» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 111 112 113 114 115 116 117 > »

Autor Treść
michał
Gość
ja byłem i niestety szału nie było
IP: 46.112.69.28
michał
Gość
brud,duze kolejki na stołówce i wiatr straszny
IP: 46.112.69.28
radek
Gość
Bardzo proszę o info czy Adriano pracuje obecnie w hotelu .
Muszę z nim pogadać o tym jak rozpieprzył moje małżeństwo .
Gnój bał sie do tej pory ze mna pogadać . Teraz mam ochotę go odwiedzic i to bardzo .
Tzn . nie Adriano - pseudonim artystyczny tylko Ata Achmed...jakiś tam,. itp taki typowy egipski śmieć , który naciąga białe. Mama z cukrzycą , Tacie nie uratowali oka bo nie miał dolarów na lekarza a żona Agnieszka Z... niestety nosi moje nazwisko waliła pieniądze nie patrząc na nic . Pieniądze i mnie :)
IP: 178.219.126.65
marta
Gość
w październiku był ten palant.co te baby w nim widzą?!!!
IP: 83.5.225.202
gość
Gość
hahaha, kobitki widzą chyba kacze nóżki!
IP: 94.251.230.141
megi
Gość
to pseudo facet obwieszony damską biżuterią wyżebraną zresztą od turystek
IP: 83.5.225.194
radek
Gość
Dzieki za info , za tydzień lecę :) Oj jak nie spierdzieli to zobaczymy jaki z niego facet :)
IP: 178.219.126.65
alli_:)
Gość
:)
IP: 89.228.5.238
blondi_29
Gość
Witam wszystkich "zadowolonych" z SDeP. Ja tylko chciałam się ustosunkować do "ciekawych" wypowiedzi p. Kasi, która to niby taka światowa i tak wszędzie była... Zapłaciła jakieś śmieszne pieniądze za wakacje w Palacio- wielka dama z Polski i myśli, że wszyscy będą koło niej skakać. Jakbym była pracownikiem tego hotelu i zobaczyła taką rozkapryszoną turystkę, to od razu bym wzięła urlop, żeby nie mieć nocnych koszmarów. I tak święci Ci Egipcjanie, że nie zrobili jej żadnej krzywdy- no ale oni mają jakiś poziom( w odróżnieniu do niektórych). P. Kasiu, następnym razem proszę się wybrać na wakacje na Dminikanę, Mauritius,do Indii lub Brazylii za jedyne 6- 10 tyśięcy, a nie do "śmiesznego" SDeP za jedyne 2500 zł.Te miejsca na pewno spełnią pani "ambicje" i "oczekiwania". Zresztą, może rzeczywiście p. Kasiu- najlepiej się będzie pani czuła na własnej działce- jeśli ją oczywiście posiada:) Ja nigdy nie musiałam wsadzać do paszportu żadnych pieniędzy, a pokój zawsze miałam jeden z najpiękniejszych- no, ale ja jestem miła i sympatyczna... A, i jeszcze jedno- jeśli się oczekuje komfortu i dobrego traktowania, to samemu trzeba dać przykład takiego zachowania. Ja nigdy nie mogłm narzekać na złe traktowanie, a wręcz przeciwnie. Chyba powinna pani przestać podróżować, bo coś mi się zdaje, że widzi pani tylko czubek własnego nosa:( Pozdrawiam i życzę milszych wrażeń na droższych i ekskluzywnych już wakacjach, a nie takich, na które jeździ "plebs", ludzie, którzy w d... byli i g... widzieli... Oj, chyba troszkę przesadziłam z długścią dyskursu.Sorry:D
IP: 89.228.5.238
megi
Gość
a ja lecę 19 stycznia do Sunny już piąty raz.jak już pisałam wielokrotnie wcześniej hotel ten mi tak odpowiada,że nie zamierzam korzystać z uroków innych, może i bardziej luksusowych (bo nowych), ale oddalonych od "serca" czyli centrum Hurghady o jakieś 20 km.oj Radek chciałabym zobaczyć cię w akcji z "Adriano" czyli Ata Ahmedem.może w końcu znajdzie się ktoś kto wyprostuje mu na twarzy ten jego krzywy uśmieszek.ja będę bacznie obserwować sytuację zwłaszcza, że wyleguję się na leżaku przy lagunie blisko plaży.atrakcje z fajerwerkami się szykują:-)
IP: 83.5.224.205
gość
Gość
Chyba dużo osób jest ciekawych żeby obejrzeć akcję Radka z "Adriano". Hahaha :))
IP: 94.251.243.139
viki
Gość
Radku, mocno trzymam kciuki,zebyś raz a dobrze wytlumaczyl zachodzacej gwiezdeczce Adriano, ze już od polskich lasek kasy nie wyciągnie!!! bedzie musiał sie przerzucic...może na panów:) Opowiedz koniecznie po przyjeździe co i jak...cale formu czeka na info :)
IP: 89.151.18.107
swan17
Gość
witam. Wybieram się w czerwcu do Sunny Days El Palacio - Hurghada i z wiązko z tym mam pytanie czy w 4 osoby jest rozsądne czekać na lasta?
Z góry dziękuję.
IP: 83.243.34.71
blondi_29
Gość
A i jeszcze jedno- czasem jest tak, że lasty mają określoną liczbę miejsc np. jeśli wypatrzycie lasta, to może się okazać, że w samolocie będą tylko 3 miejsca wolne i co wtedy? D... blada:)
IP: 89.228.5.238
Użytkownik
Posty: 185
Skąd: silesia
Tym się charakteryzują lasty... Operatorzy solidnie obniżają cenę wycieczki, żeby maksymalnie zapełnić miejsca w samolocie lub znaleźć kogoś na miejsce z którego ktoś zrezygnował... Więc może się zdarzyć, że w atrakcyjnej cenie dostaniesz 3 miejsca...
IP: 93.157.113.161
gosc
Gość
No i jak z nauczka dla slynnego achmeda adriano? :D az jestem ciekawa czy ktos mu wytlumaczyl gdzie jego miejsce xD
bylam niedawno w el palasio i ogolnie jestem bardzo zadowolona; poprawilo sie co nie co i chyba jak na taka cene nie ma juz co narzekac..;)
IP: 89.79.226.189
Kamil
Gość
Witam. Do El Palacio lece 11 maja. Jak sam hotel jak i okolica wyglada pod wzgledem zycia nocnego, chodzi mi glownie o kluby i dyskoteki.
IP: 77.237.16.137
olga
Gość
Witam serdecznie :)
widzę że dużo tu znawców jeśli chodzi o hotel Sunny days el palacio więc pozwolę sobie zadać kilka pytań, ponieważ będziemy pierwszy raz w Egipcie nie mamy pojęcia czego możemy się spodziewać, oczywiście troszkę się zaznajomiłam na forach ale ciekawi mnie jeszcze kilka rzeczy, mianowicie we wrześniu ja i mój narzeczony wybieramy się na wakacje do tego hotelu wybraliśmy pokój DE LUX zastanawiam się czy w rzeczywistości pokój różni się czymkolwiek od pozostałych. Jaką walutą najlepiej jest tam dysponować euro, dolarami czy funtami? Jakie wycieczki fakultatywne warto wybrać.
Jeśli jeszcze cokolwiek możecie nam doradzić, lub przed czymś przestrzec to bardzo proszę o wskazówki.
Nie jesteśmy wymagającymi turystami piękna plaża, ładne widoki mamy nadzieję że nie będziemy żałować tego wyboru.
Pozdrawiam
IP: 77.254.191.203
gosc
Gość
najlepiej wziac dolary i funty egipskie; z wycieczek polecam Luxor, wyspe Paradise i quady :)
co do pokoju to nie mam zielonego pojecia czy czyms sie rozni... ;)
IP: 89.79.226.189
Blanka
Gość
Najlepiej dolary wymienić na miejscu na funty egipskie, w dolarach wszystko wychodzi drożej bo ceny są zaokrąglone...
IP: 87.207.59.144
alisss
Gość
do kamila
ja lece 4 maja na 2 tyf takze mozemy sie zgadac na jakas imprezke
IP: 89.72.97.38
Kamil
Gość
Pewnie ze tak, bedziesz tam pare dni wczesniej to przetrzesz szlak :) hehe
IP: 77.237.16.137
alisss
Gość
to moj nie pierwszy raz w Hurghadzie :)
jakby co to napisz na emaila hadija@o2.pl
IP: 89.72.97.38
Kamil
Gość
Ja do tej pory unikałem krajów arabskich, zauroczyłem sie w Kanarach :) ale stwierdzilem zeczas juz zobaczyc Piramidy :) Zapoznalem sie z tym forum i uznalem ze El Palacio to miejsce dla mnie :)
IP: 77.237.16.137
alisss
Gość
polecam tez rejs na wyspe giftun, to glowny powod dla ktorego tam wracam :)))) a co z imprezami? wogole to z kim jedziesz?
IP: 89.72.97.38

Strona: « < ... 111 112 113 114 115 116 117 > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij