» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Treść
izka
Gość
do jarek: jak juz pisalam pare stron wczesniej ja wybieram sie 6 czerwca do OB i wyjazd mam z katowic:) z ok servises pozdrwiam:D
IP: 87.205.139.127
Ula 68
Gość
ja jadę do Hotel ARTEMIS Grecja, Riwiera Olimpijska, Paralia 21 czerwca z Katowic ,jest to wyjazd organizowany przez zakład pracy, czy ktoś wybiera się w tym terminie - tyle że nasz przedział wiekowy to okolice 40-45 :):) niestety naście już minęło :):):) pozdrawiam wszystkich forumowiczów
IP: 93.105.215.47
jarek
Gość
do izka; no to trzymaj nam dobre miejsca w autokarze bo my wsiadamy w Rybniku,
IP: 89.200.231.186
gosiaczek68
Gość
mam prosię do tych co jadą w najbliższym czasie do praliny ,czy ktoś mógłby zasięgnąć informacji na temat hotelu Artemis i opini na temat warunków i obsługi .Jade tam w czerwcu ale naczytałam sie nieciekawych opinii i jestem zszokowana.Jeżeli nie sprawi to komuś problemu to proszę potem o informacje. Śledzę forum na bieżąco pozdrawiam i życzę miłego pobytu
IP: 93.105.215.47
erwin
Gość
Witam, czy jedzie ktoś do Olimpic Beach apartamenty Sofia&Anastasja ?? Wyjeżdżam z rodziną 6 lipca z Katowic ,czy ktoś już tam był a jak tak to czy jest tamok??Z góry dzięki za odp
IP: 89.77.109.30
Kaha
Gość
Witam! Widzę tutaj że wszyscy jadą w maju ,czerwcu a czy ktoś jedzie 4 wrześnie do Olimpic Beach? Ja jade z Wodzisławia z Biurem Ok Services i ciekawi mnie czy jedzie ktoś w tym terminie.PISAĆ .POZDRO!
IP: 87.101.72.246
mała mi
Gość
A ja tak z innej beczki...Ile bierzecie ze sobą euro ? My nie mamy wykupionego żadnego jedzenia ale za to mamy aneks więc pewnie śniadania i kolacje sami będziemy sobie robic ... Jedziemy na 11 dni więc nie wiem ile zabrać na 2 osoby...Może ktoś doradzi ? :)
IP: 193.46.187.1
jarek
Gość
no to jest dobre pytanie,my jedziemy w 4 osoby<2 dorosle i 2 dzieci>i tez sami nie wiemy ile by zabrac euro
IP: 89.200.231.186
marta
Gość
Byliśmy w zeszłym roku w Paralii i wtym też tam jedziemy.Na 4 osoby(2 dzieci)straciliśmy 1200e-10dni.W tym byliśmy na 3 wycieczkach fak. + zakupy.Mieliśmy ze sobą trochę jedzenia i alkoholu.Zakupy robiliśmy w Lidlu lub greckim markecie gdzie jest lepszy wybór,posiłki jedliśmy w resteuracjach więc nie oszczędzaliśmy.Myślę ,że przy waszej opcji (4os )-1000e to naprawdę minimum,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
Ula68
Gość
hej jadę z biurem REGO-BIS Katowice do Parali . Czy ktoś zna to biuro i może na ich temat sie wypowiedziec? Pozdrawiam
IP: 93.105.215.47
Kaha
Gość
Do ULA68
Byłam z biurem rego bis w Grecji w Leptokari,świetne biuro,rezydenci bardzo mili,zero problemów więc nie masz się czym martwić.W jakim termie jedziesz może we wrześniu?
IP: 87.101.72.246
Ula68
Gość
do Kaha :) dzieki za odpowiedż a ja jadę 21 czerwca do Paralii pozdrawiam.
IP: 93.105.215.47
Nancy
Gość
Ponawiam moje pytanie ;d
Jedzie ktoś młody [ 17-20 lat ] do OB w dniach od 29.06 ? ;> Fajnie by było poznać kogoś kto też nie może doczekać sie nocnego, greckiego życia ;D
IP: 83.4.251.25
LFC
Gość
Witam
Czy jedzie ktoś do Olimpic Beach w terminach 14-26.06.2010 z FUN CLUBU?
IP: 195.116.179.46
aga
Gość
Witam . Wybieram sie 30-07-2010 do OB apartamenty Anastazja :D Jakieś opinie na ich temat? Dziękuje i pozdrawiam :P
IP: 83.5.91.36
Magda
Gość
do nancy : ja wybieram się 25.06 no i mam 18 lat;p
IP: 87.205.191.247
Kaha
Gość
Hej wszystkim! Mam pytanko! Co sądzicie o kryzysie panującym w Grecji?Czy ktoś z tego z tego powodu odwołał wczasy? Czy w miasteczkach turystycznych też może być niebezpiecznie?Piszcie co o tym myślicie.Ja osobiście na razie nie odwołuje wczasów bo jadę dopiero na początku września.
IP: 87.101.72.246
Administrator
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała, Polska
Kaha napisał
Hej wszystkim! Mam pytanko! Co sądzicie o kryzysie panującym w Grecji?Czy ktoś z tego z tego powodu odwołał wczasy? Czy w miasteczkach turystycznych też może być niebezpiecznie?Piszcie co o tym myślicie.Ja osobiście na razie nie odwołuje wczasów bo jadę dopiero na początku września.


Nie ma obaw.
Zapraszam po więcej informacji tutaj:
http://forum.travelway.pl/topic-3373.html
IP: 83.30.139.146
Grześ
Gość
aga ja jadę do OB Anastazja 6 lipca to ci napiszę jak wrócę co i jak. Pozdrawiam
IP: 89.77.109.30
xxx
Gość
ceny pujdą 200% do gory tylko nikt o tym nie mowi no i jak nie będzie trajków to wjedziecie do grecji
pozdrawiam izaprazam do przmyślenia tego
IP: 213.238.89.220
Użytkownik
Posty: 57
no "trajków" na pewno nie będzie XD
IP: 77.237.5.134
xyz
Gość
No też się zastanawiam co zrobić... sytuacja w Grecji nie jest za wesoła. Ceny na pewno będą kosmiczne, ale to jeszcze do przeżycia, gorzej że szykuje się tam wojna domowa...
IP: 83.30.92.39
Użytkownik
Posty: 57
"Kryzys w Grecji trwa i nie zanosi się na poprawę sytuacji w kraju. Grecja jest popularnym kierunkiem turystycznym, również dla Polaków. Czy turyści z Polski mają się czego obawiać podróżując na południe Europy? Czy osoby, które wykupiły wycieczki, powinny z nich zrezygnować? O tym porozmawialiśmy z przedstawicielem biura turystycznego Grzegorzem Lewandowskim i Grekiem Theofilosem Vafidisem."

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,33007,news,,1,,kryzys_w_grecji,aktualnosci_detal.html#autoplay
IP: 77.237.5.134
Użytkownik
Posty: 57
Poza tym moim zdaniem Grecję nie stać na to, żeby zniechęcić turystów od odwiedzania ich państwa, ponieważ można powiedzieć, że to z turystów się ona utrzymuje. Przykładowo Olimpic Beach, przecież tam mieszkańcy utrzymują się głównie z turystyki i gastronomii, podobnie jak wiele innych miejscowości, a już nie wspomnę o wyspach, które tylko czekają na sezon letni i turystów....
IP: 77.237.5.134
Użytkownik
Posty: 3
Witam! Mam pytanie czy jedzie ktoś może do Grecji do OB w terminie 16.07.2010 do apartamentu Anastasja? Był już tam może ktoś? chciałam się dowiedzieć o wrażenia z tego miejsca, gdzie warto chodzić na jedzenie (żeby było dobre i w miarę nie drogo) i co wogóle warto jeść w tym kraju. Jeszcze chciałam się dowiedzieć o wykupywanie wycieczek fakultatywnych, gdzie warto jechać, a gdzie nie ma sensu?
Z góry dziękuję za odpowiedź
IP: 89.77.248.44

Strona: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij