» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Treść
Ola
Gość
Po przeczytaniu opinii Pauliny < wycieczka Hiszpania-Paryż > wydaje mi się, że w tamtym roku byłam na innej wycieczce. Moja wycieczka<, I to pierwszy turnus > była super tania i świetnie zorganizowana. Zwiedziliśmy " pół świata" mieszkaliśmy w Hiszpanii w pięknym hotelu. Wycieczki ciekawe i dobrze zorganizowane. Pani Justyna < a wiec ta sama pani przewodnik > młoda a jednocześnie bardzo miła i pomocna. Tak było kila niedogodności związanych z przepisami przewozowymi < i tylko dwóch kierowców > ale to bezpośrednio wpływało na obniżenie ceny wycieczki. Jestem bardzo zadowolona z poprzedniej wycieczki i mam nadzieję, że w tym roku < wycieczka Grecja-Chorwacja > będzie tak samo fajna . Może jedzie ktoś od 3 lipca...????Pozdrawiam.
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
Widać niektórzy mają może za wysokie oczekiwania kompletnie nieadekwatne do ceny wycieczki. A czy jest już ktoś kto wybiera się do Ksamilu od 6 września? :)
IP: 85.219.178.171
Użytkownik
Posty: 115
ja również jestem zadowolona, o czym pisałam jakiś czas temu. Pani Justyna super, pogodna, miła , uczynna i bardzo dobrze przygotowana merytorycznie. Dużo wiadomosci, i sposób przekazywania swobodny i ciekawy. Uciążliwości takiej wycieczki trzeba po prostu wkalkulować, albo zrezygnować z wyjazdu.Jeżeli chodzi o hotele, też nie ma co narzekać. Paryż hotel Ibis, śniadanie trochę ciekawsze niż kontynentalne, a w Hiszpanii pokoje fajne, i "żarcie - full wypas".
Byłam w Sarandzie w 2014 r. a w 2017 planuję Ksamil...w tym roku Grecja, czas pokaże, czy można będzie jechać!?
IP: 91.226.50.130
RyZucha
Gość
Hej :)

Czy wybiera się ktoś do Korfu ?? Apartamenty ?
Myslimy o wycieczce tylko nie ma zdjęć apartamentów bo jest podobno remont a nie mają strony internetowej.. Ktoś wie jakie są tam warunki .. Warto czy nie ? Może ma ktoś jakieś zdjecie ?
IP: 91.231.45.87
ula
Gość
My z mężem wybieramy się we wrześniu od 20 mną 14 dni na Korfu samolotem,cena super boje się tylko latać :(
IP: 79.191.93.92
Ola
Gość
A do Albanii we wrześniu nikt się nie wybiera?
IP: 83.238.161.134
Użytkownik
Posty: 3
A wybiera się ktoś w tym roku do Bułgarii z Millennium Travel?
Albo już ktoś z was był w Bułgarii z tym biurem?
Jeśli tak to jak wrażenia?
Polecacie te biuro podróży?
Widzę, że do Bułgarii mają dużo ofert bez wyżywienia lub z samym śniadaniem, myślicie, że to lepsza opcja, a obiady na mieście wychodzą taniej?
Proszę o opinie.
Pozdrawiam
IP: 89.25.162.2
lodzia
Gość
Czy ktoś był z MT w hotelu Lemon Tree w Albanii? Nie znalazłam żadnych info o tym obiekcie
IP: 37.248.254.62
Użytkownik
Posty: 115
tego hotelu, tzn. Lemon Tree do tej pory nie było w ofercie MT,
IP: 91.226.50.130
macieek86
Gość
Byłem w tamtym roku w Bułgarii w Royal Sun, spoko opcja bo płaciliśmy fajną cenę za wypasiony hotel i żywiliśmy się na mieście jakieś 10 euro za obiad i byliśmy w samym Słonecznym Brzegu. Jak dla mnie i reszty było super, wszystko co potrzebowaliśmy było na miejscu, do tego baseny, blisko do plaży i dużo słońca :D pozdrawiam

chris94 napisał
A wybiera się ktoś w tym roku do Bułgarii z Millennium Travel?
Albo już ktoś z was był w Bułgarii z tym biurem?
Jeśli tak to jak wrażenia?
Polecacie te biuro podróży?
Widzę, że do Bułgarii mają dużo ofert bez wyżywienia lub z samym śniadaniem, myślicie, że to lepsza opcja, a obiady na mieście wychodzą taniej?
Proszę o opinie.
Pozdrawiam
IP: 89.25.162.2
Użytkownik
Posty: 3
Dzięki za info.
Czyli generalnie oceniasz Millennium Travel pozytywnie?
A jakieś wycieczki fakultatywne w Bułgarii możesz polecić?
IP: 89.25.162.2
macieek86
Gość
wakacje mieliśmy udane, a najlepiej wspominamy wieczór bułgarski, była super impreza :) byliśmy też w Stambule z polskim pilotem, to troche pozwiedzaliśmy, super widoki polecam
IP: 89.25.162.2
matek
Gość
polecacie Albanie czy może chorwacja ??
IP: 89.78.200.159
krzycholu
Gość
Byłem w obu krajach...
Chorwacja piękna ale i droga,piwo na plaży ok12 zł ☺😆
Albania tez ma piękne miejsca i super ceny przede wszystkim. ..
piwo na plaży ok. 3.5zl☺
IP: 37.47.15.39
matek
Gość
Mam pytanie czy ktoś wykupił wczasy do grecji lefkada beach resort??
IP: 89.78.200.159
matek
Gość
A czy był ktoś w Albanii w hotelu saranda jest tam co robić gdzie wyjść wieczorem ??
IP: 89.78.200.159
Angela
Gość
Tego hotelu nie bylo wczesniej w ofercie, ale w samej Sarandzie jest wiele do robienia wieczorem :) Mnostwo klubow, barow i cudowny zachod slonca na zamku Lekrusi w restauracji :D
IP: 78.10.107.194
RyZucha
Gość
Ma ktoś jakies infor odnoscie tego jak wygladaja apartamenty na Korfu ?
IP: 91.231.45.87
EST
Gość
Wie ktoś coś na temat odwołanej wycieczki do Grecji i Chorwacji ? Wiem że zamiast Grecji ma być Albania. Czy godzicie się na zamianę czy rezygnujecie z wycieczki całkowicie ?
IP: 91.221.158.216
matek
Gość
Chorwacje też odwołali???
IP: 89.78.200.159
matek
Gość
My sie zgodziliśmy na Albanie podobno jest super
IP: 89.78.200.159
krzycholu
Gość
A to ciekawe...w jakim terminie odwołana ta Grecja plus Cro?
Reklama była ok i słyszałem od kunsultantki ze obłożenie prawie 100% szczególnie te pierwsze turnusy....
Ciekawe jak będzie z moją Hiszpanią plus Rzym.....?😩
IP: 37.47.8.184
ola
Gość
Czytam ..czytam i zastanawiam się skąd macie takie informacje, że wycieczka Grecja plus Chorwacja zostały odwołane ? Mam opłaconą taką wycieczkę i nikt z firmy MT nie informował mnie , że wycieczka została odwołana...
IP: 88.199.131.136
Ola
Gość
Matek a kiedy jedziecie i gdzie do Albanii?
IP: 83.238.161.134
matek
Gość
od 1 lipca do sarandy
IP: 89.78.200.159

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij