - ja też mieszkałam bez widoku na morze ale obie strony mają plusy i minusy.
Pokój z widokiem na morze - widok piękny, ale po południu trudno wysiedzieć na tarasie , poza tym poniżej rozłożyło się mini wesołe miasteczko więc cały czas coś tam się dzieje. Z kolei od drugiej strony są okna na ulicę - dosyć ruchliwą ale w oddali można podziwiać góry, a od jakiejś 12 można spokojnie siedzieć na tarasie, wieczorem jest całkiem przyjemnie.
IP: 213.158.221.11
Użytkownik
Posty: 115
temat Albanii ciągnie się już rok.Sama o tym pisałam.
A moja rada...wymieniać Euro sukcesywnie, tzn, nie wszystkie na raz, bo potem nie wykonasz odwrotnej transakcji... :)
Paweł napisał
My zdecydowaliśmy się na Albanię samolotem. Wylot 21.07. Mam pytanko bo nie bardzo wiem ile średnio wydaje się tam kasy dziennie? Może ktoś zorientowany coś podpowie:) Jedyny minus wyjazdu to pokój w Murati bez widoku na morze ale myślę, że jakoś to przebolejemy. Mamy śniadania w cenie a pozostałe posiłki na własną rękę - bardzo jestem ciekawy ich kuchni. Ogólnie już nie mogę się doczekać a tu jeszcze miesiąc.....Mam nadzieję, że kolejni zadowoleni wczasowicze będą dodawać swoje opisy z wakacji. Serdecznie pozdrawiam:)
IP: 193.164.254.58
Użytkownik
Posty: 1
nie byłem nigdzie z nimi, ale byłem z http://holidaytravelcenter.pl polecam
IP: 79.185.156.56
jakimsss
Gość
Witam serdecznie.
Czy wybiera się ktoś autokarem do Hiszpanii?Ja jadę w w terminie 05-18.07.2015 r. Czy mogłyby mi ktoś polecić jakieś fajne restauracje, kluby inne ciekawe atrakcje dla dzieci? prosiłbym również o ewentualne porady na co zwrócić uwagę.
IP: 217.97.99.12
Użytkownik
Posty: 115
jadę autokarem 5.09.2015 i też chetnie skorzystam z opinii tych, którzy wcześniej tam będą,Twojej również....może ktos, kto własnie jest w Hiszpanii podzieli sie z nami uwagami i opiniami :D
jakimsss napisał
Witam serdecznie.
Czy wybiera się ktoś autokarem do Hiszpanii?Ja jadę w w terminie 05-18.07.2015 r. Czy mogłyby mi ktoś polecić jakieś fajne restauracje, kluby inne ciekawe atrakcje dla dzieci? prosiłbym również o ewentualne porady na co zwrócić uwagę.
IP: 193.164.254.58
Don 232323
Gość
Witam serdecznie. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z pobytu w hotelu 6Milje Ksamil? Wybieram się w lipcu i nie natrafiłem na opinie na temat tego hotelu. Chodzi mi głównie o czystość i śniadania oraz czy w pokojach jest lodówka? Z góry dziękuję.
IP: 85.193.210.147
angela
Gość
Wklejam opinie z facebooka, "Jeżeli ktoś sie wybiera na wczasy do Albanii to nie do hotelu 6milje. Chore zasady. Nie mozna w hotelu jeść pic. W pokoju ani pół szklanki. Za wszystko kara pieniężna obsluga hotelowa nie mila. Kawy ze śniadania wypijesz tylko jadalni na tarasie nie można. Sniadanie od 7.30do 9.30 przyjdziesz o 8 wszystko zimne. Klima nie dziala. Po 36 godzinach jazdy nie mieliśmy wody aby się umyć. Taras na dachu nir czynny. A obsługa ma to gdzies. Rezydent z nimi nic nie zalatwi bo są nie do życia ludzie. Oni maja racje i koniec. Pojechaliśmy z mezem wypocząć a tymczasem czuje die jak na obozie harcerskim. Biuro powinno zerwac z nimi współprace. Jedyny plus tych wakacji to jedynie piekna pogoda. Wiec jesli wybieracie się do Albanii to nie do 6milje. Wybierzcie hotel Murati. Niebo a ziemia"
IP: 78.8.1.37
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry

W przypadku pierwszego turnusu mała liczba uczestników sprawiła, że ze względów ekonomicznych zdecydowaliśmy się skorzystać z usług zewnętrznego przewoźnika w celu przewiezienia grupy Klientów z Krakowa do Katowic skąd wyruszał główny autobus (wszystko po to, aby nie wzrosła cena imprezy dla naszych Klientów). Przewoźnik, który przewoził naszych Klientów z Krakowa faktycznie - zamiast na dworzec PKS, dojechał na PKP w Katowicach. Był to jednak wyjątek, za który przepraszamy. Nasz autobus, który wyruszał z Katowic podjechał bez problemu po tę grupę Klientów.

Od 1 lipca nasze połączenia antenowe z/do Krakowa obsługiwać będzie jeden wynajęty przez nas przewoźnik, co pozwoli podróżować naszym Klientom w pełnym komforcie.

Pozdrawiamy
Zespół Millennium Travel

Darko napisał
Hej, mam pytanie do osób, które już wróciły, z Albanii, Bułgarii bądź Grecji. Dziś się dowiedziałem, ze podobno były różne dziwne i nieprzyjemne czasami ekscesy jeśli chodzi o wyjazd autokaru z Krakowa. Podobno w Krakowie nie jest podstawiony autokar docelowy tylko jakiś bus, który zawozi do Katowic do właściwego autokaru. Słyszałem od znajomych, którzy byli w Albanii, że jakieś awantury były bo przewoźnik jakiś tam (nie wiem dokładnie kto to i co to) zabrał ludzi z Krakowa i wysadził gdzieś w mieście ponad kilometr od dworca PKS, skąd jest zaplanowany odjazd. Wyobrażam sobie tych ludzi (tych z dziećmi i często starszych) co musieli z walizami drałować przez miasto. Na końcu okazało się że i miejsca w autokarze wybrane podczas rezerwacji nijak się mają do rzeczywistości. Czy ktoś spotkał się z tym czy był to tzw. wypadek losowy? Prosiłbym o odpowiedź bo wyjazd za tydzień, jedzie nas 10 osób a część to przedział wiekowy 65-75 lat i chcielibyśmy wiedzieć na co się szykować zanim biuro zadzwoni np. dzień przed wyjazdem i poinformuje o takich zmianach...
IP: 78.8.55.36
Millennium Travel
Gość
Dzień dobry,

jak mogą Państwo przeczytać w naszej odpowiedzi na naszym profilu na Facebook`u:

z informacji, jakie uzyskaliśmy od hotelu w sprawie np. braku szklanek w pokoju - wystarczy podejść do recepcji hotelu i poprosić o uzupełnienie braku, a otrzymają Państwo wszelkie potrzebne rzeczy. Wody nie było w jednym dniu we wszystkich pokojach, ponieważ był problem z pompą a nie przez złośliwość właścicieli. Przez kolejne dni woda w pokojach jest już normalnie. Przypadki losowe mają miejsce również na wakacjach niestety. Klimatyzacja nie działa przy otwartych oknach oraz jeżeli są one źle zakręcone. Prosimy więc sprawdzić zamknięcia i szczelność okien. Jeśli macie Państwo wątpliwości- można zawsze poprosić o pomoc Rezydenta. Jeżeli chodzi o kwestię zimnych śniadań czy niemiłej obsługi - dziękujemy za zgłoszenie i zapewniamy, że sprawa ta będzie wyjaśniona. Nasi przedstawiciele już się tym zajęli.

Otrzymujemy także wiele e-maili od Klientów, którzy są bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu 6Milje. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi Konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pozdrawiamy
Millennium Travel

angela napisał
Wklejam opinie z facebooka, "Jeżeli ktoś sie wybiera na wczasy do Albanii to nie do hotelu 6milje. Chore zasady. Nie mozna w hotelu jeść pic. W pokoju ani pół szklanki. Za wszystko kara pieniężna obsluga hotelowa nie mila. Kawy ze śniadania wypijesz tylko jadalni na tarasie nie można. Sniadanie od 7.30do 9.30 przyjdziesz o 8 wszystko zimne. Klima nie dziala. Po 36 godzinach jazdy nie mieliśmy wody aby się umyć. Taras na dachu nir czynny. A obsługa ma to gdzies. Rezydent z nimi nic nie zalatwi bo są nie do życia ludzie. Oni maja racje i koniec. Pojechaliśmy z mezem wypocząć a tymczasem czuje die jak na obozie harcerskim. Biuro powinno zerwac z nimi współprace. Jedyny plus tych wakacji to jedynie piekna pogoda. Wiec jesli wybieracie się do Albanii to nie do 6milje. Wybierzcie hotel Murati. Niebo a ziemia"
IP: 78.8.55.36
jola
Gość
Witam
Rzeczywiście w Hotelu 6Milje nie można wnosic jedzenia.ale jest to Hotel na wysokim poziomie..wszystko dostępne na dole. i nie wpadajmy w paranoje..Kupione picie w markecie można było trzymać i w lodówce jakieś drobiazgi. Chodzi o to aby nie trzymać otwartego jedzenia, słodkości aby nie przyciągać mrówek-bo potem by było że jest pełno mrówek i skąd?? W Hotelu są bardzo miła obsługa, śniadania serwowane..czysto non stop wymieniane zastawy przy stole na bieżąco. A jeżeli coś nie działa to szybko jest naprawiane-to sa losowe przypadki- przecież ludzie są różni. Naprawdę hotel na poziomie...bo to jest hotel a nie pensjonat . Trzeba czytać. Rzeczywiście mogłyby być chociaż szklanki , kubki i łyżeczki w pokoju-jedyne co tutaj też taka drobna uwaga i czajnik... Naprawdę polecam- spokój cisza bez awantur i pijaństwa, bez hałasu...tutaj odpocznie ten kto chce trochę odpocząć od zgiełku. W Murati też sympatyczna obsługa ale ze strony Polaków to już z tą ciszą bywało różnie...-to ludzie tworzą klimat a nie samo miejsce. Ja jestem zadowolona z 6Milje i polecam
IP: 213.17.215.211
jola
Gość
Jak czytam te opinie.TE PRZESADNE....jaki kilometr z PKP na PKS w Katowicach....raptem 500 metrów- ludzie nie przesadzajmy- w linii prostej jakieś 5 min.
IP: 213.17.215.211
Tom
Gość
A coś więcej o hotelu 6milje
IP: 94.254.193.155
Felidae
Gość
Jedziemy z kuzynką 12-go sierpnia autokarem do Sarandy do hotelu Palma.
Z tego co przeczytałam będziemy w autobusie sąsiadkami z Emiś, też mamy miejsca przy stoliku na "parterze", tyle, że po drugiej stronie ;)

Gdybyście mieli jakieś nowinki o hotelu byłabym wdzięczna za wskazówki co, jak i gdzie? :)
IP: 82.177.172.53

Strona: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij