» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Autor Treść
Joanna
Gość
Tomek, powiedz mi czy dużo miejsc już zajętych na ten turnus w autobusie? Jak to wyglądało jak rezerwowałeś swoje?
IP: 91.192.2.200
tomek
Gość
cześć Joanna ja rezerwowałem miejsca przez MT bo dostałem sms od firmy ponieważ byłem z nimi w tamtym roku na wczasach jak w/pisałem i dostałem ulgę ..nie wiem ile miejsc jest zajętych ..ale wiem , że jest duże zainteresowanie. Oferta jest też dostępna na gruponie ... w bardzo dobrej cenie ...jeśli chodzi o organizacje wczasów w zeszłym roku...to serdecznie polecam ...ale co będzie w tym roku zobaczymy najlepiej zadzwoń do firmy super babki ci wszystko wyjaśnią
IP: 88.199.131.136
tomek
Gość
co do załatwiania wszystko robisz telefonicznie i e-mailowo też w tamtym roku się obawiałem czy to wszystko wypali ale w 200% zapewniam że wszystko jest ok
IP: 88.199.131.136
Joanna
Gość
Wiem Tomku, ja tez z nimi byłam. Chodziło mi o sam wybór miejsc w autobusie podczas rezerwacji on line, kiedy widać które miejsca są już zajęte
IP: 91.192.2.200
ola
Gość
Miejsca w autokarze są rezerwowane tydzień przed wyjazdem przez internet. Firma wysyła odpowiedni link i tam rezerwuje się miejsca w autokarze. Tak przynajmniej było w tamtym roku.
IP: 88.199.131.136
ola
Gość
PROSZĘ O OPINIĘ HOTELU LEFKADA BEACH W PALEROS W GRECJI. Np. czy w pokojach są czajniki elektryczne lub czy sa lodówki.
IP: 88.199.131.136
krzycholu
Gość
ola napisał
Miejsca w autokarze są rezerwowane tydzień przed wyjazdem przez internet. Firma wysyła odpowiedni link i tam rezerwuje się miejsca w autokarze. Tak przynajmniej było w tamtym roku.

Nieprawda, w zeszlym roku podczas załatwiania formalności w styczniu (wyjazd do Albanii) musialem wskazac miejsca w autokarze gdzie bede podrozowac.Jak bedzie w tym roku? Nie wiem , pewnie podobnie.
Pozdrawiam :)
IP: 188.146.1.178
ola
Gość
Krzysiek myślę, że nie masz racji ponieważ ja już zakupiłam wczasy i pytałam się o wskazanie miejsc w autokarze i poinformowali mnie, że będzie dokładnie tak jak w zeszłam roku ...opis wyżej...
IP: 88.199.131.136
krzycholu
Gość
Mam rację. .. :)
Zarowno rok temu (Albania) jak i dwa lata temu (Grecja) zaznaczalem w momencie rezerwacjimiejsca w autokarze czyli w styczniu 2015 i kwietniu 2014 , pamiętam to z pewnością.
Na tydzień przed wyjazdem MT wysyła link do wydrukowania karty pokladowej z numerami miejsc ktore wybralem w dniu podpisania umowy....
Myślę ze w tym roku jest podobnie....
Pozdrawiam :)
P.S.Jesli to nie tajemnica to kiedy sie wybierasz?
IP: 188.146.3.228
Użytkownik
Posty: 115
pozwole sie wtrącić .
Ola ma rację, ja we wrześniu 2015 jechałam do Hiszpanii. Na kilka dni /był podany konkretny dzien/przed wyjazdem czekałam do północy na SMS z linkiem do rezerwacji miejsc w autokarze. Natomiast w 2014 jadąc do Albanii rezerwacji dokonywałam w momencie wykupowania imprezy.
IP: 91.226.50.130
ola
Gość
Witam ponownie, właśnie odbyłam rozmowę telefoniczną z firmą i firma jeszcze nie wie jak będzie dokonywana rezerwacja miejsc w autokarze. Ale prawdopodobnie tak jak w tamtym roku tydzień przed wyjazdem. My jedziemy do Chorwacja plus Grecja od 3 lipca do 16 lipca.
IP: 88.199.131.136
krzycholu
Gość
Witam
Tez odbyłem rozmowe z konsultantka z MT i zgadza -nie ma rezerwacji miejsc w autokarze , dopiero na tydzien przed wyjazdem poniewaz nie wiadomo ile bedzie chetnych osób bo pojedzie wtedy autokar jedno lub dwupoziomowy.
My przymierzamy się do pobytu od 14-tego sierpnia ,troche martwi mnie brak lodówek i czajników w pokojach .Miejsca w tych domkach przydzielane są dopiero po przyjezdzie i nie wiadomo co sie trafi.O pięknych widokach nalezy raczej zapomnieć bo może to być pokój w domku parterowym lub jednopietrowym..... :(
IP: 37.47.45.131
Joanna
Gość
Ależ wywołałam dyskusję o tych miejscach w autokarze! Dzięki temu wszyscy juz wiemy co i jak w tym roku. Chyba, że to dotyczy tylko tej objazdówki chorwacko-greckiej, a wczasy robią po staremu. Ja w ubiegłym roku, tak jak i Krzysiek, wybierałam miejsca juz przy rezerwacji i to było fajne : wprawdzie za dodatkową opłatą, ale można było wybrać lepsze i z tego skorzystaliśmy.

Krzychu, widzę, że wiesz cos więcej o Lefkada Beach, to opowiadaj: nie ma lodówek i ruletka z pokojami? A na co mozna trafić? Nie ma aneksów kuchennych? Co oznaczaja te domki? Małe budynki po prostu? Mów co wiesz, please :)
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Szczegóły u konsultantek.... :)
Z tego co wiem to w zadnym domku nie ma aneksu ani lodowki.
Sa to domki 2,4,8 pokojowe (chyba) ze wspólną klatką i np.moze trafic sie pokoj na parterze lub na pieterku o widokach na morze trzeba zapomnieć. .... :(
Tak jak pisałem na poczatku wszystkiego mozna sie dowiedzieć dzwoniąc na infolinię.
Na stronie są zdaje sie tylko 4 fotki obiektu, ni to domki ni to szeregowce....
Trochę sie waham nad ostateczną decyzją bo za moją trójkę to koszt ok.4500 pln plus wycieczki itd.i robi sie ok7000 pln.
No i ten powrót to masakra bo dwie noce w autokarze plus zwiedzanie Belgradu (z którego pewnie mało kto skorzysta).
Z tego co jeszcze wiem to narazie najwieksze oblozenie jest na turnusy czerwcowe.
Pozdrawiam hej :)
IP: 37.47.45.18
Joanna
Gość
Krzychu, jesteś niezawodnym konsultantem :D , dzięki. Te domki porozrzucane po terenie to dla mnie akurat plus, nawet jeśli na parterze. Przy ofercie z HB można też przeżyc brak aneksu, ale brak lodówki latem w Grecji to jednak minus. A nie myślałeś o Korfu? Cena zdecydowanie korzystniejsza, chociaż bez żadnego wyżywienia, no i podróż sie wydłuża o prom. Ja wciąż się zastanawiam nad różnymi opcjami, nie tylko z millenium. Pozdrówka
IP: 91.192.2.200
Beata
Gość
Witam! Jedzie ktoś może z millenium do Albanii?? Mają w ofercie nowy hotel Selvia w Sarandzie, jednak na tripadvisor hotel ten ma kiepskie opinie :( :(
IP: 83.4.177.223
krzycholu
Gość
Korfu raczej odpada , rok temu bylem w Ksamil i patrzyłem na tą wyspę codziennie....
Co ciekawe czesto nad Korfu wisiała chmura i padało a nad wybrzezem albanskim slonce....
Moze to przypadek ale zawsze cos.... :)
A tak powaznie to znajome z pracy byly na wyspie w ubieglym roku i później zwiedzaly Butrint, Ksamil i Sarande i Albania wypadla ich zdaniem lepiej.Cenowo szczególnie. ... :)
Moze rzecz gustu ?
Narazie sie zastanawiamy.
Pzdr :)
IP: 37.47.45.18
Ola
Gość
krzycholu ja wybieram się do Ksamilu w tym roku we wrześniu, możesz coś powiedzieć więcej o tym miejscu? Na co zwrócić uwagę, jakie są ceny itp. Kiedy byłeś i jaka była pogoda? z góry dziękuję :)
IP: 85.219.178.171
krzycholu
Gość
Ksamil-Murati to super wybór., gdyby nie to ze tam bylem to z pewnoscia pojechal bym jeszcze raz.
Mili wlasciciele, przystepne ceny, ciepła woda i extra widoki , czego trzeba więcej zeby wakacje byly udane ?
Wiadomo , dojazd to masakra 33 h spedzone w autokarze nie naleza do przyjemnosci.
Wycieczki-do Butrintu warto zdecydowanie jechac na własną reke.
Z pod Muratiego odjezdza autobus pod sama brame celu wyprawy w sumie koszt biletow w obie strony to ok.6 zl.
Do Gjirokastra i Blu eye tez warto jechac , my wynajelismy busa z kierowcą i wozil nas caly dzien za 10 euro od osoby (bylo nas 11 os).
Gtatuluje wyboru miejsca , nie wiem jak pogoda we wrzesniu my bylismy od 12 sierpnia.
Pozdr :)
IP: 37.47.44.111
Ola
Gość
Bardzo dziękuję za pomoc :) To nasz pierwszy wyjazd z MT. Wybraliśmy samolot więc nie musimy się martwić że podróż będzie długa :) A może ktoś się też wybiera do Ksamilu samolotem od 6 września?
IP: 37.47.77.215
Użytkownik
Posty: 4
Ja nie kojarze kompletnie...
IP: 217.73.188.36
kinga
Gość
Czy ktoś był, bądź wybiera się na Korfu?
Czy oferta z MT rzeczywiście jest taka dobra?
Pozdrawiam serdecznie
IP: 83.19.50.164
paula
Gość
Nie polecam tego biura - wycieczka objazdowa Hiszpania, Paryż w 2015 była może i tania a program zapowiadał się świetnie, jednak organizacja była fatalna - wszystko dostosowane do 2 kierowców, godziny spotkań wyznaczane tak, że trzeba było np. godzinę czekać jeszcze koło autokaru, gdzie nie było nic do zwiedzania, liczne spóźnienia w programie (skrócenie czasu wolnego).

Co najgorsze - miejsca siedzące rezerwowane na zasadzie kto pierwszy ten lepszy (informacja w biurze była, że wyznaczane przez biuro) w wyniku czego 2 pary siedzące na dwóch końcach autokaru przez całe wakacje - to skandal i brak jakiejkolwiek woli pomocy w tej sprawie ze strony organizatora i pilotek tylko wymijające odpowiedzi zrzucające winę na biuro.

Pilotki młode, niedoświadczone, traktujące uczestników jako zło konieczne, cytat p. Justyny ,,proszę iść najpierw zameldować się w hotelu bo zaraz pewnie polecicie do carrefouru". Mało informacji po drodze, wieczne strofowanie żeby nie korzystać z toalety bo się za szybko zapełni, brak informacji że nie będzie już można nic wyjąć z bagażnika - po czym na prośbę innych pasażerów okazało się że jednak się dało.... Wysadzanie z autokaru uczestników wycieczki którzy nie wykupili wycieczek fakultatywnych. Wycieczki fakultatywne w biegu, mało czasu na zwiedzanie. :?
IP: 79.189.50.218
hanulka
Gość
no krzychu trochę mnie załamałeś, jakoś nie dopatrzyłam braku lodówki w Lefkada Beach - to lekka porażka. Dobrze że jadę na początku czerwca a nie w sierpniu... :evil:
IP: 188.146.3.69
Ola
Gość
Witam !! Teraz można dokupić za połowę ceny tj. 75 zł od osoby lunch w Lefkada Beach. Więc lodówka nie będzie tak bardzo potrzebna. A napoje, czy wino można kupować na bieżąco zimne...dla mnie osobiście brak lodówki to nie wielka przeszkoda ...
IP: 88.199.131.136

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij