» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... > »

Autor Treść
blabla
Gość
ja dołączam się do pytania ft9, czy ktoś był bądź jedzie z fun clubem?:) ja jade 3 września, może ktoś też się wybiera w tym terminie?:P
IP: 77.236.0.9
Kaha
Gość
Do blabla! Hej ja jadę 4 września do Olimpic beach,a Ty też tam?Ja jadę z biurem OK Services. Jedziesz sama czy więcej osób? Bo nas będzie 4 dorosłych i dziecko. Czy ktoś jedzie na początku września do Olimpic Beach z dzieckiem?Mój synuś ma 5 lat.
IP: 87.101.72.246
KERUKM
Gość
Proszę o jakiekolwiek info na temat apartamentów Pelagia i Nitisa, gdzie leżą (czy daleko od plaży), jak z wyposażeniem?
I jak ktoś mogłby nakierowac gdzie jest Lidl w Parali. Z góry dziękuję
IP: 83.12.197.130
nika
Gość
Iga a jak jest z wycieczkami czy warto wykupić w ok.service czy w miejscowym biurze? Interesują mnie dwie wycieczki na Meteory i na Skiatos jak pamiętasz to podaj mi ceny tych wycieczek. Dzięki:)
IP: 93.105.252.123
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Kaha napisał
Do blabla! Hej ja jadę 4 września do Olimpic beach,a Ty też tam?Ja jadę z biurem OK Services. Jedziesz sama czy więcej osób? Bo nas będzie 4 dorosłych i dziecko. Czy ktoś jedzie na początku września do Olimpic Beach z dzieckiem?Mój synuś ma 5 lat.

Jak będziesz kupować owoce przy plaży to u starszej pani (starsze małżeństwo),nie wciskała na siłę i zawsze świeże i tańsze niż u tego obok . I pozdrowić prosze od rodziny z baby
IP: 83.27.202.142
Iga
Gość
do nika
wycieczki - Meteory 20e,Skiathos - 32 e,ok services ceny wycieczek ma najniższe ,byłam pytałam w kilku innych biurach
IP: 82.160.174.100
jaaaaa
Gość
a czy jadąc z innym biurem podróży można wykupić wycieczke fakultatywna w ok servises i sie podlaczyc do ich grupy?
IP: 77.236.0.9
A&N
Gość
A czy był ktoś może w apartamentach typu Efitmia?
IP: 89.73.187.86
kasiek
Gość
Pomocy czy ktoś wie czy w olimpicu jest taki Apartament Marinos bo własnie do niego jadę a wogóle nie mogę znalezc o nim informacji - pomóżcie ci co byli już w grecji czy wam się obił o oczy :( gdzieś?????????
IP: 212.106.25.5
Grzegorz
Gość
kasiek---- wbij sobie w google "apartament Marinos" to znajdziesz fotki z biur podróży które go oferują ,zresztą to takie same budynki wszędzie tylko nazwy i meble inne ,nie ma środków czystości i bodajże ręczników , aneks kuchenny też może być skromnie wyposażony tj: mało szklanek sztućcy itd ale dla średnio wymagających ok!!
IP: 89.77.109.30
gosiaczek68
Gość
no i dziś mnie poinformowano o zmianie hotelu -jedziemy do AFRODITI HOTEL SAN PANTELEIMONAS czy ktoś o nim cos wie?
IP: 93.105.221.161
monia
Gość
mam pytanie jade do grecji samochodem przez serbie macedonie ,moze ktos juz przebyl ta droge ??jak jest na granicach co potrzeba???mozna przewozic np laptop jakis sprzet itp?????prosze odpiszcie jak cos wieciee
IP: 178.146.70.60
gosiaczek68
Gość
gosiaczek68 napisał
no i dziś mnie poinformowano o zmianie hotelu -jedziemy do AFRODITI HOTEL SAN PANTELEIMONAS czy ktoś o nim cos wie?


kto wie czy tam jest internet i czy moge wziąśc laptop niebedzie prolemu ?
IP: 93.105.221.161
reflex
Gość
wiatm! jade do OB 30.06 ktos jedzie?jak cos to pisac. Imprezki sie szykuja ;p
IP: 83.27.113.55
1991
Gość
witam
czy ktos moze orientuje sie ile kosztuje wstep do disco? szczegolnie gold, havana i de luxe:D
IP: 78.88.202.133
izka
Gość
Witam wszystkich:) tak jak obiecalam opisze pobyt:)
jechalismy do OB z okservices, wyjazd z Katowic, planowo mielismy wykupione apartamenty BETA ale na miejscu sie okazalo ze przekwaterowuja nas do innego ANASTAZJA, ze niby tamten jescze jes nieczynny ale jaka jest prawda to nie wiadomo, podroz spokojnie, pozytywnie mnie zaskoczyli bo podjechali pol godziny przed czasem wiec na spokojnie wszystko, postuj na serbii krociutki pol godzinki niecale, ukrywam ze nieprzyjemni sa na sam widok:P trzeba ich przykupowac zeby bez problemu przejechac ale to jest sprawa kierowcow :) pogoda udala siesuper, turnus wczesneij chzili w dresach i gadali ze kropilo czasami a my upaly, raz tylko bya burza ale to pod olimpem takze nie groznie, mm widoki piekne, balkon w strone masywu Olimpu zyc nie umierac, hm jesli chodzi o ten apartament to wyposazenie srednie, jeden garnek duzy i taki mini i jeden palnik, plyny do mycia szmatki itp we wlasnym zakresie, lazienka w sumie gdyby nie spluczka to wporzadku czego nie moga powiedziec chyba inni turysci:P
Jesli chodzi o OB cudowne miasteczko, o strokroc bardziej mi sie podoba od Paralii, plaza szeroka, zero meduz (w paralii jest ich od groma), ludzie mili, mysmy jadali w dwoch restauracjach,
jedna jest obok clubu filipio, podaje tam polka, bardzo sympatyczna babeczka, jak mielismy jakies problemy to chodzilismy sie jej pytac i nam doradzala i pomagala:D,
druga to Parthenon, porcje olbrzymie, oczywiscie zalezy co zamowisz, po kazdym obiedzie dostawalismy arbuz na deser, kelenr tez sympatyczny, potrafi tylko podstawowe zwroty ale to jak wiekszosc tych grekow tam
woda cieplutka nic tylko siedziec i sie moczyc:)
ogolnie salami i tego typu produkty to sa drogie wiec radze zabrac z polski, a jak ktos ma wykupione posilki to nie wiem dokladnie ale ze sniadan srednio byli zadowoleni ale obiado kolacje zachwalali:)
aha i tak na pocieszenie dla tych co nie maja duzo pieniedzy na pobyt, ja mialam 165 Euro i jescze 50 przywiozlam ze soba, moj chlopak mial 280 i przywiozl 110, wiec spokojnie da sie wyzyc, obiady w okolicach 6 Euro, pozwalalismy sobie na jakies dobroci, nic nam nie brakowalo :) swieze buleczki z rana no cos wspanialego
aha i jesli pojedziecie przez bulgarie to prawdopodobnie zatrzymiecie sie przed granica, tam mozna kupic podroby metaxy za 2,5 E
Mysle co jescze, hm powrot tak jak pisali wczesniej o 10 wykwaterowanie a ok 15 dopiero wyjechalismy, ale autokar cacy, 26 godzin i jestesmy na miejscu :)

Dobra narazie to tyle jak cos chcecie wiedziec to piszcie, zycze udanego pobytu :)
IP: 87.205.133.24
Kasia
Gość
Witam ;) wybieram się na 3 miesiące do OB już w przyszły czwartek. Do zobaczenia na miejscu ;))
IP: 84.234.6.137
A&N
Gość
hey reflex my tez wyjezdzamy 30.06 do OB
skąd jedziesz?
IP: 89.73.187.86
Kaha
Gość
Ponawiam pytanko,czy ktoś jedzie do Olimpic Beach na początku września???????Fajnie by było jakby jechał ktoś z dzieckiem w przedziale wiekowym od 4-7lat.
IP: 87.101.72.246
ulaS
Gość
do izka my jedziemy w lipcu do OB apartament BETA . Pytanko czy on jest jeszcze nieczynny i czy byliście go oglądać ,i jakie ogólne wrażenia.
IP: 77.223.200.9
Kasia
Gość
Nie jadę z biura podróży tylko przewóz mam wykupiony z JUVENTURU na 24.06 z Katowic ;)
IP: 84.234.6.137
jarek
Gość
hej wam,właśnie wczoraj wróciliśmi z PARALI :) wczasy rewelacja,ceny przystępne.Byliśmy w apartamencie Yakinthos,pokoje ładne,każdy pokój ma balkon,szef apartamentu spoko.Jazda tam bez najmniejszych problemow,szybko bo tylko 25 godz.autokar spoko<Pastuszak>kierowcy rewelacja,droga powrotna hmmmmm troche kierowcy zakreceni ale dali rade do rybnika dalej niewiem.Podobno autokar mial jechac do Opola ciekawy jestem o ktorej godz.dotarl na miejsce???Jezeli czyta to ktos z Gliwic to prosze o info o ktorej dotarliscie na miejsce,ale jaja musza byc,ogolnie polecam to biuro bo za ta cene to nad Baltyk mozna pojechac a ja z zona i dzieciakami spedzilismy bardzo udane wczasy w rewelacyjnym mejscu jakim jest Paralia,Wycieczke wykupilismy na wyspe Skiathos po prostu REWELACJA!!!! Pozdrawiam wszystkich i jak cos to pisac na gg napewno odpisze.nr gg 4621269
IP: 89.200.231.186
izka
Gość
do ulaS: hm turnus ktory przyjechal w dzien naszego odjazu to wiem, ze osoby co mialy byc w beta rowniez zosali przeniesieni do anastazji, wiec to nie bedzie tam rpbolem a obilo mi sie o uszy ze oni znalezli te BETA ale nie wiedza czy jest juz aktywne, podejrzewam ze nie skoro ludzi przekierowywuja, ale bez obaw bez zadnych doplat ani niczego :) zycze udanych wakacji i zazdroszcze
IP: 87.205.142.152
gusia
Gość
" lazienka w sumie gdyby nie spluczka to wporzadku czego nie moga powiedziec chyba inni turysci" Witaj Izka to znaczy,że inni mieli gorzej?
IP: 109.243.96.77
paula
Gość
do izka:
a byłaś na jakiś wycieczkach fakultatywnych bądz sama? albo czy orientujesz sie mnie wiecej na ktore warto się wybrac? ;)
IP: 217.153.162.74

Strona: « < ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij