» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » Biuro Lekier

Biuro Lekier

Strona: « < 1 2 3 4

Autor Treść
franczesko
Gość
dziękuje bardzo - widzę zatem zupełnie odmienne komentarze niż np. z roku zeszłego lub 2009. Czyżby biuro aż tak poprawiło jakość swoich usług. Rozwialiście moje obawy i się zdecyduje na wyjazd z Lekierem a o wrażeniach na 100% opisze na forum (mam nadzieje, że nie ku przestrodze). Wyjazd 21-28 lipca Paryskie Parki Rozrywki (2 dni w Disneylandzie).
IP: 89.174.173.178
Iwona
Gość
Byłam tam na wycieczce . Było super.polecam to biuro.
IP: 79.191.167.158
Kristin
Gość
Byłem z Lekierem w Paryżu, wróciłam i jestem bardzo zadowlony. Pilotka Pani Ania wszystko świetnie organizowała.Ja Lekiera polecam
Pozdrawiam
IP: 79.191.167.158
franczesko
Gość
Komentarz Iwony i Kristin uznaje za jeden gdyz z tego samego IP. Notabene nieomieszkam dokładnie opisać swoich wrażeń z Lekierem (autokar, hotel, opieka pilotów, organizacja). Oczywiście pomine wrażenia z Disneylandu i innych atrakcji bo to od nich nie jest zależne.
IP: 89.174.173.178
anisza
Gość
Witam, po przeczytaniu opini w internecie przyznam ze jestem troszkę wystraszona. Dziś kupiłam wycieczkę Paryskie Parki Rozrywki. Lecimy samolotem 17 .07. Wybiera się też ktoś w tym terminie???
IP: 193.151.100.226
franczesko
Gość
Biuro Lekier na tydzień przed wyjazdem nie potrafi odpowiedzieć na pytanie gdzie będą zakwaterowani klienci (hotel, miejscowość) oraz jakim autokarem odbędzie się podróż. Wnioskuje, że jest bałagan i wszystko załatwiane na ostatnią chwilę - mam nadzieje że się mylę i mile rozczaruje. Na 100% zdam relacje po powrocie.
IP: 89.174.173.178
janek
Gość
Zgadzam się i boje wycieczki 21 lipca - Paryskie Parki Rozrywki skoro mi także nie są w stanie powiedzieć gdzie zakwaterowanie, jaki autokar, jaki std pokoi i plan wycieczki. Zaczynam żałować że skorzystam z ich usług.
IP: 46.113.176.42
Ela
Gość
Właśnie wróciłam z pobytu z Paryża z biura podróży Lekier . i muszę ostrzec wszystkich którzy chcą jechać z tym biurem koszmar, jedynie życzliwą osobą był kierowca obsługujący tranzyty z lotniska Pan Grzegorz.
ola napisał
Jeśli wybieracie się do Paryża, to NIE POLECAM biura Lekier. Nastawiają się na masówkę, absolutnie nie dbają o interesy swoich klientów,piloci są niekompetentni, zero organizacji. Już nie wspomnę że jeśli Wam coś się stanie podczas podróży to powiedzą że ich to nie obchodzi i poproszą się kontaktować z ubezpieczycielem. Moj kolega np. złamał nogę podczas podróży i się okazało, że nie ma go na liście ubezpieczonych,więc musiał przez dobę leżeć w szpitalu i czekać na operację bo nikt nie potrafił wyjaśnić tej sprawy,a pilot powiedział że zostawi nasze rzeczy w hotelu (bo stało się to ostatniego dnia i mieliśmy już bagaże w autobusia) i że mamy sobie sami radzić bo on ma grupę i nie może nam w niczym pomóc. Generalnie nie mamy żadnych miłych wspomnień po podróży z tym biurem,więc jeśli chcecie spędzic miłe chwile w Paryżu to na pewno nie z tym biurem
IP: 80.48.145.47
franczesko
Gość
Oto wrażenia z wycieczki Paryskie Parki Rozrywki zorganizowanego przez Lekier.
Na minus:
- brak organizacji ze strony biura (oczekiwanie na busy, marnowanie czasu) ogólnie bardzo kiepsko logistycznie, przesiadki z autokarów w Polsce (autokary Sindbada)
- opieka pilota (pilot pojawił się dopiero 3 dnia i nie bardzo kompetentny)
- brak czasu wolnego podczas zwiedzania Paryża oraz możliwości zjedzenia normalnego posiłku (tylko fastfood)
Na plus:
- przewodnicy oprowadzający po Paryżu
- super Parki Rozrywki (Disnayland, Asterix) ale to już nie była gestia biura ale w ofercie było więc plus
Ogólnie na 10 punktów - 6
IP: 89.174.173.178
Bogna
Gość
Polecam wszystkim biuro Lekier, byłam z nim na wycieczce w Paryżu. Profesjonalna kadra, wspaniali przewodnicy, wszędzie dowożą autokarem, o nic nie musiałam się martwić. Było OK.
IP: 83.5.80.219
Bogna
Gość
Ja byłam kilka lat temu z Lekierem wszystko było ok ładny hotel na przedmieściach Paryża, jedzenie ok i program realizowany zgodnie z planem. Kierowcy i autokar tez ok, wiec nie wiem co się mogło stać, ze jest tylu niezadowolonych
turystów. Polecam to biuro wszystkim dotrzymują i realizują PROGRAM w całości.
IP: 83.5.80.219
Mimi
Gość
Super.Polecam.Świetna organizacja.
IP: 79.191.183.79
Piotr
Gość
Witam.
Właśnie wróciliśmy z wycieczki z biurem Lekier Paryż i parki rozrywki. Wszystko było zgodnie z tym co było w ofercie. Program zrealizowany w 100%. Hotel w Eboune Balladin naprawdę na wysokim poziomie jak na dwie gwiazdki (zdjęcia w internecie). Śniadania na słodko co nie każdemu odpowiada, ale tak się tam jada. Autobus Setra nowy model choć w pierwszym dniu była wpadka bo już pod koniec podróży w Paryżu padła klima i trochę to popsuło objazdówkę, ale następnego dnia klima była naprawiona. Bilety mieliśmy kupione wcześniej więc ani razu nie czekaliśmy do kasy ani do wejścia. Piloci wszystko nam tłumaczyli i pomagali przy wejściach do parków aby nie było problemów oraz mówili na co zwracać uwagę.
Wcześniej również czytaliśmy niepochlebne recenzje i baliśmy się że coś nie wypali, ale nic niefajnego się nie stało. Nam się podobało- wycieczka 20-25.08.2011r. Wjęcej informacji na geo_plansc@wp.pl.
IP: 79.162.104.93
WIA
Gość
WYCIECZKA DO PARYZA w skrocie;szybko na Luwr tylko 1 godz,w biegu zobaczylam MONA LISE I VENUS Z MILO,za dlugo na zamek w CHANTILLY,dobrze ze wiele zobaczylismy z okien autokaru 1 dnia.Szkoda ze,Lekier nie zalatwil biletow na WIEZE EIFLA.Podobaly mi sie sacre coeur,montmartre,montparnase.Dla dzieci duzych i malych wspanialy Disneyland.Francuzi sa niegoscinni,te sniadania dietetyczne i woda z kranu do obiadu,wstrzasnely nasza grupe.Byl maj a co druga francuzka w kozakach.Ogolnie warto zwiedzic Paryz ale spokojnie i dokladniej
IP: 83.21.219.39
Artur
Gość
Było rewelacyjnie. Świetny autokar, świetni kierowcy - pozdrowienia dla pana Wojtka i drugiego kierowcy, którego imienia nie pamiętam ale też był rewelacyjny i sympatyczny. Świetny pilot - pozdrowienia dla pana Bartosza. We Francji wysiadł mi telefon a pan Bartosz proponował skorzystanie z własnego! Ostatecznie korzystaliśmy z telefonu córeczki ale bardzo duży PLUS dla pilota. Fajny hotel. Jednym słowem wszystko SUPER. Wybraliśmy wycieczkę parki rozrywki - 14-19 lipiec 2012. Pogoda dopisała i jedyne co zastanawia to, jak za takie małe pieniądze można zorganizować taki SUPER wyjazd? Serdecznie pozdrawiamy biuro LEKIER i namawiamy innych do skorzystania z jego oferty. Uśmiechnięta Rozalcia z tatą.
IP: 46.151.136.15
Maja
Gość
No faktycznie wstrząsające przeżycie - picie wody- wiesz co Wia - to całą grupę trzeba na terapię toż to trauma
IP: 79.184.117.85
Maja
Gość
Zgadzam sie całkowicie z uśmiechniętą Rozalcią i jej tatą
IP: 79.184.117.85
Maja
Gość
:) Witam , właśnie wróciłam z wycieczki do Paryża z biurem Lekier. Przed wyjazdem przeczytałam opinie o Lekierze na forum. Zupełnie niepotrzebnie, bo zepsułam sobie humor i jechałam pełna obaw.
Chciałam wszystkich czytających opinie o Lekierze uspokoić - wycieczka była bardzo udana, zobaczyłam wszystko to, co chciałam zobaczyć i to jeszcze w bardzo miłej atmosferze pod opieką pani Ewy Witki i pana Bartka. Byli bardzo mili i ciekawie opowiadali o Paryżu.
Kierowcy - rewelacja - dowieźli nas wszędzie. Pod tym względem czułam się komfortowo. Nie było męczącej bieganiny w upale od obiektu do obiektu. Jak wracaliśmy do autokaru to już klima była włączona tak że upał to dla nas był "Pikuś". Mieliśmy czas wolny na zakupy oraz na powłóczenie się po Paryżu i posiedzenie w kafejkach ( polecam żabie udka na Montrmartrze). Hotelik uroczy na obrzeżach Paryża, pokoik mały ale wygodne, duże łóżko, łazieneczka malutka ale zawsze była ciepła i zimna woda. Codziennie sprzątano pokoje, były świeże ręczniki a nawet pościel jak się mojej córce wylała czekolada na kołdrę. Pyszne śniadanka na słodko jak to we Francji, różne rodzaje pieczywa, można było sobie zrobić tosty, do picia kawa, herbata, czekolada, mleko, sok, jogurt. Obiady w restauracji Monte Carlo - można było wybierać różne opcje tak, że każdy mógł się najeść do syta. Picie jak prawie wszędzie trzeba sobie kupić, można także sobie przynieść swoje kupione w markecie lub pić wodę ze "źródełka"- piłam chętnie bo była zimna i orzeźwiająca. Do tego wszystkiego świetna ekipa w autokarze - czyli jak w rodzinie. Ludzie z całej Polski, korzystający z rozmaitych opcji: zwiedzanie, parki rozrywki, dołączyli do nas tez ci którzy przylecieli samolotem. Nie słyszałam narzekań wszyscy byli weseli, rozmowni, uśmiechnięci.
Co jeszcze było super to wygoda w autokarze i częste postoje. Na pewno nie była to moja ostatnia podróż w Lekierem. Pozdrawiam panią Ewę i pana Bartka wszystkich kierowców oraz wszystkich uczestników wycieczki - mama Asi
IP: 79.184.117.85
Monika
Gość
Witam,ja również byłam z Lekierem w Paryżu i wróciłam bardzo zadowolona.Pilot-pan Artur-bardzo odpowiedzialny i opiekuńczy.Kierowcy-przesympatyczni i uczynni.Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.Dziecko moje również.
IP: 89.68.135.56
Dawid
Gość
kupiłem bilety do muzeum Luwr w Paryżu przez biuro Lekier, wszystko było w porządku , dobry kontakt z biurem , polecam
IP: 92.20.181.74

Strona: « < 1 2 3 4

Forum turystyczne » Francja » Biuro Lekier

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij