» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 84 85 86 87 88

Autor Treść
LEA
Gość
cześc Anetko proszę napisz ile kosztuje wstęp na prywatną plażę, jak z wymianą pieniędzy, czy można płacic w euro,proszę napisz o cenach i czy latwo się porozumiec,slyszalam ze albańczycy mają talent do języków, czy to prawda że nocami są wylewane wprost do morza ścieki z hoteli i strasznie śmierdzi,czy są jakieś miejscowe biura podróży w których można wykupic wycieczki i gdzie lepiej wypoczęłaś i bardziej Ci się podobało w Vlorze czy w Durres, czy czułaś się bezpiecznie,z jakimi biurami jeździłaś na wakacje i ktore polecasz,proszę o odpowiedź,pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
Aneta
Gość
Hej
koszt to 500 lek za dwa leżaki, z Albańczykami na pewno się dogadasz wystarczy uśmiech ręce nogi i cokolwiek nawet rysunek na kartce naprawdę oni turyście by przychylili nieba i to niekoniecznie za pieniądze .
z wymianą nie ma problemu płacisz w euro a wydają ci w lekach, jak się zdecydujesz na konkretną miejscowość to napiszę gdzie ja wymieniałam kasę,z przelicznik to 1 euro=140 lek
Niestety miejscowych biur niema tam po prostu zatrzymujesz busa dogadujesz się z gościem gdzie chcesz jechać i on tam cię zawozi my tak robiliśmy np. na górę dajti zawiózł nas człowiek poczekał tam na nas a na koniec złotówki od nas nie chciał i był cały happy że nam pomógł.
Transport tam jest bardzo tani za bilet na pociąg do Tirany płaciłam ok 7 zl w przeliczeniu.
Jeśli chodzi o ścieki tak to prawda w duress wylewają ścieki zwłaszcza w okolicy hotelu akropol ale bez przesady strasznie nie śmierdzi a wręcz ja na to nawet uwagi nie zwróciłam jeżeli chodzi o as to tam jest bezpiecznie na pewno nie natniesz się na żadne pływające ścieki w okolicy, we Vlore tego nie było przynajmniej przy hotelu Aliko
ceny :
pizza przepyszna od 250-500
pasta 200-300
piwo na plaży 100-150 w sklepie taniej
rakija -200
ryba z frytkami + sałata ok 700-1000
kurczak taniej
owoce ok 100-140
W Albanii czułam się bezpieczniej niż u nas , być może w przyszłym roku też pojadę do Albanii , jeżdżę z bp ZU WAYS i czekam na ofertę lato 2014, krótko mówiąc są to super wakacje całkiem inne ja Albanie polecam całym sercem naprawdę warto ( chyba że francuski piesek to nie) no i pogoda gwarantowana powyżej 30-ki w dzień a w nocy ok 25 i ani jednej chmurki przynajmniej tak było w sierpniu
Za dwa trzy lata to będzie druga Chorwacja i wtedy nie będzie już tak fajnie a i ceny pójdą w górę , jedź póki nie jest jeszcze zadeptana przez turystów.
Pozdrawiam ;)
IP: 84.10.123.14
Sonia
Gość
Hej Aneta! Przyznam że podczytuje Cię od kilku dni. Poczytałam też i to i owo na temat Albanii no i jestem prawie pewna że w przyszłe lato właśnie tam będę wypoczywać :-). Czy wiesz może mniej więcej kiedy pojawia się oferta Zu Ways na lato 2014? Czy są jakieś fajne zniżki za wczesną rezerwację? ( czy warto zarezerwować od razu czy to w sumie bez znaczenia?). Plaża przy hotelu AS jest odpowiednia dla dzieci i czy są tam straszne tłumy ludzi? Rezydent był na miejscu i w razie czego pomocny? Jeśli wiesz to napisz też czy w Albanii można spokojnie zjeść coś na mieście, czy zdarzały się jakieś zatrucia pokarmowe ( chodzi mi głównie o dzieci)? Przepraszam że tak Cię atakuję pytaniami ale w necie jest mało informacji. Bardzo też jestem ciekawa czy biuro Zu Ways jest "pewne" ale tego chyba ie wie nikt... Tyle lat jeździłam z OK Services i zawsze byłam bardzo zadowolona...
Pozdrawiam
IP: 89.25.234.191
Aneta
Gość
Witaj oferta ZU pojawia się pod koniec roku ja rezerwowałam w styczniu i płaciłam 1100 od osoby z HB później było drożej. Plaża przy ASie jak najbardziej super dla dzieci , sama mam dziecko i jest tam dużo miejsca , także spokojnie można grać w piłkę i nikomu się nie przeszkadza we Vlore już niestety miejsca na piłkę nie było plaże wąskie i żwirek także mój syn był zawiedziony . W Duress jaki i we Vlore rezydent był na miejscu, P.Karina i P.Beata bardzo fajne kontaktowe i pomocne . O zatruciu nie słyszałam przynajmniej jak ja byłam a były też małe dzieci ok 3 lat jadły to co wszyscy i nic nie słyszałam o zatruciu . Knajpek jest tam mnóstwo mają przepyszną pizze zupełnie inaczej smakuję niż nasza, co ważne oni jeszcze nie mają tej chemii w jedzeniu co u nas więc wszystko smakuje bardzo dobrze.
Czy biuro ZU jest pewne tego nie wiem , ale mam nadzieję że tak .
Pozdrawiam
IP: 84.10.123.14
Sonia
Gość
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź :-). Czytam i czytam o Albanii i jestem coraz bardziej jej ciekawa. Już bym chciała tam być...
Mam jeszcze jedno malutkie pytanko o wycieczki fakultatywne. Jechałaś gdzieś? Przewodnik jest po polsku? Coś warte polecenia??
Już więcej Cię nie męczę :-).
Pozdrawiam serdecznie.
IP: 89.25.234.191
Aneta
Gość
Tak jechałam ale sami sobie to organizowaliśmy ( tanio), z biura prawie każda wycieczka ok 40E
Na wycieczki organizowane przez biuro jeździły panie rezydentki czyli było po polsku Byłam w Tiranie, góra Dajtii, i na półwyspie Karaburun no i w Orikum na każdą wycieczkę za trzy osoby straciłam nie więcej jak 10E a zdarzało się że nie płaciłam wcale wystarczył uśmiech ;)
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
witam dzięki Anetko za informacje o Albani nie mogę się zdecydowac Vlora czy Durres może będzie mi łatwiej jak już będą konkretne oferty wyjazdów,napisz proszę czy na prywatnej plaży można leżec na wlasnym kocu i pod swoim parasolem czy trzeba płacic za wypożyczenie i ile kosztuje sam wstęp na plażę,czy woda w morzu czysta czy pływają glony czy są meduzy lub inne niebezpieczne stworzonka,interesuję mnie wszystko,fajnie że można zaczerpnąc z doświadczeń innych planując wakacje,dziękuję i pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
Aneta
Gość
Niestety na plażach prywatnych niema możliwości leżenia na własnym kocu po prostu są one niewielkie i na koc nie ma miejsca a płacisz tylko za dwa leżaki+parasol to jest 500 lek (14 zł) za samo wejście na plażę się nic nie płaci . We Vlore są dwa morza, jońskie i to jest z piękną lazurową wodą i adriatyckie i tam już średnio przy morzu adriatyckim jest plaża publiczna bezpłatna i tam można z własnym kocykiem ale jest tam brudno.
W Duress As ma prywatną plażę i dla gości hotelowych leżaki są bezpłatne, glonów,meduz i innych tego typu nie widziałam .
We Vlore plaże kamienisto żwirkowate a w Duress piaszczyste ale to już pisałam wcześniej na wyjazd z dziećmi polecam Duress plażę są tam szerokie duże .
Podaj mi swojego mejla to prześlę kilka zdjęć z Duress i z Vlory to będziesz miała realne porównanie Pozdrawiam
ps. ja już szukam ofert na 2014 :)
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
witaj Anetko dziękuję za odpowiedź ,ja też już szukam wakacji na przyszły rok i mam już obawy czy dobrze się wybierze biuro żeby nie było tak jak z ok serwices ,czy byłaś może w Sarandrze bo też są oferty wyjazdu do tego miasta a Albani,ja już nie mam malych dzieci i zależy mi na spokojnym urokliwym miejscu im mniej ludzi tym lepiej ,lubię jeżdzic w czerwcu na wakacje,jesli znajdziesz coś fajnego na przyszly rok to napisz,pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
Sonia
Gość
Hej! Ja też przeglądam oferty na przyszłe lato. Łatwiej mi wtedy przetrwać jesień i zimę :-). Albanię mają min Oskar, Intertour. Podoba mi się hotel Akropoli z biura Viktoria Travel w Durres. Ale raczej poczekam na Zu Ways. Gdybyś Anetko znalazła chwilkę
czasu prześlij mi parę zdjęć z Durres (plaża, basen) dorota780@vp.pl Będę wdzięczna.
IP: 89.25.234.191
gość
Gość
biuro beatur ma także ofertę na lato 2014 i jest albania .Znajomi byli z nimi w 2012 w Albani i wrócili zadowoleni
IP: 89.76.93.135
Aneta
Gość
Wysłałam zdjęcia
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
witam czy ktoś z Was był na wczasach z biurem Intertour Group proszę o opinie,mają już oferty na na przyszły rok,nie słyszałam wcześniej o tym biurze podróży proszę o informacje pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
lea
Gość
witam Anetko proszę napisz mi jak najwięcej informacji o Vlorze,mam już zarezerwowane wczasy,pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
miętki
Gość
dzisiaj otrzymałem list z reklamą wakacji na rok 2014. jak się okazało znajome tereny, znajome hotele, znajomi organizatorzy- bo byli właściciele- tramp travel następnie ok services, następnie ok services travel a obecnie grackie wakacje. nie wiem co o tym myśleć , kasy mało i nie stać mnie na nabijanie komuś kasy.... poprzednicy uprzedzali i ostrzegali a ja ostrzegam iż biuro GRECKIE WAKACJE wysyła propozycje na wczasy. pozdrawiam wszystkich
IP: 77.253.241.81

Strona: « < ... 84 85 86 87 88

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij