» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

millenium travel, był ktoś z nimi???

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Treść
ktos
Gość
Byliśmy w Albanii Ksamil Mogę polecić Biuro Millennium Travel. Minusem była ,,animatorka,, Dziewczyna zachowywała się jakby była na wczasach, a nie w pracy. Zupełnie nie nadaje się do tej pracy. Poza tym wszystko OK ;)
IP: 93.105.159.46
wiolcia
Gość
zgadzam się co do rezydentki reszta ok najlepiej zaplanować sobie wycieczki na własną rękę taniej i ciekawiej pozdrawiam
IP: 178.37.30.232
Joanna
Gość
Mam pytanie do tych, którzy niedawno wrócili z Albanii lub z Grecji : jak wygląda sytuacja na granicy węgiersko-serbskiej? Mam na myśli nielegalnych imigrantów. Czy odprawa autokarów przebiega w związku z tym wolniej/inaczej? Jakie są Wasze wrażenia dot. bezpieczeństwa i w ogóle? Co się tam naprawdę dziej? Jestem ciekawa relacji z pierwszej ręki.
IP: 91.192.2.200
krzycholu
Gość
Wracaliśmy 23-go sierpnia z Albanii i na żadnej granicy nie stalismy zbyt długo , wszystko odbywało sie w miare płynnie i szybko.Nie wiem jak jest teraz ale pewnie nic się nie zmieniło w tym temacie.Problem z imigrantami raczej przejsc nie dotyczy ,przekraczaja granicę nielegalnie czyli z dala od celników. Na granicy SRB-HU jedynie autokar z niemieckimi turystami został dokładnie przetrzepany łacznie z grzebaniem w walizkach na trawniku przez węgierskich celników, cos chyba nie przepadają za Niemiaszkami..... :)
Co do naszego pobytu w Murati ( Ksamil )-mega udane wakacje spędzone z paczka fajnych ludzi poznanych w autokarze,gorące pozdrowienia od Krzyska z rodziną dla ekipy z Mikołowa i Marcysi z Adamem :) :) :)
Piękne widoki, ciepła i czysta woda, dobre jedzenie i super piwo podawane w zmrozonych kuflach ..... :)
Co do wycieczek -oczywiscie dużo taniej organizować je na własną rękę np. taki Butrint kosztował nas 18 pln od osoby ( przejazd+ bilet wejściowy ) a nie 25 czy 30 Euro u rezydentki.....
Animatorkę czy rezydentkę spotkałem może ze dwa razy, były trochę jakby nieobecne..... :(
IP: 37.47.38.86
Użytkownik
Posty: 1
Witam. Wybieram się w drugiej połowie września do Albanii, mam pytanie: jakiej pogody można się spodziewać, tzn, czy wieczory chłodne, tem. wody? Przeczytałam forum i dziękuje za ciekawe opinie na temat miejsc do zwiedzania. :)
IP: 178.252.1.38
wiolcia
Gość
wracaliśmy 01 września granice szybko i płynnie wróciliśmy 3 godz.wczeniej niż palnowano na granicy spokojnie
IP: 178.37.30.232
wiolcia
Gość
CO DO WYCIECZEK TO SAMI WYNAJĘLIŚMY AUTO I DO MIASTA SREBRNYCH DACHÓW I BŁĘKITNEGO OKA I BUTRIM KOSZT 60 EURO WYNAJEM PLUS PALIWO NA 4 OSOBY PODCZAS GDY U REZYDENTKI KOSZT NA OSOBĘ TO 45 EURO A DROGI DOBRZE OZNAKOWANE
IP: 178.37.30.232
Użytkownik
Posty: 16
witam wybieram sie 20 wrzesnia do parali hotel afrodyta bylbym wdzieczny za wszelkie informacje o tym obiekcie oraz o wyzywieni
IP: 83.10.166.83
Izabela
Gość
Witam byliśmy na wycieczce Wiedeń , Wenecja, Rzym w weekend czerwcowy. To co biuro załatwiło jeśli chodzi o wyżywienie w hotelu pod Rzymem to po prostu żenada . Pieczywo jak na lekarstwo na stole przygotowanym dla 8 osób : 6 cieniuteńkich plasterków żółtego sera i 6 plastereczków cieniutkich jak papier "mielonki". Kto pierwszy ten lepszy. Masełko wydzielone. Wystarczyło wziąć od nas po kilka Euro więcej i moglibyśmy zjeść prawdziwe śniadanie jak np. goście którzy byli razem z nami w hotelu z Japonii. W ich menu były warzywa , ciasto , jajecznica , salami , różne rodzaje pieczywa ! To po prostu zakrawa na skandal jak zostaliśmy potraktowani. na szczęście obok hotelu był duży supermaket gdzie dokupiliśmy jedzenie. ja oglądając hotel sugerowałam się zdjęciami szwedzkiego stołu z tego hotelu. szkoda , że organizator nie poinformować nas , że nasze śniadanka są opłacone za przysłowiowe 1 euro od osoby. To samo dotyczyło kolacji. Porcje wydzielane - makarony - przez kelnera. Bardzo skąpo. :'( A był przecież sezon na warzywa i owoce !!!! Firma na trasie zaczęła również oszczędzać na klimatyzacji po awanturze nagle klima się sama naprawiła ! A było na dworze ponad 30 C!
IP: 95.48.94.82
Użytkownik
Posty: 115
a ja 19.09 wróciłam z trasy Wiedeń, Wenecja, Costa Brava, Paryż i jestem bardzo zadowolona.Hotel w Calelli super, jedzenie rewelacja, co dzień można było zjeść coś innego i w dowolnej ilości.A Paryżu hotel klasy turystycznej, śniadania klasyczne/a może nawet więcej/ dla tego typu hoteli. Rogale, pieczywo, masło , serki fromage, miód, ser brie, kawa z ekspresu samoobsługowego, czekolada, mleko. Za wyższe oczekiwania, /wymagania/ trzeba więcej zapłacić, a nie narzekać!!!!
IP: 91.226.50.130
Użytkownik
Posty: 115
zapomniałam...biuro O.K. kadra /pilotka, rezydentka, kierowcy/ super. Byłam z Millennium drugi raz i nie żałuję.
IP: 91.226.50.130
tom
Gość
MT spoko biuro pełen profesjonalizm tylko jakby turnusy wydłużyli do 12dni pobytowych byłoby super
IP: 85.222.5.68
Użytkownik
Posty: 115
pełna zgoda. Mozna pomyśleć o noclegu podczas dojazdu, ale niekoniecznie...Nie wszystkim zależy na ciągłym zwiedzaniu, chcą sie "wybyczyć" w ciepełku.... 8)
IP: 91.226.50.130
Użytkownik
Posty: 1
POLECAM !!!!
Niedawno wróciliśmy z imprezy Wiedeń-Wenecja-Hiszpania-Paryż.
Wspaniałe 2 tygodnie z Biurem Millenium.Wszystko super zorganizowane, autokar lux .
Dzięki rewelacyjnej pilotce Justynce dużo zobaczyliśmy w w/w miastach a Paryż zwiedziliśmy prawie od podszewki. Tym, którzy nie jechali do Disneya zorganizowała wypad komunikacją miejską do Wersalu. Dzięki pani Justynko ! (powinien być wycieczką fakultatywną).
W Hiszpanii wylosowaliśmy **** hotel w Lloret de Mar, byliśmy w części ***, ale mogliśmy korzystać z całego kompleksu. Na miejscu fajna rezydentka pani Ania (pozdrawiam).Wycieczki do Montserrat, Tossa de Mar no i oczywiście Barcelony wspaniałe. :)
IP: 31.183.111.76
Użytkownik
Posty: 115
Tak, tak, pani Justyna jako pilotka ŚWIETNA. Miła,uśmiechnięta, fantastycznie i z humorem przekazywała wiadomości na temat miejsc, w których byliśmy. Zawsze służąca pomocą.
Dzięki p.Justyno...Ela i Leszek...turnus 6.09 - 19.09.2015
IP: 91.226.50.130
Paweł
Gość
A czy ktoś się wybiera na sylwestra z milenium? Już dwa razy byłem z nimi na wakacjach i było ok a żona suszy głowę o wyjazd na sylwestra do Rzymu. Dajcie znać czy warto i jakie wrażenia albo czy ktoś się wybiera. Ja ewentualnie z Katowic. Czekam na info. Pozdrawiam
IP: 83.22.73.68
millennium.tranel
Gość
Dziękujemy za wyrażenie swoich opinii, każda jest dla nas ważna i bardzo pomocna w tworzeniu dla Państwa profesjonalnych ofert.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel
IP: 94.254.147.29
Ola
Gość
A jak to jest ze wczasami last minute? jest jakaś szansa żeby znaleźć wolne miejsca? kiedy można się spodziewać ofert LM? planuję urlop na początku września, pozdrawiam
IP: 85.219.178.171
bejca
Gość
a do hiszpanii z disneylandem i wenecją jaki hotel polecacie
IP: 31.61.136.130
Darko
Gość
nie można polecić konkretnego hotelu bo Millennium ma ofertę typu "ruletka"... czyli przyjeżdżasz na miejsce i dopiero isę dowiadujesz gdzie będzie zakwaterowanie... no chyba, że da radę się z biurem dogadać...
IP: 83.28.255.98
kucu
Gość
czy ktoś ma opinie o hotelu Dodona w Albanii ?
IP: 217.99.187.244
motylek
Gość
Witam,

byłam w tym roku z biurem Millennium travel w Albani w Sarandzie. Przelot samolotem z warszawy na korfu, pózniej podróż wodolotem z Korfu do Sarandy. Rezydentki super zorganizowane wszystko bezproblemowo. Zakwaterowanie w hotelu Palma, ktoś napisał że w pokojach nie było lodówki. To nie prawda była i lodówka i klimatyzacja, pokój czysciutki codziennie sprzątany przez obsługe. Jedzenie dobre, smaczne ale wiadomo że inne niz nasze. Sniadania w formie bufetu, było z czego wybierac i na słodko i słono, na zimno i gorąco, to samo z napojami. Obiadokolacje ciekawe dwa dania plus deser, nigdy nie zjadłam do końca bo porcje były serwowane od serca. A to duzy plus. Polecam. W tym roku też się z nimi wybieram :)
IP: 83.30.225.113
Użytkownik
Posty: 115
w 2014 roku byłam w czerwcu w Albanii w hotelu Palma i potwierdzam, że w wielu pokojach nie było lodówek. Nam, po interwencji lodówkę przyniesiono z innego pokoju.A poza tym wszystko było OK.
IP: 91.226.50.130
millennium.tranel
Gość
Dzień dobry,

jeżeli chodzi o oferty Last Minute to prosimy o kontakt z naszymi Doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą dogodny termin w atrakcyjnej cenie. Na naszej stronie również znajdą Państwo pomocne informacje oraz aktualne zniżki jakie przygotowaliśmy dla Państwa.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Millennium Travel
IP: 89.25.162.2
Beata
Gość
tzn. jak Millenium ma hotele typu ruletka??? Wybieram hotel Dodona w Albanii i na miejscu się okaże że mogę być w innym?????
IP: 83.22.105.223

Strona: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Forum turystyczne » millenium travel, był ktoś z nimi???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij