» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... > »

Autor Treść
Nancy
Gość
do magda : 6930366 - napisz ;d
IP: 83.4.245.54
mona
Gość
Czy ktoś już wrócił z apartamentów Smile w Olimpic Beach z turnusu majowego??
IP: 213.25.194.130
Master
Gość
Witam ;) jade do OB i mam pyt co do internetu ;P mozna tam zlapac jakies wifi? Dokladnie apartamenty Sofia, moze ktos sie orientuje czy mozna cos zlapac ;] z gory dzieki za odp ;)
IP: 89.72.79.114
Beata
Gość
siemka, jade do Olympic Beach turnus od 22 czerwca Apartament Victoria i chyba zostane na drugi turnus czyli do 12 lipca... czy moze ktos jedzie w tym czasie z dzieckiem.Moj syn ma 8 lat i fajnie byloby, jakby mogl sie z kims mniej wiecej w swoim wieku pobawic ... moj mail dzamajla@gmail.com
IP: 80.55.112.70
izka
Gość
ja mam takie pytanie:) wie ktos ile kilometrow jest z OB do Leptokarii?:d bo mamy w planach zrobic sobie wycieczke i chcielisbysmy wiedziec na co sie nastawic :)
IP: 87.205.132.160
A&N
Gość
Czy ktos juz wrocil z Grecji? Prosze o informacje jak tam sytauacja wyglada i czy ceny sie utrzymuja czy wzrosly?? z gory dziekuje...
IP: 89.73.187.86
nika
Gość
Witam . Czy ktoś był w apartamentach Anastazja? Interesuje mnie min. czy są w nim ręczniki jak jest wyposażony aneks kuchenny? Gdzie w pobliżu można dobrze i tanio zjeść i czy w OB są bankomaty ? Z góry dziękuję za odp:)
IP: 93.105.252.123
Ula 68
Gość
czy ktoś juz wrócił i może podzielic się na świeżo wrażeniami ...? :o
IP: 93.105.221.161
anya
Gość
witajcie, wybieram się do olimpic 4 sierpnia z antałkiem, apartamenty panorama. Ktoś może tam był?:)
IP: 89.79.23.29
Izabela
Gość
witam!:) czy jest ktos kto wybiera się do OB 3-15 wrzesnia? ja jade z kolezanka z fun clubu do studia ciani najprawdopodobniej:) jezeli juz ktos byl w Grecji w tym roku to niech podzieli sie informacjami na temat cen, bylabym bardzo wdzieczna:) pozdrawiam wszystkich forumowych wczasowiczów:P
IP: 77.236.0.9
Użytkownik
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Witam my z mężusiem jedziemy do Olimpic Beach 10 lipca z Gliwic- pierwszy raz . Mamy nadzieje że wszystko będzie dobrze.
IP: 188.33.129.14
art
Gość
witam my również jedziemy 10 lipca jedziemy z biura ok services apartamenty ermis
IP: 195.117.93.1
art
Gość
art napisał
witam my również jedziemy 10 lipca jedziemy z biura ok services apartamenty ermis
jedziemy z bielska białej
IP: 195.117.93.1
Użytkownik
Posty: 2
Skąd: Zabrze
No proszę my też ermis i O.K Sevices jest szansa że sie spotkamy
IP: 188.33.54.55
kerukm
Gość
Proszę o info na temat Pelagia i Nitisa. Czy lezy gdzieś blisko plaży i ogólnie jakie warunki w nim są?
IP: 83.12.197.130
Iga
Gość
właśnie wróciłam z OLIMPIC BEACH apartamenty anastazja jeśli macie pytania piszcie !!
IP: 82.160.174.100
nika
Gość
Iga napisał
właśnie wróciłam z OLIMPIC BEACH apartamenty anastazja jeśli macie pytania piszcie !!

Ja mam pytania :) Czy jechałaś z ok.services, jak mineła podróż? Jakie warunki są w tych apartamentach,czy są ręczniki,jak jest wyposażony aneks kuchenny i czy faktycznie jest tak blisko morza? Jeszcze jakbyś mogła podać namiary na jakieś niedrogie knajpki z dobrym greckim jedzeniem byłabym wdzięczna :P Z góry dziękuje i pozdrawiam?
IP: 93.105.252.123
Grzegorz
Gość
Iga----- możesz tak w skrócie opisać te apartamenty bo jadę tam 6 lipca z rodziną , a także czy są tam jakiś supermarkety i jak z cenami podstawowych produktów tj;piwo :-) ,owoce , inne alkohole , ceny w tawernach a także jak podróż minęła . z góry dzięki
IP: 89.77.109.30
iguanapearl
Gość
Ja tez do Igi, czy Anastazja to wspólny apartament z Sofia? Gdzie leżą te apartamenty w Olimpic, bliżej do Parali czy z drogiej strony miasteczka OB. I tez mnie interesuje czego brakuje w aneksie? łazience? sa czajniki bezprzewodowe albo jakies garnki?
Dzięki za info pozdr...
IP: 78.9.1.82
Izabela
Gość
to ja mam bardziej pytanie o sama miejscowosc OB, czy faktycznie taka bardziej spokojna? jakie plaze? no i wlansie jak ceny w grecji w czasie kryzysu? no to Iga zostala zasypana pytaniami:D
IP: 77.236.0.9
Iga
Gość
piszę do wszystkich pytających o OB,jechałam z ok services
ogromna wpadka na samym początku - zabierał nas bus do Katowic ,2 osób nie zabrał ,kierowca nie miał listy turystów i odjechał 15 min.wcześniej niż planowany odjazd ( dojechali po 2 godz.samochodem z biura )
jeśli jesteś wysoki to będzie ci ciężko ,fotele ustawione są blisko siebie,moje kolana dotykały fotela,podróż męcząca,postoje niby co 4 godz.ale nie stosują się do nich skrupulatnie,dopiero po interwencji pasażerów stają
na miejscu wszystko tak jak w ofercie,apartamenty super,czyste ,łóżka wygodne,tylko zaopatrzcie się w raida na komary,rezydent pan Henio super ,wycieczka na meteory udana,na skiathos też choć podróż autokarem 4 godz.w 1 stronę ale i tak warto :)
w apartamentach nie ma ręczników i środków higienicznych,aneks wyposażony moim zdaniem ok,jeśli jest was dwoje to dwa kubki,2 widelce,2 talerze głębokie,2 duże płytkie,2 garnki duży i mały,garnuszek do got.wody
do morza rzut kamieniem :) balkony z widokiem na masyw olimpu - bajka:)
tawern jest ful i naprawdę wszystkie zachęcają ,w menu macie zdjęcia potraw ,polecam restaurację PANTHEON z dużymi figurami greckimi ,chyba krzesełka zielone ,ogólnie wystrój zielono-biały,podają tam po posiłku deser - arbuza z pomarańczą
ogólnie ceny w knajpkach są podobne :frappe 1,5 -2 E,gyros zestaw z frytkami i surówkami-5E,musaka -5,5E,kebab zestaw 5,5E ,ośmiornica-9E podobno pycha ale nie jadłam:),małże - 5E,piwo w tawernie 1,2e- 1,5 e,gyros w picie ,hamburger 2e
marketów jest dużo trzeba pochodzić i poszukać ,jest też piekarnia ale ich chleb smakuje jak bułka ,lepiej kupić w markecie duży ciemny chleb krojony -1,8E,bułka 0,30 - 0,50 ,piwo od 0,60 do 1,50,ouzo ceny zróżnicowane w zależności od
ml za 500ml ok.4,7 - 5,5 E
Anastazja to nie wspólny apartament z Sofia,położony praktycznie na końcu wszystkich apartamentów ale blisko centrum
miejscowość spokojna choć życie nocne też istnieje,wieczorem tawerny stają się pełne ,sklepy i stragany z ciuchami i pamiątkami tętnią życiem
plaże ok,można skorzystać z parasoli i leżaków lub pójść dalej na prawo i opalać się topless
IP: 82.160.174.100
art
Gość
Iga czy posiadasz jakąś wiedzę na temat apartamentów ermis?
IP: 195.117.93.1
iguanapearl
Gość
Hej, ja do tych apartamentów Sofia- Anastazja, w opisie na stronie service ok, pisze ze Anastazja jest oddalona o 60m oid plaży a Sofia o 30m, a ty mówisz ze jest na samym końcu?, to czyli w opisie jest błąd? może to inna Sofia tam jest. Chciałabym jechać do sofii bo jest samolotem, w tamtym roku byłam w innej części w Grecji i podroż jednak długa. Jeszcze pomyślę jak możesz napisz co do tych położeń czy jestes pewna tego co pisałas:) A tak w ogóle wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedz, jak cos zaglądaj tu pewnie jeszcze nie jedno pytanie do coiebie bedzie:)
A jak woda? płytko? jakie dno, piaszczyste? jakieś zwierzątka pod woda?
IP: 109.243.149.172
Iga
Gość
do art
apartamenty ermis to inaczej to samo co anastazja,smile itd,ermis to kilka podobnych apartamentów ,ja wybrałam w ofercie ermis i dostałam anastazję,bierzesz ermis dostajesz losowo wybrany apartament
IP: 82.160.174.100
Iga
Gość
do iguanapearl
wszystko się zgadza z anastazji jest ok.60 m do plaży,pisząc na końcu mam na myśli plażę i morze ,patrząc na morze na środku OB masz stronę prawą i lewą ,anastazja jest po prawej stronie i dalej już nie ma apartamentów
jest tak blisko do morza że możesz skoczyć do pokoju na kawkę lub do tawerny po jedzonko,naprawdę wszystko jest blisko:)
IP: 82.160.174.100

Strona: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij