» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Treść
ewcia
Gość
do Daga nie wiem czy tam jest basen ale jak tylko się czegoś dowiem to ci napiszę zasięgnę informacji od mojej koleżanki ona tam była ogólnie była zadowolona
IP: 77.255.110.57
Kaha
Gość
Hej! Jade 4 wrzesnia do Grecji miejscowość Olimpic Beach z Biurem Podróży Ok Services.Mamy apartament o nazwie Smile.Czy ktoś tam może był? Przeczytałam wszystkie opinie na forum ,ale chyba nikt nie pisał o Smile.Jeśli ktoś tam był to byłabym wdzięczna gdyby napisał jak wygląda ten apartament :) A może ktoś jedzie do Olimpicu we wrześniu ?
IP: 87.101.72.246
ania
Gość
Do Kaha
Byłam w zeszłym roku w OB i z naszego apartamentu na plaże przechodziłam koło Smile, więc mogę Ci powiedzieć, że jest dosłownie koło plaży(5 kroków) oraz głównego deptaka. Apartamenty są nad sklepem, więc może być głośno, ale ogólnie super lokalizacja i podobno apartamenty bardzo w porządku. Jedyny defekt to to, że niestety bagaże od autokaru będziecie musieli sobie przenieść, a jest to spory kawałek, ponieważ autokar zatrzymuje się koło hotelu Rainbow i nie możliwości obrócić się w tych wąskich uliczkach. jeżeli jest to możliwe wszystko co ciężkie wrzucajcie do walizek na kółkach żeby tego nie tachać. A co do apartamentów może trafi Wam się z widokiem na morze(Zazdroszczę :))
IP: 91.193.185.4
Kaha
Gość
Hej! Dziękuję Ci bardzo Aniu za odpowiedź.Mam nadzieję że ten apartament będzie ok.Fajnie że napisałaś o tym że nie dojeżdża tam autokar,będę wiedziała żeby za dużo do walizek nie pakować hehe.Pozdrawiam !!!
IP: 87.101.72.246
Nancy
Gość
hej ! jade 26.06.2010 do Olimpic Beach z OK Service. Mam 17 lat . . . i jestem skazana tam na rodzinkę dlatego z chęcią poznam kogoś mniej więcej w moim wieku ;d Jedzie ktoś w tym terminie ?
Dodam że już nie mogę się doczekać nocnego życia w Paralii ;]
IP: 83.4.187.80
Iga
Gość
jedzie ktoś w maju do OB ? apartamenty Ermis
IP: 83.13.18.148
edd
Gość
do Dagi:

z Olimpic do Parali idzie się około 30-40 minut, dojść można plażą lub deptakiem.
IP: 77.255.59.25
edd
Gość
do agnieszki nie agi ;)
IP: 77.255.59.25
art
Gość
jadę 10.07 do olimpic beach do apartamentów ERMIS wyjeżdżamy z bielska białej mam pytanko czy ktoś już korzystał z tych apartamentów jadę z biura ok services proszę o opinie
IP: 195.117.93.1
Iga
Gość
do art - ja będę w maju w tych apartamentach z biura ok services ,jak wrócę to napiszę co i jak, 2 lata temu była bratowa - zadowolona ;)
IP: 82.160.174.100
art
Gość
do Iga - no to fajnie trzymam za słowo słyszałem wiele niepochlebnych opinii na temat ok services, ale za takie pieniądze nie można oczekiwać zbyt wiele, chciałbym tylko żeby klima działała i na głowę nic nie kapało większość czasu i tak spędzimy poza hotelem mam nadzieję że również wrócę zadowolony dwa razy byłem w grecji tyle że w nei pori z biura tęcza i było super liczę na powtórkę z rozrywki tylko w olimpic beach
IP: 195.117.93.1
Iga
Gość
do art - na jakich wycieczkach byłeś fakultatywnych w Grecji? gdzie warto?
IP: 82.160.174.100
art
Gość
do Iga - byłem na wyspie skiathos i z tego co mogę powiedzieć to było super podróż autokarem chyba ok 1h potem rejs 3h dodam że była paskudna pogoda ( było po 16 września) i wszyscy myśleli że będzie kicha , ale zabawa była przednia na pokładzie byliśmy z ekipą z rumunii i węgier z głośników szła muzyka każdego kraju, a obsługa tak potrafiła bawić wycieczkowiczów , że nie było osoby siedzącej wszyscy tańczyli do tego polewanie mataxą w cenie wycieczki no i oczywiście nauka zorby droga powrotna tak samo, na wyspie jako tako nie ma wielkich atrakcji ale ja mogę powiedzieć że nasz rejs był super i mogę polecić jest tylko jedno "ale" , 2 lata później byliśmy w tym samym miejscu z tego samego biura i ta wycieczka wyglądała zupełnie inaczej ( wiem to od osób które były wówczas więc nie wiem na ile to prawda) ponoć był to byle jaki stateczek załoga nie interesował się nikim tańców nie było siedzieli jak na tureckim kazaniu porównali do wycieczki dla emerytów. byłem również na meteorach tą wycieczkę polecam każdemu klasztory robią potężne wrażenie ale to trzeba zobaczyć na własne oczy bo tego nie da się opisać my mieliśmy mieć przewodnika i mieliśmy była to osoba która czekała na nas na miejscu mówiła po angielsku a nasza przewodniczka tłumaczyła trzeba było dobrze się wsłuchiwać bo równocześnie to samo było tłumaczone dla dwóch innych grup w różnych językach ale warto pojechać to co usłyszałem mogłem potem wyczytać z albumu za kilka euro są dostępne w polskich wersjach na miejscu ale meteory naprawdę warto zobaczyć byłem jeszcze na wieczorze greckim też nieźle pokaz greckich tańców wino i jedzenie do woli w cenie warto obejrzeć jeśli ktoś lubi tego typu imprezy
IP: 195.117.93.1
A&N
Gość
Hej! Jadę z siostrą do OB 30 czerwca z Tychów. Może ktoś jedzie także w tym terminie?
A kto był, to może napisze coś wiecej na temat Olimpic.
Pozdrawiamy
IP: 89.73.187.86
Nancy
Gość
do A&N
Ja lece 27 czerwca wiec to mniej wiecej ten sam trermin ;)
Jaki pensjonat ?
IP: 83.27.112.146
A&N
Gość
do Nancy:
apartamenty Eftimia ;) z BP 'ok services'
a Ty?
IP: 89.73.187.86
Ang.
Gość
my z kolezankami jedziemy do OB 30.06 z katowic, do tego apartamentu Smile, slyszalam o nim w samych superlatywach liczymy na pokoj z widokiem na morze, podobno do Paralii jest okolo 15minut drogi deptakiem wiec jak najbardziej ok, w dyskotekach jest cos takiego jak lady night -> kobiety wstep wolny wiec czego chciec wiecej :)
wybiera sie ktos moze w tym terminie do tego apartamentu ? jedziemy z biura OK services. ;)

pozdrawiam wszystkich oczekujacych na wakacje !!
IP: 109.196.50.15
Ang.
Gość
jesli ktoś jedzie w tym samym terminie co my to jesli ma ochote to prosze napisac :)
2354538 . :)
IP: 109.196.50.15
gość
Gość
Wybiera się ktoś 30.07 do hotelu Principal (Paralia)?
IP: 83.30.85.159
Nancy
Gość
Do A&N
ja też z OK Services ale do apartamentu SEA VIEV ;] i jak sie okazuje pomyliłam daty i też lecimy 30.06 ;)

do Ang.
No to widze, że interesuje was to co i mnie ;) Nocne życie w Paralii ;] Jak pisałam już wyżej, lece z tego samego bióra podróży ale apartamenty inne ;) W jakim jesteście wieku ?
IP: 83.4.246.169
Ang
Gość
do Nancy:
my mamy po 18 lat:) a Ty ? nawet nie wiem jaka jest odleglosc od tych apartamentow naszych , ale z trego co slyszalam to to male miasteczko jest ;)
IP: 109.196.50.15
Ang.
Gość
ja 17 ;)
No, Olimpic Beach to podobno mała miejscowość , a ja z chęcią poznam kogoś, bo jednak sama wieczorami do Paralii chodzic chyba troche bym sie bała ;P
Jedziecie czy lecicie ?
IP: 83.4.246.169
Nancy
Gość
sorki . .to pisałam ja u góry :P miałam napisac , że ' do Ang. ' a jakoś tak w nicku mi sie napisało ;)
IP: 83.4.246.169
Aneta.
Gość
Z chęcią udzielę informacje o hotelu Europa, miejscowości Olimpic Beach i Parali, biurze podróży OK Services oraz wycieczkach fakultatywnych do Aten i na wyspę Skiathos.

Ja natomiast poszukuje informacji na temat:
- wyspy Thassos
- hotelu Joanis
- miejscowości Golden Beach i okolic :)
IP: 85.219.180.86
A&N
Gość
do Nancy:
Ja mam też 17 lat:D moja siostra troszkę więcej :]
my jedziemy autokarem, mam nadzieję, że jakoś przetrwam podróż:)

a co do dyskotek, w Olimpic 2 są podobno, więc może będą wystarczające, że nie będzie trzeba śmigać do Paralii non stop ;]
IP: 89.73.187.86

Strona: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij