» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 115
ruletka dotyczy Hiszpanii....nam trafił sie hotel Balmes w Calelli i byoł super. Inni też nie narzekali, czyli ryzyko niewielkie.
IP: 91.226.50.130
Beata
Gość
rozumiem :)
Czy wybiera się ktoś z Millenium do Albanii w tym roku? W biurze polecono mi hotel Dodona, ale nie widzę zbyt wielu opinii na jego temat, a wybieramy się z dziećmi więc tym bardziej się martwię.
IP: 83.22.112.74
Angela
Gość
Hotelu Dodona nie bylo w ofercie 2015 wiec raczej nikt nie udzieli o nim informacji :P Ja w tym roku odpuszczam wkacje z Millenium, ceny poszly ostro w gore. Za 2300 lece na 14 dni do Sarandy w wyzywieniem Hb
IP: 213.238.121.25
Beata
Gość
z jakiego biura? :)
IP: 83.10.33.137
krzycholu
Gość
Angela napisał
Hotelu Dodona nie bylo w ofercie 2015 wiec raczej nikt nie udzieli o nim informacji :P Ja w tym roku odpuszczam wkacje z Millenium, ceny poszly ostro w gore. Za 2300 lece na 14 dni do Sarandy w wyzywieniem Hb

Jak patrzę po ile dziś stoi euro to myślę ze ceny to dopiero teraz pójdą ostro w górę. ... :(
A Jaroslaw obiecywał ostatnio że uszcześliwi Polaków jeszcze bardziej..... :evil:
Lekko licząc euro poszło w górę rok do roku jakieś 10% to dużo.
IP: 37.47.39.175
Ola
Gość
Beata ja się wybieram we wrześniu do Ksamilu :)
IP: 85.219.178.171
Beata
Gość
Ola napisał
Beata ja się wybieram we wrześniu do Ksamilu :)

autokarem jedziesz?
IP: 83.7.118.13
Ola
Gość
Samolotem z Katowic
IP: 85.219.178.171
gosia73
Gość
Beata napisał
rozumiem :)
Czy wybiera się ktoś z Millenium do Albanii w tym roku? W biurze polecono mi hotel Dodona, ale nie widzę zbyt wielu opinii na jego temat, a wybieramy się z dziećmi więc tym bardziej się martwię.
IP: 79.191.235.65
gosia73
Gość
Mam znajomych w Sarandzie i odradzaja ten hotel.Jest on polozony n a odludziu wszedzie daleko sprawdz sobie ma google map
IP: 79.191.235.65
Beata
Gość
gosia73 napisał
Mam znajomych w Sarandzie i odradzaja ten hotel.Jest on polozony n a odludziu wszedzie daleko sprawdz sobie ma google map


o kurczę!!! rzeczywiście :shock: dzięki za informacje, Albanię sobie jednak odpuszczę w tym roku, polskie biura nie mają zbyt ciekawych ofert i hoteli tam :?
IP: 83.10.178.127
badi01
Gość
A czy słyszał ktoś coś na temat Lefkada Beach w Grecji w miejscowości Paleros. Co to za miejscowość i jaki hotel, podobno go teraz remontują czy jest w tej miejscowości co robić wieczorami. Jeśli ktoś cokolwiek wie bardzo proszę o odpowiedź bo muszę zaliczkę wpłacić do końca stycznia.
IP: 77.253.8.154
gosia73
Gość
Beata napisał
gosia73 napisał
Mam znajomych w Sarandzie i odradzaja ten hotel.Jest on polozony n a odludziu wszedzie daleko sprawdz sobie ma google map
My w tym roku jedziemy z fun clubu maja ciekawe oferty min. do Vlory

o kurczę!!! rzeczywiście :shock: dzięki za informacje, Albanię sobie jednak odpuszczę w tym roku, polskie biura nie mają zbyt ciekawych ofert i hoteli tam :?
IP: 83.27.99.100
gosia73
Gość
My w tym roku jedziemy do Vlory z Fun Club,maja ciekawe oferty i nie drogo
IP: 83.27.99.100
Beata
Gość
gosia73 napisał
My w tym roku jedziemy do Vlory z Fun Club,maja ciekawe oferty i nie drogo


mają oferty dla 4 osobowej rodziny? Jak patrzyłam na ich stronce, to pokazywało mi oferty dla 3 osób. Pierwszy raz jedziesz do Albanii?
IP: 83.7.119.115
Est
Gość
JA RÓWNIEŻ PROSZĘ O OPINIĘ HOTELU LEFKADA BEACH W PALEROS W GRECJI. WYBIERAMY SIĘ NA PRZEŁOMIE MAJA I CZERWCA I JESTEŚMY CIEKAWI TEJ MIEJSCOWOŚCI.
IP: 91.221.158.216
gosia73
Gość
Beata napisał
gosia73 napisał
My w tym roku jedziemy do Vlory z Fun Club,maja ciekawe oferty i nie drogo


mają oferty dla 4 osobowej rodziny? Jak patrzyłam na ich stronce, to pokazywało mi oferty dla 3 osób. Pierwszy raz jedziesz do Albanii

My jedziemy w 4osoby ale mamy dwie dwojki najlepiej do nich przedzwonic i sie zapytac my w tym roku do Vlory w zeszlym bylismy w Sarandzie :)
IP: 83.143.103.181
Marcin001
Gość
badi01 napisał
A czy słyszał ktoś coś na temat Lefkada Beach w Grecji w miejscowości Paleros. Co to za miejscowość i jaki hotel, podobno go teraz remontują czy jest w tej miejscowości co robić wieczorami. Jeśli ktoś cokolwiek wie bardzo proszę o odpowiedź bo muszę zaliczkę wpłacić do końca stycznia.



Byłem w Paleros 2 lata temu i było super, w tym roku też się wybieram i chyba do Lefkady Beach skoro będzie wyremontowany, przynajmniej bez żadnych niespodzianek :p
IP: 89.25.162.2
badi01
Gość
Czy w Paleros byłeś w Lefkadzie czy w innym hotelu. Czy Lefkada leży blisko centrum gdzie się coś dzieje czy na odludziu, co można w tej mieścinie robić wieczorami czy jakieś tawerny są lub inne rozrywki typu dancing. dyskoteka, napisz coś więcej.
IP: 77.253.10.162
Joanna
Gość
Ja się zastanawiam nad Korfu w tym roku, choć jeszcze nie ma konkretów jeśli chodzi o hotel/apartamenty. Kusząca też ta Chorwacja z Grecją i już byłam niemal zdecydowana, ale po naradzie rodzinnej doszliśmy do wniosku, że fatalnie pomyślana droga powrotna z dwiema nocami w autokarze jednak nas zniechęca. Tak więc sprawa wakacji wciąż otwarta...
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Jestem tego samego zdania , Grecja +Chorwacja ciekawa wycieczka ale ten powrót to tyljo dla orłów. ... :)
MT to czyta i moze cos zmieni...
IP: 37.47.43.62
Joanna
Gość
Widzę Krzychu,że nadajemy na podobnych falach... ;)
IP: 91.192.2.200
Joanna
Gość
Rozumiem względy ekonomiczne i logistyczne, ale już lepiej byłoby odpuścić ten Belgrad. A najlepiej zrobic nocleg w Serbii. Drożej, ale sensowniej.
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Joanna napisał
Widzę Krzychu,że nadajemy na podobnych falach... ;)

Korzystałem z usług MT juz czterokrotnie , co rok nie mozna jeździć w to samo miejsce.
Dotychczas 2× BG ,raz Grecja i raz Albania.
Oferta Grecja +Cro jest nowa i interesująca (cenowo juz niekoniecznie. ..)
Dojazd ze zwiedzaniem pomyślany dobrze ale ten powrót niestety juz nie.
Zastanawiam sie nad tym tematem ale nie znam jeszcze dokladnego terminu urlopu więc muszę sie troche uzbroić w cierpliwosc.....
Pozdrawiam :)
IP: 188.146.136.242
tomek
Gość
Dzisiaj kupiłem wczasy Grecja +Chorwacja od 3.07 w MT gdyby ktoś był by wcześniej proszę o opinie, komentarze na co zwrócić uwagę w tamtym roku byłem z nimi Hiszpania+Paryż było super
IP: 88.199.131.136

Strona: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij