» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... > »

Autor Treść
ulaS
Gość
Do izka .A jakie ceny i gdzie najlepiej coś zjeść
IP: 77.223.200.9
izka
Gość
do gusia: no z tego co np jedni nam opowiadali to ekhm spluczka zepsuta, grzyb w lazience, przeciekal sufit oraz byl zapchany odplyw:P ale to chyba poprostu mieli fest pecha a ogolnie to jakis maly feler sie znajdzie chyba czesto
do paula: ja niestetey nie bylam bo trzeba bylo wykupic w autokarze a nie mielismy pojecia ile nas wyjdzie wyzycie, ale zalujemy bo by nam starczylo na meteory, wszyscy zachwalaja, no i mysmy byli w pieknym miasteczku Litochoro i tam idziesz do wodospadu Afrodyty, cos pieknego wedrujesz takim wawozem pod Olimpem no pieknie poprostu!
IP: 87.205.140.69
izka
Gość
do ulaS: jesli chodzi o ceny prodyktow to mysmy kupowali w sklepie Sofia bo bylo dosyc tanio ale wiaodmo ze niektore rzeczy w innych byly tansze:) ten sklep jest w tej alejce gdzie wszystkie knajpy i znajduje sie obok restauracji z papuga:D
a obiady to jedlismy u takiej babeczki z Polski i jest obok clubu filipio w tej samej alejce co papuga, i rowniez w taj samej alejce jedlismy w Parthenonie, takie posagi biale tam stoja i sprzedaje przemyli grek, obiady jadalismy w cenie ok 5E, a w ostatani dzien to za ok 7E i nie umialam tego zjesc:P i w partenonie zawsze na deser dawali arbuz, tylko uwaga bo tam se doliczaja za chleb 0,80 E:P
IP: 87.205.140.69
izka
Gość
ale znajomi zachwalali ta restauracje z papuga, dostawali na deser pelno owocow, lody podobno nie wiem nie widizlaam:P ale obiady chyba drozsze
IP: 87.205.140.69
aga
Gość
do Izka Witam .Mam pytanie jadę do anastazji czy biuro pobiera opłatę klimatyczną ? dziekuję i pozdrawiam :)
IP: 83.5.86.212
Iga
Gość
do aga - byłam w anastazji ,biuro nie pobiera opłaty klimatycznej ,jeśli chcesz klimę zgłaszasz to rezydentowi p.Henrykowi ,on załatwi z właścicielką ( opłata 5e dzień)
albo sama dogadasz się :) jak potrafisz !
IP: 82.160.174.100
Użytkownik
Posty: 57
czy ktoś wie ile jest z OB do Parali km?
IP: 85.219.180.86
izka
Gość
do aneta: wolnym fajnym spacerkiem ok 20 min:d to jest jakies ponad 2km, ale powiem Ci ze zawsze jak wracalismy to juz mialam dosc:P
IP: 87.205.137.164
izaza
Gość
a czy ktoś sie orientuje jak wyglądają apartamenty smile w OB bo cena jest kusząca ale wiadomo że jak tanio to coś jest podejrzane:>
IP: 81.210.24.38
reflex
Gość
A&N z B-B a ty? z kim jedziesz? ;)
IP: 79.185.222.162
Mona
Gość
do izaza apartamenty Smile super z aneksem kuchennym byliśmy tam w maj-czerwiec.Mieliśmy pokój właściwie 4 osobowy b.duże łóżka a byliśmy w 3 osoby.Anekas kuchenny dobrze zaopatrzony 2 garnki,patelnia,talerze-4(głębokie i płytkie,małe talerzyki też 4),szlkanki-4,czysta lodówka.Środki czystości trzeba zabrać ze sobą czyli papier toaletowy,mydło i ręczniki.Łazienka i pokoje czyste-sterylne prawie.Duży taras ze stolikiem i krzesełkami.Jadaliśmy w Parko,Kaymata(pyszne gyrosy jak też i obiadki) lub White Rose(knajpa z papugą).W każdym sklepie są różne ceny tak jak i u nas,trzeba,więc pochodzić i popatrzeć.Nie ma nic podejrzanego w tej ofercie zapewniam.
IP: 213.25.194.130
gusia
Gość
Do Izka mam pytanko a na wycieczke do tego wodospadu wybraliście się sami? W jakiej odległości od OB się znajduje tzn. czy daleko trzeba iść?Pozdrawiam serdecznie
IP: 79.185.215.112
aga
Gość
Dzięki Iga :) Może dam radę ;)
IP: 83.10.70.160
aga
Gość
Ile zabrać euro tak mniej więcej żeby spokojnie przeżyć ?
IP: 83.10.70.160
izaza
Gość
do Mona: Bardzo Ci dziękuję ułatwiłaś mi podjęcie decyzji:D
IP: 81.210.24.38
izaza
Gość
Czy ktoś się orientuje czy w OB można wykupić sobie samemu wycieczki fakultatywne i na jakiej zasadzie czy z przewodnikiem polskim czy wtedy jaki się trafi taki będzie i oczywiście jakie są ceny orientacyjne
IP: 81.210.24.38
Iga
Gość
można wykupić w innych biurach podróży na miejscu ale są droższe ,najtaniej z ok serwices ,rezydent na miejscu sprzedaje wycieczki w hotelu raibown
IP: 82.160.174.100
Mona
Gość
do Iga w hotelu raibown wycieczki były droższe -u rezydenta niż w biurze podróży -w Polsce.My na miejscu przy zakupie wczasów mieliśmy meteory o 7 euro tańsze od osoby i dziecko było gratis a w hotelu było dużo drożej...,więc warto wykupić wycieczki w Ok services
IP: 213.25.194.130
Iga
Gość
do Mona - to się zgadza ale u nas była różnica 2 euro a nie 7 !
jest jeszcze kwestia tego że wycieczka może się nie odbyć z powodu małej ilości chętnych (tak było u nas)
jeśli wykupisz na miejscu od razu zwracają ci kasę a jeżeli wykupisz w Polsce tam musisz zwracać się z prośbą o zwrot ( co podejrzewam trochę potrwa zanim oddają)
IP: 79.189.196.54
A&N
Gość
do reflex:
my wyjeżdżamy z Tychów,
jade z siostrą ;)
a Ty ?
IP: 89.73.187.86
rudi
Gość
Iga napisał
do Mona - to się zgadza ale u nas była różnica 2 euro a nie 7 !
jest jeszcze kwestia tego że wycieczka może się nie odbyć z powodu małej ilości chętnych (tak było u nas)
jeśli wykupisz na miejscu od razu zwracają ci kasę a jeżeli wykupisz w Polsce tam musisz zwracać się z prośbą o zwrot ( co podejrzewam trochę potrwa zanim oddają)

Różnica chyba wynika z tego ,że ceny wycieczek wzrosły i tak Ateny było 35 euro jest 40 Sciatos było 30 jest 32 itd.Różnice od 2-5 euro.Zmiana nastąpiła kilka dni temu i chyba cena nie zależy od tego gdzie kupisz wycieczki.Sam zapłacę więcej o ok 30 euro bo zaplanowałem sobie 3 wycieczki z rodzinką.No cóż pech
IP: 89.75.125.220
maciek
Gość
hej
Jedzie ktoś do OB 09.07.2010 :)
Ja jade z Katowic :)
IP: 217.97.165.92
buben
Gość
a czy jedzie ktoś może do Olimpic Beach w terminie od 4.08-16.08.2010? jadę z narzeczonym(oboje mamy po 22lat) :) Katowice
IP: 212.59.229.62
buka
Gość
skoro już tak wszyscy pytaja to mi tez sie udzielilo:) ja jade z kolezankami (23 lata) do OB w terminie 4-15 wrzesnia, moze tez sie ktos wybiera w tym terminie?:)
IP: 77.236.0.9
anya
Gość
buben z jakiego biura jedziecie? my tez wybieramy sie w tym terminie z krakowa:)
IP: 89.79.23.29

Strona: « < ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij