» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Autor Treść
Joanna
Gość
Do Klaudia : dziecko 5 letnie z pewnością da sobie radę, a nawet zniesie podróż lepiej niż dorośli. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń. Udanych wakcji! :)
IP: 91.192.0.1
avc
Gość
Witam!
Czy wiadomo coś na temat wypożyczalni rowerów w OB?
Ma ktoś może więcej informacji na temat APOLONI?
IP: 91.197.88.27
aga
Gość
witam
w Apolonii bylam całą rodziną w zeszłe wakacje ........cuuuuuuuuuuudowni4e i za 2 m-ce jedziemy tam znów ;)))))) chyba to juz bedzie nasza miejscówka co roku ;)))))

co byś chciała wiedzieć o hotelu czy miejscowości
wypożyczalania rowerów jest sa male duze i dla rodziców z dziecmi 4wórki ;))
IP: 91.196.12.154
Grażka
Gość
Czy jeździł ktoś na urlop z Millennium Travel International Sp. z o.o. ? Bać się bardzo czy tylko lekutko /
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
IP: 80.50.135.230
krzycholu
Gość
Witam, korzystałem dwukrotnie z usług MT ( 2 pobyty w Bułgarii) tym razem padło na Grecje i OB apart POSEJDON w terminie 15-27 lipiec wierze ze bedzie OK , biuro godne polecenia.
IP: 95.49.104.23
Klaudia
Gość
Ja z MT byłam z rodzina w Bulgarii 3 razy, w tym roku do Grecji w sierpniu :)
nie mam zastrzezen
IP: 82.139.51.126
avc
Gość
Super :) My właśnie jedziemy w tym roku pierwszy raz, bo tak to ciagle bałtyk i bałtyk i boję sie jak to będzie ;) Najwazniejsze, to jak wyposażony jest pensjonat Apolonia, ponieważ znajomi znajomych tam byli i mówili że standard całkiem wysoki, ale słabo wyposażony, ale chce usłyszeć opinie obiektywnej osoby :)

Dziekuje za odpowiedz aga! :))
IP: 46.175.112.5
Grażka
Gość
krzycholu napisał
Witam, korzystałem dwukrotnie z usług MT ( 2 pobyty w Bułgarii) tym razem padło na Grecje i OB apart POSEJDON w terminie 15-27 lipiec wierze ze bedzie OK , biuro godne polecenia.


Dziękuję pięknie za odpowiedź . Zaplacilam wczoraj za wyjazd dziś rano zadzwoniła już pani z biura . jak na razie zapowiada isę dobrze :) Wybieram się do Posejdona we wrzesniu :D
IP: 80.50.135.230
Grażka
Gość
Klaudia napisał
Ja z MT byłam z rodzina w Bulgarii 3 razy, w tym roku do Grecji w sierpniu :)
nie mam zastrzezen


Dziękuję , przetrzecie z krzycholem szlaki :D
IP: 80.50.135.230
krzycholu
Gość
Czasami ktoś jeszcze nie wybiera sie do Olimpic Beach w tym terminie tzn. 15-27 lipca z Millenium travel ?
IP: 213.158.216.140
Carro
Gość
Uważajcie na biuro GRECKIE WAKACJE....to jest to samo co ok services....aquamaris. OSZUŚCI...
IP: 178.212.41.1
Klaudia
Gość
pytanie do tych co jada z millenium travel wiecie jakie sa wymagania co do bagazu podrecznego i tego wiekszego?
IP: 82.139.51.126
krzycholu
Gość
Z tego co wiem to wygląda to tak- bagaż podręczny 5 kg czyli małą torba lub plecak a jeśli chodzi o bagaż główny to - 15 kg max i wymiar całkowity120 cm czyli suma szer+wys+dług.
Sprawdzałem jest średniej wielkości walizka myślę że w zupełności wystarczy
IP: 83.6.58.3
krzycholu
Gość
Jak na wyjazd do ciepłego kraju jakim jest Grecja myślę że w zupełnosci wystarczy, przecież zabieramy ze sobą samą letnia odzież, chyba ze ktos chce zabrac ze soba pół Biedronki... :)
IP: 83.6.58.3
Klaudia
Gość
Dziekuje :) powiem wam ze troche sie denerwuje co zabrac, zeby o niczym nie zapomniec :) w koncu jade sama z synem, maz nie dostał urlopu ;/ plus do tego znajoma 4os rodzinka :)
IP: 82.139.51.126
krzycholu
Gość
A w jakim terminie się wybieracie? My od 15 tego lipca...
IP: 213.158.216.164
Grażka
Gość
Czy ktoś byl w apartamencie Posejdon w OB ? Proszę o opis .
IP: 80.50.135.230
krzycholu
Gość
Podobno wiosna tego roku Posejdon przeszedł kapitalny remont i brakuje w sieci aktualnych zdjęć i opisów.
Te fotki ze strony MT to komputerowe wizualizacje a jak jest naprawdę okaże się dopiero na miejscu.
Oby nie było porażki. .. :)
IP: 95.49.124.101
Klaudia
Gość
My jedziemy od 14 sierpnia dopiero :) nam pani z biura proponowala posejdon ale balam sie troche chociaz zapewniala ze byla tam miesiac temu. Ale jednak zostalismy przy pierwszym wyborze :)
IP: 82.139.51.126
krzycholu
Gość
My zdecydowani byliśmy na ap. Giannis ale pani z biura przekonala nas do Posejdona że jest po remoncie i sama tam byla itd.
W sumie polozone sa w tej samej linii brzegowej a standard jest wyzszy w Posejdonie
Okaze sie jak pojedziemy wrzuce opis na forum.
Narazie widze ze najslabszy element tej wycieczki to podroz
spedzic 30 h w autobusie ( jedziemy z centrum Polski- bezcenne ;) ).
IP: 178.42.252.102
Darko
Gość
My też jedziemy z MT do Grecji... Ale juz w czwartek :D i tak jak pozostali po raz trzeci z nimi wybieramy się na wakacje... poprzednie dwa razy do Bułgarii... My jedziemy do Giannis (w sieci funkcjonuje czasem jeszcze pod nazwą Sea View). Pobyt rezerwowaliśmy już w lutym i wtedy nikt nam nie proponował Poseidona, nie było również zdjęć więc nie chcieliśmy ryzykować zwłaszcza, że jedziemy 8-os grupą. Dopiero niedawno pokazały się wizualizacje ale już nie decydowaliśmy się na zamianę. Mam nadzieję, że apartamenty spełnią nasze oczekiwania.
Jedyny minus dla biura za kolejną zmianę autokaru... podobnie jak przed rokiem. Część grupy miała siedzieć na końcu autokaru, siedzenia niby premium bo wiadomo fotel można rozłożyć na full... a teraz okazuje się, że równiez siedzimy na końcu ale "super" fotele już się w ogóle nie rozkładają... Ciężko mi sobie wyobrazić tę 25h podróż... No cóż zobaczymy jak to będzie...
IP: 178.36.23.75
krzycholu
Gość
W takim razie czekamy na aktualne info z tego roku-dojazd pobyt apartamenty itd.
Udanych wakacji:-)
IP: 213.158.217.253
elka
Gość
szukamy towarzystwa, które jedzie do OB 30.082014 z Antałkiem. wiek ...po 40-ce. pozdr.
IP: 193.164.255.42
klaudia
Gość
a z jakiej firmy sa autokary z MT?
IP: 94.254.133.155
krzycholu
Gość
W zeszlym roku w scislym sezonie MT korzystaloz autokarów z Biura Sindbad.
Podobno w miare nowych ( 1-2 letnie) jak bedzie w tym roku? Nie wiem.
Wydaje mi sie ze teraz kilka biura wysyla swoich turystow zbiorczym autokarem bo to dopiero poczatek sezonu.
Zreszta zawsze mozna zadzwonić i zapytać. .. :-)
A tak na marginesie to pogoda teraz w Grecji podobna jak u nas lub nawet gorsza. ..
IP: 83.31.138.176

Strona: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij