» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Autor Treść
frank
Gość
cześć
chciałbym zapytać o hotel palma w sarandzie a mianowicie jaki on jest w rzeczywistości. jedziemy z grupką przyjaciół na wakacje właśnie do tego hotelu i nie chcielibyśmy żeby spotkało nas coś co mogłoby nas zaskoczyć. także jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o opinie
pozdrawiam
IP: 109.200.81.112
Magda
Gość
Gość napisał
Był ktoś w tym roku w Grecji i może coś napisać na temat pobytu ? Bo ceny są podejrzanie niskie :)


W lipcu byłam w Grecji, w hotelu Dias, był to już mój drugi wyjazd z tym biurem i na pewno nie ostatni. Wszystko zorganizowane jak dla mnie idealnie. Autokar, przejazd, hotel wszystko zgodnie z ofertą. Nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem do którego hotelu jedziesz, bo w ofercie mieli parę. Bardzo polecam na przyszłość hotel Dias, prowadzony przez polsko-grecką przesympatyczną rodzinę. Duże porcje posiłków i bardzo dobre, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki i pościel parę razy w ciągu turnusu wymieniane. Bardzo czysto, i oczywiście basen przy hotelu. Jeżeli jeszcze kiedyś wybiorę się do Grecji, to na pewno tylko ten hotel i biuro Millennium travel.
Magda z Krakowa
IP: 31.61.137.167
mariuszok
Gość
Witam ,właśnie wróciliśmy z Albanii z hotelu Murati-było świetnie ,cudowne widoki, świetna obsługa hotelowa a szczególnie ich właściciele no i rezydentka Ola i animatorka Patrycja- świetny pomysł z animacjami .Byliśmy częstymi gośćmi hotelu 6 Milje hotel na wyższym poziomie ale...,no właśnie recepcjonista-menedżer poniżej krytyki ,co prawda ja osobiście miałem z nim jedno spięcie ale osoby mieszkające tam już nie miały tak kolorowo, strasznie czepialski i ignorant ...
IP: 185.28.250.1
Angela
Gość
Witam.właśnie jesteśmy w 6milje i nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą.jest super, menadżer ok, obsługa bardzo miła.nie ma rygoru, basen czynny do późnych godzin. Ceny jak na hotel bardzo przystępne jedzenie dobre, śniadanie- każdy coś dla siebie znajdzie.my zajmujemy apartament 4 osób.super warunki do wypoczynku, naprawdę polecam ( winda, czyściutko,po§ciel i ręczniki zmieniane co 3 dni)
IP: 79.106.9.206
angela
Gość
Zadzam sie z Mariuszok, murati jest swietny :) a wlasciciele bajka :D tak sie z nimi zaprzyjaznilismy ze codziennie pojili nas rakija po 5-10 kieliszkow dziennie a na koniec spakowali nam litr na droge :D z czystym sumieniem moge w 100% polecic albanie ! za rok pewnie tez sie wybierzemy ale juz samolotem bo podroz to koszmar :(
IP: 78.8.11.150
Agi11
Gość
czy ktoś wybrał się do hiszpanii w tym roku ze zwiedzaniem Paryża ? jakie wrażenia i warunki pobytu ?
IP: 62.87.248.105
Gosia
Gość
A ja jestem bardzo zadowolona kierowcy są super, Pani Justyna konkretna , wesoła, ciekawie opowiada . Perełka której nie może zabraknąć za rok :D Jechaliśmy do Hiszpanii 19 lipca grupa w autokarze przesympatyczna. Warunki na miejscu przyzwoite, obsługa miła, czyste ręczniki sprzątane pokoje, smaczne posiłki. Czego się czepiać, chyba tylko tego że rezydentka mało komunikatywna no i "słońca było za mało" :D
Planuję kolejne wakacje z Millennium Travel za rok morze Chorwacja , pozdrawiam cały zespół oczywiście wszystkich wczasowiczów z tego turnusu również :))
IP: 89.70.154.110
Turysta
Gość
Witam czy leci ktoś w terminie po miedzy 10.08.2015 do 19.08.2015 do Bułgarii Nessebar hotel VIGO - w grupie raźniej . Jak coś podaje adres e-mial philip29(małpka)o2.pl
IP: 217.144.210.56
beata
Gość
Byłam z Millenium travel w Albanii samolotem .Nie mam zastrzeżeń do obsługi biura.Jeżeli w hotelu zabrania się wnoszenia jedzenia to należy tego przestrzegać bo tak jest w większości hoteli.Napoi nie zabraniano wnosić.W hotelu 6 milje raz poprosiłam o gorącą wodę na herbatę i obsługa zapamiętała co lubię,codziennie rano dostawałam czajnik gorącej wody do śniadania.
Nie czepiajmy sie drobiazgów.Jeśli macie Państwo duże doświadczenie w podróżowaniu to warto się nim podzielić z mniej doświadczonymi czyli w tym przypadku z Albańczykami.Obawiam się jednak,że mało pozytywne komentarze piszą Klienci szczególnie roszczeniowi.Jeżdżę dużo po świecie i akurat w Albanii z Millenium travel nie bardzo było się do czego przyczepić.
POLECAM i sama chętnie jeszcze skorzystam.Mam nadzieję,że biuro rozszerzy ofertę i nie podniesie cen bo na razie relacja ceny do jakości jest ok.
Pozdrawiam.Beata
IP: 91.222.116.115
tom
Gość
Zgadzam się z przedmówczynią 6 milje jest ok zchęcią bym tam wrócił
IP: 94.254.209.167
elizabeth
Gość
Mam nadzieje ze Biuro Podrozy millenium travel na przyszly rok zrobi hiszpanie autobusem 9 , 10 12 14 Noclegow w samej Hiszpani ,bo 7 to stanowczo za malo ,a nie kazdy chce zwiedzac po drodze ,sam i znam takich ludzie co bysmy jechali w 30 osob ale na wczasy do hiszpani pobytowo 14 nocy na costa brawa :) A tak musimy sie obejsc smakiem :( Samolot odpada bo boje sie i moi znajomi tez nie pojada ,tak wiec proponuje Biurowi zrobic rozne warianty wczasow do hiszpani ktos kto chce zwiedzac niech jedzie ,ale dla tych co chca pobytowo zrobcie 14 noclegow autokarem nawet gdyby mialo to kosztowac 2000 tys zl od osoby to takie osoby pojada ale jezeli nie ma wyboru to kaszana dla ludzi kochajacych hiszpanie bez zwiedzania i malo noclegow :( Czekam na Panstwa propozycje lata 2016 roku Hiszpania i mam nadzieje ze bedzie dla pobytowcow 14 nocy niespodzianka Pozdrawiam Elizabeth :)
IP: 83.242.69.61
hanula
Gość
max napisał
Witam
Szukałem biura Millenium Travel i nie znalazłem takiego. Znalazłem tylko biuro Mollennium Travel z Legnicy.Nie może być pomyłki
W zeszłym roku w hotelu Palma w Sarandzie też miały byś lodówki w każdym pokoju, a jednak nie było :( Ludzie też byli tym faktem zbulwersowani, a pani Rezydent powiedziała. że mogą sobie zostawić produkty w lodówce na stołówce - czyli biuro Millennium Travel nie jest takie fantastyczne, jak zapewniacie



Witam ,

przed chwilą wróciła z Sarandy hotel super i lodówki oczywiście ze są w kazdym pokoju, obsługa super :) nie zgadzam sie z tą opinia
IP: 94.231.12.78
hanula
Gość
beata napisał
Byłam z Millenium travel w Albanii samolotem .Nie mam zastrzeżeń do obsługi biura.Jeżeli w hotelu zabrania się wnoszenia jedzenia to należy tego przestrzegać bo tak jest w większości hoteli.Napoi nie zabraniano wnosić.W hotelu 6 milje raz poprosiłam o gorącą wodę na herbatę i obsługa zapamiętała co lubię,codziennie rano dostawałam czajnik gorącej wody do śniadania.
Nie czepiajmy sie drobiazgów.Jeśli macie Państwo duże doświadczenie w podróżowaniu to warto się nim podzielić z mniej doświadczonymi czyli w tym przypadku z Albańczykami.Obawiam się jednak,że mało pozytywne komentarze piszą Klienci szczególnie roszczeniowi.Jeżdżę dużo po świecie i akurat w Albanii z Millenium travel nie bardzo było się do czego przyczepić.
POLECAM i sama chętnie jeszcze skorzystam.Mam nadzieję,że biuro rozszerzy ofertę i nie podniesie cen bo na razie relacja ceny do jakości jest ok.
Pozdrawiam.Beata


:) wITAM Pani Beato potwierdzam Pani slowa :) :)
IP: 94.231.12.78
hanula
Gość
frank napisał
cześć
chciałbym zapytać o hotel palma w sarandzie a mianowicie jaki on jest w rzeczywistości. jedziemy z grupką przyjaciół na wakacje właśnie do tego hotelu i nie chcielibyśmy żeby spotkało nas coś co mogłoby nas zaskoczyć. także jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o opinie
pozdrawiam




Witam,
Wróciłam przed chwila z Sarandy z Hotelu Palma, NIE wiem o co się konkretnie chodzi , ale grupy znajomych bawią się doskonale :) konkrety odpiszę pozdrawiam Hanula
IP: 94.231.12.78
Felidae
Gość
Ja również wróciłam dopiero z wakacji w hotelu Palma w Sarandzie. Jedyne zastrzeżenie do samego hotelu to to, że przez 3 dni basen był nieczynny z powodu awarii filtrów i nikt nie raczył na bieżąco informować jak długo potrwa naprawa.
Poza tym pobyt bardzo udany :)

Dla jadących po raz pierwszy do Albanii krótka informacja, której niestety nie da się nigdzie wyczytać na stronie Millennium Travel.
W Albanii dość często brakuje wody ze wzgl. na niskie ciśnienie w rurach. Albańczycy ściągają wodę z gór. Są to zazwyczaj okresy kilkugodzinne, ale warto wykorzystywać do kąpieli (i toalety) te chwile kiedy woda jest w kranie, bo potem można mieć niezły problem.
IP: 5.226.118.130
Lenk
Gość
Proszę o informacje czy sprawdzane są wymiary i waga bagażu przy podrozy autokarem? Wyjazd do Paralii
IP: 94.254.132.239
angela
Gość
Mialam wym. troche przekroczone (kilkanascie cm) i nikt nie robil problemu
IP: 62.87.156.139
Lenk
Gość
a ktoś mierzył i ważył Ci bagaż?
IP: 91.222.225.229
mmm
Gość
Lenk kiedy wybierasz się do Paralii i do jakiego hotelu?
Mógłby ktoś polecić jakieś wycieczki fakultatywne?
IP: 83.7.62.21
krzycholu
Gość
Jeśli chodzi o wycieczki to zdecydowanie Skiathos i Meteory-wrazenia bezcenne.....
IP: 188.146.79.24
angela
Gość
Nie, nikt nie mierzyl i nie wazyl walizek :) mysle ze kilkanascie cm czy 2-3kg ponad max nie bedzie mialo konsekwencji dodatkowych oplat
IP: 62.87.156.139
Lenk
Gość
Jedziemy do Afrodyty 2-13 września ☺
IP: 94.254.132.115
Użytkownik
Posty: 1
Czy ktoś był w tym roku Hiszpanii samolotem z Millenium Travel z Legnicy? Opcja hotelu ruletka?
Jak trafiliście z tą ruletką? Wyjazd się zbliża czytam wpisy i mam lekkie obawy...
Może ktoś leci z Okęcia 17.09??
IP: 212.191.196.24
wiolcia
Gość
WRÓCILIŚMY Z ALBANII BYLIŚMY W KASAMIL HOTEL MURATI WSPANIAŁE WAKACJE WSPANIALI LUDZIE PRZEPIĘKNE WIDOKI BIURO NA MEDAL POLECAM 100 % NA PEWNO TAM WRÓCIMY W ALBANII MOŻNA SIĘ ZAKOCHAĆ
IP: 178.37.38.85
Użytkownik
Posty: 115
wybierającym się do Albanii szczególnie polecam artykuł w Angorze nr 36 /ostatni, może jeszcze jest w sprzedaży!/ str.78. pod tyt." To nie jest kraj dla każdego"
IP: 91.226.50.130

Strona: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij